» »

Android box [Poceni, brez Android TV]

Android box [Poceni, brez Android TV]

Temo vidijo: vsi
««
15 / 17
»»

M@73Y ::

Enostavno vprašanje: kateri box kupiti za EON android aplikacijo - torej tako kot je na mobilnem aparatu? Potrebuje se izključno za eon android mobilno aplikacijo.
..jump into psytrance tunnel..

polde66 ::

Najcenejši je xiaomi mi box s 2nd gen na Gshopperju za 45 eur. Nanj naložiš tole: https://www.mediafire.com/file/4ywp8v6c... Jaz imam EON TV_v2.0.51_mod_KAFE vendar stran ni več dosegljiva.
seveda moraš imeti še kako bluetooth miško za sprehajanje po aplikaciji, za vpis sem pa uporabil kar usb tipkovnico, tako je najlažje. Mislim da na navadnih android boxih eon za mobilne telefone ne deluje, prav tako pa tudi ne skrekana verzija. Tako imam sam in zadeva deluje na nokii 8010. Potem je pa vseeno ali imaš androidTV ali googleTV OS.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

todjo ::

Pozdravljeni
Poizkušam naložit eon tv na Vontar X4 8K Android 11, pa se mi zacikla ko vpišem jezik in operaterja (telemach). Probal sem že EON TV_v2.0.38_mod_kafe in pa 2.0.51 verzijo, pa je isto. Kje je problem?

diNero ::

Kaj je trenutno najboljše v rangu do 100eur.
Namen: priklop HDD - KODI 4K, youtube 4K, brez streamanja.. Hvala.

polde66 ::

Trenutno imaš na : https://www.geekbuying.com/item/X4Q-PRO...
s kodo: 24VDAY te pride manj kot 87 eur. Obvezno izbrati za pošiljanje priority line da je VAT vključen, njegova večja različica: https://www.geekbuying.com/item/X4Q-PLU... z isto kodo pride pod 100 eur.
polde

diNero ::

Hvala. Vzel PRO-ja.

polde66 ::

Povsem zadosti
polde

-JM- ::

polde66 je izjavil:

Trenutno imaš na : https://www.geekbuying.com/item/X4Q-PRO...
s kodo: 24VDAY te pride manj kot 87 eur. Obvezno izbrati za pošiljanje priority line da je VAT vključen, njegova večja različica: https://www.geekbuying.com/item/X4Q-PLU... z isto kodo pride pod 100 eur.


Če izbereš priority line ni treba plačati nobenih dodatnih stroškov (pregled na carini...) ?

polde66 ::

-JM- je izjavil:

polde66 je izjavil:

Trenutno imaš na : https://www.geekbuying.com/item/X4Q-PRO...
s kodo: 24VDAY te pride manj kot 87 eur. Obvezno izbrati za pošiljanje priority line da je VAT vključen, njegova večja različica: https://www.geekbuying.com/item/X4Q-PLU... z isto kodo pride pod 100 eur.


Če izbereš priority line ni treba plačati nobenih dodatnih stroškov (pregled na carini...) ?

Tako je.
polde

e-marko ::

Nabavil novi tv brez androida in ugotovil, da ugoos x4q pro ne zmore predvajati dolby vision. To zmore šele verzija x4q extra, ki ima Amlogic S905X4-J čip. ugoos x4q pro sem nabavil ne dolgo nazaj, sedaj pa presenečenje. Nokia 8010 ima tudi S905X4 čip in podpira dolby vision. V čem je fora, ne vem. Malo razočaran nad ugoos glede tega. Sem upal na novi fw, ki bi dodal podporo, oni pa raje izdajo novi box.
Sem poskusil CoreElec pa žal tudi ne gre. Očitno bom moral menjati (bi kar na nokio 8010 vendar želim navaden android, ne TV), medtem pa priklopiti disk direkt na tv, ki predvaja dolby vision. Vidaa os na Hisense je sicer hiter, manjka pa kodi.

