» »

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

««
3 / 60
»»

hunter01 ::

Čisti primer, da so mediji namenjeni prepričevanju, včasih celo namernemu zavajanju javnosti je, da bi naši politiki radi spremenili RTV iz javnega v državnega! ampak to je že druga tema tako da pustimo zdaj to...

Avenger ::

In kater medij te je prepričal v to, Mladina?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Super Sonic ::

vedno mi je zanimivo brati podobne "oslarije".
Že zanimivo mi je brati kako večina ljudi ne more razmišljat s svojo glavo. TO bo najbrž zaradi tega, ker preveč berejo knjige,gledajo tv in podobne stvari .
Ste se že kdaj vprašal kako bi v naših glavah zgledal marsovci, če ga nikol prej ne bi vidli v stripu, filmu ali knjigi? Bi v tem primeru marsovci sploh obstajal? Seveda bi - človek seveda ne more leteti in zato hitro naredi tezo, da bolj razvita bitja letijo bolje kot mi, strah pred neznanim, pa je itak na višku že ob rojstvu.

Če so že tolk razviti tile naši marsovci, potem naj se teleportirajo v mojo dnevno sobo (sej to je načrt že naše primitivne rase).
Samo se najbrž nočjo. Rajši letijo po Ameriki. Pa še kje. Rajši imajo vojsko. Še najrajši, pa rišejo kroge na poljih in se kažejo na amaterskih posnetkih nekih študentov in drugih podobnih ljudi.


Ravno zato delim knjige: na takšne, ki so uporabne (npr. knjiga o ekonomiji je strašno uporabna reč, saj si z njo lahko dvignem kvaliteto življenja; tudi priročnik o delovanju avtomobila je zelo dobra knjiga) in neuporabne. No slednje pa so vse tiste o marovcih, veri, vzorku življenja in vseh ostalih "zanimivih" tem. Te bi zmetal na kup in zakuril (bi me vsaj grelo).

Važno je, da nihče ne uporablja glave in da se odpirajo spektakularne teme, kjer se diskutira o vsiljenem mnenju, ki si ga itak lahko vsak predstavlja po svoje.

Čestitke avtorju teme.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

kronik ::

Americani so lagali ze leta 69, ko bi naj pristali na luni. yea right.

jest10 ::

Kronik zbudi se:\

kronik ::

kaj bos rekel, da jim verjames kljub dokazom?

Gundolf ::

Itak, a ne veš da so posnetki na luni ponarejeni, ker se ne vidi zvezd :D

no kronik, daj mi kakšen dokaz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gundolf ()

korenje_ver2 ::

prvic niso pristal, zato ker je zastava plopotala na luni :)... pol v drugo pa so

Roadkill ::

O hudiča.

Ob takih neumnostih meni slabo postane.
Zadeva se mi ne zdi niti toliko vrjetna, da bi si rekel "Heh, če je pa res, bom pa debelo gledal, ko bo..".

For fucks sake, če ne bi avtor tega topica imel tako sprane možgane in ne bi pisal tako senzacionalistično, bi se morda še dalo debatirat o temi. Ampak ne morem prebrat enega njegovega posta do konca.

Zakaj MORAŠ vse prepičat?
Zakaj MORAŠ uporabljat tiskane črke?
Zakaj MORAŠ dat dva klicaja na konec vsake povedi?

Mater, k izpadeš direkt k kak "Amway" brainwasher. Brezveze. Uživaj v tem, da ti veš, daj si na glavo tinfoil hat in nas pusti, da v miru pijemo kavo.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

jest10 ::

kronik: Kljub kakim dokazom? A tistim bedarijam, ki jih okoli stresajo zagovorniki teorije "nismo bili na luni"? Vsak z IQ nad 40 lahko z malo razmišljanja ovrže 70% teh "dokazov". Ob uporabi googla in malo zdrave pameti pa vse.

