» »

F1 2004

F1 2004

««
«
1 / 43
»»

Microsoft ::

No, letos bom pa jst odpr toel temo.:))

Mogoče je mal zgodaj, ampak vseeno.

Kot prvo me zanima, če kdo ve, kdaj bo predstavitev katerih dirkalnokiv? Sem slišal, da bo Williams predstavil že kar v prvem tednu v januarju...

Pa kako je kaj s prestopi voznikov v letošnji sezoni? Kolikor je meni jasno, bodo vsa štiri top moštva (Ferrari, Williams, McLaren, Renault) obdržala dirkače. Je tak?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

flipflop ::

Montoya to sezono še ostane v williamsu,drugo leto pa žal gre v McLaren.

Microsoft ::

Zakaj misliš, da ni fajno da bo šel k McLarnu? Mogoče bo to pripeljalo do zmagovalne kombinacije Montoya&IceMan?!:\ ;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

cdflip ::

Tukaj so datumi predstavitev dirkalnikov za leto 2004:
5. januar (Valencia): BMW Williams FW26
12. januar (Salzburg): Sauber-Petronas C23
17. januar (Köln): Toyota TF104
18. januar (Barcelona): Jaguar R5
29. januar (Palermo): Renault R24
Ostala mostva se niso izdala datumov. Mislim, da bo letos se bolj izenaceno kot lani ampak se vedno upam na uspeh Ferrarija in M. Schumacherja. Bo pa velik problem pri gumah.

@ljash ::

JimiBtn: tud če bo, to ne bo dobro za navijače williamsa...:D Kombinacija zna biti tud zlo nevarna, saj mamo tle enga temperamentnega kolumbijca in hladnokrvnega finca (ane, IceMan - čudno, da še ni pokritiziral teme, op.p :)) )

Sicer pa mislm, da se bodo letos za naslov potegovali Williams in Ferrari ter McLaren - na koncu pa bo (upajmo) zmagal Williams!


p.s.: vse zainteresirane sodelovanja za izdelavo in pošiljanje novic na za prenovljeno BMW-F1 stran vljudno prosim, če mi pošljejo MAIL.


LP,
bmw-f1

flipflop ::

JimiBtn,jst navijam za williams8-)

bmw-f1,glede tvoje strani me zanima,če zdaj že dela kaj bolje? Ker nazadnje (par mesecev nazaj) ko sem hotel objaviti novico,je delalo zelo počasi,pa tudi strani ni hotelo cele odpreti?

TribesMan ::

Jest bom tako kot vsako leto tudi letos stavil na McLaren, pač sem njihov fan. Zdej če pa bo tanova koreta res tako dobra kot kažejo prvi testi bomo pa videli. Glede na to da je zadeva že 2 meseca v pogonu, in da je do začetka sezone še daleč bodo najbrž še izpopolnili zadeve... Živi bili pa videli. Drgač pa če ne bo McLaren bo pa definitivno williams.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Microsoft ::

TribesMan, jst se ne štejem glih med Ferrari fane, prej kot Williams in pa McLaren. Vendar mislim, da ker so pokazali zadnja 4 leta, jih nebi podcenjeval in mislim, da bo tudi letos zelo težko premagati italijane.

Drgač pa se bo saj nekaj videlo, ko bo prva dirka (Avstralija, ??,??,2004) mimo. Zanimam me predvsem, kako bo kaj z "gumarsko vojno". Predvsem, če ne bo deževalo...

Pa tudi, kaj vse sospoznali pri McLarnu z dirkalnikom, ki ni bil nikoli uporabljen na dirki. Kljub temu mislim, da so pršli kar do nekaj spoznanj in da lahko to dobro združijo z dirkalnikom, ki je zaklučil sezono 2003...

Williamsu pa upam, da bo aerodinamika pa šasija šla. Baje so v sezoni 2002 s tem čisto zabredli. No, v sezoni 2003 jim je šlo zelo dobro. Nej še tak napredek naredijo v sezoni 2004...

