» »

T-2: Informacije

T-2: Informacije

Temo vidijo: vsi
««
17 / 236
»»

bostjan44 ::

zanima me kaj je to za ena tel. št. Telefon: 0590 00-000 ali to kličem v slovenijo ali kam drugam

zee ::

to kličeš v omrežje T-2
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

afneguncam ::

jutri bodo t-2 mojstri pričeli z množičnim priklapljanjem na omrežje...

Duke_Nuke ::

Apeliram na vse,ki so padli z lune direktno na tole temo, da prenehajo z vprašanji, v stilu ala: Ali je že kdo priklopljen? ali pa Ali je že kdo dobil pogodbo nazaj.
T-2 vam garantira, vsaj tistim, ki ste odposlali pogodbo pred 12.10. da boste priklopljeni do 18.11. tega leta:D(vkolikor niste dobili nazaj obvestila, da ste izven obsega in podobnih zadev pa tudi tistega o ignoriranja nevestnih izpolnjevalcev spletnega povpraševanja, ki bi morali že vedeti, da niso v območju VDSL-a) , zato se pomirite. Jaz sem še vedno na dial up-u pa kljub astronomskim računom ne smetim foruma, ker sem zaobljel dejstvo, da ne bom priklopljen nič hitreje.

Še to: Od štirih klicev na info T-2 sem prišel do veze v prvo v treh primerih, tako da ne vem kaj drugi delate, da vam to ne rata nikoli. Verjetno sem rojen pod srečno zvezdo, bo verjetno razlaga:D

No sedaj lahko zbrišete post, če si ga je vsaj en prebral, ki je imel težnjo po reprizi enih in istih vprašanj|O
Experto Credite

kitl76 ::

jutri bodo t-2 mojstri pričeli z množičnim priklapljanjem na omrežje...

O teh mojstrih ni ne duha ne sluha:(

AlienGT ::

Ja sej, jutri. Ne danes. ;)
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

BineZerko ::

Zadnji mesec sem prebiral diskusije.... in evo, za nestrpne in/ali nejeverne Tomaže:
Jaz imam 10/2 in IP telefon.
Od centrale sem oddaljen 575 metrov in bojda bi šlo tudi 40/20.

Priključili so me pa v soboto.
Vse deluje brez problemov, zelo stabilno.
Je pa problem v tem, ker še nimajo peeringa s SiOLom, ampak tudi to še pride.

Telekomovci naredijo preklop v centrali na T-2. Potem pa pridejo iskati njihovo opremo.
T-2 ti dostavi (ali pa dvigneš) vdsl modem in kar si še naročil.
Napajalni kabel za CPE je treba pazljivo vtakniti, ker gre razmeroma na trdo, sicer pa za vse skupaj ne rabiš več kot 10 minut.

Nekih posebnih meritev in testov pa nisem delal.
V kolikor je za verjeti podatkom na speedtest.si, imam 15/1.3, ampak koliko je to merodajno je pa že drugo vprašanje.

Vsem pa želim, da čimprej pridete na vrsto ;-).
Lp,
B.

BineZerko ::

Kot sem povedal - okrog osmih zvečer bom doma.
Zdaj sem še v službi.
Potem pa bo moderator videl IP številko.
Ne bi pa ravno javno objavljal, da mi ne shekate mašine.
Nisem jaz ravno network znalec.

Tip modema zdajle ne vem.
Imam pa pri sebi CPE knjigco... piše VRG142. Neka švedska zadeva (i3 micro technology... www.i3micro.com)
Telefon je pa -hm- bele barve... pa tak' hecno zvoni k v kakšnih starih ameriških motelih.

Lp,
B.

Zgodovina sprememb…

TommyLee ::

Telefon je pa -hm- bele barve... pa tak' hecno zvoni k v kakšnih starih ameriških motelih.
Žični ali brezžični telefon?
www.dornik.si

Zgodovina sprememb…

BineZerko ::

Telefon je žični (UTP kabel gre v tisto švedsko kišto, ki sem jo na prejšnji strani opisal).
Ima svojo MAC addresso.

Izi ::



Bine, a tole škatlo z plavo ledico so ti dal?

