» »

FX 5900 ali 9800XT ???

FX 5900 ali 9800XT ???

«
1
2

car ::

Pred 4. meseci sem si kupil grafo GeForce FX 5900 128MB 8x AGP (proizvajalec Winfast, model pa A350 TDH My Vivo). Morem recit da sem zelo razocaran nad performanso kartice. Dal sem za njo 100k pa to sploh ni to kar sem pricakoval :( . Igre sploh ne lavfajo fajn, dolocene delajo ok, vecina jih steka, kar nekaj jih pa ornk steka. Probal sem ze vse driverje po vrsti pa ni nc kej boljs kvecjemu slabs. Trenutno uporabljam driverje 53.06 beta dela cist mal boljs kot prej z 53.03 WHQL. Glede na to kulk je kartica mocna bi mogl delat vse ok. Sem si tud prebral forume o tem kak je Nvidia zasrala z jezikovnimi knjiznicami in ko bi bil to prej vedu, sploh ne bi kupil te kartice. Zej mam pa moznost menjave za doplacilo seveda da vzamem Asus ATI Radeon 9800XT 256MB. Pa me zanima ce se mi sploh splaca menjat, ker kulk sem gledal forume pa primerjave ima FX kar nekaj novejse tehnologije kot 9800XT sploh PS naj bi bil 2.0+, VS 2.0+ in Dx9.0+, pa celo PS naj bi bili 32bitni, na radeonu pa samo 24. Ce je kaj res na tem ali to tudi pomeni da bi FX sluzil dlje casa in da ima podporo za stvari ki jih se ni. Zej ce to sploh kaj pomeni in ce bo sploh kdaj izkorisceno??? Misli Nvidia kje u bliznji prihodnosti popravit, optimizirat da bo lavfal tak kot je treba, ker drugac je brezveze in se prestavim na ATI kartice. Vem pa da Radeoni lavfajo kr dosti boljs prav zaradi tistih knjiznjic. Kaj je za naredit se splaca menjat al ne? Kaksno razliko lahko pricakujem ce menjam v hitrosti, grafiki...???
Vasa mnenja so dobrodosla. :D

AMD Athlon XP 2400+
Gigabyte 7N400 Pro
2x 512MB Winbond RAM DDR 333
GeForce FX 5900 128MB 2.2 ns
Maxtor 160GB 8MB cache SATA/150
Maxtor 80GB 8MB cache ATA 133
TEAC W552E CDRW 52x24x52
PLEXTOR DVD PX-116A 16x48
LCD TFT LG L1810B 18.1

OwcA ::

Ti kar vzemi Radeona, drastičnih razlik v podprtih tehnologijah ni, PS 3.0 recimo ne podpira nobena, je pa XT opazno hitrejši.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Klemenn ::

em, prodaj pa kupi en liziko si, bo bolje ;)

če ti na 5900 štekajo skoraj vse igrice, kot praviš.......


;//////

jz mam 4600, pa 1800+ pa mi še ni nobena do zdej štekala oz je delovala če res ni blo vse na max, razen nfsu, ampak le-ta ima neko napako (igrca namreč)

neki je s tabo narobe, člowk ;/

SleepLess ::

jap tudi jaz mislim da imas nekaj hudo narobe s tvojim kompom in ne s kartico, tudi sam imam 5900 pa mislim da se kar en cas nebo nic stekalo, prej sem imel ti4200 pa tudi nic stekalo.

Sicer pa ce dobis xt-ja za manjšo doplačilo vzemi :)

car ::

Sej ne steka vse sam kr neki iger ce dam vse detajle na ful. Si probo spilat Deus Ex 2 men steka ko p..... ce dam vec kot 800x600 pa tud patch ze mam pa ni nc kej boljs. Far Cry tud slab dela, NFSU dela u nulo. Sam mogl bi lavfat dost bolj gladk kot pa trenutno lavfa. Kolega ma radeona 9600 pa mu deus ex 2 dela u nulo na 1280x1024 pa vse na full. :\

Zheegec ::

