» »

[DivXviD] Philips predvajalniki

[DivXviD] Philips predvajalniki

««
58 / 60
»»

bborst81 ::

A obstaja kakšna možnost, da se lahko iz predvajalnika 3380 prenese firmware na PC? Neuradnega podnapisa za 3380 še ni, ker ta romun http://vb6rocod.lx.ro/dvp3260_12.php potrebuje orginal firmware, ki ga še nima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bborst81 ()

x1x1x1 ::

bborst81 ::

Debata teče o modelu DVP3380, tvoj link je za DVDR3380.

x1x1x1 ::

debata aha, ja pol pač počaki. če se ti pa tok mudi pa probi z 3360 baje dela kot po "maslu"

ST-777 ::

Kako glasen je pri predvajanju DVD plošč mehanizem Philipsa DVP 5990? Na forumih eni pravijo da je glasen, drugi, da je predvajalnik tih. Kakšne so vaše izkušnje?

janj2006 ::

Philips DVP 5990 je skoraj neslišen. Med predvajanjem filma, ga ne slišiš.:)

ST-777 ::

Hvala, janj2006.

l0g1t3ch ::

Prosil bi za link do kakega preverjenega FW za malo starejši predvajalnik in sicer dvp 5960.
Predvajalnik je kupljen v merkurju pomoje in nima ne podpore šumnikom in ne nastavitve fontov za podnapise.
Rad bi pa imel da podpira šumnike, nastavitve fontov, velikosti in položaj podnapisov.

Hvala

bump

kdorkoli karkoli?

hm ?

Lol karkol napišem se doda prejšnemu odgovoru :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

ilokar ::

Imam kar velik problem. Zakaj mi DVP5990 ne predvaja DivX formata. Predvajanje začne, delajo tudi podnapisi, vendar čez nekaj časa "zmrzne" in potreben je izklop iz napajanja (kabel iz vtičnice). Kaj naj storim? Trenutni firmware DVP5990_12_vb6_v7_5.

Hvala Igor

hubertfast ::

Imam 3-4 mesece starega Philipsa 3350, do danes je vse delovalo ok, zdaj je pa nehal brat cd in dvd, oziroma ne bere RW-jev. Bere originale in tiste za enkratno snemanje. A je kakšna fora v skritih menijih, kako pridem do njih? V nasprotnem primeru leti v smeti.
Lara je zakon!!!

Okapi ::

Nič takega ni v menijih. Sicer pa imaš za take primere garancijo.

O.

hubertfast ::

Nič takega ni v menijih. Sicer pa imaš za take primere garancijo.

O.


Itak, da imam garancijo, ni mi jasno zakaj bere original, Rw pa ne. Sem ga ugasnil in ko sem ga prižgal je tako bilo. Naenkrat
Lara je zakon!!!

Zgodovina sprememb…

Tomay ::

@Logitech
Pobrskaj nekaj 10 strani nazaj v tem postu. Bom pa še sam pogledal točno katero verzijo imam.
Voodoo 4Ever

Tomay ::

Jaz mam to. Ne vem če je potem bilo še kaj novejšega, vem pa, da so bile verzije z rumenimi podnapisi, ...
Rapidshare
Voodoo 4Ever

ilokar ::

Imam kar velik problem. Zakaj mi DVP5990 ne predvaja DivX formata. Predvajanje začne, delajo tudi podnapisi, vendar čez nekaj časa "zmrzne" in potreben je izklop iz napajanja (kabel iz vtičnice). Kaj naj storim? Trenutni firmware DVP5990_12_vb6_v7_5.

Hvala Igor



Sem še nekaj ugotovil: DivX-e USB predvaja BP. Kakšna ideja?

Hvala

robi61 ::

Zdravo
Bi lepo prosil, če mi lahko kdo pomaga. Pred kratkim sem kupil DVD predvajalnik Philips DVP 3350/12. Ko sem uporabil neuradni upgrade DVP3350_12_V32.bin, je moj DVD ostal brez zvoka. Ker ne bi rad gledal nemega filma, sem pozneje poskušal naložiti uradni firmware od Philipsa (DVP3350_12.bin) - tisto novo verzijo, ampak mi jo ni več prepoznalo. Kaj naj naredim? Naj ga nesem nazaj v trgovino?
Najlepša hvala za pomoč.
Zakaj bi, če ni potreba ...

l0g1t3ch ::

@Tomay

Hvala za odgovor. Kakšne pa so kaj lastnosti tega FW-ja ki ga ti uporabljaš ?

EDIT: sem prebral priložen *.doc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

Tomay ::

Beli podnapisi brez ozadja v treh velikostih. Go to funkcija s tipko title. (samo vneseš čas ko predvajaš divx), pa nastavitev glasnosti s tipkama repeat, rapeat a-b. Daljši izpis imen v menujih.

