» »

[divXvid] Xoro predvajalniki

[divXvid] Xoro predvajalniki

««
26 / 42
»»

sotlerx ::

edenpač
Ali si probal na DVD RW zapečt 6 filmov? Jaz imam 6 filma prvega sploh ne predvaja ampak preskoč takoj na drugega.To 1 DVD RW.Drugi DVD RW pa sploh ne prebere niti enega.
To temo smo imeli že pred časom.
Še nekaj zelo pomembno.Dvix konvertiram z podnapisi v DVD in eden film pri ta starem Krhotovem FW-ju mi ni predvajal ,slika je takoj na začetku zmrznila in nič naprej, isti film sem
probal ponovno predvajati, ampak zdaj z Alec999 ta zadnji FW in glej, DVD film predvaja brez problema.To je za premislit zakaj je tako,kaj vpliva na to.Samo toliko za premislek.:\
LP
sotlerx

sotlerx ::

Alec999
Ugotovil sem da tvoj ta zadnji FW vrže podnapis tudi v 5 vrstic, skoraj neverjetno.To bo treba
Krho in Alec999 skupnimi močmi popravit.
Lep pozdrav vsem
Zvone:(
sotlerx

Yossarian ::

Se strinjam. To si mi vsi ZELO želimo.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Kgf ::

Pozdravljeni

Pred kratkim sem se odlocal med HSD 415 in 4000. Sedaj pa se 415-ke ne da vec dobit !!

Kaj priporocate 4000-ko al 2100-ko? (v smislu nanadgradnje in funkcij)

hvala in lp

Alec999 ::

sotlerx >> hvala za informacijo, si pa ne predstavljam kako je to zgledalo. :D Saj so mogli biti podnapisi čez celo sliko.

Kgf >> Xoro hsd 4000 temelji na Zoran Vaddis procesroju, kar pomeni da neuradna podpora ne obstaja.

Gleden na to, da ima Xoro 2100 USB priključek, bi bilo moje ugibanje ki ni nujno pravilno da se v notranjosti skriva Sunplus procesor za katerega velja enako kot za Zoran.

Lp,
Alec999

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

sotlerx ::

Alec999
Ja res je,do polovice ekrana pa so res bili.Mislim, da bo trebalo zmanjšat velikost fontov na primerno velikost, kakor tudi debelino in po mojem ne bodo več v 3 ,4 ali 5 vrstic.Seveda je
dolžina stavka največji krivec. Mislim da bi mal manjši fonti z primerno debelino bili čisto v redu.Veš da nikoli ne bomo vsi NIKOLI zadovoljni.Zmiraj mora nekdo najti dlaku v jajcu in če
se ne bi nič dogajalo,bil bi prevelik dolgčas.
Pa lep dan vam vsem želi :P
Zvone
sotlerx

Kgf ::

Alec999 Hvala. Zgleda, da je najbolje da dobim 415-ko. Cetudi rabljeno. Ceprav sta obe alternativi boljsi glede izgleda, ne bi bil rad brez underground podpore.

Pa mislis da podpore ne bo?


Hvala se enkrat in lp

dmok ::

@Kgf: preveri v Merkurju, če še nisi. Jaz Xoro 415 kupil v petek v Merkurju v MB, zadnji komad. Ampak mogoče ga imajo še kje.

d.

dario78 ::

a obstaja kej za 4000? dobim ga ta teden

sotlerx ::

@Kgf
Poglej in preveri v Ljubljani Gambit trade , enaa.com.Nakup po internetu dobava 2-3 dni.
LP
sotlerx

Kgf ::

Hvala za nasvete. Xoro-ta sem nasel v fe-sta.com. Dobim (upam) ga v nekaj dneh.

Spotoma :) sem kupil se genius SW 5.1 wood in racunalnik in monitor. SM 770p. To morte probat. Monitor je za popizdit.

lp

Muzo ::

Mamo nekateri 970p tko da vemo kaj misliš.