Nekaj mora bit pri tebi narobe, ne pa z grafično. Grafična je čisto kul.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ganzi ::

mogoče čist zabasan sistem?
LP

speed machine ::

Najverejetneje maš ti kje drugje probleme. Najverjetneje v disku. Ker če nimaš prav nastavlen vsega ti lohk cel računalnik blokira že navadna mrežna v PCI slotu.
Moj frend ma to grafo, in do sedaj še nism vidu špila da bi mu brejku. Če men špili ne štekajo na 9500PRO (mimogrede Farcry mi dela na 25FPS na 1600x1200, highAA in polna grafika), pol tud teb ne bi smel.

car ::

FarCry na 1024x768 se dela kulkrtulk solidno ceprav se mal steka tu pa tam, na 1280x1024 se pa ze skor ne da vec igrat tulk steka. Diski lavfajo u nulo hiter mogoce je kje drugje problem sam dvomim lahka pa da je z graficno kej narobe. Prej sem imel Gf 4 TI 4200 pa je vse skup bolj gladko delal. Sicer se kr pozna razlika zej ko mam FX 5900 sam pa ne dela tak kot bi mogl. Plato ma pa Nforce2 Ultra MCP-T chipset. Poleg tega je zvocna disablana ker uporabljam Audigy 2.

Fury ::

speed machine - tole glede far cry ti pa ne verjamem. 100% mas nizje povprecje. postavi se na sredo otoka in se vrti okol.. pa glej ce bo pol 25..

vse na Very High in 1600x1200 in High AA
r_DisplayInfo 1 napis v konzolo ce se nisi

men dela na 1024x768 na Very High in BREZ AA 30-40 FPS povprecno pa mam 9700 na 380/320 pa 2400mhz athlona...

car ::

Sm probal napisat r_DisplayInfo 1 u konzolo pa ne prime. Res me zanima kulk mam fps na 1024x768x32 pa vse na very high brez AA

Fury ::

napis r_displayinfo in tab stisn (se more pojavt \r_displayinfo), nato pa 1 dopis pa enter stisn..

speed machine ::

No ena slikca glede Farcry. Res pa je da včasih slike padejo na 18 sred strelanja. 25FPS sem reku kr tak na oko.

Jok3r ::

Emmm kaksen mas pa 3Dmark2003 score?

ohter ::

jaz imam GeForce 4200 Ti 128mb (512Mhz/250)
amd 2600+
512 mb ram 333
60 g disk
msi 6750 plata

pa sem HALO in vse igre do sedaj igral na 1152x864 HIGH detail, nikoli šteknilo!!!

poskusi formatirat in sistem na novo naložit.

ohter

kiros ::

če ze toliko omenjate far cry...

jaz mam radeona 9800pro, pa ko nastavim 6x glajenje imam obcutek kot da glajenja sploh ni. Pa zakaj je ta igra tako zahtevna, saj grafika ni nevem kaj. Kako pa merite FPS-je

Fury ::

beri gor za fpsje.. par postov visje.

igra ma dejansko zlo hudo grafiko.
ma vecino, ce ne vse stvari, k jih ma doom3 npr. prakticno do konca iskorist trenutni hardware.. sence, normal mapping + specular, massive tereni itd. so samo nekateri od razlogov zakaj je spil tko zlo zahteven. baje ga bojo sicer se optimiziral, ampak vseeno ne pricakovat cudezev.

speed machine ::

Za fps-je merit je men najboljsi fraps. Se ni treba z nicemer ubadat, sam prizges ga, pa ti meri v vseh igrah.
FRAPS

car ::

ja upam da bo koncna verzija boljs lavfala kot demo pa da bodo do tedaj ze malo bolj optimizirani gonilniki za FX kartice drugac bo porazno vse skup.:\

kiros ::

ali ima kdo z radeonom 9800pro probleme pri far cry. Jaz ne morem nastavit glajenja (ga uklopim, ampak ne dela), grafika je obupna (kamenje je črno, morski pes je razrezan, ....
kot da bi bili atefakti

Caligula ::

Kiros, DEMO je pac DEMO. Spil je bogi in nedokoncan in nepostiman.

