» »

[DivXviD] Philips predvajalniki

[DivXviD] Philips predvajalniki

««
55 / 60
»»

gregyk ::

Nobenih težav, garancija pa seveda ne velja več. Mislim, da ne bo konec sveta, če ti bo crknil €70 vreden predvajalnik. Še največ možnosti je, da ga zaflešaš...


Ko sem še imel 5160-ko so mi garancijo, tudi če je bil gor naložen modificiran fw, brez problema priznali. Serviser je samo omenil da imam drug fw naložen. Sem ga vprašal če je to kaj narobe, pa je rekel da ni. In so mi v parih dneh priznali garancijo in mi poslali na dom nov DVP-5160.

twilights ::

ok hvala, verjetno je odvisno od serviserja.

gregyk ::

ok hvala, verjetno je odvisno od serviserja.


Predvidevam da če kaj zaj... z nadgradnjo fw-ja, potem ti garancije najbrž ne bodo priznali. Če pa je v okvari kaj drugega (pri meni je bil USB priključek), pa ne bi smelo biti odvisno od vrste FW-ja ...

twilights ::

Bo držalo, mi je serviser dal odgovor, spodaj navajam.

Če nadgrajute po postopku, ki je opisan na Philipsovi spletni strani, kjer dobite tudi zadnjo verzijo FW-ja, potem ni bojazni, da bo kaj narobe.

V nasprotnem primeru, pa moramo celotno zdevo prevzeti v servis, kjer ocenimo za kakšno napako: V primeru strankinega nepravilnega ravnanja garancija odpade, v naprotnem primeru pa velja.

KiNgKoNgX ::

Napačna tema, pardon.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

Zgodovina sprememb…

BaTeMaN ::

PROSIM NA POMOOOOČ!

Imam... philips hts3164!

Kateri trdi disk bo deloval. Imam 3 doma in nobenga ne prepozna. Niti NTFS niti FAT32. Vsi diski imajo lastno napajanje. Kolega, ki je bil na obisku pa ima enga noname ki se napaja neposredno preko USB kabla 2,5" in je prepoznal takoj.

Zdaj pa mene zanima, ali bi s tem diskom delovalo???
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Please help me.

Diski ki jih imam so : Maxtor Basics 1TB, WD My Book 1TB in pa WD my book 320GB!
less then zero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaTeMaN ()

digg1978 ::

Pozdravljeni!
Tudi jaz sem po priporočilih na tem forumu danes nabavil player DVP 3260. Res pohvale za ta forum, marsikatero uro sem prebil tu gor in prečital ogromno predem sem se odločil.
In seveda nadgradil s firmwarom iz Softpedie. Vse je šlo tako kot treba, podnapise mi čita, lahko nastavljam vse kar je opisano,...,sprobal še edino nisem zunanjega diska, razen....
Edina stvar ki za katero ne vem rešitve je ta da če imam film v dveh delih mi za drugi del ne prebere podnapisov. Imena file-ov so npr. sledeča:
The.Bank.Job.2008.SLOSubs.DVDRip.XviD-DrSi.cd1.avi
The.Bank.Job.2008.SLOSubs.DVDRip.XviD-DrSi.cd1.srt
The.Bank.Job.2008.SLOSubs.DVDRip.XviD-DrSi.cd2.avi
The.Bank.Job.2008.SLOSubs.DVDRip.XviD-DrSi.cd2.srt

V čem je finta?
Za pomoč se že vnaprej zahvaljujem!

LP
digg

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: digg1978 ()

gregyk ::

Pozdravljeni!
Tudi jaz sem po priporočilih na tem forumu danes nabavil player DVP 3260. Res pohvale za ta forum, marsikatero uro sem prebil tu gor in prečital ogromno predem sem se odločil.
In seveda nadgradil s firmwarom iz Softpedie. Vse je šlo tako kot treba, podnapise mi čita, lahko nastavljam vse kar je opisano,...,sprobal še edino nisem zunanjega diska, razen....
Edina stvar ki za katero ne vem rešitve je ta da če imam film v dveh delih mi za drugi del ne prebere podnapisov. Imena file-ov so npr. sledeča:
The.Bank.Job.2008.SLOSubs.DVDRip.XviD-DrSi.cd1.avi
The.Bank.Job.2008.SLOSubs.DVDRip.XviD-DrSi.cd1.srt
The.Bank.Job.2008.SLOSubs.DVDRip.XviD-DrSi.cd2.avi
The.Bank.Job.2008.SLOSubs.DVDRip.XviD-DrSi.cd2.srt

V čem je finta?
Za pomoč se že vnaprej zahvaljujem!

