» »

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

««
5 / 60
»»

hunter01 ::

ELVIS je se ziv ne Jim :P :P

Goldee ::

oprosti, tudi o Jimu so polemike :D
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Meamoto ::

No ja, pasem šel za zajebancijo pogledat tisti večni 'disclosureproject.org'.. Pustimo stat, da nikjer ni niti enega trdnega dokaza, razenj pričanj sumljivih osebkov, ampak kar je bilo pa najbolj zanimivo, vsak drugi link je 'order now!', 'make a donation', 'make a tax deductable donation', 'disclosure project merchandise', etc, etc..

Lov za resnico? Ja, seveda, dokler je resnica zelena in so na njej številke.. :P

Paramedic ::

Dajem direkt link na dokazni material, ki razkriva to zaroto!! Tu je vse!!


>:D :D >:D
ROTFL

Hm, le zakaj tisoče novinarjev, preiskovalcev na svetu, ki se bojujejo za slavo, še niso tega dokazali. Ramzes, a si ti boljši od vseh?
End transmission.

Tilen ::

Itak se vse proba prodat.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vice ::

Potem se pa novinarji sprašujejo kako lahko toliko slovencev pade na razne keč d keš in podobne verige. To temo naj preberejo pa jim bo jasno.

Alexius Heristalski ::

Hehe .. a res? A TOLE je njegovo:

Ta tema je njegova. Zabavno.

8-)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Meamoto ::

haha.. Šokantni dokazi, sedaj 50% ceneje.. :D

No ja, svaka čast tistemu ki se je tega spomnil.. najbrž zasluži več kot mi vsi skupaj.. :P

cryptozaver ::

Ej, lahk ti zrihtam. Poglej ZS :D

Barakuda1 ::

No, da se boste lohk še mal smejali :)

Ali so američani kdaj pristali na luni zame ni bilo nikoli vprašanje.
Odgovor je bil DA, pa čeprav je kar precej stvari, ki bi lahko vzbujale dvom tudi o tem.

Ali so posnetki pristanka pristni?
No, o tem pa sem izražal dvom in dvomim še danes.

Razlika med tema dvema zadevama je ogromna.

In mimgrede. Več osnove imam jaz za svoj dvom, kot vsi zanesenjaki skupaj, ki mislite da boste že za časa vašega življenja varno pospravljeni v vaš PROTOKOL-ni raj ;)

Vikking ::

Barakuda1: vsak izgovor je dober, tudi če ga pes na repu prinese. Vsak izgovor pa je najprej izgovor pred samim sabo in šele nato, če je potrebno, izgovor pred drugimi.

Barakuda1 ::

Vikking :)

Pejd si pogledat orginalno temo (iz katere se sedaj trgajo citati), pa boš videl da skoz trdim isto.

Me prav zanima kakšen izgovor boš imel ti, če si boš prebral orginalno temo :\

Alexius Heristalski ::

Ali so američani kdaj pristali na luni zame ni bilo nikoli vprašanje.

Ja, saj smo že prej to dojeli.

Ali so posnetki pristanka pristni? No, o tem pa sem izražal dvom in dvomim še danes.

Še vedno nisi zakobčal, da je tisti "dokumentarec" zafrkancija?


Zabava na kvadrat!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

perci ::

No, Barakuda, sej ne bi rad pogreval, ampak se mi zdi, da se mal ven vlečeš. Tam si afaik napisal (ne da se mi it gledat), da CIA pobila vse, ki so delali na filmu, razen Kubricka in enga, ki je sel v duhovscino. Zdej upam, da tega ne verjames vec. Sicer pa sploh ni vazno, vsak se kdaj zmoti, ni treba pogrevat starih tem.

Alexius Heristalski ::

pa boš videl da skoz trdim isto.

V francoskem dokumentarcu predvajanem na TV II, je padla še zadnja tančicva skrivnosti.

Prvi "Majehen korak za človeka in velik korak za človeštvo" je bil VELIKA LAŽ, posneta po ukazu Nixona, v studiu, kjer so snemali tudi Odiseado 2001.

Posenl pa je to največjo filmsko prevaro (pristanek na luni, da ne bo pomot:|),nihče drug kot režiser znamenite Odisejade 2001.

Če se bili sposobni takšnega ponaredka (iz politično-prestižnih razlogov) takrat, zakaj bi jim verjeli danes.