Kje se da torej potem dobit xoro 415 črnega? Morm rečt da nism uspel najt, priznam pa tut da nism ful isku. V merkurju v BTCju jih nimajo, majo samo 4000ko.

lp

trek@s ::

Help: kupil sem xoro hsd 4000, pa mi noče predvajati podnapisov pri divx-ih. Sploh jih ne pokaže v mapi.:( Kakšna ideja?

bajo ::

trek@s pa si dal ime podnapisov enak imenu filma, ker drugače ti ne bo bral,
imam sam HSD 4000, pa iz www.xoro.si si potegni dol uradni firmware je iz 18.11
pa firmwari xorota, pa nastavi jezik in podnapise v osd, pol bi pa moralo špilati
vendar, da ne boš mislil brez problemov, boš imel probleme pri podnapisih, ker jih ta
model spušča in ne prikaže vse, verjetno je blokada na dolžino vrstice, drugače je player prva
liga sam s podnapisi je fuck.

sotlerx ::

Muzo
Pozdravljen,če si zainteresiran ga jaz prodam. Dela super in pošlji mail na zvone.sotler@gmail.com
LP
sotlerx

sotlerx ::

Alec999
Ugotovil sem ,da je edina rešitev za tri,štiri ali celo pet vrstic ta da se gre na velikost Krhotovih fontov ali da se da pisava ki ima najbolj oske črke kakor tudi ne smejo biti črke
debele.
LP :\
sotlerx

trek@s ::

Hm, nikakor mi ne uspe zapečti slike s firmwarom na cd za xoro 4000. Ne z nerom in ne z drugimi programi - javijo, da datoteka ni prava. Kakšna ideja? Sem pa potegnil dol iz xoro.si

sotlerx ::

Trek@s
Ali ti je datoteka takole napisana HSD4000.ROM Tako jo moraš zapečt na CD najbolj da vzameš CD-RW.
LP
sotlerx

trek@s ::

Lej, če se ti ljubi pogledati - tole sem potegnil dol:

http://www.xoro.si/Firmware/HSD4000.zip

sotlerx ::

trek@s
Prvo moraš to datoteko odzipat,potem odpiraš mape in na koncu dobiš datoteko ki piše build
druga nadgradnja in tretja navodilo kako nadgradiš player.Datoteko build klikni dvakrat in ti se odpre nero in klikni naprej in ti bo zapeklo na CD samo.Če imaš CD-RW .
To je to , če ne bo šlo vprašaj ?
sotlerx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sotlerx ()

trek@s ::

Ja, saj sem odzipal. Je ta datoteka "build" image in ga zapečem, ali pač zapečem to datoteko na cd? Ker mi kot image datoteko noče odpret noben program. Lahko pretvoriš ta image (če to je) v kaken drug tip? Npr. *.nrg,*.cue,... in mi ga pošlješ na mail? kesn1@email.si

trek@s ::

Eh, sem že flashal - sem mislil da je to image cd-ja...:\

Zdej pa da vidim, če bo delalo kaj.:(

sotlerx ::

trek@s
Če si nastavil v NERO-tu File name..... MAX of 11=8+3 chars (Level1) bi moralo delovati.Javi kaj si naredil in če ti je ratalo.
LP
sotlerx

trek@s ::

Ja, mi je uspelo flashat. Jezike menijev in podnapisov sem nastavil na SLO, film in podnapisi se imenujeta ENAKO, prikaže jih pa še vedno ne 8-O - ko ti pokaže kaj vse je na cd-ju. Tam bi morali biti pa jih potem izbereš s tipko subtitle na dalincu, a ne? Pa jih še vedno ni, grrr....

sotlerx ::

trek@s
Verjetno imaš izklopljene podnapise in ti jih zato ne pokaže.Poglej katera tipka je za subtitle na daljincu.A slika je?:\
sotlerx

sotlerx ::

trek@s
Ali ti je ratalo podnapise dobiti ??? Javi :D
sotlerx

trek@s ::

JA.:))

Zdajle še pečem enih par cd-jev, da vidim, če bo delalo na vseh. Samo eden vmes že ni, tak da ne vem. Je pa pomagalo to ja, da sem med predvajanjem stisnil tipko "subtitle". V navodilih sicer piše, da bi se podnapisi morali pojaviti v meniju z vsemi datotekami na cd-ju, vendar jih tam ni. Ko pa sem dal predvajat film in vmes stisnil tipko, so se pa pojavili.

Yossarian ::

Po mojem bi bilo najboljše, če bi kar uporabil tisto pisavo in sicer: HSD415_v41521_arial_narrow_CE_bold_20px. Edina pomanjkljivost tega FW-ja je po mojem mnenju bila v tem, da je bil malo previsoko.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

sotlerx ::

Edenpač
Ali si meni odgovoril tole,strinjam se, če prav je tudi v redu HSD415_v41523 in te sem naložil gor, mislim da so v redu.
LP
sotlerx

gajfy ::

Glede na to da ni več za dobit 415ke bi prosil za nasvet kaj je boljše ali nova hsd4000 ali hsd 2100?

4000 stane 16.000 v Merkuru....

Cena za 2100 bi naj bla na enaA 11.500 sit!

