» »

[DivXviD] Philips predvajalniki

[DivXviD] Philips predvajalniki

««
56 / 60
»»

thinkblue ::

Štiri mape so zato ker so not različni nabori znakov. Naš nabor znakov (s šumniki) je Windows 1250
Windows-1250 @ Wikipedia
Torej naložiš tistega z mape 1250.

Tako, jaz pa imam še vedno probleme z modelom 5960. Naložil sem namreč zadnji FW DVP5960_12v5(beli podnapisi).rar z linka:
http://www.sendspace.com/file/0a8z20
Zadeva se je nalagala več kot pol ure, po pol ure pa sem vse skupaj izklopil, saj nisem hotel čakati nevem kako dolgo. Sedaj pa playerja več ne morem ugasniti brez da ga izklopim iz napetosti (vtičnice).
?!?!?!?

lp, TB

dj71 ::

Trenutno razmišljam o nabavi med DVP3260 in DVP5990.
Katerega mi priporočate?
Še letos imam namen kupiti 42" LCD za katerega se verjetno rabi vhod HDMI. Trenutno uporabljam še navaden TV 4:3
Zanima me še: npr. imam DivX film razdeljen na dveh cd-jih. (....cd1.avi in ....cd2.avi) ali znata oba predvajalnika avtomatsko preklopiti oziroma po izteku datoteke cd1 zagnati cd2 (seveda s podnapisi)?

Že v naprej hvala za odgovore.:)
Štromar

KiNgKoNgX ::

Definitivno DVP5990! Sam ga imam, zanj pa je na voljo tudi odličen firmware.


In ja, sam zna preklopiti na 2. CD. ;)
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

eales ::

@KiNgKoNgX

Kater firmware pa maš? Jaz sem si posnel najnovejšega in mam probleme, ker si player ne "zapomni" nastavitev podnapisouv. Ko ga ugasnem, se vse nastavitve dajo na originalne nastavitve. Pač pozicija podnapisov, barva,velikost,...

gregabled ::

LP, samo eno uprašanje, kako bi jaz spremenil podnapise na mojem
Philips DVP3260, oz spreminjal velikost, odtenke...ker me zadeva trenutno rahlo moti :) Hvala lepa

bborst81 ::

V standby načinu pri modelu DVP5990 se prikazuje ura na displayu?
lp.

vojteh ::

Pozdravljeni!¨
Pred nekaj časa sem dobil predvajalnik Philips DVP3980,ki mi pa ne podpira šumnikov.A ima mogoče kakšen FW za ta predvajalnik.

janj2006 ::

Za predvajalnik Philips DVP3980 izboljšan firmware: http://vb6rocod.euracks.com :)
Philips DVP5990 ne prikazuje ure v standby načunu. Display se ugasne in sveti samo rdeča LED.

Ali ima že kdo izkušnje z novo serijo Philips predvajalnikov DVP3350, DVP3360 in DVP3380?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janj2006 ()

Alamar ::

Jap tale DVP3380 zgleda impresivno. Je že kdo sprobal v praksi?

http://www.mimovrste.com/artikel/111004...
Na Aperio se ga da dobiti za 74 EUR.

bborst81 ::

Sem nabavil DVP3380, zaenkrat sem probal samo DivX iz DVD-ja, bere brez problemov, šumnike prikazuje, slovenskega jezika za menije ni na razpolago, podnapisi so malo premajhni, bolj kot velikost je problem v barvi podnapisov, ki niso bele barve ampak nekako sivo-bele.
Imena podnapisov morajo biti enakega imena kot film, drugače jih ne prikazuje. V samem meniju so prikazani samo datoteke filmov, podnapisov ni. Upam, da pride kakšen predelan firmware glede podnapisov, drugače je pa O.K. predvajalnik.

