» »

Uplink!!!!!

Uplink!!!!!

1
2
»

msmiha ::

boom-bar: Dobra ideja tnx
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Tic ::

Mah.. sm probu.. Je prevec zame.. mors krneki ugibat ej..:)
persona civitas ;>

VuLc4n0 ::

Ej ljudje. Mam eno neumno vprašanje. Kako prek konzole zbrišeš loge? dajte mi povejte ker ročno brisanje mi gre na k****. Pa čimprej.

LP
http://christinalake.cjb.net

Binji ::

gres v logs in napises delete

pa se zdej ne vem zakaj vse loge zbrisete?? Se enkrat: to je slabo! Log prijave in log odjave se morata sklapat. Brises samo bounce loge na eni od vmesnih masin.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

VuLc4n0 ::

Še nekaj:D Kaj je potrebno pripisati človeku ki živi ''too easily''? Naj nekdo hitro odgovori, ker nimam pojma kaj lahko zraven napišeš:D

falsify social security document ali nekaj takega piše za naslov misije.

LP
http://christinalake.cjb.net

Mavrik ::

Karkoli.
Napiši dve vrstici, zadnja mora biti "Broke parole"

Ostalo si pa zmisli. Recimo "Stole his wifes panties" ali nekaj.
The truth is rarely pure and never simple.

VuLc4n0 ::

Daj dobesedno mi naj nekdo napiše kaj morem napisati! Prosim:D

Ker nevem kaj je ta broke parole:D sem napisal Stole his wifes panties pa pod tem broke parole pa ne gre. Pomagajte proooossiiiimmm:D Ker sem obupal.
http://christinalake.cjb.net

VuLc4n0 ::

No tole piše:

break into international social security database
target computer data:
location: international social security database
ip: 653.76.235.432

The man below is living too easily. Change his personal status to read 'deceased'

target individual:
name: warren stevenson

pomagajte prosim:\ ker do tu je vse šlo kot po maslu, zdaj pa se ustavi;(
http://christinalake.cjb.net

Binji ::

PA kaj je tle problem???? Njegov status spremenis v deceased in to je to. Al si res totalno anglesko nepismen
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

VuLc4n0 ::

ja kwa napišem?! tam not pod qualifications al kaj je to mapišem deceased in to je to?!

daj kwa naj napišem?:D
http://christinalake.cjb.net

jRk0 ::

personal status spremenis v deceased.

to je to:) nic pod qualifications!
You fuck up once, you loose two teeth.

Mavrik ::

2 načnina:

1.Hekni v social security database za to. In tam mu status iz unemployed ali employed spremeni v deceased.

2. Hekni v crime database pa mi dodaj dva zločina in potem broke parole npr.:
Murder
Armed Robbery
Broke Parole

Potem pa klikin na Authorise Arrest. In po osebek aretiran.
The truth is rarely pure and never simple.

VuLc4n0 ::

hmm... bom probal. ampak za crime database pa v igriše nisem slišal:D

Hvala ker ste potrpežljivi:D
http://christinalake.cjb.net

Jebiveter ::

Folks!

A ma kdo Uplink for Linux?
Ker me je malo primlo, da bi spet malo heckal :D

PS: Pa dejte na OS... remember, no warez?:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Blum ::

new agent:

Uporabnik: TooManySecrets
Password: TooManySecrets

ko pridete v gate way (ali kako se ze napise...) pritisnite F1

Naprej boste pa ze vidl kwa vam bo to pomenl >:D

LP! Blum

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blum ()

DejaVu ::

jaz mam tudi nekaj problemov.

se je kdo kaj j**** s tistim ko je treba nekomu diplomo napisat? kaj za hudica je treba not napisat? vse je prazno zaj pa napisi not nekaj? kaj?

pa pol ko heknes not v neki social? pa mors tam nekemu status al kaj spremenit? kje te je kaki status?

DejaVu ::

ok sem pogruntal

samo me se zanima, ali se da heknit v banko v en akount ko ima kaksen milijoncek gore pa ga prenest na svoj racun, ne da bi te odkrili? sem poskusal ze vse, tudi loge vse pobrisal pa me vseeno dobijo!

Binji ::

sem zgoraj bolj povedal
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

DejaVu ::

ja samo ne gre, enostavno ne gre, sem ze vse guide pregledal, na uradnih forumih tudi vse teme o bankah. tam jim lepo uspeva pa si prenasajo miljone, mene pa stalno dobijo! grrrrrrrrr

hekam neko banko na F, kjer imata dva racun in vsak po 1 milijon gor. brisem statement loge prenosa na tujem in mojem accountu, se na internicu zbrisem vse loge pa enostavno ne gre in ne gre! sem ze 20 krat probal. zaj bom sel eno drugo banko, ker ta banka je nekam sfukana.

DejaVu ::

ok, mi je le uspelo, samo skoda pol da se je pojavil neki error, ker je moj account iz stare verzije pa je ocitno neka nekompatibilnost!

hiter mors bit ko pes pa uspe! pa najboljse da se boucas preko internica pol nazadnje pa na internizu zbrises vse loge bouncanja.

msmiha ::

Monitor Bypase moreš met vkloplen pol pa moreš eden bounce log zbrisat al pa ga spremenit, da kaže na kaki drugi ip.
P.S. Kar je mnda samoomevno je da moreš na obeh bankah prebrisat loge od denarja ko si ga prenesel.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: msmiha ()

Jochaan ::

kako naj uporabim proxy bypass

Binji ::

Sori sam ste pa glupi. Jst sm cisto vse sam pogruntal. Ne bos verjel..treba ga je dat na proxy v connection analyserju. Upam da ves kaj je to.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Jochaan ::

sori sam ne vem kje je to :O


dejte si patch dol potegnat je neka lan opcija zraven pa 800*600 res ...

Tody ::

Ajoj to je pa folk k sam klika ! Najprej morate HUD kupit pa pol lahko šele monitorje gor štimate. Ko kupite hud dobite uspodi še eno ikonco. Potem se priključiš na žrtev in klikneš tisto ikono pokaže se kako je zavarovana žrtve. Če maš taprave stopnje monitorjev enostavno samo izbereš iz menija in jih povlečeš na kvadratek tako da zasveti zelena luč in tadam bypass monitor inštaliran. Vse to lepo tud piše v help file v sami igri.

jerko4 ::

T atema je pa zaživela. Drgač pa nč ne špilam Uplinka. Mi je postal dolgočasn.|O

DejaVu ::

mah ja, oropas banko, si vse kupis, pol pa ne ves kaj bi delal. beda... kot so ze povedali, ne it ropat banke!

]Fusion[ ::

Za vse, ki mate radi Uplink, se lahko sprobate igro Dark Signs. Je tudi hekarska igra, samo bolj zahtevna. Za hekanje pa uporabljate kar ukazno vrstico ala Dos :) . Se splaca probat!

LP
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Gandalfar ::

Naceloma si lahko postavis enga starga RedHata v nek VMWare potem ga pa hekas. Je se najbolj real-life :>

Zgodovina sprememb…

Tody ::

EH NI FORE v real life ampak zabavi (:
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disk ni normalen

Oddelek: Strojna oprema
6809 (693) jest10
»

"Sound problem" pri navijanju

Oddelek: Pomoč in nasveti
81023 (916) djgregec
»

WinXP-Prazna mapa "Temp. internet files" velika 517Mb

Oddelek: Operacijski sistemi
91619 (1473) TESKAn
»

Uplink - spet problemi

Oddelek: Igre
211335 (1047) Tody
»

Uplink - kako disejblas voice security??

Oddelek: Igre
13933 (646) Binji

Več podobnih tem