» »

GeForce 8800GT

GeForce 8800GT

««
11 / 36
»»

ravsek ::

Veron, kako si drugace zadovoljen z graficno? Sam imam namrec podoben procesor (X2 @ 2,6) in me malo skrbi, da bo CPU prevelik bottleneck :(

Xtra ::

...sam resno.Mislm 10 evrov, pa raj sparas.Si pomislu da se ti lihk en dan po procesorjevmu letu delovanja le ta sesuje.To bi se ti jst smeju.Mislm res:)) :))

LP:))

kotnikd3 ::

ja nisem vedu da sm oz. še nism zajebu. vse se da še popravt.
kero in kje pa naj jo vzamem? po možnosti eVGA, ker je quake wars zraven:D

Veron ::

@ravsek v testih (3dmark in podobno) se v pikah kar pozna, sam v špilih pa za enkrat dela vse kot je treba >:D
Crysis (na oko rečeno) mi dela povprečno s 35fps, drop pod 20fps nisem videl, pa tud ko je bil blizu 20 je blo na kratko, ko je res ogromno akcije, drugače pa konstatno, High vse in 1280x1024

in overall - zadovolen

delpier ::

Tudi jaz sem danes vzel Gainwardovo 8800 gt v bofu, menda zadnjo ;), sam tole se mal sumljivo dogaja, da ravno vsak zadnjo dobi ;).
Ampak vseeno, ko sem jo menjal sem opazil da proti moji 7900gto ima pol manjši hladilnik, v čem je fora, da je boljša ko 8800gts in ima pol manjši hladilnik in tudi celo od moje 7900gto? Kaj je zdej ta manjši tok boljši al kaj?

Hvala.

Aja p aše jutri bom kupil namesto 2gb rama nov paket 4gb, in sicer 4x1gb zakaj imajo eni latenco 4-4-4-8 eni 5-5-5-15 al neki podobnega, v čem je fora kaj naj kupim, predvsem kupujem to zaradi igric.



UŽIVAJTE..

lp
p.
ASUS COMMANDO/C2D E6600/8800GT/4X 1Gb RAM/WD 900 Gb/LC 6550GPV2/LIAN-LI PC7SE B

m0f0x ::

MSI 8800 GT OC po defaultu 660/1900 trga gate. Zraven pa še dobite 14 - dnevni trial za LOTR - Shadow of Angmar in Colin: DIRT. Če že ni več Zotac-ove za dobit je ta tudi dober nakup.



Qimonda HYB18H512321BF-10 graphics memory

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Xtra ::

eVGA ubija!:D
delpier: preber si kak člank o latencah.Lohk ti na hit powem, manjše so številke, bolje je!

LP:)

jimyboy ::

MSI je že fajna samo kaj nam to rabi če je ni v SLO.

Glede Elektronike.si ko imajo samo 1 leto garancijo grafe, lahko to pomojem brez problema pošleš k proizvajalcu saj on nudi 2 ali 3 leta garancije. Drugače pa sem jaz tudi poslal mejl na elektroniko in mi je odpisal da je treba čakati najmanj 3 tedne, tako da se potem nisem odločil.

GrimReaper ::

torej, shader clock se spreminja z kar velkimi koraki.

2.5x je ratio

kontik nisi normalen...12 mesecev garancije proti 24 mesecev ki je v SLO?

Jest mam 36, sam to bo bol pršlo prov naslednjemu kupcu, mi je pa že dvakrat crknila grafična takoj po enem letu, tko da je fajn met 2 let.

Zdej pa če bo čas vsaj 3DMark06 stestiram.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

tsatthoggua ::

Eno vprašanje za vse lastnike Evga grafične kartice. Ali ste dobili Quake Wars igro priloženo ali ne?

Danes sem grafično dobil v Mlacom, vendar doma ves poražen ugotovil da igre v paketu ni. To je bil pravzaprav odločilni faktor pri izbiri proizvajalca grafične - ampak zdej se mi pa butast zdi da sem namesto katerekoli igre (NWN2,Tomb Rider, ...) dobil CD z driverji in 5 stranski manual.

Grafične še nisem stestiral ker še na novo sistem nalagam vendar upam da bo trgala :)

m0f0x ::

Haha. Fuck. Sočustvujem. Glavno da grafa dela tak kot more. Me zanima, če so dobili pri MSI grafi igre zraven. Mogoče pa so ti jo pri Mlacomu pipnili ven:\ in jo bodo posebej prodali.

sypahh ::

Lastniki GTjev, djte mi mal povedat kok mate kej stopinj grafe, neobremenjene in obremenjene. Jaz mam eVGA Superclocked Edition in imam 63 stopinj, ko ni obremenjena in 80stopinj, ko igram wtf 8-O že res da je navita, samo ali je to normalno ?:\

@tsatthoggua - tudi jaz sem danes dobil iz Mlacoma in igre ni bilo :) nevem kako to, čudno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sypahh ()