Kako je pa s podnapisi pri modelu 5990? Mora biti enaki imenu filma?
lp.

janj2006 ::

Izgleda, da je original firmware zelo podoben po lastnostih, kakor je to pri modelu DVP-5990. Šele, ko ga nadgradiš s prirejenim FW-jem, je tako kot mora biti. Podnapisi so nato lahko različnih velikosti, obrobljenosti, podlage, pozicije na ekranu. Prav tako je prikaz datotek pri izbiranju boljši (do 48 znakov v vrstici). Imena podnapisov morajo biti enaka do prve pike. Torej je potrebno še počakati na pravi FW za serijo DVP-33xx (3350, 3360, 3380) :).

thundercat ::

Sem nabavil 5990, in nadgradil z zadnjim FW od vb6, pa imam dve težavi...

Prva so podnapisi na DVD filmih, ki so odebeljeni in jih ne morem spreminjat

Drugo pa to, da mi ko dam na USB kluč dvd, prebere le par poglavij in kakega tudi spusti. Potem moram ročno zagnat poglavje DVD-ja, nekatere pa sploh ne prikaže. Na meni od DVD-ja sploh ne morem prit preko USB ključa

ima kdo idejo kako to popravit?
Thundercat

_black_cell_ ::

Kaj slučajno ve kdo kje se lahko dobi kak dober firmware za DVP5100/02

SmeskoSnezak ::

Hej. Kateri Philips model DVP je najbolši, kaj lahko dobim za do 70€? Razmislam o nakupu za darilo.

Ah, že nabavo. ;) Ni potrebe več po odgovoru.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

mravla ::

ze obstaja firmware za DVP 3142??????
če ga poženeš, bo letel

ZRCC ::

Pozdravljeni!

Izbiram med Phillips DVD predvajalnikoma 3260 in 3360. Koliko razumem je razlika med tema dvema HDMI priključek, ki ga ima 3360, 3260 pa ne. Se še v čem drugem razlikujeta ? Se v primeru razlike le v HDMI priključku splača kupiti 3360 (imam TV ki podpira HDMI)?

Hvala za odgovor

SmeskoSnezak ::

Mene zdaj zanima, kakšne diske podpirajo tile, ki imajo USB vhod. A res ne zazna NTFS diska? Mogoče je omejeno na velikost? Bi mi znal kdo to bolj točno povedati?
@ Pusti soncu v srce... @

pe3c_sem ::

Štiri mape so zato ker so not različni nabori znakov. Naš nabor znakov (s šumniki) je Windows 1250
Windows-1250 @ Wikipedia
Torej naložiš tistega z mape 1250.

Tako, jaz pa imam še vedno probleme z modelom 5960. Naložil sem namreč zadnji FW DVP5960_12v5(beli podnapisi).rar z linka:
http://www.sendspace.com/file/0a8z20
Zadeva se je nalagala več kot pol ure, po pol ure pa sem vse skupaj izklopil, saj nisem hotel čakati nevem kako dolgo. Sedaj pa playerja več ne morem ugasniti brez da ga izklopim iz napetosti (vtičnice).
?!?!?!?

lp, TB


Ali je varna uporaba tega Firmware za Philips DVP5960/12? Ne bi rad imel mrtvega playerja. Ce ta ni OK, katerega lahko uporabim?

Hvala za pomoc :).

zuz3k ::

iščem stran za nadgradnjo dvdr3575h predvajalnika, po možnosti tudi slo. meni če ve kdo
Life is a psychological game.

SmeskoSnezak ::

Mene zdaj zanima, kakšne diske podpirajo tile, ki imajo USB vhod. A res ne zazna NTFS diska? Mogoče je omejeno na velikost? Bi mi znal kdo to bolj točno povedati?

Jaz bi proso, če mi zna kdo na to odgovorit.
@ Pusti soncu v srce... @

opeter ::

Imam Philipsa DVP3142 ter problem, da mi v zadnjem času preskakuje pri filmih, zvok škripa, diske (DVD-/+RW) ne prepozna. Je res crknil predvajalnik?

