» »

Igralni strežnik (COD2) - clan.si - NATEG

Igralni strežnik (COD2) - clan.si - NATEG

Kami ::

Lp


V pondeljek sem naročil igralni strežnik pri clan.si in v torek sem opravil plačilo.

V emailu sem dobil, da bo strežnik postavljen maximalno po 36 urah ko bo plačilo na računu "Ko bo plačilo na računu dobite strežnik vendar maximalno v roku 36 ur." .


Jaz sem takoj po tem ko sem plačal adminu poslal skenirano potrdilo o plačilu.

Adminu sem tudi poslal email kdaj bo strežnik postavljen (to včeraj) ker še vedno ni bil in me je ta oseba na MSN-ju ignorirala (ni odgovarjala).

Ker se mi je to zdelo sumljivo, ker nikoli v treh dneh ni odgovoril, sem rekel enemu frendu naj ga doda na MSN in mu reče, da bi kupil strežnik, uganite kaj, on je dobil odgovor takoj jaz pa še kr nisem dobil odgovora in nikakršnega odziva (ne na mail in ne na MSN).

Danes ob 14:35 bo mimo že 72 ur.

Ta oseba (admin) je včeraj za tistim, ko sem še ga 1x MSG-jal in rekel zakaj njemu odgovori končno odgovorila (najverjetnej zato, ker je vido, da je onemu odgovoril in se potem več ni moral delat kot da ga ni).

Vprašal sem kdaj bo strežnik online in je začal nekaj mutit, da ma dosti dela + da je moral strežnik urihtat.

Tu pa meni stvar zelo smrdi, ker če bi on mel namen dat strežnik up bi to stroril že zdavnaj, ker je to maximalno 5 minut dela (dva ukaza, da ustvariš FTP račun, kopiraš config in zaženeš binary z parametrom za drugi config).

Torej zgleda, da me je nategnil.

Zaj me pa zanima kaj lahko storim (hm, mogoče sodišče?)?

Ne gre se mi tolko za tiste 3000 ampak gre se mi za princip ker bog ve koliko ljudi je že okrog prenesel in koliko še jih bo.

Hvala za vse nasvete.

OmegaBlue ::

Ta stran je za moje pojme itak sumljiva, in v ponudbi ima WoW strežnik ki rahlo ni legalen :)...

...i just had an evilgazm

P.S.
Poročaj o spremembah.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Kami ::

Zaj sem napisal mail, zahtevo za vrnitev denarja pa bom vido kaj bo :)

Sicer pa mi že takoj nekaj smrdelo, kr so cene nekam nizke, potem drugič ko me 3 dni ignoriral, potem pa ko je onemu odgovoril takoj, ko je reko kao, da bi server kupo meni pa ni pa sem 100% vedo da zadeva smrdi.

whatever ::

Grožnja s prijavo na policijo v primeru ne-vrnitve denarja bi pomoje zalegla.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

BluPhenix ::

Kaj pa kakšen Urad za varstvo potrošnikov? Naj ga oni lepo primejo v roke, pošljejo kakšno inšpekcijo in potem se bo malo zamislil nad svojim početjem.

Sploh pa še ko pogledaš o podjetju:

Podjetje je bilo uradno ustanovljeno 21.11.2005, vendar se je že s prejšnimi stiki s strankami uveljavilo že veliko prej.

obstaja dober mesec in pol in ima že vse tako porihtano, med drugim tudi strežnik za WOW, kjer nudi odkup celotnega strežnika, kjer bo lahko potem igralo na tisoče ljudi? (čeprav v statistiki piše da ima nekaj čez 700 igralnih mest)

1GB (1000MB) placa na disku za 1.500 SIT? To, se pa res že splača.

Mah ne vem mi ne vzbuja neke pretirane resnosti, to da se ti je zgovarjal, da je moral porihtat strežnik je čisto njegov problem, ti si plačal in on ti je dolžen zagotovit v 36 urah, drugače pa se mora z nečim odkupiti. Sicer pa kaj to neki kontaktirate po MSNju, lepo primeš telefon v roke in zavrtiš cifro, vsaj te ne bo mogel tako ignorirat kot po MSNju...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

DenisM ::

Za ta denar pri clan.si imaš tudi pri AMISU http://www.amis.net/portal/zabava.php?c... , tu ga imamo tudi mi.

Lp.
I LOVE my computer because all my friends live in it

Good Guy ::

pa kaj kupoujete slov. serverje ludje no...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

RepeR ::

Ja mi smo tam kupili pa smo dobili server vroku dveh dni. Je pa omenil da je nekdo hotel denar nazaj in mu ga je tudi vrnil. Si bil to ti ali kdo drug?


Ker drugače je poceni, pa ni nobenega nategovanja - vsaj jaz ga ne vidim. Tudi nisem zasledil da bi kdo drug imel kakšne probleme z njimi. Verjetno samo konkurenca špekulira, ker izgublja preveč strank.


Kami povej, si dobil denar nazaj?
#kombe

AngelOfDeath ::

tudi mi smo ga hitro dobili problem imamo samo s pingom 100+ saj nekateri ga majo po 50 samo večina nas ga ma vsaj 100 tako da naslednji mesec gremo drugam :)
edit: Slovnica

zuz3k ::

Sam igram Call of duty že 2 leti in moram reči da poznam slovence ki so se, sedaj ne več delal za podjetje clan.si. Podjetje je resno, in so serverji kar uredu. Jih ima kar nekaj klanow pri njih tako da mislim da boš dobil denar/server :D

Z klanom smo imeli podobno zadevo samo ne pri tem ponudniku ampak pri drugih ponudnikih;
en je mojserver.si al kko je že. drug pa je games-alter.net če se ne motim.
pri games-alter.net sem bil še v klanu ko smo ga nabavili in plačali kar 5k.
Server je delal samo je padal dol, smo preklical da ga nočemo so rekl da bodo vrnil denar pa nas je sam blokirow admin in je podjetje propadlo. Denarja nikjer:\
Jaz sem šel vn iz klana, ko je lider isto pri mojserver.si nabavil server; ista zgodba server je usak var zalagiral 999 pinga, padu dol 2x so ga postavl nazaj k smo jih mogl CELO kontaktirat.. podjetje propadlo , denarja od nikjer:\ Pa ni to da kupiš server ga maš 2,3 tedne pa rečeš lagira hočem denar nazaj, ampak smo mel server 1 dan pa nisi mogu špilat gor. Nazadnje smo mel pri eliteplaying.com server pa smo igral 1 war pa je pr drugi mapi zmerej zalagiral pa nevem zakaj, ADMIN je ene 2x zamenjal port, štimal server, še zmer isto. Zdej se ne spomnem če smo dubil dnar al ne. Uglavnem to morš bit pazljiw.
Life is a psychological game.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IRC server [irc.arnes.si] NI POVEZAVE (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
658019 (3766) D3m
»

Kako narediti klan? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
156119501 (97324) einstein :P
»

Strežnik za faks (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594253 (2783) kmarjan
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836283 (29045) cnZz
»

MS Small Bussines Server 2000???

Oddelek: Operacijski sistemi
11960 (830) kuntek

Več podobnih tem