» »

[DivXviD] Yakumo predvajalniki

[DivXviD] Yakumo predvajalniki

««
3 / 28
»»

Stepni Volk ::

@ PharaoH

Včasih ne poznamo cele zgodbe... sedaj jo. In tudi razumem tvoje ravnanje. Si morda svoje delo ponudil še kakšnemu drugemu podjteju. Verjetno bi to zanimalo še koga?
Ponudi jim njihov LOGO. itd...

Stepni Volk ::

@ aljo00

Beri od začetka... Logo lahko zamenjaš, seveda na svoj riziko s programom Mtk Viever 0.1f ali Mtk ReMaker 0.2beta... linki so na prvi strani te tematike. Na istih naslovih (yahooo.groups) je tudi programsko orodje za spreminjaje JPG v MPEG.

Stepni Volk ::

@ CeqKa

Sem ravno mislil predlagati nadgraditev prvega dopisa in sicer z linkom na:
- Yanezova FW
- mojo Internetno stran yakumodx4.tvheaven.com.
Še boljša opcija bi bila, če bi lahko sam nadrgrajeval prvi del in dodal ostala spoznanja na enem mestu. To je bil tudi razlog, da sem postavil Internetno stran. Drugače bi se držal tega Foruma :D.
LP

PS Kot bog bi se pa počutil, če bi lahko na stranski tir dal vprašanja, ki so bila že odgovorjena >:D .

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

yanezova fw.. daj mi linke

Stepni Volk ::

@ CeqKa

Yanezov FW link: YAD2170.BIN in YAD2710G.BIN. Originalni link je na str. 2 te teme.

smrkez ::

Download zadnje (sedme) datoteke ne gre in takole napiše:

Obvestilo serverja IWSS2
InterScan Web Security detected the following in HTTP traffic:

Item: http://yakumodx4.tvheaven.com/FW-CP1250...
Action: deleted
Reason: Violation of a compressed file restriction

-- File: FW-CP1250.z07, security warning: Corrupted_Zip_file
The uncleanable file is deleted.

Kako si lahko pomagam?

Hvala!

Stepni Volk ::

@ smrkez

Poskusil sem še enkrat z dveh različnih računalnikov in povezava
z Mozilla Firefox 0.9.3 = DELA...
Potem sem poskusil s Compaq-ovega prenosnika in IE 6.0.2800.1106.xpsp2.030422-1633, = DELA...
Ker vam verjamem sem še na mlinčku sprobal ali povezava deluje in startal identični IE, kot zgoraj... šok = NE DELA...

Hmm?

Takole bo... danes zvečer bom spremenil končnice vseh fajlov v XY1, XY2 itd... Medtem poskusite z Ognejenolisičko.

smrkez ::

Poizkusil sem tudi z FIreFox-om 0.9.2, vendar vse skupaj iz firme. Morda imamo kakšen filter oziroma FireWall, ki mi potem nagaja?! Bom zvečer poizkusil še od doma, kjer imam ADSL,.....

Hvala in LP!

Zdravko

kinza2000 ::

@Stepni Volk
Poskusil z WinACE-> OK, moj WinRAR ni znal tega ZIP-a razpakirati.

Kot sem rekel, sem včeraj dobil od prodajalca FW, ki podpira šumnike. Druge spremembe nisem opazil. Kako je mogoče, da so oni imeli že FW?. Po mojem so ga dobili od Yakuma proizvajalca!? Lasnosti teh datotek:
YAD2710.BIN 1.192 Kb 14.8.2004 11:48
YAD2710.BIN 1.192 Kb 14.8.2004 11:48


Sedaj sem malce zbegan, kakšne spremembe prinašata FW od PharaoH in Yanez?
Lasnosti datotek od PharaoH:
YAD2710.BIN 1.192 Kb 14.8.2004 11:48
YAD2710.BIN 1.192 Kb 14.8.2004 11:48
(Se mi zdi, da so iste kot so mi posali iz trgovine!)

Lasnosti datotek od Yanez:
YAD2710.BIN 1.238 Kb
YAD2710.BIN 1.238 Kb
(Datoteki sta večji!)

Pa še en vprašanje, ki se ne tiče FW. DIVX filmov imam kar veliko in večina ima podnapise v SUB formatu. Sedaj razmišljam, da bi podnapise prepisal v SRT format in tako več filmov (DIVX) zapekel na DVD medij. Ali ga bo YAKUMO prebavil?

joulf ::

Yakumo prebavi vse!
Samo imta film in podnapis enako ime.
Na DVD imam že nekaj takšnih kombinacij in vse so OK.
Yanezov FW pa je dober.
Dela ko bomba.
Divx player mi je rešil življenje. Otroci gledajo risanke kot zmešani.
Jabolka mi je spremenila življenje!