Kupil sem ga februarja 2008, imel je eno leto garancije.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mamaplata ::

Mam philips HDR3500/58 super zadevca . Me pa moti to , da tudi , ko je v standby , se še vedno nekaj vrti , najbrž disk kar se tudi sliši .
Pa , če mogoče kdo ve kako zaboga milega povečat tiste male podnapise :)
Hvala !

hodu63 ::

Nekaj o tem šumenju piše na philipsovi strani za podporo.
Na (pre)majhne podnapise se pa kar privadi, vsi philipsovi snemalniki imajo tako majčkene.

l.p.

Mamaplata ::

Hej !
Hvala za hiter odgovor :)
Sam tel podn(napisi) pa res sucks , če ne gre povečat .

Entity ::

Pozdravljeni,

kupujem nek zacasni player, dokler ne kupim Popcorna, pa me zanima: ima kakšen Philips podporo za NTFS diske?

TIA,
Mat

GR3GA ::

zdravo,
lepo bi prosu, če bi mi lahko nekdo dal link za tale model dvd predvajalnika za update PHILIPS dvp5160 firmware

LP, Grega

Zorro ::

zdravo,
lepo bi prosu, če bi mi lahko nekdo dal link za tale model dvd predvajalnika za update PHILIPS dvp5160 firmware

LP, Grega



FW, ki ga sam uporabljam

FW, ki ga je nekoč imel BB na svoji spletni strani

Original, pa dobiš na spletni strani proizvajalca. In dobro je vedeti to, da se modificirane FW (z obeh povezav) uporablja na lastno odgovornost in ti izničijo garancijo.

janj2006 ::

Firmware za Philips predvajalnike najdeš na naslovu: http://vb6rocod.euracks.com/ :)

GR3GA ::

hvala :)

Zorro ::

FW za katera sem dal link, sta s slovenskim menijem. Prvi je v bistvu isti kot drugi, le z drugačnimi naborom znakov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

SmeskoSnezak ::

Še vedno pa noben ni odgovoril, ali podpira NTFS diske in do kakšne velikosti? Dajte no pomagat.
@ Pusti soncu v srce... @

Cveto ::

Ne podpira NTFS in tudi pri FAT ima težave nad 120GB...

SmeskoSnezak ::

Pa je to odvisno od modela do modela al za vse?
@ Pusti soncu v srce... @

andrej1305 ::

Pozdravljeni!
Kupil sem dvd predvajalnik Philips dvp 3380....vse ok, samo podnapisi so "čudni", full debeli, rumeni, tako da je zelo moteče!
Je kakšna rešitev? Obstaja kakšen firmware za ta model?

Alamar ::

Zaenkrat ga še ni, ker se je Romun spravil na 3360

Lahko spremljaš, če bo kaj novega

na uradni strani
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi...

predelani firmware
http://vb6rocod.euracks.com/

veqlargh ::

Eh ja, Yamada 6700 je končno šla. Pa bom nekega philipsa kupil. Pravite, da je 3360 dobr za ceno okol 50€? Enega philipsa že mam, samo niti približno več ne vem oznake (en prvih baje z USB-jem) pa mi gre tam grozno na živce, da se ne morem postavit na recimo 20minut filma. Treba nujno FF-jat do takrat. 3360 to ima podprto? Pa vidim, da ima super community podporo, to je vedno dobra stvar :)

seth666 ::

Jaz pa se odločam med 3360 in 5990...Kaj priporočate? Je sploh kakšna večja razlika? Za oba sem videl, da je prirejen firemware za večje podnapise tako, da ni panike....Hvala.
....And justice for all

Alamar ::

5990 je star model in ima zato zaenkrat boljši prirejen FW. 3360 ima že prirejen firmware za večje in lepše podnapise, daljša imena datotek... go-to funkcija še ni pravilno vstavljena. Nekaj je Romun sprobaval, ampak nima playerja, da bi dejansko testiral. Je pa 5990 15 EUR dražji od 3360. Nov model namesto 5990 je 3380, ki podpira še WMV, ampak še nima prirejenega fw. Meni je WMV brez pomena in sem vzel 3360 za 55 EUR. Prej sem imel 3380, a se ga prodal naprej, ker ne prenašam tistih ogabnih originalnih philips podnapisov.