BineZerko ::

Ja. Takšna je.
Ampak bolj ozka in bolj podolgovata.
Tale na fotki se mi zdi, da je krajša in/ali širša.
Zadaj pa je 6 UTP vtičnic.
Na dveh piše Phone A in B.
Potem je na sredi WAN (od tu gre kabel na vdsl modem), potem so pa še tri vtičnice (LAN A, B, C).
V eno od LAN vtičnic priključiš IP telefon (ne vem zakaj ne v Phone A ali B?), v drugo pa sem jaz vtaknil router (ker imam potem wireless).

Lp,
B.

kitl76 ::

Ej BineZerko kje pa zdaj ti napake prijavlaš. Namreč T2 sploh še nima tehnične pomoči in niso dosegljivi 24/7. Kaj potem če kaj crkne po 16h čakaš do drugega dneva če pa slučajno v petek pa moraš čakati do ponedeljka ?

BineZerko ::

ping 164.8.221.50
minimum=10ms
maximum=12ms
average=11ms

ping mail.siol.net
minimum=29=maximum=average.

ping www.lek.si
minimum=average=11ms; maximum=12ms.

ping mail.t-2.net
minimum=maximum=average=9ms.

Zgodovina sprememb…

BineZerko ::

ping www.google.com: minimum 68, maximum 84, average 73.

Še en odgovor dolgujem: res so me preklopili v soboto. Okrog 9.30 je začelo delovati, okrog 11h pa je Telekomov uslužbenec prišel po NTBA, splitter in Calisto modem.

Glede pingov še nekaj: vidim, da hči na drugem računalniku na veliko mulo uporablja... če to kaj vpliva na pinge pa ne vem.
Vse pinge pa sem naredil po wirelessu (speedtest.si pravi 4/1).

Lp,
B.
P.s.: Prijavil sem se na ta forum zato, da vam povem, da T-2 že priključuje. Verjetno pa vam je logično, da vsi le nis(m)o člani tega foruma.
Ni pa moj namen nobeno hvalisanje... kaj bi se (normalen) človek hvalil z internet priključkom?

ELEKTROLJUB ::

Ja seveda, da Emule in wireless ne vplivata blagodejno na pinge. :))
LED svetloba je prihodnost...

hardfreak ::

Neki so pravi okoli, da moraš met poseben router za ta VDSL, je to res al je dovolj router, ki ga mam že sedaj v uporabi Netgear WGR614 v6.
Če je kak poseben router naj mi kdo pove model, da vidim
Hvala

BineZerko ::

Jaz imam Asus wl-500g.
Samo prekonfiguriral sem ga (iz PPPOE na Ethernet) in that's it.

DeletedUser ::

tisto "svedsko cudo" je le switch+ip phone kokr te zastopm?
kaksne znamke je pa vdsl vmesnik?

OldSkul ::

Nared en screeshot pa na shrani.si uploadaj

BineZerko ::

Janny76: screenshote že lahko naredim, ampak mislim, da bo OmegaBlue celo poročilo pripravil. Jaz sem že malce na tesnem s časom... pa tudi ne vem, kako se slike tule gor dodaja.

Marv1234: tisto švedsko čudo se priključi na vdsl modem. Na švedsko čudo pa potem telefon priklopi, pa router... in ev. še settop box (ampak TV nisem naročil, ne rabim). V soboto pa so me priklopili... verjel(i) ali ne. Opremo sem dobil pa že v sredo. Nihče od T-2 ni prišel k meni domov, samo Telekomov uslužbenec.

Na VDSL modemu piše SVL modem 100D-LR.
Made in Korea.
Pa nalepka T-2 je gor.

Zgodovina sprememb…

Wox ::

Bine, mene zanima ali so ti opremo poslali ali si jo šel kam iskat? Pa iz kerega kraja si in na katero centralo so te priklopli?
Commodore 64

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wox ()

Misak ::

Ps
Glede na to, da so te v soboto priklopil težko verjamem še med tednom delajo samo do 16h kje šele, da bi gospoda delala v soboto in to pred prazniki :D Zakaj nam pa že potem v soboto nisi prišel povedat da T2 že priklopuje.