IČA ::

Seveda je popolnoma možno in verjetno, da nismo sami v vesolju. Verjetno tudi lahko obstaja življenje, ki ne temelji na ogljiku in ne potrebuje kisika in vode za življenje. Do tule še nekako prenesem.
Ampak teorija zarote, skrivanje barve Marsa…. raje brez komentarja…

>dne 9 maja 2001 z TISKOVNO KONFERENCO

Kaj si pa čakal 4 leta?
Tudi trekiji imajo svoje konvencije, pa to še ne pomeni, da je Enterprise realnost zdaj in tu.

>STE VEDLI DA NAS OBISKUJEJO ŽE 12000 let??????

in čemu zdaj taka panika?
Tudi Däniken ima teorije o obiskih iz vesolja. So bolj zanimive.

>Tudi jaz sem bil slep in se tolažil z lažmi.Uvidel sem resnico in upam da pravočasno!!

Pravočasno za kaj? A se pripravlja kakšna invazija?

>ODGOVOR JE TUKAJ"V VESOLJU NISMO SAMI!"

Ja in? Ta most bomo prečkali, ko bomo prišli do njega.

>Sem "inžinir" elektronike in računalništva

…in od včeraj na ST-ju s senzacionalnim razkritjem, malce za lase privlečeno, se ti ne zdi…

Drugače pa ne bi več komentiral, samo še tole, nekdo ima zelo zanimiv podpis zate, pa ga bom prilepil (upam, da uporabnik ne bo preveč jezen):

Great are mysteries of the mind ...
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IČA ()

hunter01 ::

Se ena tema... ne pravim da niso bili na luni, vendar me zanima zakaj sedaj ne gre več nihče na luno? naj prosim kdo malo pove o temu če kdo ve. hvala

korenje_ver2 ::

heh sploh nism opazu... a sploh obstaja inzenir elektronike ?

Roadkill ::

hunter01: Ti bi vsakih 14 dni zmetal stran par miljonov dolarjev, da bi čel kamne brcat?
Na luni so bili vsaj 12krat. Ne vem zakaj bi še naprej hodili gor.
Poleg tega so gor poslali še precej sond.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

Gundolf ::

jaz tudi še nisem slišal za inženirja elektronike. Kvečjemu elektrotehnike. Ampak pustimo to.

DSmidgy ::

K sem prebral prvi post, sem si mislil: eden je spet preveč lepilo vohal.

Pa kaj potem, če nam prekrivajo. A če bi pa jutri vse vlade potrdile, da nas marsovci obiskujejo, bi bilo pa konec Sveta? Življenje bi šlo po starem naprej.

perci ::

Na luno ne grejo več zato, ker ne vidijo smisla v tem? Zakaj pa bi sli? Ze n-krat so bili tam, stroski so megalomanski, koristi pa tut ni velike.

Moonhoaxarji, na izi si ga vzamte. :)

McNato ::

Na luno ne gredo ker so ugotovili da je v bistvu iz sira. LINK Ob maksimalni povečavi se to razločno vidi :-)

korenje_ver2 ::

ce bi mel 2 miljona evrov, bi si zdej naredu vesoljsko plovilo pa bi sel mal okrog lune...

kva mislte... bi se dalo tko narest... s turbinskim motorjem do 30km visine, potem z vodikom v vesolje, pol pa z ionskim pogonom okrog lune :)

Zgodovina sprememb…

kronik ::

1) Priznali so, da so povrsje lune snemali na zemlji
2) zastava je plapolala
3) na luni so pustili kamero, ki je posnela vzlet plovila iz lune (torej so jo prisli iskat potem ali kak)

slo je za tekmo kdo bo prej prisel v vesolje, zmagali so rusi. Americani si noso mogli privoscit se tega da bi rusi prisli na luno pred njimi, zato pac ...
vglavnem o tem je bila oddaja na discovery channel

sicer pa ne verjamem da obstaja kak UFO, to so testna letala. Verjamem pa tudi, da v vesolju nismo sami

korenje_ver2 ::

porini cloveka iz stolpnice, pa bos mel UFO...

