» »

Diablo 4

Diablo 4

««
6 / 15
»»

Izi ::

Tukaj je Raxx sestavil en "Tier List" in po mojih izkušnjah je kar dobro zadel:

Zaradi movement skillov se jaz ne bi preveč sekiral ker bomo kmalu dobili konja in potem naokoli dirjali vsi z enako hitrostjo ;)
Kolikor gledam Youtube in forume, večina MOČNO podcenjuje Torment (level 70+) težavnost. Z vseh buildov, ki jih te dni skupaj klamfajo navdušenci, ki so zadeve preskusili do level 25, bodo pri level 70+ zgroženo metali ven vse damage skille in jih ekspresno nadomeščali z defence skilli. Tam šteje samo defence, defence in še enkrat defence.
Vsi navdušenci nad hitro skakajočim Rogue klasom, ki te dni načrtujejo kako bodo v parih dneh poleteli do level 100, pa bodo pri level 70 doživeli hladen tuš in marsikdo bo obupal in prešaltal na "počasne" Barbare in Druide :P Še huje pa bodo presenečeni Hardcore navdušenci >:D

Jaz bom štartal z Druidom, šel počasi skozi zgodbo in poslušal vse pogovore. Se prav nikamor ne mudi. Tekmovali bomo v kasneje v Sezonah.

Jarno ::

Izi je izjavil:

Vsi navdušenci nad hitro skakajočim Rogue klasom, ki te dni načrtujejo kako bodo v parih dneh poleteli do level 100, pa bodo pri level 70 doživeli hladen tuš in marsikdo bo obupal in prešaltal na "počasne" Barbare in Druide :P Še huje pa bodo presenečeni Hardcore navdušenci >:D


Kaj pa vešča in kostkomant? ;)

IMO bodo morali nekaj 'izumiti', da ne bo prevelikega ranta nad "useless" klasami.
#65W!

Tribal ::

Jaz štartam z Barbarom, drugi pa Druid. Prvo bom štartal z thorns bleed buildom, potem pa prilagajal glede na drope in efektivnost. Se mi pa nikamor ne mudi. Igral bom zgodbo in lvl sproti.

FireSnake ::

Barbar me ni navdušil.
Jaz sem zdaj igral D2 z nekromancerjem. Polenil me je do te mere, da bom štartal z njim.
Štartam 2.6. ponoči (prej pa en intenziven trening).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Izi ::

Embargo na opise je dvignjen. Ocene so povsod zelo visoke.

OpenCritic


89


Metacritic


88


Jarno ::

Sem gledal intervju s Chrisom Wilsonom, ki je komentiral, da je Path of Exile 90/100 igra, da za Path of Exile 2 je prepričan, da bo 95/100 igra, za Diablo 4 pa ni povsem prepričan, kje bo pristal.
No, že na začetku je pristal pri 90/100, kar sploh ni slabo glede na evolucijske možnosti in priložnosti.
#65W!

Izi ::

Pre-Load je že na voljo.
Smo že na verziji 1.0.2.41917
Hitro se bliža Dan D. Do začetka je še 38 ur.
Kot je videti bo večina štartala že kar v petek. Blizzard si mane roke :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

jijetelu ::

sej po svoje je kr neverjetno, da Blizzardu ratuje prodajat isto psy-fukarijo že 30 let, pa folk še kr navali k bik v maline :D

Izi ::

Book of Lorath - Episode 4: The End of Days

Še zadnja Lorathova učna ura za tiste, ki so prešpricali Diablo 3. Opremljeni z vsem tem znanjem lahko sedaj pogumno stopimo v Diablo 4 :D

svecka ::

Mene bolj skrbi, kaj bo post release. Tale battle pass smrdi. ČE bo izključno kozmetični bo super, samo nekak dvomim da bo res. Na internetu že folk nori in prikazuje dvoje da brez battlepass ne boš mogel konkurirati online.