Lp
...somebody, somewhere...

polde66 ::

AndroidTV certificirani boxi imajo nekateri podporo dolby vision. Je pač licenciran. Ima ga Nokia 8010, mi box s nove generacije, mi 4k tv stick, in Strong Leap-S3 in seveda Fire tv stick 4k in naprej, po novem tudi Mecool km2+ delux (vendar bi se te naprave zaenkrat še izogibal) Dolby vision je za stream programe kor so netflix, hbo max in podobno. Za filme in serije, ki to podpirajo. Ne boš pa gledal vse vsebine dolby visiona niti na licinciranih boxih ker vsega dolby visiona tudi ti ne podpirajo. Tudi če bi vzel ugoosa, ki podpira dolby vision, ti stream aplikacije ala netflix nebi predvajale vsebine z tem kodekom, ker pač ni licenciran. Da pa vse ni tragedija na vseh stream aplikacijah če ni DV lahko gledaš v HDR kar pa načeloma ni nobene razlike. Dolby atmos zvok pa podpirajo vse naprave. Skratka nobene katastrofe ni če ti box DV ne predvaja ali ne podpira.
Od android naprav, ki predvajajo DV v celoti pride v poštev samo zidoo ki pa ima ceno okoli 250 eur, pa tudi tam boš razočaran ker stream aplikacije ne bodo predvajale DV saj zopet pač nima licence.

Edina stvar, ki jo na ugoosu progrešam je da Skyshowtime ne deluje. Z ostalim pa nimam problema.
polde

e-marko ::

Stream aplikacij zaenkrat ne uporabljam. Saj drugače je super ugoos, ki sem ga nabavil tudi po tvojem nasvetu. Želel bi samo da kodi normalno predvaja dolby vision in da tv uporabim samo kot dumb tv.
...somebody, somewhere...

polde66 ::

Tudi nokia ti ne bo predvajala DV iz kodija.
polde

misek ::

polde66 je izjavil:

Tudi nokia ti ne bo predvajala DV iz kodija.
CoreELEC to zna.

Mimogrede: DV podpirata S905X4-J in S905X4-K s to razliko, da samo S905X4-J podpira FEL DV. Karkoli že to pomeni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: misek ()

polde66 ::

DV datoteke se lahko preprosto gleda z Just playerjem. Ampak na koncu vsega ni vredno truda in časa vlagat v to. Potegneš dol HDR vsebine pa si zmagal. Tudi novejša kodiranja v DV,HDR10+ so ok. Stream aplikacije pa tako ali tako pretvorijo v podprt format. Se pa človek največ nauči iz svojih izkušenj.
polde

polde66 ::

Tudi NV player podpira DV vsebino in tudi predvaja priložene zunanje podnapise, dočim just player ext podnapisov ne podpira.
polde

misek ::

No ja, saj ni potrebno posploševati zadev. Ljudje smo si različni in eni so pač "nori" na DV :)

polde66 ::

misek je izjavil:

No ja, saj ni potrebno posploševati zadev. Ljudje smo si različni in eni so pač "nori" na DV :)

tega pa nisem razumel? kaj posploševati?
polde

misek ::

Eni HOČEJO gledati DV.

diNero ::

polde66 je izjavil:

Trenutno imaš na : https://www.geekbuying.com/item/X4Q-PRO...
s kodo: 24VDAY te pride manj kot 87 eur. Obvezno izbrati za pošiljanje priority line da je VAT vključen, njegova večja različica: https://www.geekbuying.com/item/X4Q-PLU... z isto kodo pride pod 100 eur.


Danes dobil X4Q PRO in sem totalno razočaran. Ne izključujem da gre za napako, ampak daljinec v kombinaciji z OS je katastrofa. Pri uporabi smernih tipk v OS nikoli ne vidiš dobro kje si, nekaj zadev pa izgleda nedosegljivih. Pri preklopu na kurzor, pa tudi ko je daljinec položen na mizo, miška nonstop beži proti spodnjemu delu ekrana. Rabil 20 minut da sem instaliral KODI. Youtube neuporaben. Ima mogoče kdo isto napravo in vsaj daljinec dela kot je treba ali je vse skupaj za v smeti?

polde66 ::