Še posebaj če pomislimo, da so bili takratni svetovalci predsednika, danes znani svetovaci aktualnega predsednika.

In zgolj mimogrede. Vsi (izjema je le eden, ki se je uspel umakniti med duhovščino) ki so sodelovali pri tej prevari, so bili s strani CIA pobiti, režiser pa je do konca živel izključno na svojem posestvu.

Toliko o velikih podvigih ZDA in njih verodostojnosti.





Še vedno vztrajaš pri tem? Fino, ker tele izjave so naravnost ... izjemne (v zabavnem smislu seveda).

8-)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Caligula ::

Barakuda se ze lep cas ven vlece. Se vidi, da je lep cas bil med malce hitro verujocimi. Samo s tem, ko se ga v kot potiska se ga sili v samo se bolj defenzivno pozicijo.

Dajmo se delat kot da se ni zgodilo :D

Vikking ::

Ker se ramses ne oglasi več, je sedaj na tapeti barakuda. :D Zabava na kvadrat.:P

Najbolj so mi smešne fotke marsa ena oranžna in ena svetla ( link).

Pa bo vsak ki ima na digitalnem fotoaparatu možnost nastavite časa odprte zaslonke vedu, kako pride slika drugačna pri različnih nastavitvah. Ko dobim fotke iz morja jih tukaj objavim. Ker smo se nekaj igrali z nastavitvami pri slikanju sončnega zahoda.

Barakuda1 ::

Alexius Heristalski :)

Saj ni nič narobe, če me citiraš. Je pa narobe če prirejaš zadeve tako, kot so tebi všeč.



Nikjer in nikoli nisem trdil, da američani niso pristali na Luni.

Tudi v temi, ki si jo privlekel na dan tega nisem nikjer trdil.
To kar si skopiral je le lep primer trganja citatov z namenom zavajanja.

Prispevek sem namreč prične takole:


O tem, ali je človek sploh stopil na Luno je bilo že veliko govora.

Še bolj pa se je zastavljalo vprašanje "ALI SO POSNETKI PRVEGA SPREHODA PO LUNINIH TLEH" sploh pristni.

Očitno je "skrivnost" razkrita.

.............


Več kot očitno je, da je govora le o posnetkih prvega sprehoda in ne ali so bili na Luni ali ne.

V isti temi sem nekaj postov naprej (ker se je že takrat poskušalo podtikati) posebaj zapisal

Glede poleta oziroma pristanka na Luni pa je moje mnenje naslednje (neglede na oddajo)
Na Luni so bili, ampak tisti posnetki pa sem tud jaz prepričan niso niti pod razno pristni.

............


Torej. Prepričan sem o dveh stvareh

1. Ameriški astronavti SO pristali na Luni in se vrnili na zemljo

2. Posnetki o prvem sprehodu po Luni SO ponaredek

Neglede na to, pa to v ničemer ne zmanjšuje ne pomena in ne velikega uspeha amerških astronavtov.


Torej dragi Alexius Heristalski, če si si zaželel zabave na moj račun, o.k. tvoja stvar. Ampak vsaj tolk dostojanstva bi pa lohk premogo, da ne bi trgal citatov, samo zato da bi bilo videti tako kot si ti želiš.

Dodgeviper ::

Evo še moje mnenje!
Nekdo je tole uzel preveč resno, res preveč resno!
In bo, če že ni mogoče? še zbolel zaradi tega, sploh pa če bere vaše komentarje:D
Definitivno mislim da obstaja še nekaj v vesolju in da nismo sami! To nekaj ima pa mogoče 3 noge, 4 ali 9oči, 7 ali 2 roki, nevem in me nezanima dokler ne vidim sam z lastnimi očmi kaj to je!
Mislim pa da vsi vemo da je sver poln goljufij, prevar in laži! Vse to je lahko ena velika laž? Laž v tem smislu da nam nekaj morda prekrivajo!
laž da nas lažje nategujejo?:D
Samo če malo bolj pogledam, vidim da se rojevajo čim bolj pametni ljudje? In ti bojo mogoče kaj odkrili in nam zaupali? ( mogoče spet laži)
Kr neki bluzim ajd ča
Lp