OwcA ::

vglavnem o tem je bila oddaja na discovery channel

Moj bog, kako ti uspe gledati oddajo, ki ovrže dvome o pristanku na Luni in v njej videti potrditev ravno nasprotnega?

Še kolekcija starih tovrstnih tem:
Slike Apolla 11 odmrznjene
Odtisi stopal na Luni
lažni posnetki pristanka na luni
a so pršl na luno
Vprašanje za Thomasa - The disclosure project
Mehiški piloti in NLP
Žitni krogi, ki so postali tema o Piramidah
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Stepni Volk ::

kronik - dokumentarec bi moral gledati do konca. Na začetku predstavijo vse trditve, ki se jih držijo verniki v teorijo zarote. Med njimi si pozabil omeniti še:
- temno nebo (po legi zvedz bi se dalo določiti, če so astronavti res na luni)
- odsevi v čeladah,
- sence ne potekajo paralelno,
...

V času Apolla, so bili vsi teleskopi uprti v nebo in luno. Tudi ruski, kitajski in celotnega vzhodnega bloka s SFRJ vred. Vsem bi bilo v največje veselje, če bi gnilim kapitalistom spodletelo. Rusi so jih opazovali celo iz orbite... a več, kot dejstva, da jim je uspelo, svojim centralam niso mogli sporočiti.

Sam sem seveda dokumantarec gledal do konca, kjer vsako stvar posebej obrazložijo.
Za "plapojočo" zastavo velja, da le ta pač ob pomanjkanju zračnega upora niha dalj časa, kot z njim. Ker so zastavo ravno zapičili, je logično, da še kar nekaj časa "plapola".
Enako za vse ostalo... skratka, naslednjič poglej do konca.

Zgodovina sprememb…

Gundolf ::

1. Dej mi pokaž to priznanje, ker na uradni strani NASE ga ni.
2. Zakaj zastava ne sme plapolat? A je to kakšen fizikalen zakon da v vakuumu zastava ne plapola? Al ma morda v vakuumu (približnem) zastava dejansko nima zračnega upora in se zato kasneje umiri?
3. Na luni so pustil kamero. In v čem je problem? Kaj misliš da voyager pošilja videokasede na zemljo?
4. Jaz sem tudi na Discoveryju gledal oddajo. Ampak so tam lepo ovrgli vse podobne 'dokaze' da je pristanek fake.

Imaš še kakšen dokaz?

kronik ::

O tem, ali je človek sploh stopil na Luno je bilo že veliko govora.

Še bolj pa se je zastavljalo vprašanje "ALI SO POSNETKI PRVEGA SPREHODA PO LUNINIH TLEH" sploh pristni.

Očitno je "skrivnost" razkrita.

V francoskem dokumentarcu predvajanem na TV II, je padla še zadnja tančicva skrivnosti.

Prvi "Majehen korak za človeka in velik korak za človeštvo" je bil VELIKA LAŽ, posneta po ukazu Nixona, v studiu, kjer so snemali tudi Odiseado 2001.

Posenl pa je to največjo filmsko prevaro (pristanek na luni, da ne bo pomot :| ),nihče drug kot režiser znamenite Odisejade 2001.

Če se bili sposobni takšnega ponaredka (iz politično-prestižnih razlogov) takrat, zakaj bi jim verjeli danes.

Še posebaj če pomislimo, da so bili takratni svetovalci predsednika, danes znani svetovaci aktualnega predsednika.

In zgolj mimogrede. Vsi (izjema je le eden, ki se je uspel umakniti med duhovščino) ki so sodelovali pri tej prevari, so bili s strani CIA pobiti, režiser pa je do konca živel izključno na svojem posestvu.

Toliko o velikih podvigih ZDA in njih verodostojnosti.