Koncna verzija bo delal tko kot more verjetno.

boštjan ::

kiros,če maš najnovejše catalyste 4.1 pol nisi edini,ki ma probleme z glajenjem robov. klik. Po besedah glavnega akterja pri catalyst driverjih je nemogoče vklopiti glajenje robov,če tega igra ne podpira. Tako da so eni kar na 3.10 catalyste prešaltali nazaj.ni to problem tvoje grafe,ampak kot kaže gonilnikov

DjTonic ::

Če že govorite o tej igri naj omenim, da sem si tudi jaz mogel namestiti obvezno Catalyste 3.10, ker s 4.1 so se pojavljale že deformacije slik. S temi dela AA vredu, edino na max je včasih problem. Tukaj sem pred dnevi na hitro prilimal nekaj screenshotov Klik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

boštjan ::

to je z c3.10 ali 4.1,ker so slike OK

kiros ::

DjTonic kako to da dobis 22000pik na 3dmark01, jaz dobim 12000 z radeonom 9800pro.
Slike, ki si jih prilepu so brez glajenja.

DjTonic ::

Slike, ki si jih prilepu so brez glajenja.

Od kot ti to? Poglej malo bolj podrobno pa boš videl, da je enablan kr konkretno. Sicer pa, saj pravim, da s temi starejšimi (Cat 3.10) deluje FC brez problemov. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

celada ::

Ja neki ti je narobe s sistemom ker na tej grafi bi ti res mogl vse delat bp
drgac je pa 9800xt neprimerno hitrejsi od te grafe zato menji ce mas kes

car ::

sm probal 3DMark03 Build 340 na moji FX 5900 z driverji 53.03 WHQL pa mam 5071. Z enim starejsim driverjim prej sem mel 5263. Na 53.06 se nisem testiral.

car ::

Skratka juter nesem zamenjat FX 5900 za Radeona 9800XT pol bom pa videl kulk bo kej boljs. Sicer bo pa tak kak teden trajal verjetno preden bom dobil novo grafo. Tist cajt bom pa brez ;( .

Caligula ::

Kaj pa ce bi raje manjal za PRO? A ni XT svinjsko drag? Raje malo navijes PROja.
Kolikor vem je razlika v ceni kar zelo ocitna ali se motim?

chucki ::

CAr je le car on ima denar :))
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Dr_M ::

raj rec fotr ma dnar :\

edit: drgac je pa 9800xt neprimerno hitrejsi od te grafe

zgleda, da mas res prevec dnarja, da si obe primerju med sabo. s cim pa si primerju, da si ugotovu, da je toooooook velka razlika v hitrosti?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Oblivion ::

Jst ne vem, meni ASUS FX 5900 dela igra vse na very high, 1024x768, glajenje robov na max, vse nad 30fps. Sreca mogoce? Zakaj samo zaradi te igre dat 120k za graficno?

@Dr_M: raj rec fotr ma dnar
se popolnoma strinjam s tabo.

Dr_M ::

jest mam gf4 ti4200 ki se ful slabo navija, pa se cist apn comp mam, pa mi useen use dela. ce ne druzga, ugasnem fsaa pa af :) ampak DELA!:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

chucki ::

dela ja z directx 8.1 kar slabo :P >:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

boštjan ::

če z Dx8.1 dela slabo,pol pa DX9b daj gor

Dr_M ::

dela ja z directx 8.1 kar slabo

hm, ne da bi jest vedu. :) sicer u 3dmark 2001 dubim samo 10k pik, ampak to je zarad ostalih zadev. pa jest spilov pod 60-80 fps sploh ne jeb**.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

cole-22 ::