Renaultu pa upam bi že mogoče lahko uspelo dokzati, da je 111 stopinjski motor zelo konkurenečen 90 stopinjskem, s tem, da ima nižje težišče. Hm, mogoče je pa Renault & Alonso zmagovalna kombinacija 2004...

Damn, komi čakam ta marec, da se stvar res začne! No, pa tudi ponedeljek, ko bi naj Williams predstavil, s čem bojo letos dirkal. Sevede pa to čakam še s tolk večjim veseljem, kr sm pač od pruga dne, ko je pršu v F1, njegov fan... Yes, J.P Montoya!


Moje napovedi: Jst bi si pa upal napovedat, da letošnja sezona (2004) ne bo tako zanimiva, kot lanska (2003). Če se dobro spomnete, se je lani (saj tako, kot sem jaz videl) sezona odločila na predzadnji dirki v USA. Kakorkoli, mislim, da je vseh prejšnih, hm 16, dirk bilo zanimivih, zelo zanimivih.
Upam pa si tudi napovedati, da se sezona 2002 ne bo ponovila, ko je Šumaher imel pohod do zmage tako lahek in so bili drugi tako nekonkurenči, da nevem, če so mu drugi odvzeli 1. mesto več kot 3x v celi sezoni. To je bilo takrat, ko je na VN Avstrija šumaher osvojil "tisto" zmago pred Baričelom in potem prišel do nsalova že kar n VN Madžarska.
Skratka, nekje vmes med 2002 in 2003 po zanimivosti...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

@ljash ::

flipflop: zaenkrat še ne... Bomo pa do začetka sezone vse skupi spravili na en zelo hiter server in do takrat bo - upam - tudi stran že popolnoma narejena in kompatibilna vsem brskalnikom...

Aja, novice pa lahko pišeš na TEM naslovu.

Tudi vsi ostali - kliknite na TALE LINK za stran in jo malo pograjajte, da bomo hitrejš naredl novo.:D

Domena .tk ne deluje trenutno... Bomo pa registrirali eno luštno domeno, ki bo bl izy. (ne smem povedat tle, da me ne bo kdo prehitu...).

balocom ::

Jst navijam za Sauber. Baje da je Felipe Masa spet not.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

R0K ::

BMW uber alles!

Upam da bo Williams imel letos nekaj več sreče!

Dr_M ::

Ferrari...ce ne bodo zmagoval sploh ne bom gledu dirk. brez veze.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

Kaj ko bi pisali kaj pametnega...

> BMW uber alles!
in
> Ferrari...ce ne bodo zmagoval sploh ne bom gledu dirk.
> brez veze.

so traparije...

Prjatu ::

JimiBtn: kar se tiče Renaultovega motorja, z letošnjo sezono so šli nazaj na 90 stopinjeskega, pri prejšnjem jim ni uspelo dovolj moči ven stisnit, šasijo se pa ve da so imeli eno boljših
Something else is controlling me!

Dr_M ::

BigWhale: in po kateri teoriji so to traparije?? tekme pac niso zanimive sploh ce ne ves kdo bo zmagu, ker si potem samo razocaran.pa se zguba 1.5h...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Prjatu ::

btw, danes je bil predstavljen novi Williams, predvsem njihov aerodinamični oddelek se je malo izživljal ...

Slike... 8-O
Something else is controlling me!

BigWhale ::

Traparije so vase izjave, ki so nakladanje brez veze in mlatenje prazne slame.

Microsoft ::

Hja, jst bom predstavitev, kolker jo bom videl, pogledal na TV.

Po slikah sodeč lahko rečem, da hm...tistle nos. Se res ne spoznam kej vlko, sm nisem še slišal, da bi bila kaka slabost oz. težava s tem, ker bi bilo sprednje krilce vpeto samo z eno prečko. Verjetno dve prečke bol "pašeta" williamsu...

Drgač zgleda malo čudno, ker še nism navajen, pa tudi agresivno. Itak pr F1 to nima nobenega pomena...

