» »

teme pa kr zaklepat!!!!

teme pa kr zaklepat!!!!

SpiDEr8 ::

Mislem na temu forumu se menmo neke reči, katere pa so se tudi oddaljile od bistva no in če je tema aktivna zakaj jo je potem treba zaklenit???? Če nekomu ni ušeč ta tema, naj pač ne piše vanjo in naj si poišče druge!!!!!! ;((:| Če se piše o bedarijah ok, če se folk pluva itd.... ok če pa se menmo o drugi stvari pa ni treba zaklepat teme!!! Nebom 0 reku kero temo mislim sam naj se mi TO VEČ NE DOGAJA!!!!! MEN!!!!
HVALA ZA POTRPLJENJE!!!:|
...... Že tko nism glih dobre vole pol mi napiše pa strani ni mogoče prikazaati kar me pa do konca raz***di!!!!!!
But you know ŠIT HEPENZZZZ....
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!
  • zaklenil: Tomi ()

luni ::

se en izpad prearogantnega osebka ki misli, da se NJEGOVIH velicastnih tem ne sme zaklepat... vse druge pa seveda lahko

oh ja :\
Artificial Intelligentia

SpiDEr8 ::

Ja ok sej drugim pa tut ni treba zaklepat pol an!!!!
Aja še to teme nisem začel jaz!!!!!:P
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

hahaha ::

kwa j pajk pajkast na osmico nalomlen a še zdej nis kaperu na kerem velepejđu si??kwa te morm enkrat na vampe pa ti dve osmici pa sedmico počez nrdim al kwa??mir dej pa sodeluj!hahaha.
SADJE CAKA OBIRALCE. PRISTOPI!

Misak ::

Elemen_T: koncno:D
Mislim da nisem bil edini, ki je hotel to narediti.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

SpiDEr8 ::

Ma ja a zdej bom pa tih al kwa!!!! Wso pravico mam tole klele težit!!!!! Pa nuben mi nebo moril
Ej HaHaHa ti si gnoj :D
Misak ti bot pa tih ke si povedu svoje zdej dej pa mer!!!!! ;((

Itaq pa je tale site boljši od slo-techa glih zato ke je malo več svobode pri govoru!!!!! Klele bi pa sam teme zaklepal ke se 0 ne gugaja!!!!!!!!! :P
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

_Mortal_ ::

In zakaj si pol na Slo-Tech če ti ni všeč noben te ne sil da prihajaš sm mogoče si admini mal več dovolijo ampak zato so tukaj
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

SpiDEr8 ::

Zdej si pa neki povedu|O
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Misak ::

Nekaj čutim v zraku...nekdo bo dobil en lep naziv:D

luni: huh, prav si imel. Nekateri osebki so se vedno toliko arogantni, da bi jim priporocal nakup male zepne knjigice - Bonton
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

_Mortal_ ::

Spider misl da je neki več od nas
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Elemen_T ::

Spidero: Nevem nevem, kako bi usmislil tvojo logiko.
Poglej.
Tudi ti&tejo&co boste nekoč spoznali (če boste imel forum bolj obskan, recimo toliko kot slotech) da je nekatere teme pač treba izbrisat...
drugače boste pa imel joker.amadej.s/forum >:D

Tomi ::

Mislim, da je to ena od tem, ki se bo ( ali pa se je ), odvrnila od namena, ki tako ali tako ni bil pameten.
Torej sledi to, čemur je bila že namenjena, zaklep.
Basta.
Kot se je pokazalo kasneje, tudi ne:D
metrodusa.blogspot.com

luni ::

Tomi ej ti si pa en zelo krut "administrator". Tipu prvo uksratijo moznost izraranja njegovega mnenja, potem pa mu se ukines moznost pritozbe. C C C kam gre ta svet :\
Artificial Intelligentia

SpiDEr8 ::

Sej men se sploh ne gre za temo ampak se mi gre za princip!!!!! Če pa bom dobil kak naziv zaradi tele pritožbe (če temu sploh loh tako rečemo) pol mi kr dejte naziv .......... |O
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Tomi ::

Ok, naj mu bo, da se ne bo ravno pritoževal, da ima svoje teme vse pozaklenjene, ampak vedi, da je bila ta tema namenjena provociranju.
Sicer pa, danes je najverjetneje padla ena desetka, zato ne bom preveč strog:D
Spider: imaš recimo temu en bonus, ki se ga tolerira ( vsi smo pač včasih slabe volje ), potem mogoče sledi naziv. Ker večini to ni všeč ( razen Hahahaju in kornholiu ), se lahko opravočiš in to je to.
Ok?
metrodusa.blogspot.com

Primoz ::

Eh... naziva ne bo... sem prelen. Je pa zato en link za pajka Netiquette:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

SpiDEr8 ::

Jest de bi se praviči jest se nkol ne opravičim!!!! Sem sam povedal de je brezveze ..... pa pozapte ne bom vas več "proviciral" Zato kr zaklente še to temo!!! Mislem men se čist j*be če dobim kak naziv zaradi tegale "proviciranja" !!!! Pa konc nebom vam več muriv, ke mate drug deu ......!!!!!
Aja mi je frend neki povedu učer in jest bom zdele reku da narkomani nimajo kej pisat pri teli temi:D (sej je tole joke luni de neboš zameru):D
Glede pajka pa jest se bl mal spoznam na pajke tko de jih sam gledam (slike)......
Oki zdej pa klele potegnte črto pa mer zdej ..........
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Medved ::

ZAKLEPANJE JE V MODI NA SLO-TECH u, se mi zdi da sam na to čakajo koga bodo zaklenil haha
p.s.: nabijem vas na kolac - salam alejkum
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

whatson ::

Medved: Zaklepanja je še premalo na slo-techu... mnogo premalo...