LP
digg


Težava je v predolgem imenu filma/podnapisa. Lahko preimenuješ v kratko ime, lahko pa samo pritisneš pri predvajanju tipko 'Subtitle' na daljincu in boš preklapljal med obema podnapisoma.

lepi joker ::

tako kot je že gregyk napisal,,pritisni samo tipko Subtitle...
l.p. atamama

digg1978 ::

E super, DELA!!!

Lepa vam hvala za pomoč!

Lp
digg

watersport ::

No da kar tuki vprašam pravkar smo nabavli Philips DVP5990 predvajalnik, in nas zanima zakaj so pri DIVX-ih podnapisi tako zelo proti sredini namesto da bi bili čisto spodaj, se da to kako urediti, ker v navodilih tega nikjer ni napisanega, pa še določeni DVD-ji imajo pisavo full belo in debelo. ??? Aja verzija je pa 12.08.50.34

Hvala za vsak odgovor!
Bombastic

Zgodovina sprememb…

Han ::

Poglej malo nazaj za boljši firmware...

r0Kk ::

Eno kratko vprašanje imam ... za 5960 sem že ugotovil, da dolga imena datotek preko USB ne delujejo in se s tem ne obremenjujem več. Sem pa opazil, da za 5990 obstaja firmware, ki podpre do 23 znakov (se mi zdi) ... od vb6, tudi tu je objavljen ... vendar ne vem ali je kakšna težava potem z uporabo HDMI, kot je bila pri 5980, ali HDMI izhod deluje normalno in hkrati prikaže dolga imena datotek preko USB?

Hvala za odgovor.

tsatthoggua ::

Pred kratkim sem si na DVP5990 nalozil tale firmware (mozno da sem link celo od tukaj dobil ampak naj bo pa se 1x )

DVP5990 firmware by vb6rocod

Kar nekaj zakon izboljsav v primerjavi z originalnim, dela super. Vec o spremembah in opis flashanja je v linku.

r0Kk ::

No, obstaja še novejša verzija http://vb6rocod.blogspot.com/2009/01/up... .

Vem, da sta opis flashanja in spremembe na strani, zanima me pa res samo kako je s HDMI, ker vem da so bile pri 5980 težave pri dolgih imenih preko USB, ker potem ni delal HDMI. Sicer predvidevam, da pri 5990 ni teh težav, ampak nikoli se ne ve, zato bi se rad prepričal. Hvala za pomoč.

Satelit ::

Imam vprašanje: Kje so razlike med modeloma DVP 3260 in DVP 5990 ? Ali ima DVP 5990 podprtih več formatov za podnapise? Se splača zanj odšteti dodatnih 30€?

Ali morda priporočate model DVP3980?
Lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Satelit ()

gregyk ::

Imam vprašanje: Kje so razlike med modeloma DVP 3260 in DVP 5990 ? Ali ima DVP 5990 podprtih več formatov za podnapise? Se splača zanj odšteti dodatnih 30€?

Ali morda priporočate model DVP3980?


5990-ka ima HDMI izhod, 3260-ka pa ne. In oba podpirata iste formate podnapisov.

BlackHole ::

Je kdo uspešno naložil tale http://vb6rocod.blogspot.com/2008/12/ph... firmware za 5980.

p.s. ne vem kako se pravilno naredi aktiven link (neko napako mi je javljalo).
LP Marko

plavko61 ::

Je kdo uspešno naložil tale http://vb6rocod.blogspot.com/2008/12/ph... firmware za 5980.

p.s. ne vem kako se pravilno naredi aktiven link (neko napako mi je javljalo).


nevem kaj bi bil aktiven link???
gornji FW meni dela super.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

BlackHole ::

No, saj je aktiven, ampak ni vstavljen s pomočjo funkcije na forumu, pač pa z copy/paste.
LP Marko

Satelit ::

Imam vprašanje: Kje so razlike med modeloma DVP 3260 in DVP 5990 ? Ali ima DVP 5990 podprtih več formatov za podnapise? Se splača zanj odšteti dodatnih 30€?

Ali morda priporočate model DVP3980?


5990-ka ima HDMI izhod, 3260-ka pa ne. In oba podpirata iste formate podnapisov.