Me bol preseneča oziroma celo maro razočara, da ni vidnih spremem okoli motorja, ki se baje full greje. REcimo, da bi si umislali kej tazga, kot si je ferrari z tistimi dimniki al pa s tem, ko so nardil tak, kot ma morski pes na hrbtu plavutko, za izpušne pline. PA tisto na straneh, ko je bilo polno malih rež za odvajanje toplega zraka (po tem bi naj dobil nek nick name morski pes al neki tazga...).

Se mi zdi tudi zanimivo to, da ni viden izpušni plin nikjer na sliki, se pravi da bi gledal tako van, kot ferrariju 2003. So ga verjetno čisto skrili, pa izstopa spodaj zadaj in ne navrhu, kot je bilo do sedaj. A je to kaj novega in je zaradi tega potrebno tam kaj manj hladit? Hm...

Sej se spomnete tisto dirko, ko je bila v Belgiji. Šumaher je vodu pred Hakkinenu, vendar ga je ta lovil. Na ravnini, kak 1km po cilni ravnini je bila na strani še voda in se je Šumaher začel vsak krog tam vozit, da je hladil zadnje gzme, ker so se baje pregrevale... Mogoče je Williams s tem zdej to odpravil...

Drgač pa je izgled nekje v pričakovanem. Če takle pogledam, me kar malo skrbi, da ne bi ferrari pogruntal spet kaj ultra pomembnega, za doseganje bolših rezultatov od konkurence in da bi s tem imel spet pohod do naslova...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

TribesMan ::

Oprostite mi vsi ljubitelji BMWiliamsa (sam nimam nič proti wiliamsu) ampak tole je sigurno najgrša formula zadnjih 15 let. Nč ne rečem lahko da je zadeva hitra sam zgleda pa k avto kakšne korejske firme ki je malo pretiravala... Eniwej awfull. Sicer pa se bodo testiranja začela vsak čas in bomo videli kako in kaj je z grdim račkom.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Prjatu ::

BigWhale: si že slišal za tisto, najprej pometi pred svojim pragom ... tvoje izjave so mimo, poleg tega pa še neargumentirane, skratka nekonstruktivne, nihče te ne sili da "traparije" bereš, še manj pa rabimo odgovorov kot je tvoj, je pa res da so izjave tipa moj je najdaljši zgrešene, pa brez zamere

Kar se pa tiče testiranj in grdega račka, raje počakajmo na prvo dirko, testiranja še nikoli niso pokazala razmerij moči v pravi luči, si pa želim, da bi bila sezona še bolj izenačena kot 2003, kdo pa na koncu zmaga mi je pa skoraj vseeno, kruha in iger!
Something else is controlling me!

Microsoft ::

No, jst sm zdele tud gledal mal po televiziji in sm videl kako še ta zadeva (BMW F1 Williams) zgleda iz vseh kootv.

Drgač glede tisrega vpetja sprednjega spojlerja je tak, da pod določenimi koti je meni vredu, pod drugimi pa spet ne. Je pa tud Patrick H. rekel, da so rezultati bili najboljši pri tej konfiguraciji in zato so tudi to uporabili. Pa tka ko sem že rekel, uporabnost je na prvem mestu. Izgled niti ni pomemben, ker se pri F1 tekmuje za dober rezultat. In to je, kir pride prej do cilja in NE katera je lepša formula...

Pa kot sem že zgoraj rekel, mene zanimam in me je malo "strah", kaj bo letos pripravil ferrari. Če po spet predstavil kak hud aerodinamičen dodatek, ki bo gate trgal.
Al pa če kr mclaren letos preseneti.:))

Drgač pa kak je že blo s tistim, ko se bi nej Ralf že neki hvalil, kak pa kej bo težko letos za naslov? Če ste gledal pop tv, sevede. Baje, da se ima kar za favorita, kljub temu, da je Montoya v prejšni sezoni pokazal več.

Moje mnenje je, da je montoja po pokazanem favorit za naslov, skupaj z Šumaherjem in zelo verjetno tudi z IceManom...

Kaj vi prvite, bo letos RAlf boljši od Montoye?

