» »

marantz dv4600

marantz dv4600

bertolucci ::

glede na spodnji zapis iz enga foruma imam naslednje vprasanje!!!

"""Lep pozdrav.
Mene zanima če si kdo lasti DVD player Marantz DV4200, ker jaz sem ga pred nekaj časa nabavo in morem rečt da me je ZELO razočaral.
Namreč bere samo originalne DVDje, presnetih (različne firme DVDjov) al sploh ne prebere al pa slika in zvok med gledanjem šteka, kar pa je ZELO ZELO moteče. Morem rečt da mi je zelo žal da sem si tega nabavo.""""

in sedaj moje vprasanje:
ali je ze kdo imel na testiranju Marantz DV4600 in ali TA model bere presnete dvd-je??

tnx, bert

danix1 ::

Marantz DV 4200 je že star model. Izdelovali so ga že preden sta se pojavila DVD + in - R/RW
formata, zato ne pričakovati, da bo gladko bral ta medija.Lahko pa ti povem, da sem tudi jaz sprobal dotični player in mi je bral DVD-R in DVD+R (posneta seveda v DVD-video načinu in ne nabasana z mp3 ali celo divx) brez problema. Možno je tudi, da ima samo umazano lečo ali pa mogoče dotrajano lečo. Nove generacije DV 4300, 4400, 4500 in 4600 seveda s DVD+/-R/RW nimajo prav nobenih težav, DV4320 pa povrhu vsega bere še divx. Lahko čekiraš na www.marantz.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: danix1 ()

Trancedeejay ::

Mogoce pa ima clovek posnete DVD-je v data DVD formatu, ki delajo na DivX playerjih in nekaterih drugih predvajalnikih in na omenjenem ne delajo.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Zgodovina sprememb…

bertolucci ::

tenx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri A/V reciever? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6310752 (7763) BigWhale
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522657 (9872) Yossarian
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724336 (8950) bizi72
»

[Hi-Fi] - Debata: CD vs. DVD predvajalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19514171 (10608) Trancedeejay
»

Pomoč pri izbiri sorrund sitema oz. mnenje o izbiri lokalnega hi-fi razturača

Oddelek: Zvok in slika
103414 (3016) PeterII

Več podobnih tem