Mogoče je še kaj samo se ne spomnim oz. ne uporabljam.
Voodoo 4Ever

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomay ()

b_g ::

Živjo,

že dolgo me ni blo na tem forumu, no pa dejmo eno vprašanje.

Mi gdo lahko pove razliko med predvajalnikom philips 3360/12 pa 3360/58?
Je važno to ko dajem gor frimware? Moram naložit frimware za točen model ali dam lahko na model 3360/58 frimware za 3360/12?

ps: na nalepki na zadjni strani predvajalnika mi piše model 3360/58, če pogledam v setup-u pod version info mi pise dvp3360-12. Hm te stevilke me mal medejo kaj je zdej tukej res?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b_g ()

bizi72 ::

Mene zanima če ve kdo morda,če imata dvp predvajalnika dvp3350 in dvp3380 isti čip.

bizi72 ::

Ali je morda kakšna možnost preprogramiranja nadgradnje 3360_12BIN ali 3350_BIN,za predvajalnik 3380_12bin.
Trenutna originalna verzija,ki je vgrajena v DVP3380/58 je.

Ta:
DVP3380-12
DVP3380_12.BIN
12.09.30.42
OA.00.03.01
AE.54.00.00

Ali jo je možno izvleči iz predvajalnika DVP3380 v računalnik,da se bi lahko naredili popravki nadgradnje.
Bi prosil nekoga za mnenje.
Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizi72 ()

bizi72 ::

Poskusil sem nadgraditi nadgradnjo od DVP3350K_12bin v predvajalnik DVP3380_12,spremenil sem samo ime iz
DVP3350K_12BIN v DVP3380_12BIN pa je pisalo najdena nadgradnja nadgradim pa nisem upal pritisniti play,ker
sem se bal,da se mi zafleša.Prosim za vaše mnenje nadgradim ali ne, in če sta čipa enaka od DVP3350 in DVP3380.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizi72 ()

Alamar ::

Kakšna je poanta tega mešetarjenja?

bizi72 ::

Kolikor sem bral tehnične podatke od DVP3350 in DVP3380,imata enake tehnične lastnosti lahko bi morda bila čipa enaka. Primer imel sem Bellagio 2020 AD,pa sem nadgradil nadgradnjo od Yamade 6700X samo daljinec sem
moral uporabiti od Yamade pa je Bellagio delal normalno.Imam tudi philips DVP5980S_12 pa sem nadgrajeval
originalno nadgradnjo za omenjeni predvajalnik pa se je zaflešal,ali bi mi ga kdo lahko odflešal,ker sem
nalotal na ploščo konektor za unflash,ker ga prej sploh ni bilo.

Ja veš kaj sem pač tak da rad poskušam kaj novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizi72 ()

bizi72 ::

Moram še povedati od tistega Bellagia 2020 AD,da sem ga poslal Pikyju in mi ga je unflešal delal je v nulo,
še prodal sem ga naprej možak ga je imel še 3 leti pa sem ga kupil nazaj in takoj prodal sodelavcu in verjeli
ali ne še sedaj dela v nulo,pa že jaz sem ga imel eno leto se prav da je star 7let kajti
že jaz sem ga imel prej eno leto in še ta od katerega sem kupil 1leto.Sodelovec ga
pohvali. Sedaj pa če ima kdo morda Nehanizem od AD2020 Bellagio,ker imam spet enega pa je pokvarjen motorček
za vrtenje diska rabim tudi mehanizem od HSD 310 XORO ker je tudi pokvarjen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizi72 ()

Alamar ::

Še enkrat, kje je poanta tega početja, razen, da imaš veliko možnost, da zaflešaš. Pridobiš itak ne kaj pametnega. Predvajalnik tudi nima HDMI izhoda, kolikor vem...

bizi72 ::

Sem rešil situacijo.Sem nesel nazaj DVP3380 v trgovino in ga zamenjal za DVP3360. Sem potegnil najnovejši
firmware vb6 v.5 in zadeva dela v nulo.Zato priporočam kdor kupuje dvd predvajalnik je to 3360/58. Firmware
je 3360_12BIN. Imaš 4 fonte črk STANDART,SMALL,MEDIUM in LARGE.Avtomatsko jih naloži,potem imaš ORIGINAL THEN ALL,ALL SUBTITLES,MATCHING NAME torej da ni potrebno poimenovati isto ime filma in podnapisev.Potem imaš še
TEXT COLOR,BACKGROUND COLOR,OUTLINE COLOR,BACKGROUND TRANSPARET:Non transparent,50%transparent,75%transparent.
Imaš še:Vertical od 1 do 16,SLIDESHOW Transparent:3 sec,5 sec,10 sec,30 sec,60sec in 120 sec torej popoln predvajalnik.:)
Nadgradnjo poiščite na vb6rocod ali softpedia.:)

