» »

Koliko kave spijete na dan?

Koliko kave spijete na dan?

1
2
3

Tomi ::

Zadnje čase sem sposoben zdržati s 4-5 urami spanja in eno kavo z avtomata na dan. Res pa je, da se bolj fizično aktiven, in to pripomore z budnosti (pa posode se mi ne pomivati, to je pa druga zadeva).
metrodusa.blogspot.com

flipflop ::

Jst pa brez zdej med pocitnicam, spat grem po 2:00, zbudim se mal pred 14:00 ponavad, tak da ni potrebe.8-) Prej pa ponavadi eno do dve na dan, pa 4 ure spanja:(

boych ::

eno zjutraj iz avtomata, pol pa eno po kosilu. to je to!

rozica ::

jaz 4-7 na dan.... tumač ampak če ne me boli glava...

Bob Rock ::

Kave ne maram, zato jo ne pijenm, ceprav me vcasih, ko se ponoc ucim prav pizdi, da ne morem kave spit, da bi mal k seb prsiu.....sicer ne vem ce res pomaga, al je to sam bol psiholoskega pomena.

mkonci ::

Sem jo pil 1 x dan, sedaj ne pijem več!!!:D

Jebiveter ::

1-3 na dan, vcasih pa tudi nic.

Pr men gre ponavadi za en ritual, rutino, ki me spremlja skoraj vsak dan. Letos sem mel recimo tak urnik v soli, da nisem imel predure in 1. ure 4x na teden. Tako, da sem vsak dan pred poukom zavil v kavarno in narocil kapucin. Tako sem se ob kavi in dnevnih novicah pocasi zbujal. Potem sem sel za 2 uri k pouku in je nato sledila kava med odmorom. Tokrat pa bolj iz socializacijskih razlogov.
Aja, po navadi sem hodil spat ob 1ih-3h zjutraj.

Edini krat, ko sem pil crno kavo po cca. 2dcl naenkrat po 2x na dan je blo teden pred prvomajskimi pocitnicami. Petek je bil namrec rok za oddajo seminarskih nalog pri maturitetnih predmetih. Tako, da sem tisti teden imel razdeljen tko: pon,tor,sre = SOC; cet = RAC. Naj omenim se, da pred tem nisem imel napisane ene strani pri nobeni od nalog in je bilo 18 ur budnosti in aktivnega mozganja na dan nujno zlo. PS: Za seminarske sem dobil 80% in 88% tock! Ni slabo za en teden dela :D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

freserovski ::

zadnje čase, ko sem dosti bluzil okol po gostilnah tako 1-2 na dan, prejšnji teden sem nehal, pa ni blo nekih problemov. Zdaj pa so spet prišli izpiti, pa se mi je danes prvič zgodilo, da sem si jo šel doma sam skuhat, ker tale tempo je malo v kurcu :)) , z mano vred
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

andper ::

Heh, zmotu sem se. Pozabu sem na ledeno kavo. To pa spijem kdaj poleti, a še vseeno lahko svoj odstotek na dan zaokrožim na 0. :)

PROTOTIP ::

Thesus, ledena kava nima niti približno toliko kofeina (če ga sploh ima), kot navadna kava. Največ kofeina ima kava takoj, ko jo skuhaš nato pa % kofeina strmo pada.

TribesMan ::

Če sem v službi včasih spijem kakšno kavo s sodelavci... Sam to je uno sranje iz avtomata, ki je bolj kakav kot kava... Drgač pa kofeta ne pijem.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

||_^_|| ::

ponavad zjutri eno na šihtu, redko dve. Pa mogoče od cajta do cajta eno pozno popoldne. Med vikendi samo v nedeljo zjutraj.

fahrenGONE ::

Jaz si delam instant in spijem tam ene pol litra na dan! :D

IceCoffee tudi rula (1L, Pomurske Mlekarne)... Das 1,5 dcl Ice Coffee in 2 kocke leda. Super!

Tody ::

farenhaijt pa dej ti men povej kok more bit takim ljudem kot si ti dolgcajt da brskate po zgodovini lože. Ajd ne rečem elektronike ali programiranja, sam kaj zakurca greš brskat po loži ? Al te je o kavi kaj drugega zanimal oz kako si našel tole že pozabljen otemo. Pa da bomo on topic 2 Dcl moje kave (doma kuhane) pa je to običajno cool... Odvisno od dneva in dela.

fahrenGONE ::

Nekaj sem iskal in potem vidim to temo in odgovorim. Zdaj pa vidim da je od lanskega leta, hehe! :D


Thesus, ledena kava nima niti približno toliko kofeina (če ga sploh ima), kot navadna kava. Največ kofeina ima kava takoj, ko jo skuhaš nato pa % kofeina strmo pada.


Tista 3x drazja italijanska morda ne, IceCoffee od Pomurskih pa ga ima se prevec. =)

snow ::

Kava: 0
Coca-Cola: včasih
Red Bull: redko
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Nejc Pintar ::

Kava:0-2
Lahko je biti prvi, če si edini!

