» »

Crknil LCDtv po 5 dneh ?!?

Crknil LCDtv po 5 dneh ?!?

saywhat ::

Hej
Eno vprašanje. Frend je prejšnji teden kupil prek enaa LCDtv in sicer LG 32LG3000. Delal mu je točno 5 dni. Danes, ko je zvecer prisel domov je imel črno sliko pa nek čudn zvok je prihajal vn (tk tk tk tk tk). Nič se ni igral z njim oz. kakorkoli posegal v napravo. Zanima me ali mora sedaj koristiti garancijo ali lahko enostavno menja/vrne izdelek (15 dni), ker obviously z njim ni zadovoljen :S.

Hvala za odgovor, lp

McLuzo ::

Seveda naj pošlje email na enaa, razloži da pač ne dela več in vpraša, glede na tok kratek čas mislim da mu ga bojo takoj zamenjali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: McLuzo ()

klemen91 ::

Poznam odgovor:Nej tvoj frend prime lcd ga vrže skozi okno pa skoči za njim xD ne ne sej se hecam. Res pa priporočam de drugič ne kupi LG ampak kakšnega Sonyja, Jvc, Philips samo Lgja ne. Jaz imam JVCja pa sem več kot zadovoljen. Jaz bi na njegovem mestu tega vrnil potem pa kupil kašnega od teh ki sem jih naštel.

gregyk ::

Poznam odgovor:Nej tvoj frend prime lcd ga vrže skozi okno pa skoči za njim xD ne ne sej se hecam. Res pa priporočam de drugič ne kupi LG ampak kakšnega Sonyja, Jvc, Philips samo Lgja ne. Jaz imam JVCja pa sem več kot zadovoljen. Jaz bi na njegovem mestu tega vrnil potem pa kupil kašnega od teh ki sem jih naštel.


Zakaj pa LG-ja ne?! Imaš kakšno strokovno utemeljitev slučajno? Ker jaz imam par stvari od LG-ja pa mi delajo že leta brez problemov - za razliko od Philipsa s katerim sem imel same težave.

Ti sam sebe tolažiš, kako si dobro kupil ko imaš JVC-ja? :)

klemen91 ::

Jah mi naprimer imamo stari Tv Philips strar okoli 12 let dela brez problema, imam Jvc 3 leta brez problema, sestra in sošolc sta imela Lg telefon obema zanič delal sestra ga je kasneje prodala. Nasplošno mi Lg ni všeč.

bluefish ::

Posploševati zadeve ni ravno fer.

Zheegec ::

zanimivo da priporočaš Philips, LG pa ne. Namreč panele imata enake, pa tudi dosti elektronike...

Drugače ne posplošuj...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Hardstyle ::

91 verjetno pomeni letnica rojstva tak, da vemo pri čem smo.


Imam ta TV in mi že pol leta deluje bp. Imam tudi LG LCD ekran (mesec dni) in deluje tak kot mora, sam imam tudi LG KF600 in LG 750 in tudi delujeta tako kot morata.

LG mi je všeč, ne kupujte druge robe ker je zanič. LG all the way!

klemen91 ::

Sej men je usen jaz sem povedal svoje zaradi mene lahko kupi tudi Denverja s plastičnimi gumbi na dalincu. -----------

TOP ::

Lepo si napisal klemen91,jaz osebno nimam nič od LG.Ko sem kupoval LCD TV mi je sosed ki dela v eni trgovini odsvetoval LG,ker majo veliko reklamacij z LCD TV,zato sem potle vzel Sony in sem več kot zadovoljen.Sedaj še to res je da LG in Philips uporabljata,kar nekaj zadev enakih,sam če greste primerjat sliko med seboj je opazit da ma Philips lepšo sliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

TOP ::

In še to saywhat ne boš moral vrniti izdelek v 15 dneh,ker tal lepo piše izdelek mora delovati,zato boš moral uveljaviti garancijo.

Okapi ::

Televizor naj lepo vrne v roku 15 dni in zahteva denar nazaj ali nov televizor. Nobenega hecanja z uveljavljanjem garancijo, ker bo en mesec in pol brez televizorja.