Matev ::

v francoskem dokumentarcu so se kar ornk norca delal iz moonhoaxerjev
na žalost na tako neočiten način da so moonhoaxerji ta dokumentarec vzeli za svojo biblijo in edino resnico

joj

BlackHole ::

2. Posnetki o prvem sprehodu po Luni SO ponaredek

Povej mi en razlog, zakaj bi bili posnetki ponarejeni? Pristanek človeka na luni se ti zdi verjeten, da bi zraven še nekdo kamero držal v roki in snemal, pa ne?:\

Preletel sem "dokumentarec" UFO - The Secret NASA Transmissions - The Smoking Gun (2004), vendar nisem videl nič, kar bi me lahko prepričalo v neke fenomene o katerih ves čas govori en xxx. Kr ene lučke kaže. Ramses, povej mi kje in kaj v tem dokumentarcu te je tako prepričalo.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

Gundolf ::

Kakšen bi sploh lahko bil razlog, da nebi predvajali posnetkov, ki so jih naredili gor, ampak neko montažo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gundolf ()

CWIZO ::

Razlog bi lahko bil, da so imeli backup verzijo narejeno ce slucajno kamere nebi delovale in tako nebi loleki izpadli v takem primeru.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

BigWhale ::

Kaj ko bi nehali z nekimi osebnimi napadi? To je se bolj bizarno, kot cela tema.

perci ::

Torej Barakuda, ti se vedno verjames, da so posnetki pristanka na luni FAKE? Ojej, ojej :\.

Gundolf ::

Sem rekel razloga da bi predvajali montažo namesto originala. Ne razlog za nastanek montaže. Pa še ta je za moje pojme zelo slab saj bi bile posledice odkritja da gre za montažo izjemno hude. In Rusi bi slej ko prej odkrili prevaro. Sploh pa bi Američani s montažo bolj malo pridobili (če bi jo snemali v primeru da pristanek sploh ne uspe), ker ne bi imeli nič kamenja za pokazat. In ne vem če so oni prej sploh imeli kakšno resno robotsko misijo na luno. Pa še kakšen razlog bi se našel, da ena montaža ni dovolj.

Drugače pa da bi jim vse kamere pocrkale? Ta laternativa ni sprejemljiva za načrtovalce misije. Če se slučajno zgodi potem naj pa nazaj prinešen material dokazuje resničnost pristanka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gundolf ()

CWIZO ::

Gundolf: tezko sklepat, da so pa mogoce res vse kamere crknile in so zato predvajal fake posnetke?:\

Itq sem pa samo povedal mozen razlog in ne da je to tko blo (nisem jest moonhoaxer al kako jih vi imenujete).
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

BlackHole ::

Zakaj bi sploh kamera crknila? Saj edini razlog za nedelovanje je nizka temperatura, katero pa so lahko Zemlji komot preizkusili. Pa menda jim ja posnetek ni bil edini dokaz za pristanek na luni.

Kje je zdaj ta Ramses?8-)
LP Marko

Gundolf ::

Daj no, saj niso prvič uporabljali kamer - seveda je zelo težko sklepat da so vse kamere crknle. To bi bila najbolj nemogoča situacija kar jih je. Recimo da so imeli samo 3 kamere (močno podcenjena številka). Zdej da bi vse kamere čudežno crknile pri tem da je cel pristajalni modul deloval brez problemov - veš da. Sploh pa da bi načrtovali tako možnost...

Stepni Volk ::

Za vse, ki se vam ni dalo klikniti na Wikipedia link, ter tiste, ki niste gledali dokumentarca do konca:

Issues of photographs
Those skeptical that the landings took place have alleged various issues with photographs claimed to have been taken on the Moon.

Hoax claims:
1. Crosshairs on some photos appear to be behind objects, rather than in front of them where they should be, as if the photos were altered.
2. The quality of the photographs is implausibly high.
3. There are no stars in any of the photos, and astronauts never report seeing any stars from the capsule windows.
4. The color and angle of shadows and light.
5. Identical backgrounds in photos that are listed as taken miles apart.