Če bi bilo po moje bi se nekaetre teme kar izbrisale, enako bi se zgodilo z nadležnimi uporabniki...

ker nek red mora biti...

glede tega: "p.s.: nabijem vas na kolac - salam alejkumy"
... pokazal si se v najinteligentnejši luči... :\
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

SpiDEr8 ::

Ja Ibro Kazamocić pa je reku svašta:D

P.S. Sej sm vm že prej reku de zaklente temo se bo folk najmejn kregu
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Cr00k ::

mah ti "zaglavni" mislja kwa so pol pa nm govorijo kwa mislmo da smo k oni sploh nc ne misljo k jst mislm da premal tobaka primesajo "taglavni" tistmu k vlecejo, pol pa misljo oz. jih flesira k mamo mi leps nick kot oni pa morjo tezit...k mislm da je to prevec kar oni misljo da bi mi misll da so oni kej vec, čeprav misljo da so kar pa mi ne mislmo to gledat...k misljo da kej so.......

Medved ::

WHATSON a ti ni jasno (to večkrat ponavljam) da ne morete omejevat interneta - potem pejte vi dol - mi smo uporabniki, VAŠA STRAN SE LAHKO TUDI sesuje če nisi tega vedu, se bo že kdo najdu (tko da morte pazit kaj delate (VI ne MI uporabniki):)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

sketch ::

Medved: ti ko praviš da je internet svoboden plac, da lahko dela vsakdo kar hoče - to pomeni da lahko tudi Luni, Sergio, Primoz in Pajo ter ostali moderatorji delajo kar hocejo - vkljucno s postavljanjem pravil in omejevanjem dejavnosti uporabnikov.

lp
s.

p.s.Aja, pa prav rad bi videl kako boš ti pohekal primožu skripte... to bi bil dan...

SpiDEr8 ::

EJ MODELATORJI PRI TEJ TEMI NI VEČ KAJ ZA POVEDAT IN SO SE ŽE ODDALILI OD BISTVA TKO DE MORTE ZDEJ ZAKLENT!!!!!! ;((
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Cr00k ::

lol..:)...modelatorji :))...zdej si pa povedu :)

ChiefThunder ::

:D

sej jo lohka sam zakleneš...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

SpiDEr8 ::

Nej jo modelatorji sej full radi zaklepajo teme jest jo nebom!!!!

Drgač je pa UT zakon!!!! Pa RA2 tut špil ka pa vi špilate ......

PS. Me zanima kdo bo zaklenu ...... :P
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

R0K ::

tomi..bo najverjetneje (ker ni thomasa več) :)

SpiDEr8 ::

aja drgač pa je film liar, liar res full zakon!!!!! Sm dons gledu Jim Carey spet dela face .....
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Medved ::

SKETCH - sam povem ti, da sesut stran ni noben problem (pa ne jaz), s pomočjo malo denarčkov in dobrih prijatlov (ne v sloveniji) bo šla stran kot si reku KEKS - verjem mi. Sreča da se jz ne bavim s takimi stvarmi oziroma sm zelo proti vdorom v sisteme. Na netu maš klube, ki ti za ustrezno plačilo nardijo marsikaj - mal se pozanimi.:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Mr.-Viko ::

Vi niste normalni, ha? :)
Ste ali niste? To mi sedaj povejte!
No comment, really

Primoz ::

Medved... tole bi pa jaz z veliko domišljije lahko prebral kot grožnjo... torej: 1. opozorilo

Pravni poduk: na odločitev ni pritožbe, naslednjič postaneš OwcaTM:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

R0K ::

Jst mam pa eno vprašanje.Zakaj zaboga ste zaklenli temo "najboljša slovenska vse računalniška revija" ???

Sicer je bi razlog zakaj, ampak to je zgodovina mislite na prihodnost ... :)

whatson ::

Medved: ... pojdi nekam... (na dopust, da si nebi kam drugam mislil,... );( ker "grožnje", to pa je že višek...

R0K: ta tema je bila ze pred tedni obravnavana,... in se znova in znova in znova ponavlja... boring
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Medved ::

Bejboti mal si narobe razlagate. To ni bila nobena GROŽNJA AMPAK SAMO INFORMACIJA na komentar SKETCH-u, če niste dobr prebral. Hočem reč že 1000 krat se ponavlam fantje, da je to internet in da vi niste taglavni v spletu, tko da se mal skulirite. Na celem internetu (svetovnem spletu) je veliko zelo veliko TIPOV, ki se zelo spoznajo na STVARI. Nobenmu jz nč ne grozim in nimam tega namena, zato pravim da se mal skulirite pa bo. UŽIVAJTE V INTERNETU, KI GA VAM JE DAL BOG (če sami ne veste od kod prihaja)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Tomi ::

Želeli ste, in dobili ste.
Zaklep namreč>:D
Samo je pa zelo čudno, kaj se dogaja s to temo. Bila je že zaklenjena, potem odklenjena, sedaj pa bo dokončno zaklenjena.
Sicer pa, nasploh, je treba, da se sploh prepirate. To je e-svet...
Rok: odkar ej Primož uvedel prestavljanje tem, Thomas tudi v tej temi ne bi mogel nič narediti, ker je v oddelku, ki ga ni moderiral.
Vse, kar bi naredil, bi bila prestavitev.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Tilen-moderator !?!?!?

Oddelek: Slo-Tech
6993 (924) Predator

GNOJ

Oddelek: Slo-Tech
361768 (1299) Tomi

Konkurenca slo-techa? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26612620 (9290) Elemen_T
»

***** (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
694631 (3776) Tomi

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947571 (5559) Sergio

Več podobnih tem