» »

Zenska predsednica.

Zenska predsednica.

1
2
»

iration ::

'slovenski prastrah pred novim' bi raje imenoval strah komunistov pred ne-komunisti. prav?
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

City ::

V reviji Business leader je bila raziskava o ženskah v managementu in kakšne so ženske na vodilnih položajih in po raziskavi je imela ženska v več kot v 50% primerih boljše odločitve kot moški.
Razlog je bil pa v bistvu samo eden, preden ženska pride do vodilnega položaja mora v napor, da doseže vodilno mesto, vložiti (okoli) 10X več znanja in psihične moči ravno zaradi mišlenja določenih izljudkov, ki mislijo da ženska tega ni sposobna.... in ji mečejo polena pod noge. In te ženske imajo prednost v bistvenih lastnostih, ne da se manipulirati, odločitve ima bolj premišljene, ne cincajo (dober primer negotovosti je bil Drnovšek o kanditaturi), in boljša strategija.

Sims ::

infectiphibian: Tako je.

LuiIII ::

Dejstvo je, da se vsaka oblast, ne glede na to kakšna je trudi ohraniti status quo. Dalj časa je na oblasti, bolj si želi ohraniti staro stanje. Morda bi bilo pametno imeti volitve v parlament na dve leti?
Pa ne sedaj misliti, da sem nek anarhist.

Lui

Thomas ::

> Morda bi bilo pametno imeti volitve v parlament na dve leti?

Hm ... 4 najbrž le ni optimum.

Hm ... verjetno je 2 bolj prava številka kot 6 ...

Hm ...

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

LuiIII ::

Heh, kaj pa na 3 leta? Liha cifra, magično število, dobre stvari so tri,...:)

Lui

Thomas ::

Poslanci bodo rekli (privatno) 6 ali pa 8. Da bi pošteno opravili delo, za katerega so bili izvoljeni.

2 bi se jim zdelo pa komaj vredno kandidirat ...

Ja ne vem ... nej ostane zaenkrat tako kot je. Do 2020- :D.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

gkovac ::

Stvar je taka... ženska je sevede lahko predsednica... zakaj pa konec koncev ne? Ženske so na splošno manja agresivne kot moški in če bi bile povsod na oblasti one bi bilo precej manj vojn.

Kar se pa tiče izjave da smo moški bolj inteligentni... stari moj... tole je bil pa res strel v temo... dokazano je, da so ženske bolj inteligentne od moških, sicer pa smo o IQ že večkrat razglabljali na tem forumu in tut vemo, da obstaja več različnih inteligenc. Največji do sedaj izmerjeni IQ (po splošnih standardih) ima ena ženska iz ZDA ... izmerjen je bil na približno 300 (nisem 100% :D ). In da bi jo testirali so ji dali se za naučit je eksotičen jezik, ki ga je punca obvladala v 3 dneh brez napak in brez naglasa!

Kar se pa tiče Brezigarjeve... problem je samo v tem, ker za njo stojita Bajuk in Peterle... case closed!

P.S.
Za zanimivost... tista najpametnejša ženska dela kot natakarica ker pravi da je to vse kar rabi :D :D :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Thomas ::



Marilyn vos Savant.

Ta je - in ni natakarica.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

gkovac ::

uf... moja napaka... ampak vem da sem nekje prebral da dela kot natakarica
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Thomas ::

Urbane legende se kujejo in širijo ja ...

No, nič takega, čeprav bi bila.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

iration ::

"Kar se pa tiče Brezigarjeve... problem je samo v tem, ker za njo stojita Bajuk in Peterle... case closed!"
Case closed? Nekaj neargumentirano blekneš in nato rečeš Case closed? Prosim, brez zamere, ampak dokler tega ne argumentiraš si lahko o tebi mislim le, da si nezmožen racionalnega razmišljanja.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

madmitch ::

Nekaj neargumentirano blekneš in nato rečeš Case closed?