Ta predvajalnik dvp3360 ima tudi HDMI izhod kot tudi DVP3380.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizi72 ()

bizi72 ::

Ali je nekdo ki bi mi znal odflešat DVP5980S_12 ima konektor za priključiti unfleš kabel GND,TX,RX,3.3V.

easyrider3 ::

Res super,če vse dela kot si napisal tale Philips DVP 3360 mogoce ga bom pa kupil,ker zaenkrat se ne bom kupil Blu-Ray predvajalnik. Sem glih danes prodal kolegu čisto novi DVP 3380 sem ga kupil že novembra in čakal na firmware,ker so podnapisi bili čisto zanič a jih še ni zunaj.Čeprav sem za njega dal 84 Eur sem kar vesel,da sem dobil vsaj 50 Eur bolje kot pa,da mi doma stoji in se prah nabira. Kako pa je kaj z predvajanjem preko USB a ga sploh ima in ali predvaja tudi zunajni disk vecji kot 4 GB,100 GB ali še večji.

bizi72 ::

Ja ne bo ti žal če kupiš predvajalnik dvp3360,ker dela vse. Sedaj dobiš model DVP3360/58 nadgradnja je DVP3360_12 BIN.Lahko kupiš tudi DVP3350/58 je enako nadgradnja DVP3350_12 BIN podpira pa še VMA in Mp4
format ki ga 3360 ne.

bizi72 ::

Za zunanji trdi disk ne vem pri DVP3360/58,če predvaja 4GB ali več predvaja pa 16GB ključek z DVX filmi.
Itak zunanji disk bom rabil samo za računalnik. Važno je da podnapise podpira velike in da ni važno poimenovati ime filma in podnapisov.

Tudi je tih DVP3360 in DVP3350 ni tako kot pri DVP5980 ali DVP5980S. Ali ima kdo mogoče kabel za odflešat omenjeni predvajalnik?

Je nekdo sedaj na netu in spremlja pogovore?

Je kdo sedaj na netu mogoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizi72 ()

bizi72 ::

l0g1t3ch je izjavil:

Prosil bi za link do kakega preverjenega FW za malo starejši predvajalnik in sicer dvp 5960.
Predvajalnik je kupljen v merkurju pomoje in nima ne podpore šumnikom in ne nastavitve fontov za podnapise.
Rad bi pa imel da podpira šumnike, nastavitve fontov, velikosti in položaj podnapisov.

Hvala

bump

kdorkoli karkoli?

hm ?

Lol karkol napišem se doda prejšnemu odgovoru :D


Imaš na strani softpedia V3.3 by Temi naloži in zadeva ti bo tekla v nulo.

no-limits ::

A kdo ve ali je ta predvajalnik DVP3360/12 ali DVP3360/58 ?

http://www.mimovrste.com/artikel/111004...
Naredi ali ne naredi. Poskušanja ni.

bizi72 ::

DVP3360 in DVP3380 imata enak čip in sicer MediaTek MT1389DXE. Se bi dalo firmware od DVP3360 preprogramirat za DVP3380.

easyrider3 ::

A mi lahko kdo za SIGURNO potrdi,če dela na DVP 3360 ali 3350 preko USB filme DVD formata,ker baje vecinoma vsi playerji lahko iz USB ključa ali diska prikazujejo kar je manjše kot 4.G,ker imajo sistem FAT 32 in ne NFTS.Za model Dvp 5990 sem siguren (ga ima sodelavec),da lahko na njega priklopiš tudi 100.GB veliki disk pa bo predvajal. Moram eden player nabavit,ker mi Xoro preko USB ne predvaja vseh vsebin,Dvd-rom mi je pa tud že crknu.

bizi72 ::

no-limits je izjavil:

A kdo ve ali je ta predvajalnik DVP3360/12 ali DVP3360/58 ?

http://www.mimovrste.com/artikel/111004...



Brez skrbi firmware je enak DVP3360/58 kot DVP3360/12 poglej v setup version info,če je 3360_12BIN
potem je enako.

easyrider3 ::

A res Dvp 3360 ne predvaja Mp4 in da ga 3350 predvaja,potem je bolje kupit 3350 a ne?

bizi72 ::

Ja ti garantiram DVP3350 in DVP3360 podpirata na usb ključku DVXfilme.

Tega pa nebi trdil,ker sem imel DVP3380,ki je novejši od 3350 pa ni delal MP4 format.

Ne verjamem,da dvp3350 podpira MP4 format.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizi72 ()

bizi72 ::

Fantje ne kupavajte DVP5990,ker ko daš kakšno nadgradnjo gor šteka in kaže moder ekran filmi na usb
ful štekajo.Dostikrat morate izvleči kabel iz elektrike in spet vklopiti.