Yanez ::

Se strinjam!
Na DVD sem zapekel kombinacijo DivX filmov z enako imenovanimi podnapisi v SRT formatu, JPG slike, MP3 komade, pa še kaj in vse špila brez problema. Pri Yakumi je kombinacija kvalitete in cene, mislim da že blizu optimalne (točno tam pa bo, ko bo FW dodelan še za manjkajoče detajle: centriranje podnapisov, večje št. črk v podnapisih, obroba črk, IDtag za MP3...).
Strinjam se z joulfom glede otrok in risank z dopolnitvijo:
Yakumo je rešil nas pred otroki, otroke pred Yakumo je pa začetek šole :D.
Pa še to: 'Moj' FW je nekoliko večji od 'Pharaohovega' zaradi tega, ker sem nekoliko več pozornosti namenil ozadjem in sem MPG sliko konvertiral v nekoliko boljši resoluciji, kar pa zasede malo več prostora. Zdelo se mi je primerno, da če je že slika po mojem okusu (edino kar je prepoznavno od avtorja), da ni zmazek. Yakumo pa omogoča FW večji od 1MB.
Bodi dovolj za že drugo oglašanje v manj kot 24 urah, kar, kot ste opazili, ni bila moja praksa :P
Omnia mea mecum porto

Stepni Volk ::

@ smrkez

Poiskusil sem še dostop iz službenega računalnika, ki uporablja Microsoft IE version: 6.0.2900.xpsp_sp2_rzm.040803-2158 = povezava DELA.
Zatem še 2 služben računalnik:
Firefox 0.9.3 = DELA
IE 6.0.2800.1106.xpsp2.030422-1633 = DELA

V primeru, da povezava navkljub vsemu ne bo delala, je najbolje, da kontaktiraš PharaoH-na, njegov email sebastjan666@yahoo.com.

Zgodovina sprememb…

tebodi ::

Bravo vsem, ki se trudite, stvari lepo delajo.
Tisti, ki si dl-jate fw, pretehtajte med prednostmi: Yanezov fw ima lepše vidne večje črke podnapisov, občasno pa zato kakšna dodatna izgine glede na PharaoHov.

aljo00 ::

Pozdravljeni!

Yakumo imam 5 dni. Sem zadovoljen z njo.
Problem pa sem opazil danes.
Ko predvajam DIVX ali DVD imam sliko tako, kot bi bil malo slabsi sprejem (ni zelo opazno ampak je). Slika ima zelo veliko suma (sem probal nastaviti v setup-u odpravljanje suma samo je pri vseh nastavitvah enako). Zanimimo pa, da tista prva stran je kristalna???????
Sem mislil, da TV moti antenski prikljucek, dam ven, ampak je isto ?!?!?
Pri predvajanjih filmov (divx, xvid, DVD, mpg) pa je ta sum!

Prikljucim mojo staro Yamado 6600, slika kristalna ?!?!?

Dam nazaj originalni FW (tisti z Yakumo stran z SUBi) enako ...

Kaj mislite, je to HW okvara ali je lahko se kaj drugega ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljo00 ()

fancy ::

Ali mi kdo lahko svetuje kako naj dam na cd več podnapisov istočasno brez da mi bo naslednjega prepisal?

Ce mora biti film in podnapis v isti mapi z istim imenom...potem se pojavi teževa. Namrec ne moreš istočasno zapeči slo., engl., in cro. podnapise, ker se vsaki potem prepise....če so vsi srt.

Hvala fantje za FW....

aljo00 ::

Fancy


podnapise posnames v obliki

imefilma.en.srt
imefilma.deu.srt
imefilma.it.srt

lp!
A

fancy ::

Kje pa dobim te kratice za jezike....ali lahko to kr sam določim...recimo slo...za slovenske ...eng...za angleške....cro za hrvaške....??

fancy ::

Aja pa še nekaj!!

Kako da noben ni povedal da YAKUMA podpira tudi .smi koncnice podnapisov.
Ravnokar sem čisto slučajno imel Garfielda v tkt, smi in v srt-ju. Itak me ti podnapisi neki j....ejo tako da sem se odločil da bom vsakega posebej probaval...v subtitle workshopu jih je 50.različnih..in kako naj zdaj vem kateri je pravi......No kakorkoli prišel sem na .smi in dela.

