» »

Uplink!!!!!

Uplink!!!!!

«
1
2

OmegaBlue ::

Matr tale špil rula.
Če si še kdo lasti ta kick ass špil naj me kontaktira na Mail mam ene par uprašan glede par hackov k me zmeri dobijo:|
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

ChiefThunder ::

evo, tule najdeš vse kar te zanima. če je še kaj, pa vpraši...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Lunik ::

Nikakor ne shekaj banke (in prenašaj denarja na svoj račun) ker potem vse skupaj izgubi smisel in čar.

OmegaBlue ::

jest sm pa glih banko sheku je tak dobr filing ko dobiš 50K:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Lunik ::

Ja to je dober filing. Ampak ni pa dober filing, ko preneseš z enega računa na svoj račun 1 miljon... si nabaviš vse kar je možno in ti ostane še 700k.... pol nimaš nič več za počet... :)

Binji ::

Kaj da ne to je carsko:D
Jst sm mogu razsut gateway (8x200Ghz, 1024MB ram, itd.. z vsemi proggyi) pa sm si pol brez problema novga nabavu. Enazga>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Area_51 ::

:)) Kako pa banko zrukaš (sheckaš) Sem še začetnik, zato še nimam glih dosti pojma, kaj potrebuješ. Vem samo to, da sem si nabavil procesor 120GHz turbo in več RAMA ter boljši modem. Še kaj potrebno?:)
Area 51

Gh0st ::

No lepo je vidt da se še nekdo ubada s tem špilom.
jest sm biu tud ves happy ko sm ga dobil. samo mam en problem. mam DEMO verzijo ampak mi vedno, včasih po 3 minutah, včasih po 30 min, včasih pa sploh ne, freezne.
pozna kdo v čem je problem? ga ma še kdo?!

sam še neki;:
a je dictionary cracker gut?
a lahko z decypherjem crackaš passworde?
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

OmegaBlue ::

ja dictionary cracker je za en drek;(
pa decripter je za pseudo elyptic al neki taga kodo za dekodirat.
Špil pa rula
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

ChiefThunder ::

... sam precej hitr se ga naveličaš.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Area_51 ::

:)) KDO VE; KAKO SE DA SHECKAT BANKO; KAJ VSE POTREBUJEŠ IN PODOBNO: POSTOPEK... DEJ POVEJTE.:)
Area 51

Gh0st ::

weeeee...:'(
lih me je vrglo iz igre, ker sem baje dosegu najvišji Uplink status v demo verziji...
Pa lih sem imel eno naročilo za 5700$, pa nov gateway z 100GHz procom sm si ubodu pa nov modem...GRRRRRRR!!!!!!!!;((
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

ChiefThunder ::

hmmm, celoten špil zasega borih 20mb, tko, da če mate široko pipco... :)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Gh0st ::

sej z mojim modemom bi se pomoje ponoči še dal preživet, samo kje dobit je pa druga stvar. warez strani se tukej kao ne sme omenjat...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

ChiefThunder ::

probi kazaa, eDonkey ali kaj podobnega...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Binji ::

Za banko shekat mors met Proxy, Firewall in Monitor Bypasserje skupaj s Connection Analyserjem. Pol preprosto shekas v en racun, nakazes kes na svoj account in zbrises vse loge, da je kdo kaj prenasal
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

msmiha ::

Jaz mam en problem v tem špilo ko recimo dobim nalogo da morem zmanjšati posojilo nekomu na banki pa mu ga pol tudi zmanjšam. Venda ko potem pošljem replay rirmi ki mi je poslala to nalogo mi napiše da je nisem opravil. Ali pa drugi problem da mi da takemu človeku za zmanjšat posojilo ko ga sploh nima??? Kako dokažeš da si mu izničil posojilo prenakazal denar....
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

boom-bar ::

Jst sm odkril credits macshine kjer pise kok dolgo so delal to igro in kok vrstic obsega koda

jerko4 ::

Mene pa zanima kako se v tutorial igri naredi tista naloga. Prvič špilam ta špil. Ne znam shrant uplink test drive fajla. K mi piše select memory slot. Ga označm v memory banks pol pa ne vem kaj naprej. Špil je ful dobr.:D


Whazzzzzzzzzuuuuuuuuup!

boom-bar ::

Vzameš program file copier, označš file, ko se ti downloada pa še memory slot
Legalizirajte mehke droge!!!

jerko4 ::

Aha. Js sm najprej počaku da se mi je fajl zloudu dol pol sm pa označu memory slot. Sj vem destinacijo morš zbrt da veš kam dt. Fajn :D