No po vsem tem kar ste napisal bom se jst mal pokmentiral!!:D No uglavnem imel sem fx 5900 128rama in je delala dokaj solidno 5200 pik na 3dmarku03 (Car!pravs da si prej dubu vec pik na 3dmarku z starejsimi driverji kot zdej z tanovimi!To pa zato ker prej si testiru na drugi verziji 3dmarka kot sedaj ki je nevem 3.40 se mi zdi.Na tem 3d marku probaj testerat driverje 45.23 pa bo dobil rezultat pod 5000 zato so pa driverji 53.03!Uglavnem s svojo graficno si dobil cisto soliden rezultat na 3dmarku) No pa da nadaljujem kar sem hotel sploh povedat :P Uglavnem v dobrih 4 mesecih sem imel doma 5900 (ne ultra) WinFast5950 ultra in radeona 9800XT.Ok 5900 smo rekl da je blo solidno...kar se tice pa WinFastovega 5950 totalna beeeeda zelo majhna razlika od navadnega 5900 vendar ne mislim da je za to kriva serija FX5950 ampak WinFasta ker ni naredil kartice tako kot je treba zato sem jo nesel nazaj in so mi dali Asus R9800XT z njim sem imel sele probleme enostavno nic ni delalo kot je treba.So mi dali novega Asusa in je bilo isto tko da sm nakonc sel nazaj v trgovino jim rekel naj mi vrnejo denar da druza vec ne sprejmem in sem sel kupit od sapphire 9800XT ki pa morem rect da zaenkrat dela normalno!Aja pozabu sem oment da sta bile kartice Asus in WinFast kupljene v JAEtu (nikol vec ke po graficno).Zdej pa nej se omenm to ko nekateri pravite da ma kao "Car" zje..n sistem in da mu zato ne dela (no mogoce res) sam po mojih iskusnjah ni to krivo ampak to da vi ki pravite da je z grafo ok pa da nj formatira pa nevem kaj se use najbrs nimate graficnih za 100 kosov in vec.No sj so izjeme!Vi ki imate grafe srednjega razreda niti slucajo ne morete igrat igr na Very High In vse ugodnosti ki jih lahko ukljucis ker,ce bi jih,nebi mogli igrati niti 15 min.In fora vsega tega je da FX5900 je nekje nad srednjim razredom in malo pod visokim razredom in ko pri spilu vklopis vse ugodnosti ki jih spil ponuja se pac stvari malo zatikajo!No vidm da sm mal prvec zakompliciral :D uglavnem zamenjaj grafo ce imas denar!Nekak se mi zdi da mas grafo iz JAEta ce mas upam da nebos mel takih problemov kot jaz no kar kol bos vzel ti bojo dal itaq to grafo k sm jo mel jst doma >:D No zdej bom pa nehu nabijat;)

Caligula ::

Pa dejte ze nehat s 3Dmarkom2003 pr Nvidiah z novimi driverji, ce je pa rezultat itak fiktiven. Ce so driverji prou narjeni, da dvigajo score v tem testu. A pol ti pa to lahk kej pomen? Pa kako bo to z Radeonom primerju k tega ne pocnejo?

Skratka dejstva so simpl.

5900 je solidna grafa-sploh za ta dnar.
Radeon 9800 PRO je pac visja klasa, ne podrejo jo tolk zahtevne scene, ponavadi je precej tisja,..
Pa nasploh je boljsa in drazja graficna.

9800 XT je predraga oz nima smila nabavljat cesarkoli nad 9800 PRO.
Tud ce ma dnar, se ne pomen, da more bit teslo pa ga razmetavat.
Navsezadnje je mogu tud fotr fajn delat, krast, ...karkol pac...

Sam res nehite s tem testom zdej, ko so zacel pr Nvidii spet z idiotsko prakso prirejanja driverjev, da bi deosegle grafe cim visji score.
To je pol k delat izdelke za kretene in ne gejmerje.

Jz si nekak ne predstavlam zdravga cloveka, k bi bil ful vesel, ker dobi recmo z novimi driverji vec pik, ce je pa znano, da je Nvidia driver prou za ta butast test popedenla. To je zaljitev inteligence vseh resnih uporabnikov in strank. Sm pa zihr, da je fajn za dobivat neobvescene in naivne stranke.

Sam takih na tem forumu nebi smel bit velik, kaj sele, da bi tkai dolg casa ostal.