Tipična reakcija Peterleta in Bajuka. edina njuna obramba je napad na komuniste, ki so, kot kaže v večini (verjetno z ustrahovanjem in pretepanjem nedolžnih golorokih faranov, pa lepo vas prosim). Ko jim nekdo vrne v njihovem načinu pa gredo v zrak.

infectiphibian: kje pa je tvoj pravičen in argumentiran odgovor na mojo izjavo. Pa brez zamere, tudi brezigarjeva se je kalila pod komunisti, delala je v uradu Republiškega javnega tožilca, gospoda Pavleta Carja (to je tisti, ki je dal zapleniti Novo revijo). Predvidevam, da bo tvoj argument na to, da so jo seveda prisilili, ja pa jade.

Pa da ne bo pomote, še vedno trdim, da sta oba, tako Brezigarjeva, kakor tudi Drnovšek sposobna za predsednico ali predsednika.
Samo tole jadikovanje in optoževanje po več kot desetletju je pa že malo bolano in neresno. Kakor sem opazil, je Janša že našel dokaze (kot vedno), da je drnovšek goljufal, presegel pooblastila, delal preveč (prej je trdil, da premalo) itd, v njegovem pravičniškem stilu.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

City ::

Brezigarjeva je pod Janševo taktirko in ne Petrletovo in Bajukovo, oba se obrneta tako kot se Janša, da se razumemo. Glede komunistov, kar se tiče politike so bili v komunističnih časih vsi, saj je bil to idealen način, da si si nagrebel čim več denarja, eni več drugi manj. Al zmaga Drnovšek ali Brezigarjeva, na žalost bomo sploh kar se tiče mladih šli vsi v "k...c", saj se krade zmeram več. Odvisno je samo koliko zraven korita si, če nisi zraven si odžagan. Za to je pa kriva slovenska požrešnost.

iration ::

če smo ugotovili, da se je tudi Brezigarjeva kalila v komunizmu, moraš priznati da odkrivanje gospodarskega kriminala v komunizmu niso poznali in da dela po evropskih normah, če ne ne bi posegala v gospodarski kriminal. najlepši dokaz je v tem, kako jo vsi 'bivši' komunisti napadajo. Če bi se kaj od njih 'naučila', bi z njimi tulila v rog, napadala ne-komuniste in ne nazadnje, nikakor ne bi konkurirala 'ljubljenemu vodji'.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

DavidJ ::

Ne, to ni moj stalni razred, le skupina, ki skupaj poglablja sociologijo - ocitno je to en tak bolj zenski predmet.

Pri psihologiji je se boljse - 1 fant in 30 punc. Za fanta sem sur, za stevilo punc pa ne. :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Tassador ::

hornet : enako je pri meni...samo da sem jaz EDINI FANT v razredu pri SOCIOLOGIJI (vzel sem jo za maturo) in semizdi da imam okoli sebe kakih 25-30 sosolk :D
verjemite mi da ni tako super kot se slisi
:\

Luka Percic ::

Brezigarjeva zavedna komunistka?- strel mimo..
Kdor pa misli da je janša zla kreatura na robu desnice ki nadzira Bajuka in Peterleta se hudo moti. Oba od navedenih sta dala zadosti skozi da sta zmožna razmišljat s svojo glavo.

madmitch-
Tipična reakcija Peterleta in Bajuka. edina njuna obramba je napad na komuniste, ki so, kot kaže v večini (verjetno z ustrahovanjem in pretepanjem nedolžnih golorokih faranov, pa lepo vas prosim). Ko jim nekdo vrne v njihovem načinu pa gredo v zrak.

Dej povej kšn primer da se bomo lahko bolj argumentirano kregali..

suse80 ::

Predsednik (ca) naj bo TOMAŽ MIHELIČ-SESTRA!.
Izpolnjuje sanje obeh spolov-je baba brez celulita, ima lepe rdeče obleke, ne rabi prve dame/moža, je svetovno poznan,....ima lepše lase kot Drnovšek,
boljšo kožo kot Brezigarca....
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kandidatka za predsednico (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
543641 (3638) Avby
»

Sklepno soočenje predsedniških kandidatov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
865128 (4082) Thomas
»

Novi predsednik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18610022 (8011) Thomas
»

Cime podprl Barbaro Brezigar

Oddelek: Loža
211612 (1259) AlienGT
»

Koga boste volili na predsedniških volitvah???

Oddelek: Loža
321873 (1408) Santa

Več podobnih tem