Cena se mi zdi kar zanimiva, al ne
LP gajfy

sotlerx ::

gajfy
Ali rabiš 415ko ,napiši nazaj in se zmeniva(če si za)
LP
sotlerx

gajfy ::

Bi se vseeno odločo za eno od variant zgoraj pa bi te prosil če lahko kaj pokomentiraš zgornji zadevi!
Pa hvala za ponudbo...

lp gajfy
LP gajfy

sotlerx ::

gajfy
Če vprašaš mene,prednost dam 4000-ki in če pogledaš zgoraj poste med mano in trek@s
tudi njega lahko vprašaš za mnenje, jo pa dobiš v enaA.com po internetu za 15000 sit.Izgleda da tudi cenovno ni za vržt 2100 ,odvisno za kaj rabiš player. Trek@s vprašaj za 4000 kako je zadovoljan z njo.
LP
sotlerx

gajfy ::

Ja saj za to gre..
Za kaj ga rabim:4000 mi ni nič kaj simpatična zaradi tiste čudne reže za kao kartice(mam olympusa ki pa ma Xd card pa mijih 4000 tak ne bere....)
2100 pa mi je simpatična zaradi usb ker pol lahko kao direktno fotoaparat bor konektam pa usb ključ pa tako??????
Pa še cena mi je simpatična ker ze tak mam hišni kino od sonyja samo mi divx ne podpira pa še wma so se pojavli...

Kaj je za naredit?
LP gajfy

sotlerx ::

gajfy
Če tako razmišljaš mislim da se strinjam s tabo.Kako je z podnapisi na 2100 ali že veš,odloči se in kupi.
LP
sotlerx

trek@s ::

gajfly
Potem ko sem naložil firmware podnapisi delujejo pri divx-ih, pri dvd jih pa tako ni bilo problemov. Kaj več bom pa lahko povedal čez čas ko bom zadevo bolje stestiral, ker gre za darilo in še nisem mogel kaj dosti preizkušati, sploh divx-e.

LP

Miha76 ::

Hello!


Zdele sm dobil HSD2100 pa bom danes zvečer malo stestiral.
Če koga kaj zanima naj pa vpraša bom preveril.
Najbolj me zanima, če bojo delali filmi preko externega hdd-ja.

Napišem kakšne ugotovitve.

Mejte Se!


Pi*** zdele sem šele prebral na xoro pejđu, da zadeva sploh ne podpira naših znakov prav tako še nima SLO menija. Bo šel player v ponedeljek kar nazaj od koder je prišel :-(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha76 ()

Miha76 ::

Tkole na kratko:

Zadeva
Podnapisi so mikroskopsko majhni, ogabne rumeen barve in seveda brez SLO znakov.
Slika je pri 16:9 Tv lepo vidna čez cel ekran brez uporabe zooma, previjanje naprej se vrši z 20x hitrostjo.

Stvar, ki je navdušila je, da predvaja filme tudi iz usb ključa lepo gladko.
Sem sprobal z zunanjim usb 80GB diskom in deluje leop prebere vse mape na disku in se lepo pomikaš po njih.


Ko bojo sube zrihtal bo zadeva kr uredu.

karma ::

%pcshop:

Lahko malo potestiraš zadevco z raznimi kombinacijami kodekov (xvid+ac3, divx 3.11 etc...)PB xvide predvaja tekoče? A je napravca še vedno na ESS Vibratto II chipsetu ali je to SunPlus?

Če se ti ljubi, bomo veseli kakšne informacije

cya
k.
...obsolete...

dario78 ::

za nadgradnjo za 4000 sem dol potegnil firmware z xoro.si v mapi sta dva fajla:
build in Update.ver katerega zapecem na cd? kaj dobim s to nadgradnjo?

OuterSpace ::

Hello.

Zanima me od tistih ki ste že kupili XORO HSD 4000, če v redu delajo podnapisi s slovenskimi znaki in če so primerno veliki za branje.
Seveda z originalnim updatom - ki je na XORO strani. Pa da jih slučajn one meče kje sred filma ven ipd.

Za tistega 2100 sem slišal od proizvajalca da je bolj oskubljen model, tako da pravkar razmišljam o nakupu 4000-ke.

Miha76 ::

@karma

Proc je od sunplusa
za ostalo bom probal mal sprobat kasneje.

XVId pa AC3 ne dela nobenioh težav.
Edina pomankljivost do sedaj so mikroskopski podnapisi v grdi rumeni barvi.

