» »

[DivXviD] Philips predvajalniki

[DivXviD] Philips predvajalniki

««
59 / 60
»»

gregoricr ::

Tri dni že iščem na teh in drugih spletnih straneh pomoč in sicer, kako naj nadgradim LX3900sa, da bom lahko gledal filme s podnapisi (eni delajo eni ne mislim da ne delajo .srt)

Vidim, da ste že viliko o tem predebatirali in ponudili veliko linkov, vendar sem neuspešen.
Potreboval bi nekaj (softver), ki bi ga zapeku na CD in ga dal v predvajalnik in bi zadeva laufala.

Prosim vas, ki ste strokovnjaki, da mi na email pošljete, kako se že reče "FIRMWARE"? in pa samo par korakov kako naj to storim - nadgradim.
Zelo vam bom hvaležen za pomoč.

email: roberto. gregoric@gmail.com

janj2006 ::

3360 prepozna samo FAT in FAT32. NTFS pa zagotovo NE. To velja tudi za 5990.

makomako ::

Živijo!

Imam philips 3260 z usb 2.0 hispeed, pa me zanima, zakaj mi ne odpira filmov prek usb ključka ali diska(vseeno), ki so bdrip ali brrip, seveda imajo ti večji video bandwith okrog 3Mbps in seveda še zraven audio bandwith. Navadne dvdripe mi odpira normalno. Kako pa vam odpirajo ti novi playerji brrip-e velike okrog 2-3gb?

easyrider3 ::

janj2006 a si siguren da model DVP3360 ali 5990 ne prepozna NTFS,ker ne vem,če bo to držalo.Pri prijatlu bere iz 100 GB prenosnega diska čisto normalno jaz pa imam 8Gb USB ključ pa tudi dela samo sprobat moram,če mi film v DVD zapisu prebere iz USB ključa

janj2006 ::

Sem prepričan, ker če priključiš disk formatiran NTFS, ti ga ne prepozna. Prav tako si lahko to prebereš v navodilih na Internetu ali opisih testov predvajalnika 3360. Sam imam WD disk 160 formatiran FAT32 dela OK, disk WD 500 Gb NTFS pa ne. Seveda oboje deluje na PC-ju normalno.:)

delbajsi ::

Se opravičujem vnaprej, ampak žal res nimam časa prebrskati kompletnega foruma.
Zanima me če obstaja kakšen novejši firmware za Philipsovega 5960 s katerim bi lahko predvajal recimo tudi mp4 datoteke, pa tudi pri kar nekaj avi datotekah mi je že javil, da video codec ni podprt.

Alamar ::

Evo za vse lastnike 3380

Romun je končno izpljunil prirejen firmware, ki omogoča kup izboljšav
http://vb6rocod.lx.ro/dvp3380_12.php

gogelj ::

Prosim za pomoč!

Kupil sem DVP 3360 in bi ga rad nadgradil s predelanim firmware-om. Na nobenem linku, katere ste omenili na tem forumu ga ne morem download-dati.
Zato vas prosim, če ga kdo ima (najnovejšega), če mi ga lahko pošlje.
Ali je predelani firmware samo za podnapise ali podpira tudi kakšne kodeke za video in audio, ker mi kar nekaj datotek ne bere.
Zanima me tudi, če DVP 3360 preko USB-ja bere DVD-je?
Enega mi celo prebere (2,3GB).

Hvala za pomoč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gogelj ()

janj2006 ::

http://www.mediafire.com/vb6rocod ali http://vb6rocod.lx.ro/
Žal audio in video kodeki niso nič spremenjeni ali dodani. So pa podnapisi in nekaj dodatnih nastavitev.
DVD-je bere normalno preko USB vhoda, mora pa biti format medija (USB ključki oz. disk) z FAT16 oz. FAT32. :)

gogelj ::

janj2006 hvala za pomoč.
Podnapisi na DivX so sedaj v redu. SETUP meni(črn pravokotnik na katerem so nastavitve in OSD na TV-ju je zamaknjen v levo. USB disk imam v formatu FAT32 a mi DVD-jev ne predvaja. V folderju mi prepopzna DVD ovitek VIDEO_TS pa ne. Če vse kar je v VIDEO_TS-ju premaknem ven iz VIDEO_TS-ja, en nivo nazaj potem mi VOB-e prikaže ostalih filov pa ne. VOB-e tako lahko predvajam, vendar ni podnapisov. V glavnem meniju(predvajaj film, izberi podnapise, dodatki, itd.)se ne morem premikati.
Zanima me kako dela DVP 3360 player ostalim s predelanim firmware-om?
Zanima me tudi ali jaz delam kaj narobe ali je pač ta player tako dela, kar je zelo čudno na vse pohvale na forumu in tudi v spletnih trgovinah, razen, če so ostali playerji še toliko slabši.

