» »

[FORK] Sodelovanje oz. kako postati moderator

[FORK] Sodelovanje oz. kako postati moderator

OmegaBlue ::

Razcep iz Odstop s pozicije TP.

Nivo in tema vašega pogovora nikakor ne spada tja, poslovila pač ne boste svinjali.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

NiMH ::

OwcA ali kater drug moderator oz tajni policist...Spraševal sem se kako postaneš tak ''Cool'' oseba kot ste vi npr. Tajna policija ali pa moderator...Tudi jaz bi rad to postal...Kaj moram storit??
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Zgodovina sprememb…

kekz ::

In kaj je pri tem cool??? 8-O Da MORAŠ DELATI? :\

Zgodovina sprememb…

Goldee ::

And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Zgodovina sprememb…

NiMH ::

kekz...Maš kaj proti?? Pač rad DELAM :)) :))
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

v glavnem rabiš črna Ray-ban sončna očala, potlej gre kulskost sama odsebe, prej ko slej pa dobiš u2u za moderatorsko mesto. Ali še kaj več (če je sploh kaj tazga)

Zgodovina sprememb…

kekz ::

Sodelovanje

POZOR: sodelovanje v večini primerov ni plačano ;)
kekz...Maš kaj proti?? Pač rad DELAM :)) :))

Nimam >:D

Zgodovina sprememb…

NiMH ::

v glavnem rabiš črna Ray-ban sončna očala, potlej gre kulskost sama odsebe

Hehehe :P Dobra...Samo tudi to stane...

POZOR: sodelovanje v večini primerov ni plačano ;)

Plačano al ne...Mi je vseeno...Ne zahtevam plačila...Oz ga nebi :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Zgodovina sprememb…

SaXsIm ::

cascada, kakor sem jaz razumel, te TP in ostalo osebje slo-techa non-stop opazuje. Tako te spoznajo in če menijo, da ustrezaš za določeno mesto v vodstvu portala, te pokličejo. Zate mislim, da si že dostikrat namignil in tudi zelo jasno povedal, da hočeš sodelovati. Zdaj počakaj in ne "teži", ker bo zgledalo kot da obupno hočeš biti v vodstvu.
SaXsIm

Zgodovina sprememb…

NiMH ::

Ok hvala saxsim...Nisem vedel...Tnx za informacije :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Zgodovina sprememb…

Snegec ::

Bit moderator je nehvaležna funkcija ;) Biti TP pa najbrž še prej omenjeno na kvadrat.

Sej so najbrž dobre strani ampak.. na takih spletnih portalih velikosti Slo-Techa, razumem tiste, ki so ponudbo odklonili.

Pa jasno, se je treba nazaj držat, ko bi rad koga napizdil ali poflejmal. Nja.. za ta užitek nebi bil pripravljen vzete mesto česa takega ;) Tudi nimam časa. Ne energije, te mi že služba dovolj poje.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Zgodovina sprememb…

bzp ::

No offense, ampak IMHO ne bos nikoli "cool" oseba. 1. zato ker uporabljas stare teme za nove debate, 2. pa zato ker so za nadzor najboljsi tisti, ki si tega sploh ne zelijo (in obratno).

Zgodovina sprememb…

Snegec ::

Ne. Uporabi starih tem za nove debate je poseben naziv, ki pa pravzaprav pripada meni. Samo na tem forumu še ni tako očitno.

Forum Troll ;)
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Zgodovina sprememb…

OmegaBlue ::

CasCaDaa, moderator ponavadi postaneš ko izkažeš primerno in zadostno znanje v enem izmed oddelkov foruma in tvoje _zgledno_ sodelovanje (nikakor ne spamanje oz. tako kot je kolega snegec razkril da je forum troll) opazi nekdo in te predlaga ali postavi za moderatorja. To je najlažji način.

Drugi je seveda, da pišeš TP tistega oddelka (ali pa kar vsem skupaj) in izraziš željo kaj bi rad moderiral, če tvoja zgodovina in sodelovanje pokažeta da si primeren imaš mogoče možnost. Ta način statistično redko obrodi sadove saj nam večinoma pišejo... čudni osebki.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Oxford ::

...moderator ponavadi postaneš ko izkažeš primerno in zadostno znanje v enem izmed oddelkov foruma in tvoje _zgledno_ sodelovanje (nikakor ne spamanje oz. tako kot je kolega snegec razkril da je forum troll) opazi nekdo in te predlaga ali postavi za moderatorja. To je najlažji način.

Ja, seveda. In potem zavije svizec Looney v folijo. :\

Ampak vprašanja o tem so seveda prepovedana tema, oz. še ena prepovedana tema, kajne OmegaBlue? :\

Edit: olepšava

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oxford ()

Poldi112 ::

Kaj ima tvoje nestrinjanje z določenim moderatorjem veze tu?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj se zaklepajo/brisejo bolj specificne teme?

Oddelek: Slo-Tech
362164 (1384) alum

draga gospoda (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
573500 (2751) alien-w
»

Forum

Oddelek: Novice / Obvestila
352626 (2626) eland

Več podobnih tem