Hmm...za tvojo infomacijo: delal smo tako v soboto, kot tudi med prazniki (ponedeljek in torek).
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

BineZerko ::

Kamnik.
Nihče ni nikamor uletaval.
Obvestiti me niso mogli, ker sem adsl opremo že vse sam odklopil in pripravil vdsl.

cyber ::

To so moji pingi mam pa triero paket (8mbit/1mbit)

Pinging www.l.google.com [66.249.93.104] with 32 bytes of data:

Reply from 66.249.93.104: bytes=32 time=36ms TTL=248
Reply from 66.249.93.104: bytes=32 time=39ms TTL=248
Reply from 66.249.93.104: bytes=32 time=37ms TTL=248
Reply from 66.249.93.104: bytes=32 time=35ms TTL=248

Ping statistics for 66.249.93.104:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 35ms, Maximum = 39ms, Average = 36ms

Pinging 164.8.221.50 with 32 bytes of data:

Reply from 164.8.221.50: bytes=32 time=15ms TTL=122
Reply from 164.8.221.50: bytes=32 time=12ms TTL=122
Reply from 164.8.221.50: bytes=32 time=17ms TTL=122
Reply from 164.8.221.50: bytes=32 time=13ms TTL=122

Ping statistics for 164.8.221.50:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 12ms, Maximum = 17ms, Average = 14ms

Pinging www.lek.si [212.13.232.176] with 32 bytes of data:

Reply from 212.13.232.176: bytes=32 time=13ms TTL=250
Reply from 212.13.232.176: bytes=32 time=11ms TTL=250
Reply from 212.13.232.176: bytes=32 time=13ms TTL=250
Reply from 212.13.232.176: bytes=32 time=11ms TTL=250

Ping statistics for 212.13.232.176:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 11ms, Maximum = 13ms, Average = 12ms


Pinging md2.t-2.net [84.255.209.71] with 32 bytes of data:

Reply from 84.255.209.71: bytes=32 time=10ms TTL=249
Reply from 84.255.209.71: bytes=32 time=11ms TTL=249
Reply from 84.255.209.71: bytes=32 time=11ms TTL=249
Reply from 84.255.209.71: bytes=32 time=11ms TTL=249

Ping statistics for 84.255.209.71:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 10ms, Maximum = 11ms, Average = 10ms


Pinging mail.siol.net [193.189.160.18] with 32 bytes of data:

Reply from 193.189.160.18: bytes=32 time=16ms TTL=249
Reply from 193.189.160.18: bytes=32 time=13ms TTL=249
Reply from 193.189.160.18: bytes=32 time=10ms TTL=249
Reply from 193.189.160.18: bytes=32 time=12ms TTL=249

Ping statistics for 193.189.160.18:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 10ms, Maximum = 16ms, Average = 12ms


Pinging www.triera.net [82.149.22.42] with 32 bytes of data:

Reply from 82.149.22.42: bytes=32 time=7ms TTL=62
Reply from 82.149.22.42: bytes=32 time=6ms TTL=62
Reply from 82.149.22.42: bytes=32 time=8ms TTL=62
Reply from 82.149.22.42: bytes=32 time=9ms TTL=62

Ping statistics for 82.149.22.42:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 6ms, Maximum = 9ms, Average = 7ms

Za primerjavo z T2..........
@§§

OmegaBlue ::

Torej potrjujem da uporabnik BineZerko uporablja T-2 priključek, zdaj lahko zaključite s paniko in skeptičnimi odgovori.

Za voljo preglednosti prosim da VSA vprašanja glede pingov/hitrosti ali česarkoli v povezavi s T-2 pošljete meni na zasebna sporočila. BineZerko je privolil da bo opravil nekaj testov zato prosim ne zasuvajte reveža z vprašanji in jih naslovite name, jih bom lepo uredil in podal v tej temi.