Jaz imam isto napravo. Naredi ponovni zagon pa boš videl če je težava še ista. Če težava ne bo odpravljena piši na help desk posnemi s telfonom napako in povej da je daljinec zanič.
Dobi se lahko tudi posebej: https://ugoos.store/products/ugoos-bt-r...
lahko uporabiš tudi nadomestnega po sparitvi z originalnim: https://www.aliexpress.com/item/1005006...
Res da zapolni en usb vhod ampak je čisti nadomestek originala samo deluje pa preko usb vhoda. To jaz uporabljam in original pospravim v škatlo.
Kar se tiče bežanja miške pa ne vem v čem je fora. Če ti z ponovnim reštartom ne bo uspelo potem gre za pokvarjeni daljinec. Imam 2 bluetooth daljinca G20BTS Bluetooth ki imata isti problem. Miška šiba sama in jo ni moč nikakor ustaviti.
Imel sem 5 ali 6 ugoosev x4q pro pa na nobenem nisem imel tega problema. Zadnji je prispel včeraj. Tudi BP. Je pa vedno malce nagajanja z odzivnostjo dokler ne narediš ponovnega zagona. Pa seveda Bluetooth mora biti vklopljen. Lahko pa še v natavitvah bluetooth naprav odstraniš daljinec ter ga ponovno seznaniš z napravo.
Če pa se izkaže da je bluetooth daljinec zanič potem piši na tehnično podporo posnemi video in lej še vedno se je dalo z njimi nekaj dogovorit če je šlo za napako. Ugoos x4q pro je super stroj.
Če se boš pa odločil za smeti pa povej, prinesem svoj koš za smeti pa odnesem:))
polde

polde66 ::

Tudi tukaj dobiš original daljinec: https://www.aliexpress.com/item/1005004...
polde

polde66 ::

So pa simptomi s tvojim ugoosom taki kot da nimaš vklopljnenega bluetootha.
polde

diNero ::

Sem si vzel 15 minut... ene 2x factory reset, 3x pair/unpair daljinec in zadeva kar na enkrat dela. Miška ne beži več po ekranu. Tako da zadeva ne gre v smeti :) . Zdej ko špila kot je treba zelo zadovoljen, ima vse kar rabim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

polde66 ::

Škoda jaz imam pa koš za smeti že pripravljen:))
Če bi pa dal na njega še ugoos ATV 11 mod bi bil pa še bolj zadovoljen.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Kelly ::

Pozdravljeni,..

Na mojem android boxu se je pokvaril hdmi izhod. Box pa še deluje, preko s-video.

Zanima me,. Ali se ga da uporabiti za dlna strežnik, seveda s priklopljenim hdd, do katerega bi lahko dostopal z napravami v omrežju? Kateri program potrebujem,..navodila ??

Hvala

polde66 ::

O katerem boxu je govora?
polde

polde66 ::

Na aliexpressu obstaja cel kup usb to hdmi adapterjev.
polde

Kelly ::

polde66 je izjavil:

O katerem boxu je govora?


Gre za model X96max 4/32

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kelly ()

polde66 ::

Kelly je izjavil:

polde66 je izjavil:

O katerem boxu je govora?


Gre za model X96max 4/32

Pozabi in privošči si druzga.
polde

Kelly ::

polde66 je izjavil:

Kelly je izjavil:

polde66 je izjavil:

O katerem boxu je govora?


Gre za model X96max 4/32

Pozabi in privošči si druzga.


Potemtakem, se ga nebi dalo uporabiti za npr. nadomestek strežnika,. ali npr. da bi ga upravljal npr. s telefonom in imel priključenega na avdio hi-fi ?

polde66 ::

To je stara zadeva, nižje srednji razred boxov, preživeta stvar. Ne razumem kaj bi dal kot nadomestek strežnika, kakšno velikost diska? vse to lahko narediš z računalnikom. Vprašanje je katero aplikacijo boš lahko fural na boxu da boš sheral disk. Ugoos ima namenski softver ampak za tvojega bo pa verjetno problem. Problem je tudi v tem kakšno velikost diska lahko sploh box sprejme. Kako bi imel priključenega na hifi? Malce obelodani ali razšiti tvojo idejo zaradi lažje predstave. Pa če daš še kakšno informacijo več o tem boxu ker teh x96max je okoli 7 pomoje, (plus, pro, max II, max plus..) kater procesor in kater android.
Moje mnenje je da je naredil kar je mislil sedaj je pa čas za novejšega.
polde

Kelly ::

Zdravo Polde66,

ja takole je. Box je X96 MAX S905x2 4G DDR4 32G EMMC 2,4/4G WIFI,,, (morda res ni zadnji in najhitrejši)

Glede na to, da še vedno deluje, sem imel v mislih, da nanj instaliram kakšen program, in bi ga spremenil v server oz. strežnik na katerega bi priključil npr. 2 TB prenosni disk z npr. mp3 oz. FLAC datotekami, do katerih bi npr. dostopal z mrežnim glasbenim HiFi predvajalnikom preko protokola dlna.