Barakuda


evo to sem imel v mislih

Stepni Volk ::

kronik - če bi gledal ta francoski dokumentarec, bi videl, da je bila to PARODIJA na BBC-jeve dokumentarce. Spet, moral bi gledati do konca... v odjavni špici so vsi sodelujče kazali, kako se režijo, ko so jim predstavili, kaj in kako naj govorijo. :)
Slike Apolla 11 odmrznjene

Še citat:
In 2002, a French documentary maker released a spoof documentary film, Dark Side of the Moon, which purported to tell the story of how Kubrick was recruited to fake the Moon landings, and featured interviews with, among others, Kubrick's widow and a swag of American statesmen including Henry Kissinger and Donald Rumsfeld. It was an elaborate joke: interviews and other footage were presented out of context and in some cases completely staged, with actors playing interviewees who had never existed (and in many cases named after characters from Kubrick's films, just one of many clues included to reveal the joke to the alert viewer).

Zgodovina sprememb…

kronik ::

kaj pa vem :)
ma kdo orginalni posnetek prvega pristanka ?

perci ::

O jebenti, a se je vsem skisalo?

Gundolf ::

Kronik, zakaj pa nočeš povedat od kje si to skopiral?

Sicer pa jaz tudi lahko posnamem dokumentarec o tem da je bila postaja MIR fake. In ga lahko tudi SLO 2 predvaja če hoče. Ampak to še ne pomeni da je vse kar sem posnel res. Zanimivo kako se nekaterim zdi lahko poneveriti pristnost dogodka kot je pristanek na luni.

In zgolj mimogrede. Vsi (izjema je le eden, ki se je uspel umakniti med duhovščino) ki so sodelovali pri tej prevari, so bili s strani CIA pobiti, režiser pa je do konca živel izključno na svojem posestvu.
A Armstrong, Aldrin in tisti tretji so tudi že vsi mrtvi? Da ostalih astronavtov iz naslednjih misij sploh ne omenjam ...

Stepni Volk ::

Wikipedia o Dark side of the moon francoski parodiji... in Apollo moon landing hoax accusations

Zgodovina sprememb…

kronik ::

jaz americanom ne verjamem nic, pa naj kazejo po tv kaj hocejo.
Pa se en citat:
O tem, da so bili americani res gor, me bo dokoncno prepricala kaka Kitajska, mogoce Rusija ali pa kdo drug, ko bo prisel cas, da bodo lahko brez pritiska ZDA pokazali katero koli sliko bodo naredili na Luni, ko bodo le ti enkrat pristali (upajmo) na istem mestu, kot leta 69 ZDA posadka.

se strinjam.

ok smo ze offtopic :D

Thomas ::

Zarota moonhoaxrjev na način smetenja? Zamaševanja forumov?

Po moje da ja, čeprav niti ni zavestna. Eden bleja tu, drugi tam in tako jemljejo pametnim ljudem čas.

Anyway, kot sem bil že rekel - če si moonhoaxar, si daj pregledat glavo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ramesses II ::

Ma kaj da vam rečem!Mislite, kar si česte. Očitno ste dosti bolj pametni. Kar zelo dvomim!
Od kdaj mediji razglašajo to na veliki zvon??To je tema, ki se jo redko kdo upa dat v javnost, ker se boji za svojo službo, itd. Ali da nebi napredoval,... Informacijo sem zvedel od zanseljivih virov in jo tudi preveril.Očitno jo še noben od vas ni. Ker ne vidim niti približno realnih odgovorov. Ker tukaj ni stavr o UFO ali ET ampak to je posledica katastrove, ki naj bi se čez nekaj let razvila, S pomočjo najdene tehnologije so zleti razvili tehnologijo, ki večinoma temelji na bazi orožja in zaslužka. Namesto da bi s to tehnologijo, ki so jo preučili od padlih vesoljskih ladij ,reševali probleme človeštva so jo uporabljali za svojo korist in uničevanje!!!!To je razlog!!
Brezveze govorim če noben tega ni preveru....mislite kar si česte!!Za vedno boste ostali z mislijo na Balkanu in z razvojom tudi!
Ptah-Seker-Osiris

Ramesses II ::

Najte si drugo temo, če vam ta ni všeč!!Zakaj zapravljate priostor z neumnimi izjavami! Raje pustite nekomu, ki ima kaj za povedat!!!Ne pa pametovat v prazno!Z puhlimi besedami, ki nimajo pomena!!|O
Ptah-Seker-Osiris

OwcA ::

Hipotetično, vržem stran eno popoldne in to "preverim". Dopuščaš možnost, da se tudi potem ne bi strinjal?