Street Elements gonna jam!

jerko4 ::

Deluje deluje:D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jerko4 ()

jerko4 ::

Mi lhka kdo pomaga pr unem k je en marko griffin umru ti morš pa spremenit kt da je on zaposlen. Js mam premal časa in me prej dobijo. Sm kupu cpu 120. A mogoče rabš kj posebnga za to?

boom-bar ::

Ne sam povezat se morš čez čim več PCjev in pol dt Pasword Brakerju čim več sistemskih sredstev.
Legalizirajte mehke droge!!!

msmiha ::

buncaj čez več compov. Najprej pa poveži čez tiste ko maš administratorski dostop (eni taki kvadratek okol).
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

boom-bar ::

Kako naj jst naredim tisto misijijo s Sillicon Valley Bank ko morš enga izsledit.
Legalizirajte mehke droge!!!

msmiha ::

Enostavno pogledaš v loge na katero banko je bil naložen denar. Pol pa greš na tisto banko gledat ko je bil denar naložen kak mu je ime in to zraven pripšeš potem onim ko jim pošlješ da si naredu misijo.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

B_Marley ::

Jaz pa imam drugacen problem...ko igro zazenem se napise connecting to server al nekaj takega in racunalnik zašteka...lahko ga samo se resetiram...kaksen nasvet?
She is electric. Can i be electric too?

OmegaBlue ::

heh moja tema ožvela.

Lepo videt
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

msmiha ::

B_Marley probaj si potegnit dol najnovejši patch za njo.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

boom-bar ::

Kaj pa če ti zmanka misij???
Legalizirajte mehke droge!!!

b0r1s ::

Zdravo!
Kako to mislis, ce ti zmanjka misij? A si ze spil obrno?
Vcasih, ko se konektas na Uplink server, gres pod misije, je vse prazno -> pa das cajt mal na hitrej, pa se pojavijo nove misije...

A tisti file Revelationcore0.7 si ze izsledil? Ce se ne, potem ti povem, da se igra sploh se ni prav zacela>:D

Ah btw, igra je ful zanimiva!! Js spilam ze tri dni, spim bolj malo, ker sam hekem, pa hekam, pa hekam:D

CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

msmiha ::

Jo ej jeaz sem pa že tolk prehekav zdaj pa so me dobili svinje:| :O. Kaj moreš res za vsaki hack pobrisat iz enega bouncerja loge al kaj?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

b0r1s ::

Bouncaj se preko cim vec kompjutrov, seveda pa kot prvi bounce point uporabi interNIC server! Tu nimajo nobenih varnostnih sistemov - prijavis se kot admin in pobrises loge (ponavadi je tretji log-pac vidis..pobirses pa tudi prvega, ki informira, da se je nekdo logiral kot admin) in pa seveda tam, ko si bil nazadnje konektan pobrises loge...jas to ponavadi naredim kar preko konzole, ce je pa nimajo, pa je zamudno tisto dolgorocno rocno brisanje. Ja, pa mislm, da je dobro, ce se bouncas preko veliko vladnih streznikov (ti ponavadi ne "dovoljujejo" drugim firmam vpoglede v svoje loge)..po tej taktiki te ne morejo dobit, ker te lahko maximalno izsledijo do interNIC-a..ampak seveda mores bit dosti hiter!:)
CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

B_Marley ::

Sem potegno patch dol...se vedno isto sranje...zasteka samo zdaj ze zasteka ko se patch odpre...
She is electric. Can i be electric too?

jRk0 ::

aa, kje so ti cajti uplinka:)

si so v konzolo pa vpises reboot pa ene finte pa jim lahko kisto izklopis:>

pol pa v novickah pise, da je en hacker zbrisal vse podatke in ugasno kisto pa to:D

samo sem pozabo ukaze:\

del all mislim da je za zbrisat pa to? pa se polno je tega.
You fuck up once, you loose two teeth.

b0r1s ::

Ja, je prav smesn, ko jim zbrises sistemske fajle in pol jim masina nekaj casa ne dela:D. Se boljs je pa kar uni virus startat na njihovi masini - dela enkratno 8-)

Aja, tisti ki spilate ta spil..povejte mal, kak dalec ste ze kej prisli.

@B_Marley
Povej mal, na kaksnem kompjutru to spilas (graficna, ram, os, proc). Mas tazadnje driverje za grafo? Kaj pa druge igre? A ti dela vse bp? Npr. kar laufa tudi v openGL, kot Quake3? Probaj zbrista opengl32.dll file v uplnik direktoriju...potem bo igra uporabljala file od windowsov. Sicer pa napjprej povej, kateri OS uporabljas..!