Morda tudi, da bi nanj namestil kakšen program ??? ki bi mi omogočil, da do boxa dostopam s telefonom (npr. TeamViewer) odlično bi bilo program, ki je free oz. mod !, zagnal v box-u avdio predvajalnik,.. poglal glasbeno datoteko, box pa z analognim oz. optičnim kablom povezal HiFI.

Upam, da sem razumno spisal,.... morda pričakujem preveč ??

Hvala,.. Lp
op. https://www.geekbuying.com/item/X96-MAX...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kelly ()

polde66 ::

Jaz bi na tvojem mestu, če že absolutno hočeš obdržat box dokupil nek usb to hdmi za male pare, povezal zvok preko optike boxa na hifi in zadeva deluje normalno naprej. To kar pa ti hočeš je pa malce bol zakomplicirano tudi zaradi tega ker je tvoj android 8.1 in je tudi vprašanje katere aplikacije ga še podpirajo. Lahko ga seveda lahko pa ne. Če box uporabljaš še za kaj drugega kot poslušanje glasbe potem je čas za novega. Ta je svoje odslužil.
polde

errhec ::

Kelly je izjavil:

Zdravo Polde66,

ja takole je. Box je X96 MAX S905x2 4G DDR4 32G EMMC 2,4/4G WIFI,,, (morda res ni zadnji in najhitrejši)

Glede na to, da še vedno deluje, sem imel v mislih, da nanj instaliram kakšen program, in bi ga spremenil v server oz. strežnik na katerega bi priključil npr. 2 TB prenosni disk z npr. mp3 oz. FLAC datotekami, do katerih bi npr. dostopal z mrežnim glasbenim HiFi predvajalnikom preko protokola dlna.

Morda tudi, da bi nanj namestil kakšen program ??? ki bi mi omogočil, da do boxa dostopam s telefonom (npr. TeamViewer) odlično bi bilo program, ki je free oz. mod !, zagnal v box-u avdio predvajalnik,.. poglal glasbeno datoteko, box pa z analognim oz. optičnim kablom povezal HiFI.

Upam, da sem razumno spisal,.... morda pričakujem preveč ??

Hvala,.. Lp
op. https://www.geekbuying.com/item/X96-MAX...




Poizkusi Hibby. Omogoča tudi upravljanje preko telefona.
Je pa vmesnik "smotan", vendar bere ISO datoteke in mislim, da tudi dsd iso. Drugače pa na box namestiš rustdesk in ga upravljaš preko oddaljenega namizja.
Upam da mi bo polde66 svetoval, kateri je najboljši box trenutno do 30€ s poštnino. Samo za predvajanje glasbe.

X96Q ?
Hvala polde66 za tvoje prispevke.
dd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: errhec ()

polde66 ::

@errhec ne morem ti svetovati take poceni zadeve z zanič procesorji ker so polizdelki. Če dodaš zraven 15 eur dobiš polnokrvni Xiaomi MI box S 2 generacije, ki ima dolby vision, atmos, googleTV vse certifikate in se nikakor tisti x96Q ne more primerjati z Xiaomijem. Za 3 eur več dobiš tanixov KP1 na geekbuyingu.
Gshopper xiaomi box koda: gshoppertvbox : https://www.gshopper.com/original-globa...
brez poštnine, brez carine... 46 eur
Odličen box je: https://www.amazon.de/Leap-S3-STRONG-LE... vendar dokupiš nekaj do vrednosti 59 eur zaradi free pošiljanja.
Geekbuying koda 8MA9SAPP za : https://www.geekbuying.com/item/TANIX-K... pri pošiljanju izbereš eu priority da gre mimo carine, pride pa 48 eur.
polde

errhec ::

Glede na to da imam že kup zadev od Xiaomija, se bom verjetno odločil kar za Mi box S.
Hvala za namig.
dd

Johan419 ::

Jaz imam pri Ugoos x4q zanimiv problem. Ponavadi zvečer in ponoči uporabljam BT brezžične slušalke. Načeloma vse fino dela, z izjemo HBO Max appa; tam slušalke ne delajo. Skratka, BT slušalke na x4q delajo povsod (tudi v samem vmesniku), le na HBO Max ne. Brez slušalk vse dela normalno, torej zvok je tudi na HBO.

