» »

Autostart HTM datotek

Autostart HTM datotek

R@C@ ::

Torej naredil sem spletno stran, ki jo ne bi rad uploadal na server, vendar bi jo rad posnel na CD, katerega bi vtaknil v CD Rom in bi želel da se zadeva zažene kot autorun!
Zanima me kako naj to naredim poskusil sem že z izvršno datoteko takole:
[autostart]
open=index.htm

...pa ne gre, kar mi je sicer logično ker html pač ni program, vendar me zanima kako bi to naredil....

Ko pa smo že pri tem me zanima kako narediš bližnjico do datoteke ter jo nato veljavno zapečeš na CD... se pravi na CDju naj bi bila mapa ABC v kateri je datoteka XY...... če bi to ustvaril na disku bi bila pot bljižnice recimo c:\programi\ABC\XY samo tako zapečena bljižnica na plošček (CD) ne bi bila več veljavna.... prosim za hitro pomoč!

ToniT ::

Probaj z:
[autostart]
open=start index.htm
oz.
[autostart]
open=shellexe index.htm
Program shellexe je freeware.

Glede bližnjice:
Ustvariš bližnjico na c:, potem pa greš na lastnosti bližnjice in v vrstici cilj zbrišeš c: in namesto
c:\programi\ABC\XY
dobiš
\programi\ABC\XY

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

Cokolesnik ::

http://www.phdcc.com/shellrun/index.html (s tem boš imel autorun, ki bo delal vedno in povsod). :)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

R@C@ ::

Tale shellrun mi ni ravno všeč... sem pa našel dva programčka ki sta mi kul in sicer eden ki avtoštarta CD takoj (na izbiro ti da zamenjavo ikone in besedilo) imenuje se UF Autorun Creator.....
Drugi pa je Autorun ki predno starta CD ponudi menu v katerem si izbereš programe ali datoteke ki jih hočeš zagnati.... luštkana zadeva in nezahtevna aja sneti se ga da s strani http://www.leny-md.si/palcek/autorun.htm

Hvala zaenkrat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletno stran na CD

Oddelek: Izdelava spletišč
201842 (1407) R33D3M33R
»

cue in bin file-i

Oddelek: Programska oprema
51005 (925) rorcange
»

Kako na svojmu serverju spletno stran ???

Oddelek: Omrežja in internet
14963 (870) #000000
»

Samodejni zagon programa, ko vstavim cd?

Oddelek: Programska oprema
14892 (741) Poldy
»

Problemi pri postavitvi serverja!

Oddelek: Omrežja in internet
61746 (1661) Hair

Več podobnih tem