SmeskoSnezak ::

Alamar, kak se tvoj 3360 razume na USB klučke in diske. (glej zgornje poste, kjer sprašujem o le tem)
@ Pusti soncu v srce... @

Alamar ::

Iz USB ključka špila perfektno, trdega diska pa ne uporabljam. Sicer pa nimaš kaj falit, če kupiš prek neta. Imaš 30 dnevni rok, da stvar vrneš, če nisi zadovoljen.

SmeskoSnezak ::

pa maš NTFS al FAT formatirano?
@ Pusti soncu v srce... @

Han ::

Podpira samo FAT...

lepi joker ::

imam 3260 .Zanima me kako to da pri .srt formatu podnapisov ne zazna Č ,Ž ,Š.Ali kaj moram narediti?,,imam pa zadnji firmware DVP3260_12_vb6_v6
l.p. atamama

SmeskoSnezak ::

Toti philipsi so tui čudni. Al se tak obnašajo vsi predvajalniki z USB-ji? Kak to da ne zna predvajat dvd format filma. Razn če gledaš po "delčkih". Hehe...
@ Pusti soncu v srce... @

Alamar ::

imam 3260 .Zanima me kako to da pri .srt formatu podnapisov ne zazna Č ,Ž ,Š.Ali kaj moram narediti?,,imam pa zadnji firmware DVP3260_12_vb6_v6

Naložiti moraš cp1250, torej tabelo, ki ima šumnike.

Drugače je danes zunaj novi fw za 3360
http://vb6rocod.euracks.com/dvp3360_12....

lepi joker ::

@Alamar :imam naloženo cp1250,,ampak samo pri podnapisu.srt nimam č ž š,,pri podnapisu .sub pa so č ž š,,tak da ne vem kaj bi naj to bilo krivo je pa zelo moteče...
l.p. atamama

Alamar ::

Ne vem, meni tile novi za 3360 delajo odlično, vsi šumniki pravilno prikazani. Povprašaj Romuna na tem forumu v ustrezni temi.

http://board.softpedia.com/index.php?s=...

janj2006 ::

Imam Philips DVP-3360 in dela z nadgradnjo firmware super. Nadgradnjo se dobi na naslovu: http://vb6rocod.euracks.com/dvp3360_12.... Podnapisi so kot morajo biti, pregledovanje datotek je normalno (vidijo se polna imena datotek - 46 znakov), na USB-ju dela tako trdi disk (FAT ali FAT32), kakor USB ključek. Cena je prav tako zmerna (57-64 €).:)
V primerjavi z modelom DVP-5990 mu manjnka edino predvajanje WMA formata. To omogoča model DVP-3380, vendar zanj še ni nadgradnje firmwara. Mogoča bo, ko bo Philips na uradni strani izdal nov firmware in bo nato le ta dodelan s strani Romuna, ki se trudi z dodelavami, ki jih Philips ne želi narediti.:)

GR3GA ::

Mene pa zanima, če ima kdo mogoče najnovejši firmware za model PHILIPS DVP 3350?

Lp

Bor H ::

Jst mam čist simple vprašanje, je kakšna druga razlika med 3380 in 3360? Sej cenovno ni grozne razlike pa vendar, na strani od philipsa vidm rahlo razliko v velikosti (3380 je mm višji in par mm daljši) in to da 3360 ne podpira WMV, piše pa še da ne podpira NTSC kar pa je očitna napaka glede na to, da v manualu piše da lahko spreminjaš če ne dela. Torej, WMV je edina razlika al se motim?
««
56 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027155 (6687) monaco
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321914 (47258) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724383 (8997) bizi72
»

Phoilips 42PFL7404H/12 in podnapisi iz USB diska - KAKO?

Oddelek: Zvok in slika
198208 (7712) ta_ki_tke

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531263 (14516) Stepni Volk

Več podobnih tem