» »

se splaca sp2?

se splaca sp2?

roni10 ::

mene zanima ce se splaca nalozit SP2 zato ker nekateri pravijo da se ni izpopoljnen in da se dolocene stvari ne delajo.Pa se to.jest sm narocu ta SP2 ze lani enkrat pa me zanima ce je se svez.ker potem ga nism nalozu ker se mi ni zdelo potrebno.
zato prosm strokovnjaki.................pomagite:)
roni10
  • spremenil: Predator ()

Mr.G. ::

Živjo,

Jest sm ga naložu en dan po tistem ko je prišla ven uradna verzija (ne beta!).Deluje mi 100% in nimam z njim nikakršnih težav.

Sami ::

Mene in vse, ki jih poznam pa je zelo razočaral, dela mi veliko napak in pa upočasnjuje računalnik.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

DominusSLO ::

jst sem ga meu gor 2x po 2 dni....več kot preveč

AndrejS ::

Odkar je izšla uradna verzija sem ga nemestil in od takrat še vedno dobro opravlja svoje delo

Poldi112 ::

50% : 50:
Cista loterija.
Where do you want to gamble today?
Meni dela ok, ampak je bil sp2 integriran v win in prakticno jih skoraj ne uporabljam, tako da tezko recem.
Osebno ga na tvojem mestu ne bi namestil.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Daedalus ::

Če ga naložiš takoj po inštalaciji ali pa uporabljaš inštalacijo z "vgrajenim" SP2, dela b.p. Takoj, ko se znebiš onega security centra, seveda:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Vikking ::

Mene in vse, ki jih poznam pa je zelo razočaral, dela mi veliko napak in pa upočasnjuje računalnik.

Mene in vse, ki jih poznam jim dela super, brez problemov, računalnik dela enako hitro kot prej in seveda zaradi sp2-ja nimam prav nobenih kakršnikoli težav.

Myth ::

Hmm... kaj pa če ti povem, da starejši računalniki delajo hitreje z SP2 kot pa samo z Winsi in/ali SP1?? Še sam sem začuden bil in sem, ko začne kakšen Celeron 350Mhz, 500Mhz delati normalno, kakor prej ko je gor samo tisto kar sn že napisal.

pa da ne bo se kdo piknil v izjavo:
to vem iz lastnih izkušenj, ko grem komu kaj nalagat gor. ;)

za ostale ki jih poznam ne bom govoril. Vsak ima svoje izkušnje.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Sami ::

Hmm... kaj pa če ti povem, da starejši računalniki delajo hitreje z SP2 kot pa samo z Winsi in/ali SP1??

Skoraj vsak dan naložim ene winse in sem opazil ravno obratno. Vsak comp, ki je pod 1Ghz in ima SP2 ni za nikamor, disk kar ruži v prazno. Moja težava s SP2 pa je, da mi opravilna vrstica zmrzne za 10min, ko se povežem na net, čeprav je vse pravilno nastavljeno (IP-ji, mrežna, driverji...).
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Myth ::

Lepo sem rekel, da bodite obzirni do tega dela mojega odgovora, kajti to jaz opazim ko nekomu ravno nalagam sistem. In sicer postopek je takšen: Windows XP , SP1 , SP2. No in ravno ko naložim SP2, ponovno resetiram, se računalnik hitreje zalaufa, Winsi hitreje naložijo in prej začnejo odzivat. Ampak povem vam, to JAZ vidim. Pa se spoznam na hitrost, ker delam na različnih mašinah in imam potrpljenje.. :\

en LP in BZ
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Sami ::

In sicer postopek je takšen: Windows XP , SP1 , SP2. No in ravno ko naložim SP2

Ravno v tem primeru bi moralo biti počasneje, najbolje je da imaš SP2 integriran v winse, vsaj to vsi govorijo, bom pa probal tudi po tvojem načinu, mogoče me ne bo zajebaval.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

iro ::

Zakaj nalagas sp1 ce sp2 ze vsebuje sp1?:D :D :D
Pa nabavite si ze enkrat integrirano verzijo z sp2.

Myth ::

Upam, da ne zaidem off-topic.

Zadnje čase ravno to slišim o teh integracijah sp1 in sp2. Jaz pa imam vse posebej. Mogoče je tudi fora kero verzijo popravka imaš? Čisto točno se na to ne spoznam zato pa sprašujem , da se mi mal zjasni glede tega. Sicer pa tistim katerim nalagam gor, nobenga to ne zanima. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614505 (8472) solatko
»

SP 2-problem..nujno!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
6971 (814) barabl
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246308 (19985) R33D3M33R
»

Kako vam kaj deluje Windows SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
111322 (1175) Microsoft
»

Windows XP Service Pack 2 Reloaded (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
717692 (7692) Vlady

Več podobnih tem