Counter-claims:
1. In photography, the light white color (the object behind the crosshair) makes the black object (the crosshair) invisible due to saturation effects in the film emulsion.
2. NASA selected only the best photographs for release to the public and the popular press selected only the best from these. There are many badly exposed and badly focused images amongst the thousands of photos that were taken by the Apollo Astronauts. Many of these images can be seen at the Apollo Lunar Surface Journal
3. There are also no stars seen in Space Shuttle, Mir, International Space Station and Earth observation photos. Cameras used for imaging these things are set for quick shutter speeds in order not to over-expose the film for the brightly lit daylight scenes. The dim light of the stars simply does not have a chance to expose the film. (This can be confirmed on earth by taking a picture of the night sky with exposure settings for a bright sunny day. Science fiction movies and television shows do confuse this issue by depicting stars as visible in space under all lighting conditions.) Stars were easily seen by every Apollo mission crew except for the unfortunate Apollo 13 (they couldn't see the stars due to the fact that oxygen and water vapor created a haze around the spacecraft). Stars were used for navigation purposes and were occasionally also seen through cabin windows when the conditions allowed.
4. Shadows on the Moon are complicated because there are several light sources; the Sun, Earth and the Moon itself. Light from these sources is scattered by lunar dust in many different directions, including into shadows. Additionally, the Moon's surface is not flat and shadows falling into craters and hills appear longer, shorter and distorted from the simple expectations of the hoax believers. More significantly, perspective comes into play. This effect leads to non-parallel shadows even on objects which are extremely close to each other, and can be observed easily on Earth wherever fences or trees are found.
5. Detailed comparison of the backgrounds claimed to be identical in fact show significant changes in the relative positions of the hills that are consistent with the claimed locations that the images were taken from. Parallax effects clearly demonstrate that the images were taken from widely different locations around the landing sites. Claims that the appearance of the background is identical while the foreground changes (for example, from a boulder strewn crater to the Lunar Module) are trivially explained when the images were taken from nearby locations, akin to seeing distant mountains appearing the same on Earth from locations that are hundreds of feet apart showing different foreground items. Furthermore, as there is no atmosphere on the Moon, very distant objects will appear clearer and closer to the human eye. What appears as nearby hills in some photographs, are actually mountains several kilometers high and some 10-20 kilometers away. Changes in such very distant backgrounds are quite subtle, and can be mistaken for no change at all.


P.S. Problem je v tem, da bolj verjamemo Hollywood-u, kot fiziki. :)
Na nek način se je s tem proslavil že HG Wells leta 1938 z radijsko oddajo, ki si jo lahko sedaj ogledate v Spielbergovi različici.

Zgodovina sprememb…

CWIZO ::

Jah pac obstaja moznost, da (so) se pokvarijo vse kamere. Pac se lahko zgodi.
Nevem kwa zdej tok drkate kle notr, sej ni nobena teorija to, sam mozna razlaga zakaj bi snemal fejk pristanek gor in to predvajal.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Gundolf ::

Kaj ti ni jasno? A obstaja možnost da se pokvarijo čisto vse kamere - ja obstaja. Kako velika je - neznansko majhna (v primeru da uspešno pristanejo, ker v primeru strmoglavljenja je precej velika). Da bi delali velike načrte (če bi bili posnetki ponarejeni, ne bi bili delani v živo ampak precej v naprej) za tako neverjeten dogodek - nikakor. Sploh pa načrte kot je ponarejanje posnetkov. Pri tem da so jim Rusi viseli nad glavo. Ta 'možna razlaga' po moje ni niti najmanj možna.

Poleg tega pa ne vem kako se vam vsem zdi tako zelo enostavno ponaredit nekaj takega kot je pristanek na Luni. A nasuješ v enem studiu mal mivke in nekaj kamnov namečeš not, dodaš lepo narisane hribe za ozadje, landerja, dva igralca v oblekah in to je to?

Goldee ::

Sam glede na kakovost takratnjih kamer, posnetkov, se pomoje nebi poznalo niti, ce bi slikce obdelal s paintbrushom (usako posebi) :D joke..
Sam res - kakovost je bila takrat zelo slaba.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

CWIZO ::

Ma kaj tebi ni jasno model?
Moznost obstaja, razlaga je verjetna. Sicer po vsej verjetnosti ne drzi je pa verjetna.
Ti si prasal kaj bi loh bil razlog za tako pocetje. Jest sem ti dal en predlog.
Mislim eni ste pa pripravni za drek mesat ej;(
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Gundolf ::

Jaz sem vprasal za razlog, ti si bleknil za moje pojme neumnost. To kar ti praviš da je verjetno se meni ne zdi. Sori ker v mojem vprašanju (Kakšen bi sploh lahko bil razlog, da nebi predvajali posnetkov, ki so jih naredili gor, ampak neko montažo?) nisem napisal da me zanimajo le razmeroma verjetni razlogi.

