» »

katero brezžično miško s polnilcem

katero brezžično miško s polnilcem

piskač ::

katero miško priporočate? Da ima bazo ki je tudi polnilec, da miško odložiš kot kakšen telefon??

Zheegec ::

Logitech MX700/MX900.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boštjan ::

MX700,firma Logitech,kupi pa v izishop,kjer ti dajo 5 letno garancijo(tako kot treba) ali pa mimovrste.

antonija ::

Men pa tele misi brez znore niso kej zlo vsec. Mam eno doma, pa ce ksn dan kej vec delam pa pol pozabm dat polnit pa mi nasledn dan sred dela crkne. Pol pa delaj brez misi v photoshopu ce lahk... Tko da jst nebi nabavu nc brez zice. MX500 al pa MX300 ce nisi tolk zahteven pa ce te tista znora ne mot prevec...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

para! ::

Baterije pri MX700 zdržijo okoli en teden brez polnjenja. Ko se ti spraznijo in nujno potrebuješ miško, greš na 20 minutni odmor, medtem pa se miška polni.

MX700.
Death before dishonor!

PrimozR ::

Kam pa priporočate priklop miši??
Na USB al PS/2??

Bevcan ::

Definitivno na USB. Baš bolše performanse.

krucymucy ::

prek USB se osvezuje s 125Hz, prek PS2 ce nastavis 200Hz

antonija ::

@Jazz: A teb to zdrzi en tedn da jo trikrat na dan premknes ko beres mail, a mislis s tem da vsak dan kar nekaj ur na dan preganjas glodalca po mizi pa se zmeri zdrzi en tedn? :\

Ker ce je tko pol bom jst kr hitr zamenju za MX700. :D

P.S.: Pa men se NE napolni v 20 minutah....
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

zlobcek ::

MX700 mam jest. Zadeva se defenitivno ne napolni v 20 min ampak v kaksni uri in pol do dveh. Potem dela recmo dva dni, če skos drgneš miš.

Z njo sem zelo zadovoljen. Če jo pozabiš dati polnit, jo res lahko postaviš v polnilec za čas ene kavice in boš komot delal par uric brez ponolnega polnenja.

Caligula ::

Pod USB :D
Pa smo spet tam >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Eru ::

Predlagam mx510 ki bo prišla v slo konec meseca, ima boljši senzor, cena pa bo podobna mx500.

Eru ::

Aja pa čist vseen je če maš usb al pa ps2, res je pa, da lahko nastaviš miš pri ps2 na 200hz, kar pa nič ne pomaga pri natančnosti ali kaki drugi zadevi.

krucymucy ::

ce mas brezzicno res ne ... ce mas pa kablicno pa pomaga

GregiB ::

No, jest mam MX700-ko in sem izjemno zadovoljen, edino, kar se je treba navaditi je, da je miš precej težka zaradi baterijskih vložkov... Tud na dodatne knofe sem se že kar peivadil, pa wheel tud dobro drsi. Najuporabnejši se mi zdi knof za scrollanje med odprtimi aplikacijami, da ni več treba po Alt+Tab klofat...
Glede baterij pa... skoraj vsak dan par (beri 3-5) ur igram šah na netu, seveda ekskluzivno z miško.... in mi kamot zdrži 4-5 dni brez polnjenja... torej si lahko kar večkrat privoščim pozabljivost... Res pa je tudi to, da popolno polnjenje traja nekje uro pa pol, dve...
Je pa miš izjemen... vreden vsakega SIT
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

OZZY ::

Go with the flow.

boštjan ::

Zgledajo res ok,upam,da delajo tudi tako,samo imajo en velik minus naprav logitechu in to je garancija,ki je pri logitechu 5let.

Caligula ::

Sicer ne vem kok so kej drage sam se splaca mogoce kako z Bluetoothom. Lahk pol se s pojstle, kavca,... filme,.. krmilis kar je zlo prirocno.

krucymucy ::

sej dobre brezzicne tud precej dalec nesejo ... tko 10m.

PrimozR ::

Jest mam obično Logitech-ovo optično, k sm jo zravn kompa dobu (BJ58).

Ne rabm nč več, edin učas ti pa loh kabl res mal načne živce;)

boštjan ::

na logitechu piše da ta mx700 nese 2m,ne vem katera pa nese 10m,ker mora pol bit krepko dražja od te mx700

krucymucy ::

un komplet typhoonov za 12k ki je bil v akciji pred casom ... tipkovnica nese zihr tolk. mis pa tudi (kolega tko pravi)

nere ::

jaz imam Typhoon Felix, uporabljam za prenosnika, mi je zaenkrat všeč, ima pa to pomanjkljivost, da lovi samo do 1 m, pač ekonomičen model, in ergonomičnosti od nikjer(najbrž je mišljena tudi za levičarje)

je pa zelo dobro to, da lahko polniš kar iz usb-ja, povežeš kabel iz oddajnika v miško in jo tako lahko uporabljaš tudi med polnjenjem, pa ko je priključena na kabel tudi bolje lovi( morda prenaša po kablu tudi podatke), neprimerno boljše kot da bi moral nosit kak polnilec s sabo ali pa čakat, da se napolnijo baterije


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

priklop prenosnega telefona na isdn linijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
141838 (1658) roli
»

Katera brezžična tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
222946 (2367) ddeben
»

Now PC

Oddelek: Kaj kupiti
81217 (1034) mtosev
»

Grafična do 25 jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
5791 (731) car
»

DVD snemalnik

Oddelek: Kaj kupiti
12893 (798) Dr_M

Več podobnih tem