Meni DVP3360/58 dela v nulo pa hitro zagrabi filme na cdeju in usb ključku.:)

DVP3350 ni tako hiter.

Nima Hi-speed USB.

Kajti DVP3360 ima HI-speed USB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizi72 ()

easyrider3 ::

Hvala za informacije bizi 72 in super ce vse dela kot si opisal. Sem prejšnji teden prodal novi Dvp 3380 za 50 eur,ker je katastrofa bila z podnapisi in sedaj bom šel pa takoj kupit 3360. Hvala se enkrat za informacije

bizi72 ::

robi61 je izjavil:

Zdravo
Bi lepo prosil, če mi lahko kdo pomaga. Pred kratkim sem kupil DVD predvajalnik Philips DVP 3350/12. Ko sem uporabil neuradni upgrade DVP3350_12_V32.bin, je moj DVD ostal brez zvoka. Ker ne bi rad gledal nemega filma, sem pozneje poskušal naložiti uradni firmware od Philipsa (DVP3350_12.bin) - tisto novo verzijo, ampak mi jo ni več prepoznalo. Kaj naj naredim? Naj ga nesem nazaj v trgovino?
Najlepša hvala za pomoč.

Probaj prek usb ključa naj bo prazen potegni firmware vb6roda odpri z win rarom in ga prenesi na ključ
in upgrejdaj,po navodilih v zadnih linkih ki sem jih opisal.Če nebo delalo nesi v trgovino in zamenjaj predvajalnik DVP3360 ti bo ndelal v nulo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bizi72 ()

SeBa1987 ::

kaj ta dvd predvajalnik 3360 nima za 5.1 priklop ne?

easyrider3 ::

Sem nabavil Philips Dvp 3360 in sel takoj iz interneta dol potegnit firmware in ga instaliral.Sedaj so podnapisi pa res dobri in sem zelo zadovoljen.

SeBa1987 ne nima 5.1 izhod za zvočnike in malo kateri novejši predvajalnik ima še tak izhod.

Zgodovina sprememb…

bizi72 ::

Ja fantje 3360 je dobra roba itak za zvok ga priključim na stolp z dvema zvočnikoma + sub zvočnik
in sem zadovoljen.

b_g ::

Živjo,

Vprašanje? Kdo ve kaj je ta divx vod? Ga je ze gdo uporabljal, sem pa opazil da po naloženem vb6 frimware ta opcija, da ti pokaže divx vod code, izgine. Je to mogoče ala videoteka na klik, da plačaš pa si lahko film sposodiš?

easyrider3 ::

Lep pozdrav in sedaj ko imam tale Philips DVP 3360 in ko sem ga nadgradil dela super in so zares podnapisi dobri. Sedaj je pa ratal eden problem,ker mi sploh ne najde na vecinoma filmih podnapise. A je mozno,da ne zazna podnapisa,ce ni isto napisan kot film in ali ta predvajalnik bere (srt in sub) zapis podnapisov? Pri sosedu pa na Gorenje prevajalniku predvaja pa vse filme z podnapisi,pri meni pa samo nekatere. Bom se probal pogledat,ce je res ta problem,ce mogoce nimam podnapise z istim imenom kot film in mi zato ne zavrti. Nekatere mi prikazuje ene pa ne. Vem,da je pri nekaterih predvajalnikih ta problem,tudi opazil sem,da pri VLC playerju na racunalniku ne zazene podnapise,ce niso isto napisani kot film. Prosim povejte iz svojih izkusenj kako deluje vse to,ker drugace ga bom prodal in kaj drugega kupil. HVALA

easyrider3 ::

A ima kdo potem kako informacijo glede podnapisov?8-)

bborst81 ::

Podnapis mora biti enak imenu filma, drugače ga ne prikaže. Vsaj pri orginalnem firmwaru je tako. Opazil sem tudi, če imam v mapi več kot 9 filmov oziroma podnapisov jih pokaže prvih 9, ostale ne. Malo hecno vse skupaj.

A je na trgu predvajalnik, da lahko iz menija sam naložiš podnapise, ki so lahko tudi različni od imena filma, ter, da ima še USB priklop in normalen prikaz podnapisov?

easyrider3 ::

Jaz nimam originalnega firmware pa mi tudi ne prikazuje podnapise,verjetno edino,ce so isto imensko zapisisani kot film.

seth666 ::

Mene tudi zanima ali če 3360 prepozna NTFS?
....And justice for all
««
58 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027115 (6647) monaco
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321625 (46969) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724331 (8945) bizi72
»

Phoilips 42PFL7404H/12 in podnapisi iz USB diska - KAKO?

Oddelek: Zvok in slika
198199 (7703) ta_ki_tke

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531247 (14500) Stepni Volk

Več podobnih tem