Kvaliteta slik / videa ni bila slaba. Morda TV slika pri direktnem prenosu. Ampak moraš upoštevat, da obstaja tudi 16mm film. Tega je veliko težje ponarediti kot filmski signal (pa čeprav bi ga morali oddajati iz Lunine orbite). Ker če se dejanski film, ki so ga prinesli nazaj (recimo za trenutek da so ga dejanko prinesli nazaj in je avtentičen) ne bi ujemal s tem kar so gledalci videli po TV bi bilo malo čudno mar ne? Torej bi bilo nujno ponarediti kvaliteten film (sicer večinoma ne ravno najbolje fokusiran a vseeno).

Roadkill ::

Jaz secer o teh stvareh nisem nič informiran, ker me pač ne zanimajo, ampak se mi zdi smešno, da bi američani dali ponarejanje pristanka Kubricku za snemat. :)
Oni bi torej radi prikrili zadevo in bi jo tako dali snemat najbolj znanemu in precej kontraverznemu režiserju. :D

Je pa podobnost očitna... tudi pri Space Odissey: 2001 se v ozadju ne vidi zvezd!!!11 :))
Ü

Ramesses II ::

To naj bi bile nezanesljive priče....

Admiral Lord Hill-Norton: Five-Star Admiral, Former Head of the British Ministry of Defense, July 2000

Lord Hill-Norton is a five-star Admiral and the former Head of the British Ministry of Defense who was kept in the dark about the UFO subject during his official capacities. In this short interview, he states that this subject has great significance and should no longer be denied and kept secret. He emphatically states, "…that there is a serious possibility that we are being visited — and have been visited for many years — by people from outer space, from other civilizations; that it behooves us to find out who they are, where they come from, and what they want. This should be the subject of rigorous scientific investigation, and not the subject of rubbishing by tabloid newspapers."

Sgt. Clifford Stone: US Army

"During the discussion of UFOs, the question, ultimately, is going to come up, can any government keep secrets, let alone the U.S. Government? And the answer to that is unequivocally yes. But one of the greatest weapons the intelligence community has at their disposal is a predisposition by the American people, the American politicians and the debunkers — people who wish to try to debunk UFO information. They immediately come out and say, oh, we can’t keep secrets, we can’t keep secrets. Well, the truth is, yes, we can.

"The National Reconnaissance Office remained secret for many, many years. The mere existence of the NSA remained secret. The development of the atomic weapon remained secret until once you exploded one you eventually had to tell some people what was going on.

"And we are conditioned by our own paradigms not to accept the possibility or probability of a highly advanced intelligent civilization coming here to visit us. You have evidence in the form of highly credible reports of objects being seen, of the entities inside these objects being seen. Yet, we look for a prosaic explanation and we throw out the bits and pieces of the evidence that doesn't meet our paradigm. So it is a self-keeping secret. You can conceal it in plain sight. It is political suicide to go and start hitting up intelligence agencies to get this information released. So, most of your members of Congress, and I know I’ve worked with a lot of them along that line, will balk and try not to do it. I can name you three members of Congress that were point blank asked to have a congressional inquiry on what happened here at Roswell…

"We have got to get the documentation as it exists in the Government files. We have got to get it released before it ultimately is destroyed. A good example is the Blue Fly and Moon Dust files. I had classified documents the Air Force acknowledged. When I got members of Congress to help me open up more files, they were immediately destroyed and I can prove this.

Witness testimony samples

Point niso "nezemljani", "NLP-ji" ali zeleni možiclji(ki seveda sploh ne obstajajo) ampak tehnologija, ki stoji za tem. Tehnologija , ki je bila razvita od razbitin "NLP" . Razvijali pa so jo(kot sem razumel) nelegalno iz davkoplačevalskega denarja in se tega sedaj okoriščajo, da oborožujejo satelite,... Po drugi strani pa zahtevajo od določenih držav da opustijo jederske programe! To je zame v totalnem nasprotju! In kaj hočejo s tem doseč?? Zato so se začeli uslužbenci znotraj (črnih projektov) vladnih organizacij upirati, ker so bili v posrednem in neposrednem stiku s temi organizacijami in projekti! Videli so kaj se dela in kaj nameravajo! Na tak način, da so zbrali dokumente in Projekt predstavli svetu. V upanju, da se jim bo pridružilo čimveč držav po svetu.
To so neprofitne organizacije! Zato sem hotel to predstavit še Slovencem...ampak ošitno na napačen način.
Pustimo mars, pustimo NLP-je, tukaj so pomembne druge vrednote in to so da se borimo za boljši jutri!

