» »

Izkušnje s programi, ki spreminjajo izgled windowsov

Izkušnje s programi, ki spreminjajo izgled windowsov

tina-n-robi ::

Pozdravljeni,

na spletnih straneh RTV Slovenija berem o programu, ki spreminja izgled XP-jev v mac OS X.

ima kdo izkušnje s tem programom (stabilnost ipd.)?

hvala in lp

bluefish ::

opisanega programa še nisem poizkusil, vendar pa menim da tovrstni programi le obremenjujejo sistem. Če si želiš Macovskega videza uporabi teme za Win.

nejc_ ::

tudi jaz se popolnoma strinjam s predhodnikom - cim manj navlake - jst si izklopim se service "themes", da prisparam malo resoursov.... saj uporabljas racunalnik za ta in oni namen in ne za to, da bos imel vse lepo "okrancljano"...

tina-n-robi ::

zadeva naj ne bi obremenjevala sistema, ker sistemske datoteke nadomesti z novimi in posledično za delovanje ne potrebuje nekega skritega programa v ozadju.

lp

LapD ::

hm kakšna je potem pot nazaj...format?

veteran ::

System Restore, če pred inštalacijo narediš Restore Point (itak nujna zadeva pred vsako inštalacijo). Če si pozabil, lahko upaš, da ima stvar kakšen delujoč uninstall. Sicer se pa igraš z Recovery Console (cd noter, pa Repair)...
Lahko pa tud formatiraš, če imaš veselje s tem, seveda. ;)

LapD ::

No sj nism inštaliral zato uprašam če je kdo že :D Valda da restore point sam neda se mi pa igračkat brezveze..morm pa priznat da zgleda sweet na prvi pogled :)

tina-n-robi ::

imaš uninstall. ampak jaz ne bi stavil nanj ;) system restore naj bi rešil zadevo. seveda je tudi tu poudarek na "naj bi". ponavadi pa se te stvari rešujejo s format c:

lp

bluefish ::

sicer je res da stvar na začetku izgleda sweet, vendar pa se kmalu naveličaš in ostane le še navlaka.

sverde21 ::

prej nared backup z Norton Ghost :) pa če ti ne bo všeč,... pač narediš recovery iz tiste slike :)
<?php echo `w`; ?>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po resartu računalnika "spremenjene nastavitve" nekaterih programov

Oddelek: Pomoč in nasveti
273307 (2752) Rias Gremory
»

odstranjevanje virusov, trojancev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
579452 (8112) solatko
»

C-disk se mi sam polni ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
479465 (8560) cookyx
»

obnovitev sistema

Oddelek: Operacijski sistemi
174081 (3683) imagodei
»

System Restore izkusnje

Oddelek: Operacijski sistemi
251758 (1373) Sami

Več podobnih tem