» »

LCD TV za babico

LCD TV za babico

M-XXXX ::

Babici je krepnil stari TV in zato bo treba nabaviti nekaj novega. Budget je nekako 500€, vendar tudi manj nebi nič škodilo (glede na to, da se TV ne gleda toliko in ni pravzaprav skoraj nikakršnih zahtev) TV bo priklopljen na anteno (zadeva je skoraj še iz pantiveka), imeti mora popolno podporo prihajajočem digitalnem standardu in ne sme biti višji od 70cm. Kaj priporočate? Glede na to, da s televizorji nisem na tekočem bo vsak nasvet koristil, bi pa prosil če bi se dalo dat naprimer 3 primere TV-jev enega za cca 300€, enega za kašnih 400€ enega pa za okoli 500€.

DjTonic ::

Jaz sem tašči nabavil tega v AT. Deluje super, zadovoljna, cena prav tako ugodna. Priporočam.

Model: SAMSUNG LE-26B350, cena 294,46 EUR. Ko sem jaz nabavljal je bil čez 300EUR.

http://www.electronic4you.at/WebShopAT/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

Mitja358 ::

Jaz pa ti priporočam takole:

Philips 32 PFL 3404 , ga imajo sorodniki in Siol TV na njej je precej dober.

LG 32 LH3000, ga imajo drugi sorodniki in digitalni signal na njem je res zelo lep.

Več pa se pomojem ne splača dajat če ne bo gor Full HD vsebin in TV ne bo za zahtevno rabo.

Jaz bi izbral LG-ja. Zdaj pa kakor kdo. FullHD je pomojem must be.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

zcetrt ::

Če full HD ni must be, Lg 32LH2000. V šparu ga imajo za 330 trenutno, sicer je pa 350 EUR v spletnih prodajalnah. Super tv, slovenski meniji. Pa še USB se da odklenit, tako da ji boš kdaj lahko kakšne fotke na TV-ju pokazal z USB ključka.

Digitalno se oddaja itak vse SD, le SLO ima nek HD kanal, ki pa je delal le med olimpisjado v HD. Stvar odločitve, ampak se mi ne zdi potrebno, če nimaš HD programov in jih še nekaj časa ne boš imel... Dobro pa zgledajo tudi na HD ready.
4.

M-XXXX ::

Digitalno se oddaja itak vse SD, le SLO ima nek HD kanal, ki pa je delal le med olimpisjado v HD. Stvar odločitve, ampak se mi ne zdi potrebno, če nimaš HD programov in jih še nekaj časa ne boš imel... Dobro pa zgledajo tudi na HD ready.

Letelo je na tole: http://tvslovenija.si/znanost-in-tehnol...
Potem so vsi ti omenjeni TV-ji pripravljeni na tole? (tole je področje o katerem nimam blage veze...)


Če full HD ni must be, Lg 32LH2000. V šparu ga imajo za 330 trenutno, sicer je pa 350 EUR v spletnih prodajalnah. Super tv, slovenski meniji. Pa še USB se da odklenit, tako da ji boš kdaj lahko kakšne fotke na TV-ju pokazal z USB ključka.

Full HD ni niti približno pogoj, tako da je tale 32LH2000 res zelo zanimiva izbira, posebno za tak denar. Kaj pa slučajno kaj večjega od 32", (ter lahko tudi malo dražjega)?

ncc2000 ::

Tole potem

Kaj imajo vse omare lukno višine 70cm?
Tudi sam sem moral pred časom nabavit do 70cm višine, in 37" še gredo, 42" je pa s stojalom že previsoko.

In ja, vse to je že pripravljeno za dbv-t.

detroit ::

fullhd je must sploh ne, predvsem pa ne babici. Sicer ga sam imam ampak zato ker sm pikolovski. Po moje s 3.5 niti ne bi opazu neke vlike razlike.
Skero

M-XXXX ::

Trenutno je tisti 32" LG glavni kandidat.

Kaj pa kaj takega?: http://www.mimovrste.com/katalog/index....

Oziroma se splača po plazmi posečt ali kako?

zcetrt ::

Moje mnenje je, da ne. Bolj se grejejo, imajo zato višjo porabo in slika malo migota. Vsaj take so moje izkušnje. Pa še šipa je debela, tako da veliko bolj odseva ambientalno svetlobo kot LCD.
4.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

now TV, LCD 32" , okrog 350€

Oddelek: Kaj kupiti
232739 (2086) Bananovec
»

Še eno mnenje o televiziji :)

Oddelek: Kaj kupiti
193006 (1968) Darja
»

LCD TV 82cm Full HD

Oddelek: Kaj kupiti
495276 (3686) kitara8
»

LG TV in DVB -C tuner

Oddelek: Pomoč in nasveti
249613 (8749) Alexius Heristalski

HD ready ali full HD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6114373 (9749) Akssi

Več podobnih tem