Ne vem ali je to zdaj že original ali je to prislo z Yanezovim FW.....vglavnem delajo podnapisi s koncnicami srt in smi.


Toliko v vednost ostalimi.
TOSHIBA Satelite P 200- 1JR 250Gb, 4Gb RAM
TOSHIBA Satelite v L40-18W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fancy ()

Caligula ::

Aljo, nesi ga hitro zamenjat. V 8 dneh od nakupa (delovnih) takoj dobis drugega. Vejretno ma tvoj kako napako.

Stepni Volk ::

@ fancy

Že na prvi strani tega foruma imaš odgovor. končnice upam, da znaš zamenjati, kot tudi ime filma (rename file), dodati je še potrebno piko in DVD player bo podnapise s sledečimi kraticami prepozanl kot:
Film.en.srt - english
Film.deu.srt - german
Film.hr.srt - croatian
Film.slo.srt - unknown
Preizkusil sem že različne končnice, vendar SLOVENIAN še nisem našel, tako da verjetno v OSD-ju ni podpore za naš jezik.

V osnovi dela na YAKUMI .txt in .srt (SubRip), oz. podnapisi , ki bazirajo na času in ne na frame-ih (.sub).

Stepni Volk ::

@ aljo00

* Kakšna je bila slika, ko ste ploščkosuk prinesli iz trgovine?
* Isti kabli za priklop Yamade in Yakuma?
* Isti film?
Komentarji o sliko Yakume DVD Master DX4 polne šuma, sem zasledil tudi na nekaterih nemških forumih. Rešitve ni bilo. Tako, da menim, da bi bilo dobro player zamenjati. Zakonski rok menjave:
8 dni - če je bilo kupljeno v trgovini
15 dni - če je bilo kupljeno preko Interneta oz. poslano po pošti ali dostavnem servisu,
s spretnim pogajanjem, je moć tudi kaj več... :)

Mora vam biti jasno tudi to, da Firmware nadzoruje celoten ploščkosuk, od podnapisov, slike, zvoka, daljinski upravljalnik... vse... je v bistvu operacijski sistem ploščkosukov.
Nasveti na uradnih straneh vseh ploščkosukov je: če dela, ne menjaj!!
Vedno se lahko zgodi nekaj neznanega... Vsak ploščkosuk je malce drugačen... so različne serije z različniimi sestavnimi komponentami itd... čeprav navzven na vseh piše enako: Yakumo DVD Master DX4.

Zgodovina sprememb…

aljo00 ::

Stepni Volk

Ko sem ga dobil, nisem dosti testiral, ampak takoj nadgradil FW
(edino sem sprobal in z default FW niso delali podnapisi)

Potem sem probal razlicne kable (SCART, video), DVD filmi, divx filmi in zmeraj je
prisoten sum!!!!

Ko priklopil en star DVD oz DIVX Yamado slika kristalna (vsaj pri DVD filmih)
Pri Yakumi tudi z DVD ni OK....
Zato gre v ponedeljek lao nazaj v menjavo...
(samo problem je da Comtron trenutno nima Yakum...)
Kako je z zakonom (8dni) v tem primeru ? kdo ve ?????

Lp
alYOsa

miranc ::

Tudi jaz sem opazil da ima Yakumo DVD Master DX4 zelo kockasto sliko imam tudi dvd Kiss dp 450 tam je pa kristalno čista slika.

LP

Frame ::

Uh fantje mislim da rabim pomoč!!!

Toraj stvar je sledeča:Očitno so prišli playerji NOVE serije!!!
Kolega ga je nabivil in stvari so sledeče:Stvar ima podnapise že iz škatle,in sicer tiste ki imajo š nimajo pa ostalih šumnikov.

Zdaj verzija firmwareja je:05.00.03.05/0c.00.00.02!!!
Toraj ste opazili oni C v drugi vrstici!!!

U glavnem stvari ni mogoče nadgraditi z nobenim do zdaj nam znanim firmwareom(predelanim z šumniki),vedno napiše unknown disk!!

Še ena stvar mislim da je v meniju generalnem nekaj dodano,namreč lahko izbiraš v katerem jeziku bi naj bili podnapisi (na voljo je enih 8 držav)!!