Hm, jst istočasno upam, da ne bojo zdej "zanemaril" Montoya zaradi tega, ker že ima pogodbo za 2005 z McLarnom. Sploh, da bi to naredili zanalašč, mislim, da bi blo zelo nefer od ekipe. Bi to sploh lahk bilo mogoče, da bi naredil kaj takega, da bi celo mi, gledalci, to opazili?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Prjatu ::

Jst mislim da Montoye ne bodo zanemarili, konec koncev je interes ekipe v tem da zmaga, je pa res, da bi lahko pred njem skrivali kakšno "revolucionarno" novost, naprimer takle nos kot je tole :D

Ralf pa mislim da ni tip voznika ter človeka ki bi bil sposoben osvojiti naslov, ni niti bleda senca svojega brata, je pa res da ima tudi dobre in odlične trenutke, vendar njegova forma preveč niha. Je pa recimo za svetlobna leta boljši kot kakšen Coulthard.

Favoriti za naslov so pa tudi po mojem samo trije, Miha, Juan ter Kimi, velika uganka pa je Renault z novim motorjem
Something else is controlling me!

zile ::

ripmork ::

:D ...sam čakal sem kdaj bo kdo načel to temo:)) !!,,,kar se novga williamsa tiče se strinjam z JimiBtn-om:važna je funkcionalnost!...Tyrell je dal na avto 6gum,pa se je folk smeju---ampak je blo funkcionalno in hitro...

za Ferrarija pa že itak vemo,da majo dobljeno sezono:kako pa misliš da bo ekipa z
neomejenim limitom denarja z italijanskega proračuna in povhu s der Scumaherjem
sploh zgubila.....mormo počakat,da bo britanksa vlada namenila kakih 30milijonov dolarjev za Mclarna,pa jim bo pol mogoče uspel>:D .....P.S.-kot lansko leto tudi letos
navijam samo za......dobre dirke:D

BigWhale ::

Ko je beneton predstavil prvi avto (zdi se mi da je bil beneton) z dvignjenim nosom, so vsi rekli, da je najgrsi kar jih je. No zdaj imajo pa vsi dvignjene nosove ;>

Dr_M ::

sicer tale williams je res mal cudn, ampak niti ni tok grd. sicer pa na dirkah ne zmaga lepota, hitrost :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tattoo- ::

Bolj ko gledam novega Williamsa, lepši mi deluje - sploh z nekaterih kotov deluje prav posrečeno :D Ko pa sem videl prve slike...sem pa skoraj padel s stola :D

Jaz samo upam, da bodo letos konkurenčni že od začetka sezone ter da bodo letos osvojili oba naslova (vseeno pa mi je ali z Montoyo ali Schumacherjam - ima pa Montoya rahlo psihološko prednost pred Schumacherjam se mi zdi).
Racing is in my blood - Ayrton Senna

Prjatu ::

Če me spomin ne vara je bil prvi avto z dvignjenim nosom Tyrell, poganjal ga je hondin V10 motor, voznika sta bila Alesi in Nakajima, bilo je pa to leta 1991, zgledal je pa takole

Tole je pa slikca od šestkolesnega Tyrella
Something else is controlling me!

boštjan ::

po pravici povedano se meni ta nos pri williamsu dopade,deluje agresivno.no bomo vidli kaj bo scuderia spaklala skupaj

BigWhale ::

Prjatu, imas prav, nisem bil preprican, ce je bil prvi benetton... :)

Sicer je pa prvi sestkolesnik naredil Williams, le da je ta imel dva para koles zadaj...

