» »

Piskanje v napajalniku

Piskanje v napajalniku

GregaG ::

Imam Napajalnik Power LC6550 550W. Star je pol leta, a mi je začel, ko sem menjal grafično kartico oddajat zelo moteč zvok.
Grafična vsekakor porabi več elektrike kot prej (9600pro-geforce6800). V škatli sta še priključena 2 diska, 2xDvd rom, ventilator in dva priključka gresta na matično (nf7-s 2).
Zvok (definitivno) izhaja iz napajalnika tudi če ustavim ventilator.
Zanima pa me, če je to piskanje normalno za večjo obremenjenost al je kakšna stvar v napajalniku, ki ji ne kaže najbolje??
Povejte, kakšne izkušnje imate vi s tem napajalniku...

Azrael ::

Izgleda, da nisi edini "srečnež", podoben primer.
Nekoč je bil Slo-tech.

mihakk ::

Odvisno kakšen zvok je.. lahko je zaradi obremenitve, lahko se je pa samo kaksno jedro premaknilo in je prislo v resonco oz cvili zaradi tega.. če ti dela normalno in če ni preveč moteče pusti... no ali pa nesi na servis da ti pogledajo, če je v garanciji pa sploh!

GregaG ::

mislim, da je zaradi obremenitve...ko igram kakšen špil cvil k hudič..v garanciji je pa še, pri mimovrste, upam d nebom čakal več kot 14 dni d zrihtajo;(

bastadu ::

Tudi sam ima isti napajalnik in sem pred časom ugotovil nadležno piskanje...;(

DominusSLO ::

To je pa LC-poceni napajalc>:D

Sosedov Pepi ::

Vem da je tole stara tema pa vseeno ;)

En teden nazaj sem kupil napajalnik LC 6550 in po treh dneh je začel piskati. Zdaj pa me zanima če je komu uspelo, da so mu ga zamenjali ali mi ne preostane drugega kot da sam zalijem tisti trafo, kakor sem prebral v neki drugi temi s podobnim problemom.

Lep pozdrav

Turtle ::

morajo ga zamenjati, ker napajlnik ni OK če piska....

thrash_heavy ::

tudi meni je piskal, pa sem ga komplet pregledal, ker sem najprej mislu da kaj elektroliti delajo probleme. kable malo pošlataj, jih noter zabij, pa ne bo več piskal :D


lp Miha
JaCkAsA

Sosedov Pepi ::

Opravil sem komplet pregled napajalnika in tudi ostalega računalnika in ugotovil da sploh ne piska napajalnik ampak disk 8-O Očitno sta ga je prejšnji noname napajalnik in original CPU cooler preglasila, tako da ga sploh nisem slišal. Zdaj ko imam pa bolj tih računalnik pa postajam pozoren na vsak zvok :D

Hvala vsem za predloge

Lep pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brnenje napajalnika - LC Power

Oddelek: Strojna oprema
352998 (2523) Seba22
»

Napajalnik??

Oddelek: Pomoč in nasveti
212172 (1615) Brias
»

LC6550GP - Piska (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605431 (4525) Pyr0Beast
»

Napajalnik LC 550W LC6550 oddaja periodičen visok zvok

Oddelek: Strojna oprema
221593 (1125) ZeRo_X
»

iz kje izvira ta zvok?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
232007 (2007) Veron

Več podobnih tem