Hvala za odgovore

gogelj ::

gogelj je izjavil:

janj2006 hvala za pomoč.
Podnapisi na DivX so sedaj v redu. SETUP meni(črn pravokotnik na katerem so nastavitve in OSD na TV-ju je zamaknjen v levo. USB disk imam v formatu FAT32 a mi DVD-jev ne predvaja. V folderju mi prepopzna DVD ovitek VIDEO_TS pa ne. Če vse kar je v VIDEO_TS-ju premaknem ven iz VIDEO_TS-ja, en nivo nazaj potem mi VOB-e prikaže ostalih filov pa ne. VOB-e tako lahko predvajam, vendar ni podnapisov. V glavnem meniju(predvajaj film, izberi podnapise, dodatki, itd.)se ne morem premikati.
Zanima me kako dela DVP 3360 player ostalim s predelanim firmware-om?
Zanima me tudi ali jaz delam kaj narobe ali pač ta player tako dela, kar je zelo čudno na vse pohvale na forumu in tudi v spletnih trgovinah, razen, če so ostali playerji še toliko slabši.

Hvala za odgovore

gogelj ::

Ali komu delajo podnapisi na DVD filmih z novim firmware-om 1250_v5_1 na DVP 3360 preko USB diska.

gogelj ::

janj2006 prosim, če mi lahko poveš kakšna je procedura za predvajanje DVD-jev preko USB-ja, ker meni ne delajo. Ko odprem folder v katerem je film mi pokaže samo DVD ovitek in nič drugega.

filip007 ::

A boritek ni več ga ne ne najdem več http://boritek.extra.hu/ :'(

Ker tale romunski izgleda kot Xoro in to ne bom dajal gor...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

rit44 ::

Zivjo! Fantje dajte mi prosim povedat ali je philips dvp 3360 vredu ali mora biti dvp 3360/58??


http://www.mimovrste.com/artikel/111004...

Ali se mi splača kupiti tega (zgoraj je link), ali prporočate nakup kateregakoli drugega.

Hvala,
LP

Rašo ::

Zdravo. Pred parimi dnevi sem kupil philips dvp 3350 predvajalnik. Ko hočem gledat dvd film z usb kjuča so mi podnapisi preveč odebeljeni in nikakor niso čitljivi. A kdo ve zakaj je to in kako popravit? Videl sem, da priporočate, da grem na stran od vb6rocod in downloadam- ampak na njegovi strani ne znam dol potegnit firmware. Hvala za pomoč in lp

Alamar ::

Zivjo! Fantje dajte mi prosim povedat ali je philips dvp 3360 vredu ali mora biti dvp 3360/58??
To je isti model, oznaka za različne trge.
Če boš namestil neuraden firmware se ti splača vzet tale predvajalnik. Če si ne upaš namestiti neuraden firmware, oziroma nimaš znanja tole naresti, čeprav je čisto enostavno, potem se ne splača, ker je z originalnim firmwarom tale predvajalnik (kot velika večina ostalih) zanič in podhranjen.
Zdravo. Pred parimi dnevi sem kupil philips dvp 3350 predvajalnik. Ko hočem gledat dvd film z usb kjuča so mi podnapisi preveč odebeljeni in nikakor niso čitljivi. A kdo ve zakaj je to in kako popravit? Videl sem, da priporočate, da grem na stran od vb6rocod in downloadam- ampak na njegovi strani ne znam dol potegnit firmware. Hvala za pomoč in lp

Tukaj imaš
http://www.mediafire.com/?0mazztjzn2m
sledi navodilom na tej strani
http://vb6rocod.lx.ro/upgrade.html

