» »

katere zvočnike za računalnik

katere zvočnike za računalnik

Dreamer__ ::

Zanima me katere zvočnike se splača vzet za okrog 20k ? pa da ma kok tok dober globokotonec

hvala

lp

yoocker ::

splača se ti uzet geniusove so okrog 30 čukov ampk so ful dobri, uporabljam jih namreč sam!!!! so leseni in so ful uredu so pa model SW 5.1-HOME THEATER!!!

ajde :\

Maxxo ::

Kot je rekel yoocker, splača se ti dodat še 10k. Tudi sam imam te Geniuse in sem zelo zadovoljen. Cena je malenkost pod 30.000, jaz sem za isto ceno zraven dobil še 5.1 zvočno kartico od Geniusa. Če se boš odločil za nakup jih nikar ne vzemi v BigBangu, Bofu, Merkurju ker so približno 5.000 SIT dražji kot v računalniških trgovinah.

iskra ::

Imel sem priliko poslušat tele zvočnike od Creativa in so res super. Če se ne motim imajo leseno škatlo za sub. Cena znaša malo nad 20k ampak se splača vsak Prešeren več ;)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

dolenska ::

živjo.
dodaj se kaksnih 10-15 cukov pa si nabav logitech Z2200. so pa res razred zase zvocniki. grem stavt da za tak dnar ne dobis boljsih (bolj kvalitetnih) .

Gapis ::

Jst bi kupil na tvojem mestu:

ZVOČNIKI MERCURY HT-5800 6-kanalni, dih jemajoč zvok! Privoščite si zvočniški sistem Mercury® HT-5800 in uživajte v najnovejših igrah ali domačem kinu! 50 Wattov čiste zvočne energije vas bo poneslo v svet multimedije... samo 26.930,-SIT
Več o tem na:
kobian
www.techtradecenter.si

BlazP ::

LOL kaka reklama:D

iso2000 ::

Gapis: če naročite sedaj, brezplačno dodamo še videoigro, glasbeni cd in tailandsko maserko za nedoločen čas. :D
Rajši povej, če jih imaš, kakšni so in kako si ti zadovoljen.
LP

Zheegec ::

Huh, koliko različnih mnenj, vsakdo priporoča nekaj drugega ;(
Tudi jaz iščem 5.1 zvočnike + zvočna (kaj boljšega od MCP) za recimo do 35K... kakšen predlog?

[edit] ali pa bi bil MCP dovolj? Potem rabim prave zvočnike najbrž, ker MCP na plati ima samo 3 izhode. Na zvočne se pa res ne spoznam najbolj :))
Ti Logitech Z-640 mi izgledajo kul, so vredni svojega $$$? Kako bi to šlo na mojo integrirano plato?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

peci ::

50W RMS je dobr spil za vecino ljudskih mnozic! Meni je vsec, ni kaj.:D
Peci

Scorpia ::

jest pa 6.1 zvok: 2 glasbena stolpa, en par rač. zvočnikov, ter vofer od creative 2.1 in mam čist zvok in zelo glasno :D
Sam kablov je preveč:8)
////


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19627017 (14273) psytoma
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926734 (10820) Hrenowsky
»

Nakup 5.1 zvočnikov, če imam zvočno Creative sound blaster 5.1 live!

Oddelek: Kaj kupiti
282473 (1735) Tic
»

katere zvočnike ?

Oddelek: Kaj kupiti
333232 (2499) amper
»

Zvočniki (Teac PowerMax 950 5.1 vs Genius SW-5.1 home Theater)

Oddelek: Kaj kupiti
172460 (2248) bajsibajsi

Več podobnih tem