Po mojem mas ti pac neki narobe v compu, ker 5900 je hitra graficna.
9800 XT se ne splaca.

Splaca se 9800 PRO za tistih slabih 80 cukov.

cole-22 ::

Juras v vsem se strinjam kar si rekel razen v tem da kao 9800XT se ne splaca!Ce mas denar in ti ga ni skoda si ga pac kupis!Mam povhn kolegov k pravjo pa kaj rabs giga rama pa kaj rabs grafo za tok dnarja pa kaj rabs ....... ker si pac ZAL sami nemorjo tega prvosct so jim pac slabse stvari cisto vredu(pa ne mislm da je 9800pro slaba!!)

kiros ::

namestil sem gonilnike 3.10 in se ni nic spremenilo. Se vedno je slika pokvarjena (na dnu morja vidim nebo, crno kamenje, ...) Ko mi raznesejo coln padejo FPSji na 1.

4.10 sem odstranil. potem sem namestil 3.10

Radeon 9800pro, XP2400, 512mbddr

boštjan ::

Juras,novi driverji se pišejo,da so boljši/hitrejši od starejše verzije.Si mogoče vido kako se folj nad catalysti4.1 pritožujejo,zarad hitrosti in zarad problemov pri vključitvi AA.nVidia pač ob vsakem izhodu driverjev pospeši grafo,je tu kaj slabega.

Caligula ::

Bostjan, Nvidia je sama rekla, da nove driverje pop novem optimizirajo prav za 3Dmark2003 bench. To je idiotizem in nategovanje folka, ki tega drobnega tiska ne prebere. Vecina ga ne, ker firmi zmotno zaupa, da takih kretenizmov zdravo kredibilno podjetje pac nebi pocelo.

Drugic, Nvidia je Omegi prepovedala izdajanje Omega driverjev in tako pri njih sploh nimas izbire. Pri Radeonu sem jaz na Omegah, ki delujejo odlicno, ce pa kak nov driver nebi delal tako kot mi pase bi pa tisti en mesec ostal na tastarem.

Kot da ti kdo garantira, da pri Nvidii drugi mesec ne bo drier cisto v riti.
Se vecja moznost zato je zdaj, ko njihovi inzenirji namesto da bi skrbeli, da bodo grafe dobro delale v igrah, skrbijo zato, da bodo na koncu vrgle ven vecji beden fake score. Stevila inzenirjev niso nic vecali. Zdaj jih je samo manj, ki lahko delajo tisto, kar uporabniki dejansko hocemo, da delajo.

Pa ja, vsak driver pri Radeonu in Nvidii a neko malo pohitritev, ker so pac bolj optimizirani za vse aplikacije. Nvidia pa nateguje s tem ko jih optimizira na racun kvalitete slike in na nategovalski nacin, ki se drzi testov.

S 3Dmarkom 2003 tko ni vec mozno proimerjat Radeona in Nvidie. To pravi tudi Nvidia sama. LAhko si predstavljate zakaj jim primerjanje ni bilo vsec. Drugace bi cist komot vrgli ven en bench sam za Nvidie.

Tko pa hocjo folk, ki se o nakupih odloca na osnovi teh testov nategnit. Pa zakaj te stvari v drobni tisk pa nekam vmes skrivajo?

Cole, XT ni fora tega, da si ga lahko privoscis ali ne. Naceloma to kupuje bolj neosvescen folk. Jz mislim, da, ce je nekdo na tem forumu bi moral dokaj hitro postat malo bolj osvescen. Ti pa garantiram, da se bo bol pocutu, ce da tistih 40k razlike za Karitas. :D

Je pa to itak njegova odlocitev. Sam sej vidte, da ga pol tud zafrkavate zarad takih stvari. Raj mu svetujte, ne?
K da je clovk kej kriv, ce ma dnar. Sej fajn, da ga vsaj eni izmed nas majo, ne? :))

boštjan ::

zakaj je nVidia prepovedala omega driverje,ti je lahko jasno,ker je človek beta tester catalystov. Dočim glede detonatorjev in kvalitete, ter hitrosti sem trenutno zadovoljen.recimo v NFS:underground mam bolj živo sliko kot pa pri catalystih. Pri drugih igrah pa nisem opazil razlike

Caligula ::

No to, da je clovek beta tester Catalystov seveda ni bila ovira. Saj je hotel biti beta tester pri obeh. To je za razvijalce normalno.
Vrata so mu zaprli ravno v casu preden se je pojavil skandal z goljufanjem prav pri futuremarku.