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

DavidBowie ::

Naj mi plis kdo poslje fw philips hts3115 za vecje crke.hvala lp

FW hts 3115 za vecje crke.

mail: ales.vrtacnik@gmail.com

Zgodovina sprememb…

fitipaldi ::

A ma kdo fw za dvp 3550?

fitipaldi ::

Če je kakšen junak mu plačam tud do 20e. Sm da bojo podnapisi večji :)

NazgulRR ::

Jaz mislim da imam en custom FW (z linkov, ki so bli v tej temi par strani nazaj) za ta player. Bom jutri poiskal in ti uploadal!

fitipaldi ::

Jest sm najdu file dvp3550_12.bin, ampak ko ga hočem zapečt mi javi unexpected error. Tud če dam na usb mi ne zazna nič. Bom probal še tvoj file , če ti ga bo uspelo poiskati. A ima kdo omenjeni player pa da mu je uspelo updejtat.
Hvala in lp

NazgulRR ::

Našel sem ga:
http://www.sendspace.com/file/8525uz

Nimam pa nobenih navodil več in tudi nevem kaj spremeni. Priporočam ti, da zgooglaš za "DVP3350_12_V32.bin".

Ne odgovarjam za morebitne posledice. Jaz sem si ta FW downloadal, ker sem si hotel kupit ta player, vendar ga potem nisem.

fitipaldi ::

Hvala, ampak kot sem pisal zgoraj imam težave s peko. Probaj še ti file odprt v nerotu image, pa da vidm če ti javi napako.
Mogoče še kakšna pomoč?

fitipaldi ::

Zmotu sm se. Rabim za dvp 3350 :), ampak mi javi isto napako :)

janj2006 ::

Tukaj imaš link, kjer imaš navodila in vse ostalo: http://vb6rocod.lx.ro/dvp3350_12.php :)

ttommy ::

Meni je pa Philips DVP 3111 zamrznil med nadgradnjo.Lahko sam kaj naredim,ali samo na servis?Znajo tam komplicirati?
Gamer

mikibjondi ::

Imam Philips DVP 3580/58. Zanima me:
1. ali obstaja neuraden firmware in
2. ali predvaja zunanje diske (meni ga ne pa ima datotečni sistem FAT32 (300 Gb disk od Toshibe))

lp Miki

janj2006 ::

1. Še ni zunaj neuradnega firmwara.
2. Disk boš moral razdeliti na več particij (npr. z PartitionMagic Pro 8 ali podobnim programom). Sam imam 500 Gb in sem ga razdelil na 200+200+100 in dela normalno. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janj2006 ()

fitipaldi ::

A je komu že uspelo naložiti fw na 3350?

DJ Beat ::

@ttommy: meni niso. Dobil potrdilo o nesmotrnosti popravila. Me pa vseeno zanima, ce je kaksna varianta popravit zadevo?

sk7744 ::

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup novega predvajalnika in me zanima, kateri predvajalnik priporočate?
Opažam, da nekateri modeli ne predvajajo podnapisov s .srt končnico, tako da teh modelov ne bi rad imel, potem bi bilo zaželjeno, da znajo predvajati .ogm in/ali .mkv file in pa seveda, ker že imam zvočnike za hišni kino doma, bi potreboval takšnega, da se lahko to priklopi gor.

Hvala vsem za kakršnekoli odgovore in pomoč.

OSA ::

Pozdravljeni.

Sem v tujini (USA) in imam predvajalnik Philips DVD player DVP3962, ki pa ne podpira šumnikov. Zanima me, ali bi bil kdo, ki to stvar obvlada, tako dober in bi vstavil drugo pisavo v ta firmware. Original fw je na tej strani, drugega nisem našel.

PhilipsDVP3962

Če bo kdo tako dober in naredil nadgradnjo, bi mu bili zelo hvaležni.