Tribal ::

Po malo gledanja youtube, vidim skoraz D3 z novim grafičnim izgledom. Endgame je totalno isto sranje kot D3. Letanje naokol vse samo pada dol. Legendary dropov tolk, da se jih še pobirat ne splača več. Golda več kot dovol... PVP oneshot... Ne vem, po obetavni beti, tole zgleda gleda bogo.

p.s. ne pozabimo, da so igrali 10 dni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tribal ()

Blue3D ::

Danes zvečer imam rezerviran za D4, če se kdo želi priduržiti.
Battle pika net ID
Blue3D #2364
:)
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue3D ()

Blue3D ::

jijetelu je izjavil:

sej po svoje je kr neverjetno, da Blizzardu ratuje prodajat isto psy-fukarijo že 30 let, pa folk še kr navali k bik v maline :D


Seveda, če pa je D4 umetnina. Naredi ti kaj boljšega, sedaj ti lahko AI pomaga. :)
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

killer86 ::

Slovenski clan v D4 je:

Tree Glow

Lahko joinate, kdor hoče, da nas bo čim več na kupu.Trenutno nas je 20.

Izi ::

Tree Glow, a je to asociacija na Triglav :D
Sem poslal prošnjo za pridružitev.

FireSnake ::

Joj!
Zaradi obveznosti pozabil, da se že da igrat.

Že inštaliram 84GB :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Blue3D ::

Nov update, včeraj štekalo na začetku in vmes.
Probal vse živo. Upam da so uredili, ker obe beti sta delali super.


June 2, 2023 - Patch Notes 1.0.2c Build 42122 (PC)

Stability

Fixed an issue where players using high-speed NVMe SSDs would experience game freezes upon start-up.
Various issues that caused crashes have been fixed.
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

baltko ::

Ne morem se odločit, s katerim likom začet ? rogue ali druid? Kakšno priporočilo?

Ker dvomim, da se mi bo dalo večkrat preigravat z različnimi liki ...

Izi ::

Meni deluje odlično. Igra je stabilna, ven me tudi še ni vrglo, edino Ping občasno malo naraste in potem se pojavi malo laga pri skillih.

Jaz počasi napredujem z Druidom. Sem že nekaj čez level 40 pa komaj sredi 2. poglavja zgodbe. Ne vem kako nekaterim uspe končati zgodbo pod level 50. A samo dirjajo naokoli brez pobijanja? Jaz bom očitno level 70 preden se zgodba zaključi :D
So se pa pri Druidu res potrudili, da je najpočasnejši. Da odkleneš Druidovo Klas mehaniko, moraš peš vandrati skozi celo deželo, daleč na zahod vse do morja in potem ure dolgo nabirati posebne materiale da obudiš in napolniš vse tiste živalske duhove, ki ti potem dajo različne buffe. Ostalim klasom ni treba praktično nikamor in potrebujejo samo par klikov in kakšen kratek quest in je že vse odklenjeno kar se tiče posebnih Klas mehanik.

Zanimivo je, da kar nekaj NPC-jev opazi, da sem Druid in to tudi komentirajo. Zdi se mi, da sem imel pri nekaj questih drugačne pogovore z Druidom kot z drugimi klasi. Pa tudi zgodba se precej vrti okoli Druidov, vsaj 2. poglavje je čisto Druidovsko.

FireSnake ::

Nekromancer je močen, ko strela.

Štirje kostkoti za kritje in uničevanje na daljavo.
Stopnja 8 :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Prilezel do stopnje 18.
Zdaj imam že 7 kompanjononov.
Nekromancer je res močan.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

111111111111 ::

Kje se da dobiti najceneje diabla?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Prilezel do stopnje 32, zdaj pa spat.

Ogromno je postranskih stvari, ki jih lahko narediš, da nabiješ stopnjo.

Za nekdormancerja: saj je normalno, da imaš druida in okostnjake, ne?
Ker to ti pokuri 2/4 slote.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

Jaz sem level 51 in se bližam koncu zgodbe. Zgodba je pa tako temačna in tragična da bolj ne bi mogla biti. Odlično narejeno :D

Dennis88 ::

FireSnake je izjavil:

Prilezel do stopnje 32, zdaj pa spat.