Zadeva je ratala zanimiva, ko sem x4q čez vikend nesel drugam (druga hiša, drug WiFi, drug TV) in BT slušalke tudi na HBO Max delajo! Kako je to mogoče, ne vem.

Skratka, BT slušalke ne delajo na HBO Max, ampak to velja le za moj (Medion) TV. HDMI CEC je vklopljen. Sem pa probal tudi brez, probal sem tudi spreminjati različne nastavitve zvoka.

Ales ::

Če prav razumem, si v obeh primerih bluetooth slušalke uparil s TV-jem in ne z boxom?

Johan419 ::

Ne, z boxom. Slušalke so priklopljene na ugoos, kar tudi pokaže v nastavitvah.

rs1975 ::

@polde66, ti si tu bolj domač, imam sledeč problem. Imam Nokio 8010, priključeno na Soundbar preko HDMI, Soundbar pa je preko eArc priključen na TV.
Občasno se zgodi da Nokia nima zvoka. Zvoka ni nikjer, kar je na Nokiji - niti v osnovnem meniju, niti v kakšni aplikaciji, ki je na Nokiji. Zvok pa recimo dela na Neo boxu.
Preostane mi edino, da naredim ponovni zagon Nokie in potem spet dela. V čem bi bil problem?

polde66 ::

rs1975 je izjavil:

@polde66, ti si tu bolj domač, imam sledeč problem. Imam Nokio 8010, priključeno na Soundbar preko HDMI, Soundbar pa je preko eArc priključen na TV.
Občasno se zgodi da Nokia nima zvoka. Zvoka ni nikjer, kar je na Nokiji - niti v osnovnem meniju, niti v kakšni aplikaciji, ki je na Nokiji. Zvok pa recimo dela na Neo boxu.
Preostane mi edino, da naredim ponovni zagon Nokie in potem spet dela. V čem bi bil problem?

Ne bi vedu, se tudi meni zgodi da reciver včasih ne da zvoka ko zaženem vse skup, potem samo prestavim na reciverju recimo iz TV na PC in nazaj na TV pa dela. Pa ni to samo na nokii tako ampak tudi na drugih boxih se včasih zgodi.
polde

Bellzmet ::

Kaj pa, če poizkusiš povezati Nokio direkt na TV.

rs1975 ::

Bellzmet je izjavil:

Kaj pa, če poizkusiš povezati Nokio direkt na TV.

Samo potem zgubim surround zvok?

Bellzmet ::

Ni nujno. Preveri na TV, če preko eARC pošlje zvok do soundbara.

polde66 ::

Sem spregledal da imaš soundbar. Z nekaterimi soundbari oz z nekaterimi tv-ji je povezovanje malce čudno. Philips tv iz 2017 pri povezovanju na soundbar Creative Stage V2 2.1 ne dobi zvoka dokler mu v nastavitvah tv ne določim stereo zvok. Moteče. Z philipsom FHD iz leta 2015 ni nobenih problemov s povezovanjem in zvokom z istim soundbarom. Hisense z sony 2.1 soundbarom deluje ok. Drug hisense z Denon DHT-S217 2.1 deluje ok vsake toliko časa pa se zgubi. Potem tv dam na tovarniške nastavitve določim hdmi, earc povezavo in potem deluje zopet normalno. Z reciverjem mi nokia 8010 ali katerikoli drug box včasih zgubi zvok dokler ga ne rešim na način kot sem že zgoraj omenil. Speljan je preo arc iz LG oled c9.
polde

Kelly ::

errhec je izjavil:

Kelly je izjavil:

Zdravo Polde66,

ja takole je. Box je X96 MAX S905x2 4G DDR4 32G EMMC 2,4/4G WIFI,,, (morda res ni zadnji in najhitrejši)

Glede na to, da še vedno deluje, sem imel v mislih, da nanj instaliram kakšen program, in bi ga spremenil v server oz. strežnik na katerega bi priključil npr. 2 TB prenosni disk z npr. mp3 oz. FLAC datotekami, do katerih bi npr. dostopal z mrežnim glasbenim HiFi predvajalnikom preko protokola dlna.