P.S.
Ostali posti bodo žalostno končali.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Bakunin ::

Matevž Turk, T-2, za Delo Infoteh 4.11.2005

T-2 še brez priklopov

Alternativni telekomunikacijski operater T-2, ki je v začetku oktobra
vstopil na slovenski internetni trg, še ni priključil prvih uporabnikov. Čeprav
je direktor podjetja Matevž Turk zagotavljal, da bodo prve komercialne
uporabnike začeli priključevati že s prvim dnem, zdaj priznava, da
njegove napovedi niso bile realne. Prve priklope je zato obljubil šele čez
dva tedna.

Koliko kandidatov se je doslej prijavilo za katero izmed storitev T-2?

O konkretnih številkah ne morem govoriti, vendar je odziv precej presegel naša pričakovanja.

V javnosti je v začetku preteklega meseca krožil podatek, da ste v prvih desetih dneh prejeli približno 7000 poizvedb, vrnilo pa se je približno 1500 podpisanih pogodb.

Te številke so nekoliko pretirane.

So pretirane tudi ugotovitve na spletnih forumih, da po mesecu dni še niste priklopili prvega naročnika?

Priklapljati bomo začeli prihodnji teden.

Zakaj šele tako pozno?

T-2 mora po prejemu pogodbe pri Telekomu Slovenije najprej opraviti povpraševanje o tehnični izvedljivosti preklopa. Telekom
mora odgovoriti v 15 dneh. Če je odgovor pozitiven, lahko T-2 naroči Telekomu Slovenije priključitev na omrežje T-2, kar mora Telekom izvesti v 14 dneh.

Ti roki so se počasi začeli iztekati...

Upali smo, da bomo imeli prve uporabnike priključene že konec oktobra, ampak žal ni šlo. Računam, da bomo prvih nekaj riklopov izvedli že ta teden, zares pa bomo začeli priklapljati prihodnji teden. Poskušali bomo upoštevati vrstni red, kako so prihajale pogodbe.

Kako vaše zamude vplivajo na potrpljenje morebitnih uporabnikov? Zdi se, da ste začeli oglaševati, še preden ste imeli konkretne izdelke. Si podjetje, ki šele prihaja na trg, lahko privošči tako politiko?

Konkretni izdelki so bili, le njihova proizvodnja se je zavlekla (smeh). Druge alternative žal nismo imeli. Sicer pa zamude niso le
naša krivda. Telekom čaka z izvedbo svojih obveznosti do zadnjega dneva.

Ali tega niste pričakovali?

Javno govorijo, da potrebujejo največ deset dni.

Poleg tega ste svoje storitve oglaševali tudi v krajih, kjer jih ne morete ponuditi, ker še nimate ustrezne pokritosti z omrežjem.

Pri oglaševanju so se usmerili predvsem na urbana središča, lahko pa se je kak plakat znašel tudi tam, kjer nimamo ponudbe. To
verjetno res ni najbolj primerno.

Kolikšna je največja oddaljenost od centrale, ki lahko zahtevnejšim uporabnikom še omogoči poln paket storitev – denimo prenos podatkov nad 10 Mbps in televizijo ip?

Realno mora biti tak uporabnik od centrale oddaljen največ kilometer in pol.

Kakšna je struktura poizvedb? Se za vaše storitve bolj zanimajo obstoječi uporabniki širokopasovnih internetnih povezav ali tisti, ki hitrega interneta še nimajo?

Zelo različno. Veliko več je takih, ki že uporabljajo širokopasovni internet, spet drugi nimajo niti klicnega dostopa.

Kako ste odgovarjali na poizvedbe? Nekateri uporabniki so pogodbe dobili po dveh dneh, drugi so čakali veliko dlje.

Priznam, da smo prve dni pod težo navala klonili, čeprav smo verjeli, da imamo dovolj ljudi. Težave smo po tednu dni odpravili,
zato zdaj že lahko obdelamo vse poizvedbe še isti dan, ko jih uporabniki oddajo na spletu.

Se uporabniki bolj zanimajo za višje hitrosti ali je pomembnejša cena storitve in se odločajo za najcenejše pakete?

Za zdaj se zdi, da jih najbolj zanimajo višje hitrosti prenosa podatkov od uporabnika (upload). Veliko je tudi zanimanja za telefonijo.

Kdaj boste sklenili pogodbe z obema slovenskima mobilnima operaterjema, Simobilom in Vego?