Včeri sem probal EXT disk pa lepo prebere vse fajle, dela tudi tekoče. Edina razlika med predvajanjem iz CD ali HDD je v tem, da lahko previjaš naprej za max $x brzino, če daš na 8x te fkne nazaj v meni.
Aja pa precej dolgo traja, da prebere vsebino diska (cca 3min).

Nism kej dost sprobaval k me je vse minil ko sem vidl tiste grde,majhne, nonSLO fonte :-)

Bom probal še kakšen movie najdt k je skodiran v 3.11 pa Qpel in PB bom stestiral.

Poročam kasneje...

sotlerx ::

dario78
Zapečeš build,v nerotu moraš nastavitev dati na 8+11 če veš kje je to.
LP
sotlerx

ronnie ::

Pozdravljeni.

Nabavil sem xoro hsd 4000,pa mi dela vse ql...edino cd-rw mi slabo bere...ko vstavim not ne pokaže menija,ampak sam zasveti vcd pa vcd se na ekranu izpiše,sam noče predvajat.Mel kdo podoben problem?

Hvala.
ddd

bajo ::

SOTLERX

Kje pa je ta nastavitev v Nerotu 8+11, jaz ko sem kupil 4000 pred dvema mesecema, sem zapekel obe datoteke build in
Update.ver in sem firmwware dal gor, a je bilo to mogoče narobe, ker mi je registriral predvajalnik nadgradnjo
in OSD sem tudi dobil Slovenski in šumnike tudi, bi pa te prosil za pomoč,
kaj naj naredim, ker mi 4000 reže podnapise in jih občasno ne pokaže v celoti ali pa ne do konca,
ali ima 4000 kakšno omejitev, ker je to edina stvar, ki mi razjeda živce, probal sem urediti
podnapise z Subtitle Workshopom, pa ni nič boljše, mislim krajše vrstice, ali pa sem kaj spregledal
Prosim za pomoč.

Hvala

sotlerx ::

bajo
Oprosti,moral bi napisati Max of lengt(iso)
MAX of 11=8+3 chars(level1) Tako mora biti nastavljeno v Nerotu pod ISO,ampak če si datoteku zapekel na CD potem si prav naredil.Posvetovati se morate v zvezi podnapisov
z tistimi ki imajo 4000-ko.
LP
sotlerx

Kgf ::

Pozdrav

Ne mi zamerit, ker sem takole uletel sredi 'HSD 4000' razprave.

Naj mi en prosim razlozi zadevo!
Ko dam v HSD415 originalen DVD moram nastaviti na SPDIF/PCM ce hocem slisat govor ljudi. Sicer slisim samo kanal z musko. V takem nacinu pa mi ne laufajo vsi zvocniki!!! Sam stereo.

Za 5.1 moram potem izklopiti SPDIF, vendar ne slisim steze z govorom. Sam muska.

V cem je finta?


lp

sotlerx ::

Kgf
Jaz imam v reciveru nastavljeno na stereo in z optičnim kablom povezano Dolby DigitalReciver in DVD originalni ali Dvix posnet v AC3 5,1 dela super .Vsi zvočniki delajo +bas.
LP
sotlerx

bajo ::

Prosim vas, tidti, ki imate Xoro HSD 4000, kako ste rešili
problem z podnapisi, ker pri predvajanju divx filmov
spušča podnapise ali pa jih ne prikaže do konca, tako da me to zelo
moti.

pibomarco ::

Lep pozdrav!

Prosil bi vas če mi pomagate pri sledečem problemu...

Prek kratkim sem kupil xorota HSD 4000. Z njihove uradne strani sem naložil najnovejši firmware. Problem pa seveda tiči v podnapisih. Podnapise sem zapekel na CD zraven DiVx filma z najnižjo hitrostjo, vendar predvajalnik teh podnapisov ne prebere oz. prikaže. V menuju pokaže samo film. Ime podnapisov sem dal isti kot ime filma (npr. The.Man.srt in The.Man.avi)
In pa še če pritisnem tipko subtitle na daljincu mi zbere fukncijo "subtitle 1/1" oz. ob naslednjem kliku na ta gumb pa "subtitle off". Torej predvidevam da jih nekako prepozna, vendar prikazati jih noče...

Morda veste v čem bi bil lahko problem?

Lp, M
Let's bypass all the bullshit and get naked!
««
26 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724340 (8954) bizi72
»

Zunanji HDD DIVX predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
51471 (1297) Alec999

Kateri dvd, dvix player kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121492 (1273) Stepni Volk

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142186 (1926) Stepni Volk
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152513 (2075) Yossarian

Več podobnih tem