To je splosno znano, da so zaprli vrata, ker niso hoteli, da bi kdo med precesavanjem njihovih driverjev ugotovil, da so takrat goljufali.

Ce mas kaj za skrivat pac to skrivas.

NFS underground ne ogram, ker je podn od igre. Rad imam bolj realne vozniske igre pa bolj realno grafiko ne pa tiste umetne konzolne.
Vsaj kolikor je meni znano-pa se ne mislim prepirat, ker ma verjetno vsak svoje mnenje-ampak ponavadi to v testih kadar jih berem, zasledim, da imajo Radeoni boljso sliko in da ne zrtvujejo toliko kakovosti za FPS kot Nvidia.

Se pa prav v globine ne spoznam pa me niti ne zanima.
Gre se za princip.

Nategovalskih firm se ne podpira.
Folk, ki je pa slepo zvest blagovnim znamkam pa ima itak zlimane kolescke v glavi.

Radeoni bi mi sli lih tko na jetra, ce bi tudi pri njih se goljufali oz zavajali.

To je primitivno.

Dr_M ::

Radeoni bi mi sli lih tko na jetra, ce bi tudi pri njih se goljufali oz zavajali.

ti si dubu racunalnik 07.01.2004???
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Jaz sem bil dolgo casa zadovoljen z Nvidio 4200.
Trenutno imam Radeona in dokler bo Nvidia s takimi forami gnojila se ne vracam.
+ to, da je 9800 PRO pac huda zadeva in pri Nvidii ni nic, kar bi blo bolj vredno imeti.

Zame je taka strategija zaljiva.

Dr_M ::

Juras: pa ti je znano, da je tut ATI ze veckrat guljofal pri raznih testih. konkretno v quake3 z r200.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

car ::

Ja zej ce vas starsi zalagajo z denarjem se zato ni recen da mene tud. Eni pac delamo in si sami kupujemo kar si pac lahko. Pa ne govorit da jih zej nima velik od vas high-end grafe. Drugac pa cole-22: ja sem kupil grafo pri JAE in sem jo nesel danes nazaj, za kiro bom pa zamenjal ce sploh bom, se bom pa videl. Zej ce bom slucajn za 9800XT potem bom dobil Asus firmo. Ce ne bo predrag bom mogoce, drugac pa raje za 9800 pro, ki je dost cenejsi. Ce bo kej menjave upam da ne bom imel istih problemov z asusom kot ti. Kje se pa da dobit od Sapphire grafo ce je tulk boljsa pa kulk je kej cena 9800 XT ali pro?

cole-22 ::

Car!Jst ti ne priporocam Asusa!Kokr hoces men so jo dvakrat zamenal pa je isto srala!Pa sem 2× formatiral pa nalozil najnovejse gonilnike za grafo,plato,directX.... pa je se zmer jebal.Jst ti odsvetujem ti pa naret kokr cs.Sapphire pa prodajajo U PChandu za 135000 na gotovino v enaA jo pa dobis za 130000 ceprav je nihov uvoznik PChand :D Tut u tanovmu pcformat je sapphire 9800XT notr in so ga ocenil z 90%
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64745023 (18946) X-Hair
»

Grafične-dilema (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
1598101 (5871) strictom
»

GF 5900 ali R9800 pro

Oddelek: Kaj kupiti
321692 (1320) Grey
»

Katero grafično do nekje 60kSIT?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
985597 (3729) Dr_M

Se pripogneš, ATI te pa nategne (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
714832 (3277) Caligula

Več podobnih tem