Pogodba s Simobilom je že pripravljena. Upam, da se bomo tudi z drugimi ponudniki telefonije, tudi internetne, čim prej dogovorili. Posebnih ovir ne vidim.

Bodo vaše mednarodne internetne povezave zmogle hitrosti prenosa podatkov, ki jih obljubljate?

Povezave s tujino nenehno izpopolnjujejo in iščemo možnosti, kako še razširiti te povezave.

Koliko ste doslej porabili za oglaševanje?

Ne morem povedati številk, ampak precej manj, kot smo predvidevali.

Kako ocenjujete stroške priklopov? Koliko stane priklop enega ali dvajsetih uporabnikov?

Eno so stroški, ki jih T-2 plača Telekomu. Ti so javno objavljeni. Naši interni stroški pa so primerljivi
s tistimi, ki jih imajo drugi operaterji.

Kaj načrtujete do konca leta? Priključevanje dosedanjih kandidatov in praktično preizkušanje omrežja ali tudi že kako novo storitev?

Najprej bomo morali še povečati sedanje kapacitete, predvsem mednarodnih povezav, nato skleniti vse potrebne pogodbe z drugimi slovenskimi operaterji, izvesti kar največ priklopov in dokončno postaviti interne sisteme. Če nam vse to uspe, bomo v začetku prihodnjega leta že predstavili tudi kaj novega.

Če vzameva, da morate opraviti 1500 priklopov – kako hitro lahko to storite?

Načeloma priklop ni zapleten in ga je mogoče opraviti v nekaj minutah.Odvisno tudi od želja posameznih uporabnikov. Računam, da bodo priklopi v povprečju trajali približno pol ure.

Kaj pa, če se bodo zavlekli? Si lahko privoščite še dodatno odlašanje?

Ne, nikakor ne. Zato hitimo in pritiskamo na vse vpletene strani, da bomo čim prej začeli.

Zgodovina sprememb…

AirDevil ::

"Priklapljati bomo začeli prihodnji teden."

Iz tega stavka je razvidno da še NOBEDEN nima T-2.

Kami ::

Računam, da bomo prvih nekaj riklopov izvedli že ta teden, zares pa bomo začeli priklapljati prihodnji teden. Poskušali bomo upoštevati vrstni red, kako so prihajale pogodbe.

Torej najverjetneje so že kakega prilopli

EvilDare ::

Ja, ampak to velja od včeraj naprej. BineZerko je pa rekel da so ga že v soboto priklopili.

Ginginova ::

OmegaBlue, kje so slike, video, prosojnice, tehnični podatki, statistike, ..., o VDSL priključku pri BineŽerku? :D

Ogo

zee ::

bi morda lahko še malo potrpeli?! ;(( ;(( ;((
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Muzo ::

Končno nekaj konkretnega od odgovornih. Se mi zdi da je bil že skrajni čas za tak komentar.

lp

kitl76 ::

Tole je g. Turk lepo povedal. Verjamem jim, da jih Telekom namerno zavira. Danes sem klical T2 in povprašal kako je kaj z mojim naročilom po preverjanju so ugotovili, da še do danes jim ni Telekom opravil meritve oz. jim jo poslal čeprav je danes 15 delovni dan od kar so prejeli nalog za meritev. Tako, da se lahko zopet zahvaljujemo dragemu Telekomu za tako dolge časovne roke.

dmok ::

Če se dobro spomnim je BineZerko na nekem drugem forumu omenil, da ima zveze na T-2.

d.

orbter ::

Telekom ovira tudi sam sebe. Danes je 13. delovni dan odkar čakam prenos naročniške številke nase in še vedno nobenega odgovora od njih. Sicer bi mi bilo vseeno, me pa to ovira da lahko urejam zadeve, kot je na primer ADSL, VDSL... naprej. Takoj veš kdaj imaš opravka z državnimi podjetji, oviranje, zavlačevanje in glavno - kompliciranje kompliciranje kompliciranje...in to potem še zaračunajo skoraj 10K SIT.

