» »

Kje se shranijo podatki o preiskusnih programih, ki jim je že potekla uporaba???

Kje se shranijo podatki o preiskusnih programih, ki jim je že potekla uporaba???

xxx-man ::

Pozdravljeni!

Zanima me kje se shranijo podatki o preiskusnih programih, ki so bili instalirani vendar jim je že potekla dovoljena uporaba (večina ima uporabo 30 dni, pol se zaklenejo).
Namreč pred kakim mesecom sem instaliral program, ki ga nisem uspel uporabiti (vmes seh šel na dopust), sedaj pa mu je pretekla preiskusna uporaba in se je zaklenil.
Preiskusil ga še nisem, zato ga nebi rad kupil, kajti ne vem če mi bo usterezal.
Vem da obstaja neka mapa kjer se shranjujejo tile podatki in če jih pobrišeš in ponovno naložiš program, ponovno laufa.
Sicer lahko formatiraš disk, vendar je s tem preveč dela in mimogrede lahko izgubiš kak podatek.

Zato Vas prosim, če mi lahko poveste kako bi izbrisal tele podatke( o preiskusnem programu) in kje se nahaja tale mapa!

Hvala v napre in lep pozdrav,
xxx-man

Microsoft ::

Vem da obstaja neka mapa kjer se shranjujejo tile podatki in če jih pobrišeš in ponovno naložiš program, ponovno laufa.
Ko najdes to mapo, sporoci, kje je. :)

Drgace se pa programi ponavadi instalirajo v C:\Program Files\Ime programa\...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

xxx-man ::

Ja saj programi se instalirajo v Programs file, vendar sem enkrat nekje zasledil da se tile podatki zapišejo v neki Windows imenikin da morš pazit da kaj drugega ne izbrišeš.

LP

R33D3M33R ::

Take informacije se ponavadi shranejo v register. Daj start->run->regedit in išči npr. po imenu programa itd.
Pa preden da boš kake ključe brisal NUJNO naredi backup ključa!!!
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

kuglvinkl ::

Namreč pred kakim mesecom sem instaliral program, ki ga nisem uspel uporabiti (vmes seh šel na dopust), sedaj pa mu je pretekla preiskusna uporaba in se je zaklenil.
Preiskusil ga še nisem, zato ga nebi rad kupil, kajti ne vem če mi bo usterezal.


Povsem plemenit name, ki pa žal ne zadostuje.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opera 11

Oddelek: Programska oprema
12927 (578) mikko
»

Zaklenite prenosnik s pomočjo mobilnega telefona

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
344979 (2756) Opkow
»

Nestabilen sistem

Oddelek: Pomoč in nasveti
7997 (902) AngelOfDeath
»

Problem s pisavo (ne vidi se ves tekst v oknu)

Oddelek: Pomoč in nasveti
6924 (888) N-E-O

Kje se shranijo podatki o preiskusnih programih, ki jim je že potekla uporaba???

Oddelek: Pomoč in nasveti
6870 (772) Keyser Soze

Več podobnih tem