Hvala in lep pozdrav iz Amerike.
lp OSA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OSA ()

vinkof ::

Prosim pomoč!Kupil sem Philips DVP3111/58 in nadgradil z originalnim firmwarom vendar je stvar zmrznila toraj je blo nekaj narobe!Prosim pomoč kako stvar rešit!
Vinc

bi_đi ::

Kaj ve kdo kakšne so bistvene razlike med Philips DVP3111, DVP3520 in DVP3580(ima hdmi) in katerega izmed teh se splača vzeti, do sedaj sem imel yamado 6700.

polde66 ::

Karkoli z hdmi
polde

sotlerx ::

Imam nov Philips predvajalnik DVP 3520 in me zanima če kdorkoli ve za FIRMWARE za ta Philipsov model.
Hvala vsem za vsako informacijo...Zvone
sotlerx

Ajeto7 ::

Lep pozdrav vsem. Imam nov Philips DVD predvajalnik DVP 3520 in so podnapisi zelo slabi-prosojni in majhni. FirmWare iz Philipsove uradne strani nič ne izboljša stanja, zato vas prosim, če mi lahko pri tem pomagate :)

polde66 ::

Če vskočim: bluray predvajalnik BDP 5100 ne prikaže slovenskih znakov. Pozna kdo rešitev, je to neuresničljiva opcija ali pa je samo firmware zanič. Malce celo sumim samo enoto, da nekaj z njo ni ok.
Upam da se kdo najde, ki enoto ima in pove kako njemu dela.
polde

luta ::

pozdravljeni rabim vašo pomoč.
imam phlilipsov lx8300sa domači kino in imam 1 težavo. 1x mi delajo šumniki 1x mi ne delajo recimo neki hvaški podnapisi mi delajo ščž eni ne in zdej res ne vem kaj nej naredim dal sem fireware 27 gor pa mi se zmeraj nagaja mi lahko kdo pove kako to popraviti.
hvala

ja vem da je ze veliko napisanega o tem sam jaz se zmeraj nisem najdu resitve

mstrax ::

Iščem firmware za 3520 a ga nikjer ne najdem. Ker podnapisi so katastrofa, premali. In res če kdo ve če je kje kak firmware, za ta mode, ki ima večje podnapise, bi bil hvaležen.

LP

smejko18 ::

Vesela novica za vse lastnike Philips predvajalnikov 3580/58 . Upgrade firmware je mogoč tako, da si povlečeš dol firmware za 3580/12 ( http://vb6rocod.blogspot.com/2010/10/dv... ) in potem bin file samo preimenuješ v DVP3580I_58. Upgrade deluje preizkušeno.

miki76 ::

smejko18 je izjavil:

Vesela novica za vse lastnike Philips predvajalnikov 3580/58 . Upgrade firmware je mogoč tako, da si povlečeš dol firmware za 3580/12 ( http://vb6rocod.blogspot.com/2010/10/dv... ) in potem bin file samo preimenuješ v DVP3580I_58. Upgrade deluje preizkušeno.


kakšne so kaj tvoje izkušnje s tem firmwarom. V komentarjih omenjajo neke napake. ali pri tebi dela normalno? Kakšna je sploh razlika med 3580/12 in /58?

mstrax ::

Oj, a še za 3520 ni nobenega Firmware. Ker so premali podnapisi.
Če ima kdo kak link ali informacijo bi bil hvaležen.


LP

sotlerx ::

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi...
Za vse lastnike philips 3520 poglejte za firmware tukaj..LP Zvone
sotlerx

bizi72 ::

Ja s tem firmwarom 3520 so podnapisi še zmeraj majhni.Sedaj mora romun VB6rda narediti popravek.

Ali ima kdo kabel za odflešat moj dvx predvajalnik DVP5890S_12.Naj me kontaktira na 051803918. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizi72 ()

mstrax ::

Kaj še vedno ni firware z večjimi podnapisi?

Saj nisem menda edini ko imam ta player.

juve91 ::

Ne nisi edini. Jaz isto čakam na večje podnapise

polde66 ::

Mislm, da je to zadnji Philipsov predvajalnik kar sem jih kupu
polde

fitipaldi ::

če kodo rabi fw za 3350/58 ga najde tu.
http://vb6rocod.blogspot.com/
««
59 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027115 (6647) monaco
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321623 (46967) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724331 (8945) bizi72
»

Phoilips 42PFL7404H/12 in podnapisi iz USB diska - KAKO?

Oddelek: Zvok in slika
198199 (7703) ta_ki_tke

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531247 (14500) Stepni Volk

Več podobnih tem