Dr_M ::

men je pri 91°C se normalno delala, tko da ne se sekirat. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tsatthoggua ::

@sypahh : ok hvala ti za info, se bom obrnil direkt na Evga potem.

sypahh ::

Uf hvala :) Me je že malo skrbelo. U made my day :D Čudno mi je samo to, ker si tudi (tsatthoggua) rekel, da nisi dobil špila noter. Ko sem v avtu pogledal grafično, je bila na eni strani una nalepka že odtrgana tako, da je bila grafična sigurno že odpakirana8-O jutri kličem Gregorja na Mlacom pa se bom zmenu z njim, nevem kaj se grejo to:\

TOP ::

Fantje mene zanima ,če mi eden lahko izmeri kolk je dolga ta grafa,da vidm če mem v ohišju dovolj placa.HVALA

MEDENA ::

ste dobili SC edition? Je nalepka na škatli dala vedeti da je QUAKE WARS?

sypahh ::

Ne. Nalepke ni, ampak na Mlacom strani so imeli verzijo s Quake Wars-om, katero sem tudi naročil. Nevem kaj je to zdej :P

GrimReaper ::

Eno vprašanje za vse lastnike Evga grafične kartice. Ali ste dobili Quake Wars igro priloženo ali ne?

Sej je dal MEDENA link na prejšnji strani, lepo piše:
Free Quake Wars game included, while supplies last(limit 2 per customer)
link

Prav tako v reviewu.
You will also note that this box contains a full copy of Enemy Territory: Quake Wars. This game is only bundled with some of these cards depending on which retailer you buy them from.


Pa če je zraven, bi morala bit nalepka Quake Wars gor, bo MEDENA povedal katere je dobil v Comtronu.

Lahko pa potrdim da dobiš zraven XFX Company of Heroes + DX10 patch, bomo po dolgem času spet mal strategijo igral.
Drgač pa kolker vem:
Gainward - Tomb Raider: Anniversary
Gigabyte - Neverwinter Nights 2
MSI - še najboljši bundle, ampak pri nas ni za dobit, Lord Of the Rings Online + Colin McRae: DiRT
ASUS - tut še ni pri nas, Company of Heroes: Opposing Fronts
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

PlayTheGame ::

@TOP, cca. dobrih 23 cm je dolga. Kar se pa stopinj tiče, mi je pa kar odleglo, ko vidim kolk jih imate drugi. Jaz imam v idle 50°C, pod obremenitvijo pa 70°C ali malo čez. S tem da imam kot rečeno preluftano ohišje (Antec 900) z 120mm ventom na stranici direkt pred grafo. Tako da so temp. 80°C in več v "navadnih" ohišjih normalne.:)
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

GrimReaper ::

je bila na eni strani una nalepka že odtrgana tako, da je bila grafična sigurno že odpakirana8-O jutri kličem Gregorja na Mlacom pa se bom zmenu z njim, nevem kaj se grejo to

To pa ne vem kaj delajo, je bla pa odprta tako 7600GT, kot zdej 8800GT, tako da jim je to zgleda že stalna praksa. Vrečka s kartico pa še ni bla odprta.

Fantje mene zanima ,če mi eden lahko izmeri kolk je dolga ta grafa,da vidm če mem v ohišju dovolj placa.

Če ti je standardno ATX, bo sigurno dovolj placa, jest mam kr majhno Chenbro ohišje, pa sm sam diske dal eno nižje, ker je pač treba še PCI-E kabel priklopit in rabiš mal placa. Pomoje kej druzga kot disk ne more ovirat.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

MEDENA ::

Jutri vam javim, danes nisem dobil.

Jah nekaj je 1 igra gor ali dol, lepo imaš original v vrednosti 20-30€, četudi z neta vse dol potegemo, mar ne :)

tsatthoggua ::

To da je nalepka na škatli pretrgana sem opazil že pri prevzemu, vendar mi je zaposleni povedal, da morajo vse škatle odpret in nalimat nalepko na artikel zaradi garancije.

Uglavnem grda fora, da so me zrajcal z Quake Wars na koncu bi pa veliko več dobil, če bi vzel recimo Gigabyte ali bilo kirga druzga proizvajalca.

Zheegec ::

Hehe, Medena, jih je težko dobiti, kaj?

Kaj šele če bi hotel dobiti 20kos... praktično nemogoče 8-O

Naslednja dobava je okoli 15. 11. - čisto mimogrede 8-)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Xtra ::

Sj to ni tko pozn po prvem paketu le teh.Ni res?

LP

BluPhenix ::

Naslednja dobava je okoli 15. 11. - čisto mimogrede 8-)

Nice, takrat bo pa že plača, pa bomo vidli, če si jo bomo privoščili ...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tilen ::

Bodo takrat že kaj cenejše? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

krho ::

Čakam na januar v upanju, da cena pane doli na 230€...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

nekikr ::

Kr upej ... >:D

Drugač je šla pa cena za $35 gor, pa do naslednje dobave se pričakuje še najmanj $20 višja cena.