OldSkul ::

Potem pa ni čudno, da je dobil že tako kmalu. Jaz sem poslal pogodbo že 13, pa mi niti še meritev niso opravili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

DeletedUser ::

men je telekomovc (ki me je vprašal le to, če je kabel na hiš - ker to je kao edina
stvar, kar se tiče njega) reku, da telekom z meritvami in priklopi nima nič in da
je to stvar ponudnika... pa pustmo zdej to da je bil njegov klic 8 dni nazaj (torej
obravnava poizvedbe), t-2 pa od njih ni dobil še nič...

iElectric ::

Verjemite, da so že uporabniki z t-2. Kako se obnese ne vem, ampak so.

BineZerko ::

Seveda s(m)o priključeni na T-2.
Zakaj je Matevž Turk rekel, da še ne priklapljajo ne vem.
Najbrž zato, ker množičnih priklopov še ni.
Nas je pa kar nekaj, ki nismo zaposleni na T-2 in smo priključeni. Verjetno pa vsi ne berejo tega foruma.

Moj kolega je bil prejšnji četrtek.
Mene bi morali v petek, pa so potem prestavili na soboto, ker je Telekom "izgubili" delovni nalog.
Ni pa naloga izgubil SiOL, kjer so mi skenslali account že v sredo zvečer.
Kako lahko to dokažem? Ne morem... če mi ne verjamete, nič zato... svet se bo še naprej vrtel.

Koliko bo še takšnega izgubljanja nalogov in kako se bo to končalo?
Ne vem.

Opremo (vdsl modem, CPE enoto in IP telefon) sem dvignil na T-2, oz. so mi jo pripeljali mimogrede ;-).
"Zveze" na T-2 imam v toliko, ker poznam nekaj zaposlenih. Nisem pa sitnaril za priklop.

Upam, da sem na vsa vprašanja odgovoril.
Lep pozdrav,
B.

Dalmatinc ::

živi bili i videli :D

DixieFlatline ::

Razočaral me je intervju s Turkom v Delu, predvsem vprašanja. Saj že vsi novinarji, ki malo spremlajo IT sceno v Sloveniji vedo, da je štart optike v Kranju blizu in bi mu lahko kako vprašanje glede tega tudi zastavili.

Če me spomin ne vara, je bil ob štartu oktobra najavljen tudi forum, a ga še vedno ni. Mislim, da bi dobili veliko manj mailov in klicev, če bi spremljali forum in dajali odgovore tam.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.

Zgodovina sprememb…

zu_dr ::

BineZerko nakladaš mogoče imaš VDSL če je to potrdil OmegaBlue folku pa povej da si zaposlen na T-2.

BineZerko ::

Nisem zaposlen na T-2.
Sicer ste vsi anonimni tukaj... jaz nisem.
OmegaBlue ima moj službeni email naslov.
Sicer se mi pa ne da več nakladati.

Lepo se imejte, jaz se poslavljam.
In hiter priklop na T-2 vsem skupaj!
Lep pozdrav,
Bine.

chucki ::

Haha odsel brez kakersnega dokaza ;( Js bi brisu vse poste od njega >:D

Jaffa ::

Ste še lahko bolj nevoščljivi ? 8-O
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

kitl76 ::

Ne da je folk nevoščljiv samo če sam direktor T2 pove, da do sedaj niso opravili niti enega komercjalnega priklopa potem ga niso nevem zakaj bi lagal. Pomoje, res dela na T2 pa je testni uporabnik ali pa pozna nekoga, ki dela tam in se je logiral preko njega na forum. Vglavnem zvedeli nismo kaj veliko.

Vlady ::

Ja vsi trepetate kot nori, kako bo...
Tudi če je že kak uporabnik priklopljen na T-2, in mu dela hitro oz. normalno, še ne pomeni, da bo čez 1 mesec še delovalo normalno, ko bodo bolj obremenili centrale. To vse se bo šele videlo.
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

sile01 ::

A ni Omeg potrdu da je prkloplen????

MEDENA ::

K je res tok teško prilepit kakršnkoli dokaz, a ne Jaffa ? V dobi digitalcev je res teško narest sliko opreme pa kak screenshoot.
««
17 / 236
»»