PS: od leta 1947 noben vladni uslužbenc ni smel spregovorit o tej temi(ker bi zgubil delavno mesto, čeprav je delal v teh projektih in bil v direktnem stiku), bile so grožnje, umori, ... Od hladne vojne naprej do današnjih dni. Ljudje so se zamenjali ampak sistem je ostal enak. Največ od vseh je hotel naredit Bill Clinton! Razkrinkat umor Kennedy-ja in v javnost podat resnico o "UFO" , "ET" ampak ga je oviral BUSH sr. - direktor CIA, ker mu ni dovolil dostop do informacij. Nato pa je prišlo do afere in se je vse skupaj zadušilo....
Ptah-Seker-Osiris

BlackHole ::

Ramses, kaj ti namerno ignoriraš naša vprašanja in ugotovitve? Če ja, potem ne odgovorit na to. :D
LP Marko

Meamoto ::

To so za vas nezanesljive priče?

Ja. To so trije osebki, katerih vloge v vojaških službah (razen Hill Norton-a), so zelo zelo vprašljive, saj njihovih podatkov o služenju v 'skrivnih' službah ne podaja čisto noben drugi kot senzacionalistične strani o malih zelenih, rumenih in kodrlajsastih.

Edino kar se ve o Karl-u (oz. Carl-u) Wolfe-u, je da je dve leti služil v Vietnamu kot vodja bataljona. Kar se tiče Stone-a, ni nikjer uradnih dokazov (vsaj ne na prvih parih straneh zadetkov googla), da bi služil kjerkoli ali kadarkoli, Hill Norton pa je prikladno mrtev od lani, tako da za nadaljne komentarje, sklepam, ni dosegljiv.

Pokaži dokument, uradni vir ali pričevanja koga kredibilnega, pa bo mogoče kdo žrtvoval pet minut da premisli o tem, o čimer blodiš.

zee ::

Tema je sicer zanimiva, vendar ... upam, da se bo našel kakšen moderator in jo zaklenil, saj ni to podobno ničemur.

Na eni strani je totalni senzacionalizem, ki ga je mogoče spremljati tudi na eni od slovenskih komercialnih televizij, na drugi pa cinizem in sarkazem tistih, ki so prisiljeni brati taiste senzacionalne poste, ki ne povedo nič; povrh vsega pa imajo še bistveno preveč klicajev, kot bi jih bilo sicer treba.

Torej, moderatorji na delo. :D

Mimogrede: vsak, ki se količkaj ukvarja s strokovno literaturo, lahko potrdi, da internetne povezave niso verodostojni vir oz. referenca. Prava referenca so strokovni članki, knjige ipd.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Gundolf ::

Ja problem pri teorijah zarote je zarota sama. Po definiciji ne morejo obstajat verodostojne reference kot so strokovni članki. Zato ker zarotniki takih objav ne bi dovolili oz. ker bi bile take izjave politični samomor (in podobno v tem smislu) za avtorje. To je totalen underground. Torej začaran krog. Ker ni verodostojnih referenc, je treba zaupati potencialno neverodostojnim.

BlackHole, super povedano.

Ramesses II ::

Kar se tiče člankov in knijig - Mislim, da je tega še več o tej temi!

Ne ignoriram postov, ampak se mi ne da več brat in odgovarjat, ker ne vidim smisla! Raje debatiram z nekom, ki mi bo dal mislit in podal nove dokaze. Ne vidim drugega kot ignoriranje in pametovanje. Tak sem. bil še nekaj mesecev nazaj..tudi jaz bi se temu posmehoval, čeprav sem videl tudi na lastne oči. Takrat nisem vedel kaj si mislim. Predstavljal sem si, da so kake vrste modernih letečih predmetov izdelanih na Zemlji. Vse sorte ti pride na misel. Nikoli nebi javno priznal, da sem doživel nekaj v zvezi. Nato od leta 2000 doživel še nekaj podobnega ter pred nekaj meseci dobil dokumente, ki to samo še potrjujejo. Zdelo se mi je interesantno in začel poizvedovat ter prišel do omenjenih strani, kjer sem si lahko še potrdil. Še danes nebi verjel, če to nebi prišlo na sodišče in postal mednarodni problem.