Za nekdormancerja: saj je normalno, da imaš druida in okostnjake, ne?
Ker to ti pokuri 2/4 slote.


Ja. Če hočeš imet vse, pokuri 2 slota.

Tribal ::

Sem igral Barba do 53, potem so mi pa znerfali iz sobote na nedeljo en legendary affix, sedaj je pa mučno počasen za karkoli ubiti in narediti. Sedaj sem rogue in uživam bolj kot kadarkoli z barbarom. Lvl 34 in samo pada vse naokoli.

Očitno blizzard samo gleda twitch in youtube igralce in kakšne builde imajo in jih nerfa.

svecka ::

Diablo 4 kako se obnese, je tak občutek gameplaya kot Diablo 2, da res vleče in je zakon igrat, vlagat točke, skile pumpat itd.

Ker diablo 3 mi je bla muka igrat z smotanim skill sistemom.

FireSnake ::

Tu točk ne vlagaš kot pri D2.
Vedno ob preskoku dobiš eno točko in jo vlagaš na drevo sposobnosti. In na ta način se odločiš kako igraš. To lahko tudi kadar koli zresetiraš.

Marsikaj je avtomatično.
"Hek end sleš"? Ja, to pa je :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Jarno ::

Vsaj malce adrenalinska arkadna stran je fina zadeva. Upam, da bodo v prihodnje spolirali endgame oz. sezonske motivacije.
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

FireSnake ::

Kako imate pa pomagače?

Jazu imam:
- Skeleton ripper (15%. da reapa meso, da imam trupla)
- Skeleton mage (primary attack 2 esence)
- Iron Golem (slam attack 3s voulnerable)

To sem malo sam naštudiral kaj bi bilo najbolje, ni mus, da dejansko je.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

jarre ::

Uh...pošteno ste me "napalili" za D-IV. :D

Bo standardna izdaja za 70,00 EUR OK?!

Netrunner ::

uf, zasoljena cena :) bom počakal kakšno leto ali dve da pade cena
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

111111111111 ::

Netrunner je izjavil:

uf, zasoljena cena :) bom počakal kakšno leto ali dve da pade cena

+1

Tudi meni je malo preveč.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Enron x86 ::

+1

Tudi meni.
70 EUR bi mogoče dal za škatelno verzijo z zemljevidom, knjigico ...
Za digitalno pa 30, ajde, max 40 EUR.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

FireSnake ::

jarre je izjavil:

Uh...pošteno ste me "napalili" za D-IV. :D

Bo standardna izdaja za 70,00 EUR OK?!


Seveda, zakaj pa ne?
Jutri boš lahko začel igrati.

Jaz sem prilezel do nivoja 36, sem kar navdušen.
Zdaj bom začel slediti zgodbi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

svecka ::

Enron x86 je izjavil:

+1

Tudi meni.
70 EUR bi mogoče dal za škatelno verzijo z zemljevidom, knjigico ...
Za digitalno pa 30, ajde, max 40 EUR.

Lp


Ja res je predrago. Pa glede na to, da krožijo govorice o dveh expansionih, bom kar počakal na kakšen Complete collection za tako ceno.

FireSnake ::

Včeraj sem nekje na LVL35 našel legendary ščit, ki mi da dva dodatna okostnjaka.
Čakam še na kakšen drugi takšen kos opreme.

Grafika: včasih se odpre tak razgled, da je skorajda neverjetno. Ne bi si mislil, da je pri Diablotu kaj takega možno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

todman74 ::

111111111111 je izjavil:

Netrunner je izjavil:

uf, zasoljena cena :) bom počakal kakšno leto ali dve da pade cena

+1

Tudi meni je malo preveč.


Jaz bom počakal ene par let, da cena pade vsaj na 30. Itak bom verjetno vse nadoknadil, kot sem pri D3.

Izi ::

Očitno nekateri še ne poznate Blizzarda. Vsaj prvih 5 let ne pričakujte nobenega znižanja.
Občutno znižanje za D4 bo takrat ko bo prišel ven D5, to pa bo čez kakšnih 11 let ;)
Diablo 3 po dobrih 11 letih še vedno drži ceno 20 €.