Prjatu ::

He he, v spominu mi je pa ostal, ker je na zadnji dirki v Avstraliji Alesi hudo preganjal Senno v McLarnu, na koncu je bil za njim manj kot 10 sekund

Z dvojnimi zadnjimi gumami pa so eksperimentirali že zelo zgodaj, ko so vozili še na ozkih gumah s profilom, kmalu po drugi svetovni, torej še krepko pred časom Williamsa, ampak takrat je šlo za dvojno gumo vzporedno, ne zaporedno
Something else is controlling me!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Prjatu ()

BigWhale ::

Wiliamsov pogon na zadnja stiri kolesa je bil v bistvu precej dobra zadeva in avto sploh ni bil slab... Ampak... FIA je rekla ne. :)

Prjatu ::

Ma ja sej je žalostn kaj vse je FIA prepovedala, F1 je bila vedno tovarna novih idej, visoke tehnologije ... po drugi strani pa preveč dovoljuje, no upam da jih bo vse skupaj pamet srečala pa da bo ostalo zanimivo kot je bilo to sezono
Something else is controlling me!

ripmork ::

ja,se spomnte prvih dirk 2003?....sem mislu da bom zaspal na kavču na dirki v avstraliji kot ponavadi---sem bil pa tolk buden da sploh nisem mogel zaspat:D .....FIA se pa itak ves čas preserava-edino pametno kar so naredil so nov sistem kvalifikacij pa odprava elektronik-šita za to sezono.

Microsoft ::

Tud jst morm reč, da so mi nove kvalifikacije všeč. Drgač pa res, že prva dirka je gate trgala.

Upajmo, da letos tudi....


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tattoo- ::

Meni se pa zdijo vse dirke zanimive 8-O :D. Ne vem, ali sem samo jaz tak obsedenec ali kaj je, vendar meni so bile v zadnjih 10 letih od kar intenzivno spremljam F1 (mislim, da sem v tem času vse skupaj zamudil največ ene 3-dirke/kvalifikacije) še vse dirke+kvalifikacije zdele zanimive :| in daleč od tega, da bi lahko zaspal ob njih |O :\
Racing is in my blood - Ayrton Senna

@ljash ::

ah ja - še en tak F1 norc....:D

Microsoft ::

Ste vdil dans na pop inu? Montoya se baje borda, pa še njegova puca zraven. Hm, si skor ne morm zamislat, kak to zgleda. Kolker se men zdi, v Kolumbiji ni glih kej vlko snega...

by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

CallMeAl ::

precej "snega" imajo v Kolumbiji :D

Microsoft ::

Kolker je meni znano, BMW Williams v Španiji raztura. Baje ma zdej najhitrejši čas M.Gene za lanskim modelom, Montoya pa je tik za njim z novim modelom. McLaren ma pa baje neke težavice.

In tkle jst pol res začnem razmišljevat, kaj vidi Montoya v McLarnu? Hm, no sej mogoče so to sam začetne težave pa bo do 2005 vse nared.;)


by Miha

p.s.:bmw-f1, kak se na tvoji strani da zravn texta še sliko?
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tattoo- ::

Res je...Williams je v Valenciji na testiranjih ta teden dominiral! 8-) V sredo in četrtek je bil Montoya z novim FW-26 za sekundo hitrejši od konkurence, včerej pa je Gene v lanskem dirkalniku FW-25B zopet skoraj za sekundo deklasiral konkurenco :D. Bolj kot to me pa preseneče, da je najbližje Willimasu renault in da sta McLaren in Ferrari precej zadaj :|

Jest že komaj čakam začetek sezone >:D
Racing is in my blood - Ayrton Senna

Microsoft ::

Mene mal jezi to, da je Williams tak hmal naredil predstavitev in je dal konkurenci dobro idejo o predelanem sprednjem delu formule. Me kar zaniam, kak kmalu bo konkurenci uspelo to novost tudi dejansko uporabiti, če bodo spoznali, da je to bolje, kot so imeli do sedaj.

Drgač glede zaostanka Ferarija in McLarna pa mislim, da formuli še nista povsem nared. Če pa sta, tako Ferrari kot McLaren, to testirala z končno verzijo formule, pol imajo pa še vlko za postoriti do začetka sezone.8-O

Pa zanimivo, kak je lahka formula 2003 hitrejša od 2004 (BMW Wiliams).8-)


Mene pa še zdele neki zanima v zvezi z formulo in tem. Zanima me predvsem, kaj delajo programerji, kaj vse morajo znati, da jih vzamejo v team, koloko so plačani,...
Skratka zanimajo me stvari o službi programerja v nekem F1 teamu.;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

