» »

svchost.exe nagaja

svchost.exe nagaja

tintorel ::

Med brskanjem po netu mi javi, da je prišlo do napake v svchost.exe. Po kliku na OK ne deluje: Open in New Window, Copy Shortcut, Paste Shortcut, Disconect v DialUp-u; sploh je ikonca DialUp popolnoma imuna na kakršenkoli klik....Pa sem na novo inštaliral WIndowse(2K), SP4, IE6, zagnal Stingerja, da preveri če imam kaj virusov, črvov in ostale golazni...pa se dogaja naprej isto...kdo bi vedel?

gkovac ::

To sem mel isto jaz... preveril sem računalnik za viruse in najdu eno obskurno verzijo Blaster virusa, tko da ti svetujem da še enkrat preveriš comp proti virusom. Še boljše pa je, da greš na stran Pande pandasoftware.com in dolpotegneš tool ki ti odstrani vse viruse (predvsem te ki so najbolj nori zadnje čase).
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

dizel ::

Kakor je meni znano, če ti neki dialup muti je to W32.welchia.worm.
Navodila za odstranitev so pa tuki.
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dizel ()

OldSkul ::

Požarni zid inštaliraj gor.
Ta problem je imel tudi moj prijatelj in ko je inštaliral požarni zid mu je to nehalo delat.
Seveda pa je lahko tudi virus.

icek ::

Meni firewall vsak dan javi vsaj 10 napadov.
Rider of Theli
www.air-tv.net

Payk ::

Meni tudi!?

bf4ed ::

SuLc daj raje kak direkten link če je vse v enem, ker se mi ne da vse dol pobirat če je to to.:D

gkovac ::

Heh... naj ti bo no ;)

Na tem linku si lahko prebereš kaj je to zaena zadeva... mislim pa da je to predelava Nachi virusa (ki pa je tudi sam predelava Blaster virusa)... neverjetno a? :D

TUKAJLE pa si potegni dol zdravilo za virus. Pa sevede ne pozabi zavarovati svoj comp proti Blasterju in kompaniji z Majkrosoftovimi apdejti :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

bf4ed ::

Mah ne vem kaj je pri meni narobe?
To mi ni našlo nič novega, patch mam gor, pa še pregledoval sem z vsem možnim sran... pa nič ne najde a svhost error pa tu pa tam še ven fukne.

A ga je mogoče kaj blaster zjebal pa zdaj ko je odstranjen še vedno nekaj jebe. Mislite da bo format pomagal.

Mam pa win2000 sp4. Ko sem mel worma pa sem mel sp2 potem se ga odpravil pa dal patch gor pa potem še sp4 pa še vedno napake javlja.;((

ToniT ::

Kaj pa firewall? Imaš inštaliranega? Jaz imam na firewallu čisto zafilan log od welchia.worm-a (oz. msblast). Vsako minuto vsaj en ICMP ping.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

tintorel ::

Od kar sem inštaliral ZoneAlarm, ni problemov... :)

ABX ::

Ne pomaga nič, ker doma nimam neta pa imam vseeno probleme.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

pirat ::

Tud men je začel svchost.exe napake ven metat, (W2K, SP2), zadnjega service packa sploh ne morem instalirat, ker prej vse skupaj crkne, pri dial-up povezavi pa kaže samo še uplink (torej tok podatkov od mene v omrežje....) Računalnik je povsem na novo instaliran, razen Windowsoc in gor ničesar, WTF torej vlečejo od mene......

Pa še eno vprašanje - non stop se mi pri vzpostavljenem dial-upu kaže nek Destroyads.com okno, ki naj bi reklamiralo neko spletno stran, kjer si lahko nastaviš pop up killer.. To obvestilo o Destroyads.com ima zgolj možnost O.K., ko klikneš na to, pa se ne zgodi nič (vsaj na prvi pogled ne...) Je to ta virus al črv ki mi jebe računalnik.....

LP, pirat

ToniT ::

@pirat:
Sam si si odgovoril na vprašanje :D

pirat ::

Hvala, danes popoldne sledi format c:

lp, pirat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

svchost in 100% obremenitev cpu

Oddelek: Pomoč in nasveti
162330 (1857) Microsoft
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339834 (14816) brainiac20
»

neki čudnga svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
71511 (1349) Dr_M
»

problem z novim računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
151374 (1189) Azrael
»

Neznani programi ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151213 (1013) mihhec

Več podobnih tem