Pa še prosim vse lastnike Yakumotov za naslednjo stvar:Če v playerju ni nobenega diska al pa če ga glih loada, pa tudi med samim predvjanjem(to zadnje glih nisem siguren) je na displayu(od playerja ne na TV)prižgana črka P(zgoraj nad številkami al pa ko piše LOAD)!!
Črka je bolj mala.Prosim če lahko kdo to preveri!!!Mogoče to pomeni PROTECT pa zato ne gre nadgradit!!

Stvari delujejo sicer brezhibno!!!

Fantje toraj prosim za pomoč!

Frame

Volk| ::

Tudi jaz mam to zadevo!
Špila kot mora. žal z eno težavo.Podnapisi včasih izginejo.Mogoče ve kdo zakaj?!
težavo rešim tako da film ustavim, ga ponovno štartam in zavrtim do mesta kjer sem gledal. Pol pa gre normalno.Kot da bi včasih zmrznil.Drugače sem brez pripomb.Aja, bral sem da imate že narete slovenske menuje.Vsaj Yanez jih ima. Pa noče dat;(
No, če kdo ima se bi mu bil hvaležen za to.Torej pišite!

fancy ::

@Frame

O katerem plajerju govoriš??

Če to misliš o Yakumu.....pri meni ne gori nobena crka več kot je potrebno...ne ko louda in ne ko predvaja...imam pa ga cca 10 dni.

Ce je to tako, kot praviš, da so ga kodirali...bodo Yanez, Stepni Volk ali pa PharaoH že našli rešitev.............. je pa to smola za ostale.
Nam lahko zaupaš KJE in KDAJ si kupil..in sploh kolk si dal za njega. Če ni skrivnost.

Aja pa ne pozabi povedat ali imaš sredinsko poravnavo ali ne...mogoče kaj o podnapisih ali so taki kot na TV saj tisti ki imamo Yanezov FW imamo BOLJŠE:) podnapise.


@Volk

Poglej poste mal nazaj ...pa boš našel linke....kar nekaj jih je.

Yanezov FW link: YAD2170.BIN in YAD2710G.BIN. Velika morata biti vsak po 1.20MB

upam da ti bo delal...če ne pa kontaktiraj njega ali pa Stepni Volk/a

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fancy ()

Volk| ::

danes sem kupil za brata yakumo.
Čist drugače špila kot moj. sicer dela vse samo ...ni isto!
Predvsem pa je problem da ne morem nadgradit!!!
javi mi UNKNOW DISK
Ima kdo kako izkušnjo?

Frame ::

@volkl

Ej preberi si moj zgornji post ista težava!!!A imaš tisti mali P na displeju?
Pa one stvari v meniju?

Frame

mikey ::

V Comtronu so v ponedeljek (6.9.) dobili novo posiljko Yakumov. Zgleda da imajo ti nov FW. Dokler stvar ne bo porihtana, so me s tem odvrnili od nakupa.

Frame ::

V Chip Trade v MB (poblaščen uvoznik) so mi fantje povedali da že delajo na Firmawareju
Pričakujejo ga še danes iz nemčije,sicer pa so njihovi playerji itq bili prvi v prodaji pa iz škatle so imeli podnapise(slovenske mislim)!

Frame

aljo00 ::

Danes sem dobil nov player (imel sem okvarjenega). Tudi jaz ne morem nadgraditi FW ?!?!?!?!

Ima kdo info kaj je to ? mogoce je treba dati drug ime .BIN datoteki ?

lp!
A

aljo00 ::

Frame

Kako si pogledal verzijo FW
(meni brez plosce v predvajalniku in SETUP 1-3-6-9)
ne deluje ?

A.

Frame ::

Eto stisneš setup,pol pa greš na preferences pa tukaj stisneš številko pa ti ga bo pokazalo.

Frame

kRazi ::

Zanima me kaj se mi bolj splača kupit. oz. kaj je najboljši nakup izmed teh dveh predvajalnikov: Yamada dv-6600 ali Yakuma kateri je ta tema posvečena?

