» »

Xbox GPU hlajenje?

Xbox GPU hlajenje?

xbox boy ::

Sem se odločil da bi v xbox-u zamenjal hlajenje na grafični,ker kot prasica ruži. Ima namreč ena majhna pasivna rebra na njem pa 40mm ventilator ki pa je kar glasen. No,določil sem se,da bi to nadomestil z enimi večji pasivni rebri brez ventilatorja,pa me zanima.če mi znate kaj svetovat! Pa ne mi priporočat kakšnih zalmanovih sendvičov,ker jih ne morem v xbox dat! Nekaj normalnega,ampak brez ventilatorja! zdajšna rebra so mer 5X5cm,višina pa je nizka okrog 1cm brez ventilatorja.

tiborrr ::

AMDjev box cooler, ki ga vrezes na pol, mu navrtas luknje za pritrditev in nanj postavis nizkoprofilni 1U 60mm ventilator. To je zur!
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

xbox boy ::

Hmmm...vprašal bi,če tle kdo zna naredit pasivno hlajenje?

Boki_ ::

Vseeno je box cooler dovolj tih, da bo isto tih kot pasivho, pa še bolje bo, ker vent lepo uzpiha topel zrak iz reber.
I'm back

frenk ::

najbol če ti tole kišto poslikaš(odprto), ker drgač mi ne vemo kolk placa maš...pa mere tud lahko napišeš:)

xbox boy ::

Jutri vam uploadam slike. Prostora ni kaj preveč, ventilator pa odpade,ker je vse skupaj zaprto(nad grafično je takoj pogon,ki zapira dotok zraka,tako da ventilator odpade,ker bo sam mešal topel zrak)...Tud mere bom jutr napisal.

Big Poppa ::

Tule so slike,višina je razvidna iz spodnje,in se lahko ravnate po višini tac na nosilcu pogona.Vsekakor,zelo zelo malo prostora.
Je pa vprašanje,koliko bi s tem sploh pridobil,glede na to,da bi potem slišal trdi disk (ki je btw zelo glasen) in pa ventilator na ohišju.Več si lahko prebereš tudi na forumu od xbox scene:
http://forums.xbox-scene.com/index.php
Res da je prva slika malo iz slabše perspektive,ampak druge trenutno nimam pri sebi.


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

xbox boy ::

Hmmm...malček se motiš glede diska. Not mam vgrajenega seagate barracuda (naknadno,ne tist model v originalu) ,ki je skoraj neslišen. Glede tega,koliko bom pridobil...veliko,ker samo ta ventilator dela prav neznosen hrup. Sem ga že probal izklopit in sem prižgal xbox za par sekund,pa je bil xbox resnično tih. Ta vent proizvaja vsaj 50% hrupa v xbox-u,tako da se splača. Slike bom pa zdej uploadal gor,sicer pa je že na tistih razvidno kaj je not. Prostora je dovolj(za približno 30mm visoka rebra,kar vprek zadostuje),tak da samo še rabim nekoga,ki bi to znal naredit. Zajebancija bi mogoče le bila z pritrditvenim sistemom.

xbox boy ::

Ne vem ampak me te slike nekej zajebavajo...a mi mogoče lahko kdo pove kako uploadat slike gor iz računalnika...I'm newb in this shit.8-)

Macro ::

There we go...
GPU1
GPU2
Tle je ta crap od venta!
Zraven so pa cheap-shit rebra za procesor!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

R407 direct die (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32929925 (21558) AlesZ
»

FPSji in CS:source

Oddelek: Pomoč in nasveti
11895 (822) patriot10
»

modanje x800pro

Oddelek: Navijanje
221305 (956) Veron
»

A je že kdo naviju ?

Oddelek: Navijanje
421439 (1138) MEDENA2
»

vodni blok za radeona (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
585816 (4226) Jackal

Več podobnih tem