» »

Ep-8rda

Ep-8rda

reXor ::

Ok vsi mate neki probleme z to plato in pa seveda zvokom, a noben ni prisel do nicesar..oz kokr sm jst bral...KUpil sm 5.1 zvocnike (creative 5300) in plata je 6 kanalna...sam kokr vidim ne gre tok lepo..sam uklops in je...nope...dela samo front. Z jumperji se nisem veliko jebal a se se bom sam kokr pise u manualu naj bi jih sam dol vzel ( kar sm probal) in ni delalo...
Hvala ze v naprej.

iso2000 ::

Za koliko prodaš zvočnike?:D

reXor ::

A si model?
Novi so....26k

VASkO ::

izhode moras nastavljati softversko preko gonilnikov in ne z jumperi, kar v knjigico poglej, ce se ne znajdes

kaj mas 8rda ali 8rda+ ?

pa to je ze bilo tolkokrat povedano, da ze pticke civkajo

reXor ::

Hmm lepo pise 8rda in nimam soundstorma...tak da ce mi znas pomagat kr...za mojo plato nisem nic najdu kar bi mi znalo pomagat. Znas ti?

iso2000 ::

Poglej, če je tukaj kaj... Meni se ne da iskat - ker je tega precej, problem je pa tvoj.

LP

reXor ::

Ej najlepsa hvala... Isti dan k sm se zacel drkat z tem sm poklicu mlacom pac ne vem kaj sm mislu pa vpr. za to plato in ce mam lahko 5.1 sistem in so rekl da ne...uglavnem MOTIL so se...kar se dostikrat in z tem se 1x to dokazal.

Uglavnem res najlepsa hvala...sm ze razmislu o nabavi zvocne ali menjavi plate saj sm dubu zlo dobre ponudbe...ampak sreca je na moji strani:)

Lp

jurer ::

C58rex, jest mislm da mam isti problem
Kako si potem to rešil?

reXor ::

Poglej, če je tukaj kaj... Meni se ne da iskat - ker je tega precej, problem je pa tvoj.


Preveri kle na linku vse.
Ce ti se kej ni jasno smo kle:).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: reXor ()

jurer ::

Že preden sem vprašal sem pregledal zgornjo povezavo, pa mi ni usperlo najti rešitve
naložil sem codec od realteca A97, pa ni nič drugače
Ali je tudi pri tebi v nadzorni plošči manjkal Nvidia Nforce Control panel?
Ali mi lahko prosim namigneš pod kaj naj iščem?
lp

jurer ::

Daj no c58/rex , mi res ne mores pomagati?
V tistem forumu sm ze vsaj 50 tem prebral, pa v nobeni nisem zasledil nič takega kar bi rešilo moj problem.
Danes pa sem namestil najnovejše gonilnike od Nvidia, pa ni nič drugače. Še vedno pod nadzorno ploščo manjka Nvidia control panel.
Dobis za pivo,če mi pomagaš!
lp

_Dejan_ ::

Živjo jst sem mel 8RDA in naložene realtekove ac97( mislm da za AC650), sicer nism probal 5.1 sistema sem pa probal priklopit 2x stereo zvočnike(4 zvočnike kao 4.0 sistem) in so vsi lepo špilal. A majo ti zvočniki optični vhod? Če ga majo ti lahko jst prodam optični izhod za 8rda. Nvidia Nforce Control panel pa na tej plati ne boš videl maš pa lahko realtekov control panel ki mu je podoben. To so moje izkušnje in upam da bodo kej pomagale.

Lp, _Dejan_
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

The B ::

Ok bom pac jst napisu. Ce mas (in mas) 8rda pol nimas in NIKOL ne bos imel CP. To je zato ker je ta nadzorna plosca namenjena integrirani zvocni kartici SoundStorm, ki je ti nimas. Mas sam realtecov kodek. Res pa je da ta varianta tud podpira 5.1 zvok. Razlika je v tem da pri predvajanju uporablja glavni procesor SoundStorm ma pa za te namene svoj procesor. Vprasanje kolkr jst razumem je kako prpravt ac97 da stereo signal vn izpljune iz vsaj stirih zvocnikov? Cist natancno ti ne znam pomagat. Sam vcasih sm mel eno viino plato k je mela ac97 in se je to dal nastavt tm kjer dajes naglas pa to (mikser). Torej odpres mikser in najprej v options -> properties nastavs da hocs vidt vse kar lahko. Pol pa nastavt options -> advanced controls. In zdej pri zadnjih zvocnikih in advanced nastavs (pr men je blo magic 5.1 enable). Sam nujno mors pa to izklopt ce poslusas ksn resnicno 5.1 signal (npr. divx z ac3 zvokom, al pa ut2003) ker drgac ne bo delal prov. Tko to je to ce pa se kej ni jasn pa mogoce loh se kej pomagam. B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

jurer ::

Naložil sem najnovejši Realtekov AC97 sedaj pa zadeva dela kot mora!!!
Hvala vsem, ki ste se trudili pomagat
lp
jure

reXor ::

Že preden sem vprašal sem pregledal zgornjo povezavo, pa mi ni usperlo najti rešitve.


Zaradi tega ti nisem pomagal ker si naredil to kar jst, a ni pomagalo...Sory k tok pozn odpisem sam sm mel OGROMNO dela in zal nisem niti email pogledal...vazno da sedaj dela...
Mas najnovejso verzijo nalozeno...baje je bolsa...sam to je sam u teoriji.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nasvet:8RDA+ ali NF7

Oddelek: Kaj kupiti
411654 (1202) Caligula
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930480 (17075) Jaffa
»

Nforce Control Panel na NF7 rev 1.0 ne dela

Oddelek: Programska oprema
81109 (951) jurer
»

Nvidia Nforce 3.13 drivers !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
845645 (4333) BlackHole
»

Epox 8RDA+ N - force2 soundcard

Oddelek: Zvok in slika
121070 (822) megane

Več podobnih tem