Stepni Volk ::

Uporabljam oba ploščkosuka... Yamado 6600 in Yakumo DX4

Takole gre:
Yamada ima kontrolne tipke na zgornjem robu slika. Tako je zelo "mačo" saj moraš ploščkosuk vedno postaviti na vrh ostalih komponent.
Yamada : Yakumo = 0:1

Yakumo ima neumno razporeditev tipk na sprednji strani: PREVIOUS, STOP, PAUSE, PLAY in OPEN/CLOSE... to je zelo neumno in hkrati preveč tipk, saj je skrajno desno največkrat uporabljena funkcija: OPEN/CLOSE.
Yamada je nasprotno bolj ergonomična in je prva tipka z leve: OPEN/CLOSE, potem PLAY itd.
Ni pa idealno.. po moje mora imeti ploščkosuk 5 tipk:
POWER ON/OFF
EJECT/STOP
PLAY/PAUSE
NEXT
PREVIOUS
:D Toda vseeno
Yamada : Yakumo = 1:1

Yakumin dalinec, čeprav sta oba fizično eneka, je manj občutljiv za smer in je z njim lažje ravnsti, kot s snajperistom od Yamade.
Yamada : Yakumo = 1:2

Podporo, kot jo ima Yamada, je stvar o katri lahko pri Yakumo-u lahko (zaenkrat), samo sanjamo:
www.my-yamada.co.uk. Poleg tega je Yamada staro računalniško podjetje UMAX, ki je nedolgo tega izdelovali tudi MAC klone.
Yakumo je sicer tudi večje kitajsko podjetje.. vendar v tem trenutku z nikakršno podporo... in vprašanje je bilo postavljeno v tem trenutku>:D
Yamada : Yakumo = 2:2

Mislim, da je še razlika v Qpel in Qmc... ki ju Yamada podpira, Yakumo ne...
Yamada : Yakumo = 3:2

Pred dvemi tedni bi rekel, da kupi Yakumo, ker je stala 18'290,.SIT in Yamada 25'000 SIT... toda Yamada stane sedaj 19'900 in nove Yakume, vsaj po poročanju uporabnikov zgoraj, imajo drugačen način upgrade-iranja oz. so potencialno celo zaklenjene ;(( ...
Yamada : Yakumo = 4:2

Yamada trenutno po zadnjem upgrade-u podpira 3 vrstice podnapisov... Yakumo le 2.
Yamada : Yakumo = 5:2

Rezultat je v tem trenutku očiten.. kupi Yamado6600:D ... če gledaš striktno rezultat... in kupi Yakumo, če ti katera od minus točk Yamade gre preveč v nos...
Saj se situacija glede FW in podpore lahko spremeni v enem dnevu... npr. Yakumo objavi FW upgrade... ki bo podpiral WMV... podnapise v 3 vrsticah itd...

Sam uporabljam Yakumo, ker ne trpim "mačo" naprav... Yamado sem tako prepustil bratu...

LP

Volk| ::

Yakuma se mi je danes zamerla. Sicer so mi na Comtronu rekli da nima FW za podnapise, toda bere jih!!!
Sicer pa je comtron en....
Pa vseeno bi jaz rad nagradil pa žal ne gre. Tiste črke P o kateri govorijo ta nima.
No, če bo kdo mel kako rešitev, se priporočam.
pa še to.Podnapise spreminjam v SRT s programom ki sem ga tu dol potegnil.
Problem je da se po tem podnapisi več ne ujemajo.Prej so se!
Kje je kvaka?

aljo00 ::

Ce lahko se dodam...

Yamada 6600 ima se opticni digitalni izhod (Yakumo samo koaksialni dig. izhod) in Yamada ima tudi locene izhode za zvok (5 ch).

Torej 6 : 2 za Yamado ...

lp!
A.

kRazi ::

Stepni Volk: Super, res sem ti hvaležen za primerjavo. Zelo dobro napisano.
aljo00: tudi tebi hvala za dodatno primerjavo.

Zdaj bi pa samo to še rad vedel o tej "macho" napravi. Koliko cm v notranjost segajo tipke na zgornji strani ploščkosuka? To je zelo pomembno glede na to da ga bi zaradi mer imel rad spodaj :D

neuro ::

Sem preveril moj yakumo in opazil sem da imam tisto črko P vedno vžgano. V meniju lako zbiram jezike podnapisov, mislim da to velja ko se gleda kakšen dvd. Sem preveru firmwareja in je 05.00.03.05/00.00.00.02, nimam tiste črke C.
Nadgradil sem ga z fw od PharaoH, tako da ne vem kakšena je bila oznaka prelšnega fw. Meni tudi kašen krat izginjajo podnapisi, in zadevo rešim tako za pritisnem tipko za hitro predvajanje in sicer 1x rev ,1x fwd in pause/step in se zopet pojavijo. drugače moram reč da sem zadovoljen in zaenkrat dela brezhibno.

