» »

Računalnik zmrzuje

Računalnik zmrzuje

FXMagic ::

Vedno ko kaj delam na računalniku (odzipam kak večji fajl, kopiram večje fajle...), mi potem začne vse štekat. V WinAmpu mi mp3je začne igrat bolj počasi (popačen zvok), procesor nabije na 100%.... Tudi ko se premikam z miško, se vidi, da nekaj ni v redu, ker se miška vsake 2 sekundi zaustavi (zmrzne). Potem ko se pa to začne pojavljat, pa mi vse kar se odpre procesor nabije na 100%.

Konfiguracija:
WinXP SP2 (NOD32)
Celeron 2667
Gigabyte 8I915G DUO
2x Viking ram 256MB PC533 DDR
Disk 1: WesternDigital WD400BB (40GB)
Disk 2: Maxtor 6 E040L0 (40GB)

A kdo ve, kaj bi lahko bilo narobe, ker na takšnem sistemu se ne da delat, sam pa ne odkrijem vzroka.

PS: nimam nobenega virusa, sem vse preskeniral z več antivirusi, pa noben ni nič našel.

Clostridium ::

Jst sem mel podobne probleme z zmrzovanjem, pri meni je bil vzrok v nekompatibilnih modulih RAMa, enga sem vn vzel, pol je blo pa vse v redu. Po moje tici vzrok nekje v hardveru.

KraP ::

Sem mel isti problem,pol sem sistem na novo nalozo in je delal bp

LP KraP

ant ::

Čao

Jst mam isti problem zmrzovanja računalnika:
sistemje
sempron 3000
plata asrock K7VT4A+
ram 512
HD exelstore 80 Gb

V glavnem računalnik mi zmrzne največkrat, ko sem na internetu, in sicer ko npr. na bolhi pregledujem oglase in kliknem na tipko "nazaj" računalnik zmrzne.
Dogajalo se je tudi že drugje, zanimivo pa je , da ni še nikoli zmrznu ko igram igre npr Far Cry, colin 4, Brothers in arms...

Če se komu kaj sanja bom zelo hvaležen

Lostje ::

Ali imaš mogoče na istem kablu kot je disk priklopljeno še kako drugo zadevo npr. dvd pogon ali cd/rw pogon?
Live Long and Prosper!

carota ::

Meni se je 2x pojavil ta problem, enkrat je bila kriva nekompatibilnost, ki sem jo resil z upgrade-om BIOSa, drugic pa se je procesor pregreval zaradi slabega hlajenja.

Lp,
Martin

ant ::

Glede diska je odgovor ne:
imam pa cd-rom in dvd pekač na istem kablu.

čao


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

I5 6600 mouse lag problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
11643 (479) Aljaz3
»

Radeon HD 6870 CrossFireX Problem

Oddelek: Strojna oprema
476577 (5811) krispe
»

youtube trokira

Oddelek: Pomoč in nasveti
81483 (1383) energetik
»

P5KC + Crucial Ballistix 4GB kit

Oddelek: Strojna oprema
221025 (570) s1m0n
»

2diska@sata si3112 = problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
12889 (757) fictionel

Več podobnih tem