O.

ttommy ::

Najbrž je že komu tudi crknil Sony,Philips,JVC,ali pa katera druga "Pay more beacuse of name" firma,pač ni spraševal tukaj kaj bi naredil.LG-imam monitor in DVD pekač,oboje deluje brezhibno.Noben serijski proizvod nima 100% delujočih vseh izdelkov,pa naj bodo to TVji,monitorji,pralni stroji,sesalci ali pa avti..
Pač nima vsak toliko denarja,da bi dal 200 evrov več za identičen izdelek v drugačni embalaži in z zvenečim imenom....
Enemu crkne naprimer Hyundai,pa se mimo pripelje en Japi in pravi:"Ja,zakaj pa nisi Audia kupil?"
Mislim no,ne s takšnimi odgovori....
Gamer

ttommy ::

Aja-pa mam Daewoo TV že 5 let in dela brezhibno-slika pa kristalno čista(72cm ravni ekran 100Hz).Ko gledam na njej HD ripe(10GB) prek računalnika,je slika svetovna,pa čeprav ni Philips,Sony ali pa JVC...
Gamer

Okapi ::

Čisto tako, mimogrede, samo po nepotrebnem prostor na disku zapravljaš. HDrip se na takem televizorju na vidi niti pikico bolje od dobrega DVDripa.

O.

PNG ::

Moj najboljši telefon je LG ku990 viewty - pa sem imel že iphone, n95, p1i in na splošno menjavam telefone kot spodnje gate. Tale LG bo najbrž dejansko zdržal več kot 6 mescev v mojih rokah (kar je ogromno zame).

Najtišji in najboljši optični pogon kar sem ga imel je od LGja. Imel sem sony, plextor, pioneer in samsung.

LG 32LG3000 TV mi deluje že eno leto čisto brezhibno in laufa v povprečju 8 ur na dan - uporabljam jo tudi za računalniški monitor (včasih tudi po 16 ur na dan - saj veste kak je ko je rektorjev dan in nimaš kaj za početi ;)).

Seveda sedaj, kot povprečen človeček, lahko gladko sklepam da so vse ostale firme za kurac, definitivno pa so totalno za kurac : sony, plextor, sony ericsson, nokia, apple (ok, ta dejansko je ;P), pioneer in samsung.



Glede na izvorno vprašanje : mislim, da imaš pravico do vračila izdelka po 8ih dneh brez razloga.

ttommy ::

Čisto tako, mimogrede, samo po nepotrebnem prostor na disku zapravljaš. HDrip se na takem televizorju na vidi niti pikico bolje od dobrega DVDripa.

O.


Ha ha ha-to je pa res dobra fora...Prosim te lepo ne s takimi neumnimi izjavami.
Gamer

telexdell ::

Mi je odpovedal daljinec za Matrix TV, pa sem ga hotel programirati na Harmony 555. Ker za Matrix še ni slišal, sem hotel dobiti ekvivalentno TV, glede na šasijo vgrajeno v TV. Misliti si ne morete, koliko TV (JVC, Philips, Universal...) uporablja enake šasije izdelane v Turčiji. Tako, da to priseganje na znamke je čisto zavajanje in morebiti imate celo enako elektroniko v drugačnem ohišju in se prepirate, kateri TV je boljši.
Drugače pa si lahko postavite vprašanje: Ali je boljše vzeti npr. LG s podaljšano 5 letno garancijo za 600€ in vsakih 5 let kupiti nov TV ali dati npr. za Bravijo 2000€ in jo gledati 15 let? Glede na kvaliteto TV signalov in raznih HD ripov pa lahko razliko v prikazu slike vidimo le pod lupo.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

PNG ::

Racionalna oseba na Slo-Techu...it's...beautiful! Almost makes me wanna cry tears of happiness

Aja tista cvetka, da ni razlike med dvd ripom in hd ripom...od kdaj je slo tech postal zavetišče (pre)glasnih novincev?

Okapi ::

Daj si raje še enkrat pazljivo preberi, kakšen televizor ima ttommy. Daewoo, 72cm ravni ekran, 100Hz. To je klasičen katodni televizor z navadno ločljivosti, na katerem razlike med HD in dobrim DVDripom ne ločiš.

O.

ttommy ::

Daj si raje še enkrat pazljivo preberi, kakšen televizor ima ttommy. Daewoo, 72cm ravni ekran, 100Hz. To je klasičen katodni televizor z navadno ločljivosti, na katerem razlike med HD in dobrim DVDripom ne ločiš.

O.

Ne piši neumnosti-sem predvajal DVD film,potem pa HDrip na tem TVju s kamene dobe in je bila razlika več kot očitna-sam nisem mogel verjet,da je slika lahko tako čista..
Gamer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup TV 4:3 ali 16:9

Oddelek: Kaj kupiti
323814 (2854) Mirč
»

Tv za okoli 100k

Oddelek: Kaj kupiti
101446 (1311) glinik
»

Ne kupit TV Samsung CW-29M6

Oddelek: Loža
261890 (1394) Wox
»

TV z PIP in diagonalo ekrana 63cm

Oddelek: Kaj kupiti
335005 (4404) hanzeljn
»

nakup TV

Oddelek: Kaj kupiti
91548 (1409) borinho

Več podobnih tem