Yanez ::

Stepni volk!
Razloži slovanskim bratom Poljakom na njihovem forumu, da je to slovenska in ne slovaška stran (isto velja za tvojo neuradno stran Yakumo).
Glede nove serije iz Comtrona pa sem danes preverjal v Comtron trgovini. Kolega ga je kupil iz nove serije. Res ne prepozna obstoječega FW. Niti v MB niti v Celju na Comtronu pojma nimajo zakaj. Prodajalec je vztrajno poskušal naložiti FW in mi ni verjel na besedo, da ne deluje nadgradnja (ne prepozna CD-ja z FW). Na koncu je bil njegov izgovor, da še ni imel časa >:D za nadgradnjo.
Omnia mea mecum porto

aljo00 ::

ni imel časa za nadgradnjo
....LOL

Meni je pa rekel v petek (takrat so bili brez Yakum, jaz pa sem mojo okvarjeno prinesel v servis), da veselo upgrade-ajo in da je ta firmware izdelek slovenskega avtorja (vsaj to so priznali ;)
Je pa tisti z obrobami okoli crk.

A.

Frame ::

Ej zaj pa vas mam dovolj,kolko krat vam moram še napisat:

Uradni uvoznik za Yakumo DVD naprave: CHIP TRADE d.o.o. mb
Izid d.o.o. LJ

Samo ti dve firmi,ostali so posredniki!!!

Comtron je SAMO posrednik!!!!Itq pa nimajo pojma o ničem.

Frame

pitagora ::

Yanez narocil sem ta predvajalnik in ce ze ponujas svoje izboljsave bi imel vsaj nekaj od tega.
LP
pitagora

segla ::

Zdravo.
V torek sem nabavil Yakumota v Comtronu v MB. Cena je bila 18000. Verzija firmware je 05.00.03.05/0c.00.00.02.
Delujejo podnapisi, ni pa šumnikov.
Sem probal upgredat firmware z Yanezovo verzijo pa res ne gre. Napiše unknown CD. Stalno pa gori lučka na displayu "P".
Kakšna ideja?

L.P.
Zdenko.

mikey ::

Katere črke pa piše namesto šumnikov? Se pravi, podnapisi delajo (srt in txt), le upgrade ne dela?

Yanez ::

Sem včeraj preverjal pri uradnih zastopnikih za Yakumo v Sloveniji zakaj nadgradnja pri zadnji verziji več ne deluje. Njihov prvi odgovor je bil, da nič ne vejo o tem in da je nadgradnja možna.
Po mojem vztrajanju so preverili pri nemškem dobavitelju, ki je potrdil, da nadgradnja zaenkrat ni mogoča?!
Na novem Comtronovem prospektu poleg nižje cene še vedno piše, da podpira slovenske podnapise. To je očitno zavajanje kupcev !!!
Sogovornik pri Chip Trade mi je še povedal, da zadevo urejajo in da v kolikor v dveh tednih ne bo rešena, bodo sami našli rešitev.
Predlagam, da vsi prizadeti kličete zastopnika, da s pritiskom čimprej dosežemo, da umaknejo blokado za nadgradnjo predvajalnikov.

aljo00 ::

Ja, res je neka vrste zascita.
Tole je odgovor od uradnega zastopnika v MB :

Pozdravljeni!



Žal je proizvajalec v novo serijo vgradil zaščito, prva serija je ni imela. Tako da do nadaljnega, to pomeni

naslednjih 14 dni al pa malo več, ne bo možno nadgrajevat teh predvajalnikov. Upamo da bo proizvajalec

izdal firmware v čimkrajšem času.



Lep pozdrav!

aljo00 ::

....zanimivo, koliko pomeni stvar podpore.
Sedaj so se namesto Yakume vsi (poznam jih vsaj 8) odlocili za nakup Yamade, ki
ima trenutno veliko veliko boljsi support in brez kaksnih neumnih zascit...

pitagora ::

Jaz sem pa ze narocil to Yakumu in jo dobim v ponedeljek, ce ne bere slovenkih podnapisov jo zamenjam za Yamado!!!(RESNO)
Kje pa naj bi bila blokada, kako jo izvedejo?
lp

mosnik ::

Kje naj dobim srt podnapise ali če jih kateri program pretvori v srt8-O
danč

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: CaqKa ()
««
3 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870616 (18435) koks2005
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524568 (5066) JanezC
»

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38460988 (19402) Caniggia
»

[divXvid] Mediatek - kateri firmware oz. fonte uporabljate

Oddelek: Zvok in slika
194249 (2071) Nebomgabiksa
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123826 (12242) piki64

Več podobnih tem