Pred prihodom na Forum sem kontaktiral več oseb na to temo. Iz Francije, Italije, Canade, Avstralije, Amerike in hotel videti kaj si mislijo Slovenci o tem. Pred vsem pa mi je vredno to, da se v tem projektu borijo za uvedbo goriva, ki bo zamenjalo nafto. Ter prosto energijo s katero bi se lahko odpravilo marsikateri svetovni problem. (to pa zajema problem onesnaževanja ozračja, revščina po svetu) ima pa tudi slabe strani, zaradi tega pa je realizacija projekta dolgotrajna! in to je Finančna stran - ker se elektrarne in naftni mogotci temu nočejo odpovedat. In se tudi ne bojo, dokler ne bo večina držav za to. Dosti držav živi od teh virov. Z druge strani pa nas čaka dosti cenejša in dosti močnejša energija!
Ptah-Seker-Osiris

Ramesses II ::

Hhahaha!!:P Poglejte si koliko ogledov ima ta debata:D " eeh stari moji....zadetek v polno!!>:D
Ptah-Seker-Osiris

perci ::

Valda po napornem dnevu paše mal prebrat teme v kateri se ljudje nevede sami iz sebe norca delajo. Zdej, če si zarad tega zadovoljen, je pa še toliko bolj zabavno :D.

Matev ::

dokler bodo hoaxerji trdili:
1. Crosshairs on some photos appear to be behind objects, rather than in front of them where they should be, as if the photos were altered.

in obenem ignorirali strokovno razlago:
In photography, the light white color (the object behind the crosshair) makes the black object (the crosshair) invisible due to saturation effects in the film emulsion.

toliko časa kot bodo trmoglavili pri svojem vprašanju

in ponavljam - obenem se delali norca ter ne poslušali ali razumeli razlage

toliko časa jaz ne dam nič na njihove senzacije

ramzes.... pozivam te da prebereš razlago in razmisliš o vsem skupaj
verjemi za vsako tvojo hoax sliko obstaja čisto javno dostopna in priznana razlaga

samo reci kaj ne veš in ti pejstamo razlago - če jo boš seveda razumel

Alexius Heristalski ::

Lej, Barakuda, vidim, da se nisva razumela:
Ti (Poslano: 09.08.2005 23:26:22): Ali so američani kdaj pristali na luni zame ni bilo nikoli vprašanje.
Jaz (Poslano: 10.08.2005 00:13:25): Ja, saj smo že prej to dojeli.

Hočem reči le to, da je nič manj kot smešno, da verjameš tistemu "dokumentarcu". In potem to spretno spreobrneš v nauk o podvigih in verodostojnosti ZDA. A to pa ni zavajanje?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Meamoto ::

Nato od leta 2000 doživel še nekaj podobnega ter pred nekaj meseci dobil dokumente, ki to samo še potrjujejo.

No, kje pa so tej dokumenti?

perci ::

v trezorju jih ma in jih ne bo pokazal nikomur :D

Black Dragon ::

Bi blo pa res sila dolgočasno vesolje če bi obstajalo samo človeštvo... heh potem če smo res edini (ki nekateri tako radi zagovarjate to teorijo) ima cerkev še en razlog več za promoviranje njene vere...Bog je ustvaril zemljo.... edino zemlja ima vir življenja.....:D
Time will tell.

Zgodovina sprememb…

Avenger ::

Nikjer v Bibliji izrecno ne piše, da Bog ni ustvaril še ene 'Zemlje'.

In, v vesolju ziher nismo sami, smo pa osamljeni kot možganske celice v glavi avtorja tega threada.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()
««
5 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25326248 (19997) Ziga Dolhar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58442125 (33165) STASI
»

UFO nad Kuala Lumpurjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566613 (4774) Tic

Nezemljani in življenje na drugih planetih (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
46434765 (28518) Stepni Volk
»

UFO ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
826511 (5482) nuclear

Več podobnih tem