Kdo je recimo zate zanesljiv vir glede fizike (ko si ravno omenjal zero point energy in potobna čudesa)?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

korenje_ver2 ::

elektronik, se ti nc ne bojis za svojo sluzbo?

moram priznat, da se kr na glas smejim, ko berem tvoje poste...

miguelslo ::

Kakšnih zanesljivih virov? In kako si to preveril?

Kaj bi zdaj rad od nas? Nobenih konkretnih dokazov nisi pokazal, pa vedno govoriš o dokazih in kako si se prepričal (pa sem pogledal vse tvoje linke vključno s skoraj 2 urami tiste konference). Prepričaj še mene in mi dokaži, ter me napoti k zanesljivim virom, ki se jih kot praviš da preverit.
_____

Roadkill ::

@lacotta1234

Vsa ta tehnologija nam pada z neba. Ti si EDINI ki je to spoznal in "preveril".
Sedaj čakamo le še, da ti z neba pade lektor, ali pa vsaj spellchecker.

Vedno bolj prepričan sem, da bi ti moral biti v eni lepo oblazinjeni sobi, ker če se ti še bolj sfuzla, bo še kdo od bližnjih najebal.
Ü

beerhunter ::

Lacotta, ti si paranoičen.

Čeprav kr ne morem verjet, da resno misliš. Na trenutke dobim občutek, da nas tlele vse mal narahlo j**** in da prou uživaš v tem.

Če pa res verjameš v vse to, potem pa... OK, meni je prav. Ampak ne posiljevat drugih s svojo "resnico". Tole kar ti počneš že meji na fanatično-religiozno obsedenost.
-----
"Gee, I thought we'd be a lot higher at MECO!"
Steven Hawley after STS-41D's pad abort 4 seconds before liftoff

Zgodovina sprememb…

Ramesses II ::

Ma veste kaj!Grem na drugi Forum!

Še nekaj vam napišem pa grem!

Poglejte si projekte "project moon dust" 2.
"Blue Fly" 1.
" NRO,FAA,NORAD,...in zveze s to temo"
"poglejte US National Archives" na to temo
Če vam to ni dovolj, pol pa je res nekaj narobe z vami. Očitno slepo verjamete vsemu kar se vam natumba! Ker po vaše imate pametne razlage v zvezi s tem kar je na milliarde ljudi vidlo!
Poglejte ruske strani, Francoske, ki so edini(v tistih letih )naredili uradno raziskavo "the Cometa group" neodvisni znanstveniki "French COMETA Report On UFOs And Defense"!!

Enostavno je odvisno od tebe "oWca" ,če te zanima si oglej!Mislim, da boš našel marsikaj zanimivega!Jaz nočem nobenega pripričevat, samo debato o tem sem hotem upalit!:D


"OUT OF THE BLUE- Documentary "
"The Ufo Experience: A Scientific Inquiry"

Od tukaj naprej pišite kar hočete, res se mi ne da pogovarjat z ljudmi, ki se utikujejo v debate, ki jih sploh ne zanimajo! Dokaze imam, in jih sigurno ne bom skeniral in dajal na ta Forum!Še najmanj pa za nekoga, ki nekaj bluzi v prazno!Brez dokaznega gradiva in s starokopitnim mišljenjem!
VAŽNO DA VI POZNATE RESNICO!!SAMI ASTRONOMI IN ZNANSTVENIKI

Pa če bi res kdo pogledal Mars skozi močen teleskop bi vedel o čem govorim!!
Lepo se imejte!Računalničari,kjub internetu še vedno nerazgledani kar se v svetu dogaja!!:\
Ptah-Seker-Osiris

OwcA ::

Računalničari,kjub internetu še vedno nerazgledani kar se v svetu dogaja!!