Good Guy ::

2 kavi na dan sta čist kul
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mzidy ::

2kavi iz avtomata:)

|CyGNUS-x ::

2x na dan
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Tic ::

1 do 4 skodelce dnevno, umes pa se dozo teina obvezno :)
persona civitas ;>

IceIceBaby ::

Kavo zelo redko, recimo 1x na 2 meseca :) Čaj pa obvezno vsak dan, velike količine...1 do 2 litra na dan :) Tako zelenega kot črnega. Imam ene 15 različnih čajev doma, pa pol glede na trenutno razpoloženje izbiram :)

Keyser Soze ::

Eh, kava ne nuca nič. Zato je pijem. Šljuknem pa kdaj pa kdaj kakšna "Krila" ali dva. Tako malo za posladkat, pa da sem malo na spidu. :D

fahrenGONE ::

Caji so tudi cool. Sem doloceno obdobje pil samo zelene caje, kot so Lung Ching, Sencha Yamato, Yerba Mate, Mao Feng in tudi bel Pai Mu Tan in rdec Pu Erh. Saj jih bom zacel spet, ker to kafe mi ze preseda pocasi... :D cha.si ima prej nastete pri nas...

Good Guy ::

pa kaj to niso čaji ampak kuhana trava
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

fahrenGONE ::

Tiste vrecke v trgovini so odpadni plevel, to so pravi caji.

Keyser Soze ::

Eh, prvo kofetkarji, potem pa še čajčkarji.:P

Če piješ čaj, piješ recimo oolang + zeleni čaj. Ne za okus, ampak za "energijo" in pa fat-loss.

fahrenGONE ::

Jaz ti lahko recem, da me zeleni caj dlje drzi pokonci kot kava. Ampak po 1-2 tednih brez kofeta, ko se organizem spravi nazaj na normalo. Celo vecji efekt ima kot crni caj in 10-20x vec antioksidantov kot crni caj. Beli pa ima se vec.

nokia6310 ::

Pri menie je to zelo različno.
Včasih po 4 včasih pa nobene.
Najbollj mi paše eno zjutraj ob sedmih osmih potem pa še proti večeru.

gzibret ::

1 zjutraj v službi, morda še eno popoldne, ampak zelo redko

red bull takrat, ko grem feštat (ob dveh, treh zjutraj, ko se me loti utrujenost 2 red bull vodki)

coca cola - minimalno, samo z rdečim vinom (bambus)
Vse je za neki dobr!

Meamoto ::

Včasih sem jih spil po 10+ dnevno, potem pa sem zamenjal službo in nimam več avtomata 2 metra stran od mize...:P

Drugače pa tam nekje 2-3, ena obvezno kuhana doma zjutraj preden grem..

#000000 ::

4-5 eventuelno 6 'na mesec' mislm.

JanezekNovak ::

Vsaj eno na dan (kava s smetano), ponavadi več!
http://www.euroairsoft.com/

Primoz78 ::

Samo ko sem v sluzbi 1-2 kapucin s cokolado...na avtomatu :\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Tear_DR0P ::

ne pijem kave
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

vrtnyka ::

Vec ali manj spijem eno salco kave na dan, torej takoj zjutri, drugace se sploh ne morem zbudit :) :D Redki so dnevi, ko pijem kavo 2x na dan;)
vrtnyka ma resota rada

DOOM_er ::

zadne cajte sam zutri eno, toj pa dost use

P.S.: Čik more bit zravn
Robots will steal your job. But that's OK

Kami ::

Eno kapučino ponavadi :)

c00L3r ::

3 ali več na dan. Odvisno če je med tednom ali je vikend.

Če pa ne spiijem vsaj 2 me začne glava rahlo bolet.

beli ::

Od dveh pa do 8, z mlekom.

farko ::

jes jo spijem od pol litra do enega litra vendar zvečer jo ne smem ker potem do 1-2 zjutraj ni spanca drgač mi pa paše zdej še bolj ko sem nehal kadit.
farko

christooss ::

Med Poletjem 6 šalčk na teden. Prejšn let med šolo 3-7 šalčk . Dons 4 šalčke. Ko se bodo začela predavanja pa samo eno do dve šalčke.

V gimnazij je blo neomejeno kofetov. Cigaret, kava in Slovenske Novice. Sej vem vse škodi zdravju ampak je ritual. Kje so gimnazijska leta :)

Pijem pa striktno podaljšano kavo al pa če si jo sam doma skuham. No milk please :)
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Tr0n ::

Ponavadi dve, ali celo eno. Zjutraj in po kosilu.

Alexius Heristalski ::

Nič.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Dzuro10 ::

kava sux.

fahrenGONE ::

Za gliste je boljse da se ne namakajo v kavi.:D >:D

Doman ::

Zjutraj preden se mi pouk začne spijem eno kavico+cigarec+slovenske novice. (Kadim samo takrat, drugače nikoli)

Jeebs ::

Eno na dan, tolko da se zbudim. Pa še to ne redno.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

krikoman ::

Samo voda!!!:)

b0B3k ::

'bešmu, sm mislu, da sem eden redkih, ki ne pije kave, pa vidim, da se tud prave 'kafetarce' počasi odvajajo ...
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kofeinske tablete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6211888 (10441) imagodei
»

Dnevno zaužitje kofeina. Se s časom efekt zmanjša? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
609575 (7893) Jakka
»

Energy Drink vs. Kava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7511151 (1820) DragonHeart
»

Pitje kave brezpredmetno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7723693 (20119) ABX
»

Kofeinska abstinenca aka dan brez kave...

Oddelek: Loža
246832 (6325) mojsterleo

Več podobnih tem