» »

Golden orb za P3-450@600

Golden orb za P3-450@600

Space Surfer ::

Ali bi bil Golden orb secc2 dober za procesor
p3 450, navit na 600MHz?8-)

mravla ::

sigurno, nič ne razmišljaj kar kupit ga idi. jaz mam P3 550@700 pa je z orbom temp. max. 27 stopinj, vendar za kišto tudi poskrbi.:8):8)
če ga poženeš, bo letel

Belac ::

MA POMOJE BO TUDI KEJ VEČ KOT 27C!!

Predator ::

jest mam točno to pa mam 26-30 stopinj pri idlanju, ter do 41 pri max obremenitvi; aja napetost mam pa 2.10v aja pa kišta je odprta in 2*100 piha proti procesorju;
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

bluehacker ::

Ne se bat
Jaz mam PIII 650 z g-Orbom na 900Mhz pri 1.85 voltaže in 28 do 32 stopinj, vendar je ohišje malo predelano. Poglej nasvete na slo-tech strani, ki os full coolGLAVNO DA JE HLADNO8-O
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

Shadowman-x ::

Na internetu sem opazil, da so bili fanje in punce uspešni pri OC P-III z Golden orbom, vendar bi bilo dobro, če napišeš na koliko MHz si ga uspel naviti s standardnim hladilnikom in ventilatorjem in seveda temperaturo sistema.
Pri teh višjih frekvencah FSB je potrebno polagati pozornost tudi na kvaliteto rama. Za merjenje temperature v Win98 pa uporabi program kot npr. Hardware monitor ali drugega.

Space Surfer ::

Pri 558MHz so se ze pojavljale tezave v obliki
lock-upov. Pri temperaturi sistema se pa pojavi tezava, saj mi v BIOS-u stalno kaze
46 stopinj, ne glede na to, kolk je CPU overclockan (al pa, ce sploh NI). Same temperature CPU-ja mi pa plata sploh ne meri! A kdo ve kje se dobi kaksna temperaturna sonda in kako se jo namesti?
CAUTION! Overclocking is addictive!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pentium III °C

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171597 (1366) lakotnyk
»

P3 700/100 HLAJENJE-HELP!

Oddelek: Navijanje
81311 (1199) element
»

Najbl navit proc. na forumu (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
544796 (3765) SkIDiver
»

temperatura procesorja!!!Kje je meja!!

Oddelek: Navijanje
131372 (1078) mravla
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301895 (1516) S-T-M

Več podobnih tem