Keyser Soze ::

Verjetno jo bom jaz prodajal. Tako da "get-in-line". :)

Zadeva je bomba, vendar ne potrebujem tako močne kartulje, in bom pač prešaltal na malo švohnejšo. Verjetno kar Radeona za HTPC.

Vam sporočim, ko bo na voljo. Pa obljubim, da ne bom dvignil cene. ;)
OM, F, G!

kotnikd3 ::

ja na elektroniki eVGA verzijo dobijo šele sred decembra.

KJE PA NAJ JO NAROČIM, D BO MELA 2 LETI GARANCIJE??!?;(( na demise.si majo tut po 1 leto!!!!! čm jo kr kle naročit???

PlayTheGame ::

Mene pa zanima, tisti ki uporabljate Rivo Tuner 2.06, kako imate naštimano delovanje ventilatorja na grafični? Ste pustil vse na auto oz. če ne, na koliko ste dal pod 'performance 3D'? Ker se mi zdi, da bi pod največjo obremenitvijo lahko ventilator delal hitreje, da bi se grafa malo bolj hladila. Tako na uho namreč ni slišat, da bi kaj pospešil - mam pa naštimano na 'auto' oz. nisem zaenkrat nič spreminjal nastavitev.

Pa dejte še mal povedat, na kolk stopinj se vam greje (idle in high load), da mal primerjamo.
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

PlayTheGame ::

@kotnikd3: BOF, Funtech,...
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

kotnikd3 ::

v BOFU je nimajo......v Funtechu pravtako, dobijo "enkrat" decembra

pr Demise.si jo bom upalu, čeprav ma samo 1 leto garancije:'( :'( :'(
help.....kje jih še majo?:O :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kotnikd3 ()

m.i.h.a. ::

PlayTheGame: jaz imam na svoji GTS nastavljeno po teh navodilih in deluje super...lahko poizkusiš tudi na GT
KLIK

Dr_M ::

glede ventilatorja je ze blo neki povedanega v tej temi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

element ::

A kdo ve kje se da kartico še dobit (24m garancije)? Je 1. pošiljka že razprodana?

bluefish ::

opazil sem jo na mimovrste, kjer pa je 295€ in tako veliko dražja kot drugje. Ima pa dve leti garancije, dobava 10 dni. Če se ti res tako mudi...

p.s.: imajo jih tudi pri agt (gainward ima 3 leta garancije).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

jimyboy ::

AGT baje še ima grafične.

TOP ::

AGT jih nima,sem poklical včiraj.Od Gainworld so dobili samo 2.XFX so pa že vse rezervirane,dobijo jih 10kom.Bo treba počakat 15.11.

element ::

Ne mudi se mi, bi si pa okrog 15. omislu eno. :\

Prelox ::

Le kaj bo izšlo 16-tega !? :))

Tr0n ::

Nov 8800 GTS, ki bo cotal. ;)

Prelox ::

GTS in pa crysis !!! :P

Dr_M ::

da bo gts vsaj v sinteticnih testih kej hitrejsi od gt,bo treba se kej druzga dodat,kot 16 shaderjev in nekaj rop-ov.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

max5585 ::

ja manjsa je latenca vecja je prepustnost rama(odzivnost)

nekikr ::

pred 19im 99,9% ne bo nikjer nič. 19ga pa spet taka pošiljka kot je bila sedaj, pa še to samo za izbrane dealerje. Ne k**** je tale dobava.

MEDENA ::

jaj 2 kosa nista zdržala niti 1 uro >:D

Nisem imel niti časa pogledat za igro ampak nalepke za igro ni bilo nobene in tudi nihče ni šaril po škatli, vse lepo zapakirano.....

Zgleda SLO ni dobila niti 1 igre...tko da spet nas imajo za BALKAN ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

IVo ::

Moja gre brez problemov na:
GPU: 740
RAM: 1026
Proc: E6300@3450MHZ
V 3dmark06 dobim 12.800PIK
Zračno hlajena, vent na 70% temp ne gre čez 65stopinj v loadu.
Grem probat dobit še višje clocke...

Keyser Soze ::

Moja se pa že prodaja.
Tako da. Ena je še na voljo pri nas. Ne lagat.:P
OM, F, G!
««
11 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
605051 (3893) Meizu
»

Grafika - a se splača? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524813 (3805) tilinho20
»

Radeon 3870 VS GeForce 8800GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1288081 (7168) JamesBond
»

GeForce 8800 GT ali GTS ali ?

Oddelek: Kaj kupiti
231738 (1738) LordPero
»

GeForce 8800 GT uradno predstavljena (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
18811798 (11798) PrimozR

Več podobnih tem