» »

[ Ponudba Interneta ] Kraj, Slovenska Bistrica

[ Ponudba Interneta ] Kraj, Slovenska Bistrica

BigWhale ::

Banzai,

Ker se bom v neki ne tako zelo daljni prihodnosti selil v Slovensko Bistrico, me zanima, ce je tukaj kak bistrican, da mi malo pove kaksna je kaj ponudba interneta v Bistrici?

ADSL? ADSL2? T-2? Vsakrsne informacije bom precej hvalezen. Rad bi cimprej zacel teziti ponudnikom, da mi povedo kaksne so moznosti priklopov.

Hvala.

T(he) Boss ::

Kar se tice siola, bo to najbolj natacna informacija, ki jo lahko dobis na netu.
Tudi triera je mozna, samo zaenkrat zgolj kot G1.

PaJo ::

V Bistrici imas vse in se mogoce kaj vec kakor v MB-ju. Tako ADSL kakor ADSL2, T2 in Triera. Prav tako je Gratel dobil dovolenje za polaganje opticnih kablov, katere bodo priceli polagati skupaj z novo plinsko napeljavo (do zime bi naj bilo plinsko omrezje do mestnih blokov postavljeno). Optiko bo zraven polagali tudi kabelski operater, ker imajo nacrte FTTH. Na voljo pa bo verjetno tudi kaksno brezzicno omrezje, ki ga ima namen postaviti ena privatna firma. Konec leta ali zacetek naslednjega pa pride se oddajnik na Boc-u za Amis AIR tehnologijo.
Tako da mislim, da je podocje kar dobro pokrito, ce pa poves natancno lokacijo tvoje parcele, pa se da se natancneje preverit doseglivost storitve. Mene v firmi recimo zeza dostopnost VDSL-ja, ker sem vec kakor 1500m oddaljen od poste v centru mesta, kjer se nahaja Telekomova centrala;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

BigWhale ::

Parcela je na 'Kuglu'. Torej se peljes proti zdravstvenem domu in pri prvem zavijes levo in samo naravnost mimo vrtca in blokov gor na hrib. :)

PaJo ::

Aha, no pol si v dosegu vsdl-ja in vseh ostalih storitev, pobrigaj se se, da ti mogoce naredijo FTTH, zdaj se mas sanso:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

BendeR ::

Jp, si v dosegu VDSLA. Centralo maš v pošti v centru "mesta". Triera internet je dostopen le pogojno. Pri meni, ki sem le par metrov od DSL centrale triera internet ni možen. Je pa v zgornji bistrici. :)

gkovac ::

No.. se pridružujem vprašanju kolega BW... le da je kraj drug... Mengeš :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom začenja z FTTH (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Omrežja in internet
52962201 (9585) morosito
»

Optika za vogalom (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Omrežja in internet
2095158445 (34310) Vanadium
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036521 (15928) Primoz78
»

SiOL ponudil ADSL2+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7610843 (6817) Dragi

T-2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Omrežja in internet
81287144 (44864) T-2 Info

Več podobnih tem