Se je tudi meni zdelo, da je razlika samo v izhodu. Hvala za nasvet :)
Lep pozdrav

dlopsty ::

Hvala,zanima me ,ker sta 2 fila z oznakama C in E če najprej naložim c potem pa e.

hvala za odgovor

Pri meni je čist ista pesem.
Sem posnel oba dva na dvd pa mi napiše unkown disc.
A bi mogel extra posnet vsakega na dvd ter če je to res katerega prej?
TNX for answers

DontPanic ::

Link za nadgradnjo FW za DVP5990, ki ga uporabljam tukaj, ki ga imam tudi na mojem Philipsu. So tudi navodila za nadgradnjo iz CD-ja ali USB ključka. Sam imam 8Gb USB ključek PenDrive Mini in dela brez problemov. Ključek mora biti imeti FAT32, kar je privzet format. Torej, NTFS ni podprt, kar pomeni, da je omejitev do 2 Gb velike posamezne datoteke. FW ima dovolj velike črke v podnapisih (sam imam nastavljeno na najmanjše in so enako veliki, kakor so na SLO ali POPTV, le nekoliko bolj povdarjene) , velikost prikazanih imen datotek je omejena na 64 znakov na CD/DVD, na USB pa na 25. Več pa si lahko prebereš na linku. :)


Glede datotek večjih od 2gb - ravnokar sem dvd-rw zapekel RocknRolla.2008.BRRip.XviD.AC3.PRoDJi (2,2 gb) in film dela brez problemov.
Tako da player predvaja datoteke večje od 2gb.

BlackHole ::

Govora je bilo o USB ključku.

Kaj more bit nujno Cd ali lahko tudi z DVD-ja upgrejdam predvajalnik?
LP Marko

Zgodovina sprememb…

firbec ::

Še najbolj enostavno je firmware dat na formatiran USB ključek - samo vštekaš in gre, kot po maslu. Le glej, da v pladnju takrat ne boš imel nobenega DVD-ja ali CD-ja.

fopi ::

Če bo kdo rabil zadnji fw za 5160-ko (na bigbang.si ga ni več): Povezava do FW



gregyk, jaz mam tvojo verzijo 3, a imaš že kakšno novo? ta link ne dela več

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

BlackHole ::

Še najbolj enostavno je firmware dat na formatiran USB ključek - samo vštekaš in gre, kot po maslu. Le glej, da v pladnju takrat ne boš imel nobenega DVD-ja ali CD-ja.


Pa gre to za vse predvajalnike? Imam 5980 in med navodili je samo za CD napisano. Medtem ko za 5990 piše tudi navodilo za USB ključek? Ne bi rad zajebal.
LP Marko

staher35 ::

l.p.
Imam dvp 5990 in nadgradil sem ga tut, z sw DVP5990_12_vb6_v7.
Problem:
Ko hočem gledati dvd iz usb-ja so originalni podnapisi tako debeli, da se ne dajo brati. Pri dvix-ih pa normalno lahko menjam tudi barvo, velikost .
Kaj naj storim?
hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: staher35 ()

Han ::

DVD podnapisi nimajo prav nobene zveze s firmwarom in nastavitvami, saj so le bitna slika, ki se predvaja poleg filma.

ridik ::

A ima DVP 5990 5.1 avdio izhod ( činč, RCA ) ?

pia2001slo ::

@Ridik

Ne..samo stereo (left/right) in pa digital

Jolly

Alfa Dog ::

Že par dni sem lastnik dvp 5990. Naložil sem ta firmware: http://vb6rocod.blogspot.com/2008/12/ph...
Do sedaj sem gledal 3 DivXe in vsakič se mi je zgodilo, da so se po cca. 40-45 minutah izklopili podnapisi. Ročno sem jih vklopil nazaj in potem so delali normalno do konca filma.
A se je še komu pojavil ta problem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfa Dog ()

staher35 ::

l.p.
A nima nihče probleme z podnapisih pri DVD kako rešit ta problem ?
Ne sam sw nima veze s tem samo ali obstojajo kake natavitve ne vem ali pa naj kdo proba da vidim ali je vse ok.

pettr ::

frišni ponosni lastnik dvp 5990.
Ali bere iz USBja tudi DVDje? Potm bi s splačalo nabavit 8GB ključek...

pettr ::

Naložil sem februarski FW iz zgoraj omenjenih strani.
Sem pa presenečen, da mi na TVju preklop iz tvja na Scart ne prime več. Če hočem gledati TV, moram zdaj ugasniti DVD, kar pa je odvečno in nepraktično. Tudi se več ne vidi OSD volume control TVja ko s TVdaljincem menjam glasnost. Se da to kaj spremeniti?
Imam še običajni TV.

lali12 ::

Imam neumno vprašanje, ki zahteva pameten odgovor. Lahko na DVP5980 dam firmware od DVP 5980S? Kateri firmware je sicer najprimernejši?
Še jaz se pridružujem vprašanju zuferja.
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

sonny1 ::

Kaj mogoče kdo ve,zakaj mi na DVP5990 preko USBeja ne razvrsti filmov po abecednem redu,pa še nekatere filme na dveh CDejih mi ne pokaže po vrstnem redu (en za drugim - CD1,CD2)ampak mi vmes postavi en ali pa več drugih filmov.
Lp

mstrax ::

Pozdravljeni,

imam DVP3260 in sem si downloadal Firmware za večje podnapise iz RapidShare.