Morda tudi, da bi nanj namestil kakšen program ??? ki bi mi omogočil, da do boxa dostopam s telefonom (npr. TeamViewer) odlično bi bilo program, ki je free oz. mod !, zagnal v box-u avdio predvajalnik,.. poglal glasbeno datoteko, box pa z analognim oz. optičnim kablom povezal HiFI.

Upam, da sem razumno spisal,.... morda pričakujem preveč ??

Hvala,.. Lp
op. https://www.geekbuying.com/item/X96-MAX...




Poizkusi Hibby. Omogoča tudi upravljanje preko telefona.
Je pa vmesnik "smotan", vendar bere ISO datoteke in mislim, da tudi dsd iso. Drugače pa na box namestiš rustdesk in ga upravljaš preko oddaljenega namizja.
Upam da mi bo polde66 svetoval, kateri je najboljši box trenutno do 30€ s poštnino. Samo za predvajanje glasbe.

X96Q ?
Hvala polde66 za tvoje prispevke.


No morda komu pride prav.

Namestil DLNAServer,.(iz googleplay)..odlično,..hi -fi komponente ga vidijo in tudi strem glasbe je b.p. ,..vse do 32 GB ključka,..ko sem nanj priklopil 500 GB Hdd,..pa se glasba vidi,...predvaja pa vsako skladbo cca 5 sekund, nato drugo 5 sekund, tretjo 5 sekund,..itd. kar sam preskoči na naslednjo. Se komu sanja,..kje tiči problem ??

errhec ::

32GB dela v redu, 500GB pa ne? Imaš morda priklopljen disk preko kabla z 2ma USBjema?

 adapter

adapter

dd

Kelly ::

errhec je izjavil:

32GB dela v redu, 500GB pa ne? Imaš morda priklopljen disk preko kabla z 2ma USBjema?

 adapter

adapter




Ne,..32Gb je usb ključek,..500 Gb pa navaden prenosni hdd (v ohišju),..bom poizkusil še s hdd, ki ima svoje napajanje.

Kodrnusa ::

polde66 je izjavil:

Sem spregledal da imaš soundbar. Z nekaterimi soundbari oz z nekaterimi tv-ji je povezovanje malce čudno. Philips tv iz 2017 pri povezovanju na soundbar Creative Stage V2 2.1 ne dobi zvoka dokler mu v nastavitvah tv ne določim stereo zvok. Moteče. Z philipsom FHD iz leta 2015 ni nobenih problemov s povezovanjem in zvokom z istim soundbarom. Hisense z sony 2.1 soundbarom deluje ok. Drug hisense z Denon DHT-S217 2.1 deluje ok vsake toliko časa pa se zgubi. Potem tv dam na tovarniške nastavitve določim hdmi, earc povezavo in potem deluje zopet normalno. Z reciverjem mi nokia 8010 ali katerikoli drug box včasih zgubi zvok dokler ga ne rešim na način kot sem že zgoraj omenil. Speljan je preo arc iz LG oled c9.


Podobna težava z Nokio 8010, philips 9008, yamaha soubdbar. Tv dela normalno s soundbarom, ko preklopim na nokio 8010, zvok dostikrat ne deluje, oziroma dela sekundo in ne dela 2..v nedogled. Moram preklopiti v nastavitvah tvja na tv zvocnike in potem nazaj nazaj na na hdmi sound (soundbar), potem zacne delovati normalno. Se da kaj na nokii se nastelat. Drugace me ne moti, ampak cudno da ne deluje vse lepo
««
15 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138714 (10505) zitrus
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828144907 (9236) ruski76
»

Xiaomi Mi TV Stick

Oddelek: Zvok in slika
153679 (2254) rejven

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561089128 (349135) Mavrik

Več podobnih tem