» »

PHPbb in mambo?

PHPbb in mambo?

WinsuckeR ::

Ker včitno neben ne ve odgovora na mojo prejšno temo predvidevam da je edina rešitev-če ne želim celotnega CMS sistema na novo inštalirat na server (ali na novo namestit simplebord komponento-kar bi me stalo isto časa in truda za manši učinek), da namestim phpBB in ga inFreimam v page.

Zanima pa me-kako bi povezal uporabniške račune iz mambota z phpBBjem.Kakšna ideja?

kklemenss ::

uporabi http://www.joomlastuff.org/phpbb.html
samo, če bos importal staro bazo phpbbja se bos kar ornk moral poigrati da ti bo uspelo :)
sam sem se kar dosti matral da mi je ratala ta zadeva ;)

WinsuckeR ::

O zakon! Hvala. Ker tale Simpelbord res malenkost zaudarja..nastavitev je toliko kot bi jih uporabljal za tlacenje zelja ne pa za portal.

kklemenss ::

ni problema, zelim ti samo veliko srece, ce bos delal z staro bazo :)
ce pa na novo installas pa ni panike, dokumentacija je napisana super. Dela mi pa tudi zlo zlo super

WinsuckeR ::

Hehe..vidm probleme ja :|

Fatal error: Call to a member function sql_query() on a non-object in /mnt/md2/home/winsucker/domains/mali-g33k.info/public_html/components/com_forum/extension.inc on line 29

Na novo inštaleral pa verjetno misliš celoten CMS-ne? (itaq ne pride v poštev-ker imam potem sesuto celotno stran-ce bi pa vnasal bazo bi pa tako ali tako bilo verjetno isto.)

WinsuckeR ::

Hjooooo ;((

Uspel mi je zje** celotn sitem.
Celotno bazo uporabnikov-vključno z Superadministratorjem-mano in vsem.:))

Juhu

kklemenss ::

to se da resiti ;)
malo precekiraj po forumu imas vse napisano kako pa kaj... nic se bat vse se da dobit nazaj, upam pa da mas narjen backup baze

WinsuckeR ::

saj to je-ce bi mel..bi jo ze popravil.:(

Mislm-kaj sm jst vedu da se bo glih zdej sesulo vse-sej vem da ni izgovora za mojo nesposobnost -samo včasih prčakuješ da bodo stvari delovale.

Zgodovina sprememb…

kklemenss ::

si namestil php login module zravn?

http://forum.mamboserver.com/showthread...

malo po googlaj vse napake boš rešil z googlom ;)

WinsuckeR ::

Sem. Problem je v tem, da mi je po nekem cudnem naklucju (ali moji nesposobnosti..) zbrisal vso bazo uporabnikov- ce sem sel v administrativni počši pod uporabnike je tam bila ena velika praznina. Potem sem hotle ustvariti nov super admin račun-se ni pojavilo nič. Potem - no potem pa sem opazil da log in ob registraciji ne izgine (bil sem že logiran v sistem). Ko sem se odlogiral se pa seveda nisem mogel več logirat. prav tako ne v administrativno pološčo...pa saj bo- stvar bom postavil še enkrat in iz baze dodal vsebine..samo jeba je taka-največja možna pri taki stvari.
+ če že dajem vse še enkrat gor upam da bo vsaj takrat deloval php BB..

Glede googla pa..vem. Samo zdle nimam niti neke posebne volje da bi se kaj prevec matral dokler se ne zberem in uredim vsega skup (s tem da sploh nocem pomislt kako je takle susutje uplival na zaupanje uporabnikov)

Zgodovina sprememb…

kklemenss ::

narobe zastopis, ko si namestil phpbb komponento ti je kreiralo novo bazo uporabnikov, zato nemoras notri. Ti rabis namestit phpbb modul za logirat se v sistem, da ti bo gledal mos_users (sepravi staro bazo)

uporabnikov nisi zgubil, samo to poglej, jaz sem tudi od zacetka mislil da je tako pa ni. podji pogledat v bazo pa bos videl da imas vec tabel.

WinsuckeR ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: BluPhenix ()

kklemenss ::

vem kaj mislis, imel sem isti problem in je resljiv po googlaj in bos vse zvedu. Jaz zdej oz glave nevem kako sem popravil, v mysql bos mordal dodati iz katere tabele ti gleda. Tole je sedaj ze cisto chat, tako da bojo admini pomoje zaklenili :)

WinsuckeR ::

Stvar sem usposobil nazaj-mislm username-sedaj moram samo se priti do lastnega gesla (uporabnisko mi dela):|

WinsuckeR ::

Ok-vse deluje..no-recimo.

Na strani se lahko registreram, ne da pa mi administratorskih funkcij.
Ne morem pa se registrerat v administrativno ploščo.
Kakšna ideja?

WinsuckeR ::

(Ne morem popraviti zgornjega posta-zato pisem tukaj)

Torej- phpBB je postavljen- sedaj pa mi dela tole :\ Kakšna ideja?
Klik


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Denarnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6813625 (1292) predi
»

Razobličenje spletne strani Pravne fakultete (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
10117018 (12006) gzibret
»

Odstranjevanje logotipov s sladkorjem

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
134049 (2802) veteran
»

Napaka v oblikovanju phpBB

Oddelek: Izdelava spletišč
6932 (809) mark-0
»

Kateri forum

Oddelek: Izdelava spletišč
231967 (1731) Tody

Več podobnih tem