TribesMan ::

Rekord proge v Jerezu še vedno drži McLaren MP4-19 (1:16:20 če se ne motim, Wiliams zaenkrat 1:16:63). Kljub temu da na teh testiranjih zaostajajo krepko sekundo za Wiliamsom. Zelo težko je primerjat na treningih čase ene in druge ekipe. Ker nič ne vemo kateri program laufa posamezno moštvo, lahko da gre za testiranja z veliko obtežitvijo, ali za testiranje gum... kjer ni nujno da bodo časi rekordni...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

Microsoft ::

Kaj pa glede službe programerjev v F1 bi vedel kdo kej?

TribesMan, s tistimi časi sem mislil predvsem za leto 2004... MP4-19 drži rekord proge?! A ni to formula, s katero mislm McLaren letos začet sezono?!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

CallMeAl ::

da, MP4/19 je McLarnov dirkalnik za sezono 2004 in je bil predstavljen novembra lani - zasnovan pa je na MP4/18, ki je lani naredil precej hrupa, vendar dirkanja ni videl.

Tattoo- ::

Ja res je težko primerjati med seboj čase na testiranjih, ker ekipe testirajo različne komponente in se posvečajo različnim področjem razvoja. Zato je bil tudi na zadnjem testiranju Gene z lanskim dirkalnikom (testiral je gume za Michelin) hitrejši od Montoye z letošnim dirkalnikom (ki je testiral aero/mehanske nastavitve). Vseeno pa (upam za Williams) konstantno hitrejši od konkurence kažejo da so na dobri poti :D

Za službo v kakšni ekipi F1 je pa najboljše, da greš pogledati na uradne strani od ekip - vsaj na Williamsovi strani so napisani pogoji ter potrebna izobrazba :))
Racing is in my blood - Ayrton Senna

TribesMan ::

No vsi ki ste počasi postajali zaskrbljeni nad performansami McLarna ta teden v primerjavi z Wiliamsom na testih v Jetezu, je tukajle en lep prizor. Kimi je postavil nov rekord proge z 1:16:125. Kljub temu da je zvozil samo 32 krogov, ker je imel očitno neke težave z vozilom, na drugi strani pa je testni voznik McLarna Pedro De La Rosa opravil 118(!!) krogov.

Spet pa se je nadaljuje zanimiva situacija pri Wiliamsu. Montoya v novem avtu je bil spet počasnejši od Geneja v stari makini.... Kaj naj bi to pomenilo? Živi bili pa videli.

Aja 26. januarja se napoveduje predstavitev poskočnega konjiča za leto 2004.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Microsoft ::

TribesMan, Montoya nas samo zavaja, ko bo pa pršla prva dirka, bo pa raztural, da bo kr hudo! ;) Drgač pa naj bo McLaren še v taki formi 2005, damn! Jst se že zdele mal prpravlam na to....


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Daedalus ::

>Spet pa se je nadaljuje zanimiva situacija pri Wiliamsu. Montoya v novem avtu je bil spet počasnejši od Geneja v stari makini.... Kaj naj bi to pomenilo? Živi bili pa videli.

Bojo še kr nekaj časa rabli, da si pogruntajo optimalne nastavitve za nov avto. Sicer pa tile časi niso merodajni, merodajne bojo pol dirke...:)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Microsoft ::

Ste vidli danes predstavitev Toyote? Jst sm videl edino tisto, kar je bilo pr športu na pop tv. Glede ciljiv mislim, da so si zadali kar realne. Drgače pa, če na hitro pogledaš formulo, ni nekih sprememb opaziti, kot recimo pri BMW vpetje sprednjega krilca.

Damn, komi čakam, da ferrari predstavi svojo stvaritev...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr
««
«
1 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 - pred sezono 2006

Oddelek: Loža
152800 (2555) Daedalus
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681777 (40692) Alexius Heristalski

F1 - pred sezono 2005 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60530896 (22445) OwcA
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238247 (22908) balocom
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709393 (8121) Nemelk

Več podobnih tem