...
Sem inžinir elektronike in računalništva.

Em, ja lepo.

Na konkretna vprašanja pa ne odgovoriš. :\
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Ramesses II ::

Maš prav , da sem pretiraval!!sej povezave bodo na tej strani, če se vam da jih poglejte.
Občutek, da vam nekaj vsiljujem pa maste, ker govorim preveč grobo in govorim o dokazih.

Izbira je vaša!! Verjamite to kar čutite, pa naj bo kar koli. Vsak v sebi prepozna resnico.
Če imate dvom, je to že nekaj. Če pa trdno verjamete da ni res pa nevem zakaj debatirate o temu. Lep pozdrav vsem!! Spoštujem vse odločitve! Samo žaljitev ne spoštujem, zato pa odhajam iz tega Foruma. Mogoče se vidimo v kaki drugi debati!Samo ne v tej smeri. Pa če me prisite vam ne povem več nič, o tem!
Ptah-Seker-Osiris

Ramesses II ::

Sem ja ...ampak znam tudi to izkoristit. IN dosti časa porabim na Fitnesu in zunaj. Tko da.....
Ptah-Seker-Osiris

CCfly ::

In dober mesec kasneje bo vrli moan hoaxer odprl novo temo, kjer bo ponovno oglaševal svojo religijo.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

korenje_ver2 ::

ramses324, dej pejt gledat pokemone. bos mel dokaz da se ti obstajajo...

Gundolf ::

Nah ne bo. Že zdaj je očitno pozabil geslo za prejšnje uporabniško ime. A misliš da se mu bo dalo še enkrat registrirat.

Pa še tole za Ramzesa / Lacotto: "Dokaze imam, in jih sigurno ne bom skeniral in dajal na ta Forum!Še najmanj pa za nekoga, ki nekaj bluzi v prazno!" - Še enkrat si preberi kaj si napisal pa potem povej kdo tu bluzi v prazno.

Aja če hočeš dokaze sem ti že dal link (po tvoje itak linki = dakazi) kjer je razloženo vse v zvezi z barvami marsa na panoramskih posnetkih spirita.

korenje_ver2 ::

sam zakva so take teme tolk bl zive kot moje?

Caligula ::

Vse bo se vredu samo, ko te bodo prepricevali v mnozicni samomor pa le malo premisli pa bo.

Person ::

Mah mene pa zanima nekaj glede te teme:
http://xenotechresearch.com/?NewLoc=NASAHACK.htm

Navedeni sta povezavi na te dve sliki:
http://marsrovers.jpl.nasa.gov/gallery/all/1/p/168/1P143098049ESF3221P2596R1M1.JPG
http://marsrovers.jpl.nasa.gov/gallery/all/1/p/168/1P143098049ESF3221P2596L7M1.JPG

Zanimivo je, da dobim s PaintShop-om enak rezultat:)
KLIK

Kdo, zakaj in s kakim namenom blefira?

Jaz verjamem stvarekm, ki so znanstveno dokazane ... Ostalim teorijam pa pustim možnost, da se dokažejo ali zavrnejo.
Zgornja povezava diši po poskusu manipulacije ... čigave?
Let's make something useful!

Zgodovina sprememb…

korenje_ver2 ::

še vedno ni odnehu... to je že četrti njegov account zgleda...
««
3 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25326085 (19834) Ziga Dolhar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441941 (32981) STASI
»

UFO nad Kuala Lumpurjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566578 (4739) Tic

Nezemljani in življenje na drugih planetih (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
46434591 (28344) Stepni Volk
»

UFO ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
826463 (5434) nuclear

Več podobnih tem