Early Access je končan in sedaj je igra končno odprta za vse.
Za vse lovce na kozmetiko se tudi danes začno Twitch Dropi
Treba je povezati Battle.net in Twitch in potem gledati določene Diablo 4 prenose da dobiš nagrade.
Vse je razloženo tukaj

todman74 ::

Izi je izjavil:

Očitno nekateri še ne poznate Blizzarda. Vsaj prvih 5 let ne pričakujte nobenega znižanja.


Kot sem že napisal, se mi nikamor ne mudi. Če bom lahko počakal za Elden Ring, da pade na spodobno ceno, bom tudi za D4. Pa sem prepričan da bom v prvi veliko bolj užival, če ja vsaj malo podobna Dark Souls.

scipascapa ::

ELDEN RING imaš za 40€ rabljeno.

Izi ::

Če se kdo sprašuje zakaj ima pri Okultistu zaklenjeno Craft in Salvage Sigils je tukaj odgovor.
Craft in Salvage Sigilov se avtomatsko odklene ko končaš Tier 3 Nightmare Dungeon.

Tree of Whispers ti vrže prvi Tier 1 Sigil, končaš Tier 1 ND, v njem dobiš Tier 2 Sigil, potem končaš Tier 2 ND in dobiš Tier 3 Sigil, končaš Tier 3 ND, potem pa jih lahko sam craftaš naprej.
Na 3. težavnosti lahko delaš do Tier 20 Dungeone, potem pa moraš preklopiti na 4. težavnost.

Zmajc ::

Je deluxe Edišn vreden denarja ali je standard čisto dovolj?

Izi bi me rad izbrisal /sadtimes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Je deluxe Edišn vreden denarja ali je standard čisto dovolj?

Spet sem pritisnil napačen gumb za predlaganje izbrisa. Tisti gumb je popolnoma na napačnem mestu in sem se že pritožil, pa zaenkrat ni bilo učinka.
Deluxe se sedaj ne splača več. Bistvo Deluxa je bilo 4 dni Early Access, kar si že zamudil, izboljšani Battle Pass pa se da kupiti tudi posebej in stane 10EUR.
Vsekakor kupi Standard, kozmetiko lahko kupiš naknadno, če boš rabil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Diablo 4 is Blizzard's fastest-selling game ever

https://www.gamesradar.com/diablo-4-is-...

Zmajc ::

Moram priznat, da nisem nameraval kupiti D4, nisem probal ne bete ne gledal karkoli povezanega z igro.

Ampak ko pride ven nadaljevanje serije, ki si jo igral od 1. dela dalje ne moreš dolgo ignorirat. Tako da ja, gremo dalje, runda 4! 8-)

Kupil sem standard edition, če bo end game ok nabavim naknadno še battle pass.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Kupil sem standard edition, če bo end game ok nabavim naknadno še battle pass.

Sem vedel da se ne boš dolgo upiral :P
Tudi jaz sem pred časom že skoraj obupal nad Blizzardom, ampak D4 je mojstrovina. Verjetno en glavnih kandidatov za GOTY 2023.

V bistvu bi ga morali prodajati z opozorilom da gre za trdo drogo.
Bom potegnil še eno urco, potem pa čez "eno urco" pogledaš na uro in ugotoviš, da je minilo 5 ur, vmes pa si pozabil večerjati :))

111111111111 ::

Zmajc je izjavil:


Kupil sem standard edition, če bo end game ok nabavim naknadno še battle pass.

Za kaj se pa rabi battle pass?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zmajc ::

Brezveze nekaj razlagam, imaš tu napisano.

https://www.wowhead.com/diablo-4/guide/...
««
6 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1535219696 (386) oo7
»

POE - Path of Exile (Uradna Tema ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26949242 (1503) oo7
»

Diablo V

Oddelek: Igre
7800 (543) ahac
»

Diablo Immortal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16114666 (1893) CSCCA

Več podobnih tem