» »

Uplink - kako disejblas voice security??

Uplink - kako disejblas voice security??

Binji ::

Kaj se spila kdo to? Za nepoucene - vlamljas v racunalniske sisteme za mastne denarce. Sem ze na experienced stopnji sam ne morem nikako bypassat voice protectiona. Kako bi to nardil?? Uni proggy Voice Analyzer ze mam.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

asPeteR ::

He, meni, se je tudi tam zataknilo! Mel sem vse voice analyser,...sel v un vmesnik, kjer caka, za vioce,.nato sem cakal,...mislim, sem da program "caka" da se kdo registrira, nato pa ga posname in Voila,...Toda cakal sem 1 mesec( al pa se vec) pa se ni nben javu,...ne vem kje je caka,...??

ChiefThunder ::

najprej si ubodeš voice analyser, potem poiščeš public access server od podjetja, ki ga želiš shekat, si dodaš telefonsko (IP) od admina dotičnega serverja, ga pokličeš, zalaufaš voice analyser in to je to...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

jRk0 ::

Kje dobim to igro? Pa kolko mb zavzame? lahk kdo mogoce poslje al p da vsaj naslov do demota npr.
You fuck up once, you loose two teeth.

ChiefThunder ::

sam cel špil zasede borih 20mega... kar se tiče lokacije za download, odsurfaj do jokerjevega foruma in v search vpiš uplink, pa poišč naslov...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Binji ::

A zdej pa ratalo! Sam kaku jih prepricas da ma res tolko stanja na racunu? Mi kr necejo verjet.
In se zadnje vprasanje - kje dobis kaksen virus
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

jamiroq ::

za dobit virus moraš delat misije za Arunmor, pol ti ga pa oni v eni nalogi dajo, da ga nekam uploadaš & zaženeš. Verjetno bi se ga pa dalo dobit tudi tako, da shekaš kakšen server od ARC...

Binji ::

Ok. kako pa jih prepricam da ma tip res tako stanje v banki? Recejo da morm verifyat. Sm probal skopirat une loge njegove pa ni telo, v admin modu pa tud ne vem kaj narest.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ChiefThunder ::

hmm, jz dam reply na mejl, prtisnem enter, pa vpišem vrednost...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

DaNe ::

Ta virus=revelation dobis ko imas določeno zaupanje pa rank ko to uni ud ARCja poslejo virus. Kdaj ga tud ne dobis !!

Binji ::

Zaupanje? Damn.. jst mam nonstop untrustworthy
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tjulenj ::

kolk je tole realn spil? pa kolk pomaga da ti kaze do kam so ti povezavo ujel? a je treba vedno loge pobrisat na kisti ki je napadena, al je dovolj da pobrises na enmu vmesnmu clenu? more bit tist clen se neujet? vse loge al sam da si prisel notr kot admin?

rc-car ::

Najboljs in najlazje je, ce se skoz routas skozi svoj NIC in potem na tistmu skozi brises loge.. Pa se geslo se ne spreminja velikokrat, tko da ti ni treba password hackerja uporabit..

:)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Binji ::

Jop, InterNIC je idealen za to. Monitorja sploh nimajo, gesla tudi nimajo pa se pouno linkov dobis z njega.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asterisk VoIP - izkušnje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
11417016 (2663) webbacklink
»

Uplink!!!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
793976 (2799) Tody
»

Uplink - spet problemi

Oddelek: Igre
211335 (1047) Tody
»

American army (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
624443 (3461) Airskull
»

Za uporabnike IE

Oddelek: Programska oprema
141043 (724) StratOS

Več podobnih tem