Odzipam paket, ki vsebuje :
DVP3260_12.bin
dvp3260_12_fur_eng.pdf
preberi.txt

Nasnemam na CD...dam v predvajalnik...in Unknown disk
že probal na x-variant nasnemat pa nič.

Prosim za pomoč...nevem kaj sem zajebal...oz kak bi moral

gregyk ::

Pozdravljeni,

imam DVP3260 in sem si downloadal Firmware za večje podnapise iz RapidShare.

Odzipam paket, ki vsebuje :
DVP3260_12.bin
dvp3260_12_fur_eng.pdf
preberi.txt

Nasnemam na CD...dam v predvajalnik...in Unknown disk
že probal na x-variant nasnemat pa nič.

Prosim za pomoč...nevem kaj sem zajebal...oz kak bi moral


Mogoče nimaš 3260 ampak imaš 3260I. Potem moraš dobiti fw za verzijo I.

mstrax ::

Ne nimam I-verzije

dvp3260-12 imam.

THE KAMI ::

Kakor sem pregledala strani, je tole zadnja verzija za 5960:

Mastenm...
Pripenjam link od mojeg zadnjega FW-ja za Philips 5960/12.
http://www.sendspace.com/file/0a8z20

P.S. EEprom funkcija mora delat, vsaj meni dela ;)


Naj me kdo popravi, če se motim!

dlopsty ::

Pozdravljeni..
imam hišni kino philips-HTS3154/12 in nimam šumnikov..kje bi se to dalo kaj dobit,,kakšen driver...
jas ne najdem nobenih driverjev za to hišno kino..
lp

Če prav mislim imaš na daljincu gumb setup, ko ga pritisneš se ti odpre meni, kjer najdeš vrstico preference page, na koncu te vrstice pa ti verjetno piše DivX subtitle-tam pritisni others.Mislim da bi moglo delovat.

MarkoMan ::

oj,

kupil sem DVP 3260. Rad bi naštimal ČŠŽ in po možnosti večje, bolj berljive podnapise.l Prosim če mi priporočite FW z linkom.
vsak zacetek in zacetnik je tezek

prljavac ::

Mene zanima kje bi dobil fw za DVP3040/12 zoran čip?

dlopsty ::

Valentin, očitno nisi ravnal po navodilih, ki so objavljena v tej temi ene 2-3 strani nazaj, sicer bi predvajalnik prepoznal, kaj je na CD-ju.

PRIPRAVA NADGRADITVENEGA DISKA:
- CD-ROM
- No multisession
- Oblika podatkov: Mode2/XA
- File system: Le ISO9660 (brez Joilet!)
- Dolžina imena datoteke. Max 31 znakov (stopnja 2)
-Disk na enkrat, zaključi CD

a lahko ti to bolj na simpče napišeš?

dlopsty ::

@fitipaldi ewo jst sm lih upgrade naredu pa je šlo vse lepo skoz...vse nared tko kt ti u navodilih piše (jih maš zravn v zipu) pa mere vse lepo skoz it

a mi lahko pošlješ link teh navodil??

Boriss25 ::

Lp.. Jst pa imam problem z modelom dvp 5500s in sicer napekel sem par filmou za teto in mi ne predvaja podnapisou... Pa me zanima ali ta model ne podpira .srt podnapisou? Ali je pa problem, da ko sem napekel dvd, da je bil ime filea predolg? In pa še zanima me, kje bi dobil updejt za ta model saj ga nisem že uporabljal dolgo in je 100% že kakšen na voljo... Hvala za pomoč. Boris

kronik ::

prljavac: če se ne motim, ta fw sploh ne obstaja. (Samo za Mediatek chip)

thinkblue ::

A ima kdo firmware za model DVP5960, ki bi znal brati tudi šumnike?

hvala

TB

bborst81 ::

No, obstaja še novejša verzija http://vb6rocod.blogspot.com/2009/01/up... .


Zakaj so štiri mape, ko si posnameš firmware iz tega linka? Kateri je pravi?
Lp.
««
55 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027205 (6737) monaco
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209322144 (47488) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724432 (9046) bizi72
»

Phoilips 42PFL7404H/12 in podnapisi iz USB diska - KAKO?

Oddelek: Zvok in slika
198213 (7717) ta_ki_tke

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531279 (14532) Stepni Volk

Več podobnih tem