» »

Audigy 2-problem

Audigy 2-problem

bogy ::

odkar sem inštaliral audigy-ja se mi zdi da je računalnik zelo obremenjen. colin 3 mi več ne dela tako kot mi je in tudi počasnješi se mi zde pri povsem nezahtevnih opravilih. pri gledanju navadnega filma divx je procesor 50% ''zaposlen''. mislim da to ni normalno. ali je možno da sama zvočna potrebuje toliko moči. gre pa za ''močan'' 2.6 pentium procesor. če ima kdo izkušnje s tem bi ga lepo prosil za nasvet. hvala
  • spremenil: bogy ()

planetparty ::

Isti problem sem imel jaz tudi, procesor ni bil preobremenjien, štekelo mi takisto ni nič, le zmogljivost procesorja je bila na ravni 1400MHz Athlona, imam pa 2400+. S težavo sem ugotovil, da je kriv Audigy 2 sem ga premestil eni pci režo dol in zdaj dela.
Kaj pa imaš za procesor? Pastaj sem CPU rezultat iz sandre ko je notri Audigy in ko ni notri nobena PCI kartica

bogy ::

ja jaz mam to zunanjega na usb ker je na prenosniku. procesor pa je intle pentium IV 512rama. mislm d aje to dost močna kišta da bi to poganjal. pa tudi pri igranju mp3 na winamp ga porabi od 20-40%. dal sem pa tudi že update od creativa in nov directX 9.0b

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bogy ()

Dr_M ::

jap...USB bo kriv. namrec zelo obremenjuje cpu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bogy ::

ja a pa je možno kaj nardit. namreč je kr moteče. če ne druzga ventilator nabija k zmešan. kaj pa če bi se dal na FireWire prklopt?-če se sploh da?

glinik ::

Kaj res USB zavira delovanje proc.?

Namreč, imam modem preko USB-ja.Kaj pravite?

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
596588 (5549) knap
»

Audigy 2 ZS, Presketanje na obroke (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
635242 (4239) hyphh
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930601 (17196) Jaffa
»

Kupujem novo racunalo, pa bi potreboval nekaj informacij :)

Oddelek: Kaj kupiti
321294 (819) kuglvinkl
»

Obdelava zvoka - AMD vs. INTEL

Oddelek: Zvok in slika
312188 (1708) partysound

Več podobnih tem