Men je samo enkrat zmrznal, ampak samo igra, windowsi so delal naprej normalno. Potem sem instaliral patch 1.31 in zdej mi se vcasih vrze v igri kaksne cudne artefakte in mi potem cez nekaj casa vrze error ven, ces da je prislo do neke napake - in me vrze ven. Ampak pozenem nazaj igro in igram normalno naprej...da bi pa zadeva zmrznala mi pa ni jasno. Probaj se enkrat instalirat - v nov direktorij in patch 1.31 prek.
CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b0r1s ()

Jebiveter ::

A kdo pozna DarkSigns?
Zdi se mi, da bo to v final verziji edina igra za katero bom placal in placal tudi subsctiption za multiplayer game! 8-O

Opazam, da je "HackingSimulation zelo popularen, obstaja vec takih iger. Tole je recimo se ena -> DigitalHazard
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

B_Marley ::

athlon 1000, 256 MBrama, GeForce 2 MX400, win 98...

ampak ponavadi je tak 3s se se nekaj premika pol pa enostavno vse zamrzne...in lahko se samo resetiram...
She is electric. Can i be electric too?

msmiha ::

B_Marley vrjetno so krivi Winodwsi. Jaz mam podoben sistem ko ti le da mam Athlona 1700+@2400+ pa Windowse XP.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

b0r1s ::

B_Marley a si probal zbrisat opengl file? Js igram na XP, mam navito masino, uzadi laufa par 100 programov:D, pa dela brez problemov...probaj, tako kot sem ze rekel, na novo instalirat dirverje za graficno (te sedanje kompletno deinstaliraj) in daj najnovejse gor - kateri so to, ne vem, ker sem ATI fan:)
Kaj pa ce bi presel na WinXP? Velika verjetnost je, dao so windowsi krivi...ti win98 so itak sam se za pisarnisko delo uporabni..

vec idej pa zal nimam...
CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

msmiha ::

Mam en problem pri misiji pri kateri moreš izslediti hackerja. Ko pridem do zadnjega računalnika (...Personal Computer) in ko jim povem kdo je lastnik tega računalnika mi nazaj odprišejo, da je denar bil prenešen na ta account ampak da to ni naredil ta človek od katerega je account na banki. Kako naj zdaj ugotovim kje ma ta človek account, da bom lahko potem izsledil preko tistega ipja hackerja? Ali obstaja kakšna druga vrjanta?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

B_Marley ::

@cyberboy Dva problema sta da sem zbrisal opengl32.dll ampak se vedno ne dela...drugi pa je da nisem glih XP fan ;)
She is electric. Can i be electric too?

]Fusion[ ::

Ce ste zdolgocaseni z Uplinkom lahko razne dodatke dolpotegnete, recimo gateway z 200 cpu-ji >:D Da vidite kak hitro najde password z 40 000MHz >:D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ]Fusion[ ()

OmegaBlue ::

Uf kdj sm že gatewaye modau je blo kul ja.
enkripcije je zbil kot teglc :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

boom-bar ::

msmiha

vsake tok cajta kopiri direktorij od Uplinka in če te dobija ga sam presnem z zadnjim beckupom
Legalizirajte mehke droge!!!

OmegaBlue ::

O Bumbar tud kle si zdej :D

Drugače ni treba kopirat celga diriktorija, samo user fajl.
In ker je "heker" igrca lahko sproti še shekaš svoj juzer fajl in si dodaš mal dnarja, mogoče še Revelation 2.0, poj pa let the fun begin>:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

boom-bar ::

I,ll try
Legalizirajte mehke droge!!!

boom-bar ::

S kerim programom lohk odprem une fajle.
Legalizirajte mehke droge!!!

Arkadij ::

Špil je ful dober, sam se nism najdu tok cajta da bi ga velik igral.:))
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disk ni normalen

Oddelek: Strojna oprema
6808 (692) jest10
»

"Sound problem" pri navijanju

Oddelek: Pomoč in nasveti
81023 (916) djgregec
»

WinXP-Prazna mapa "Temp. internet files" velika 517Mb

Oddelek: Operacijski sistemi
91618 (1472) TESKAn
»

Uplink - spet problemi

Oddelek: Igre
211335 (1047) Tody
»

Uplink - kako disejblas voice security??

Oddelek: Igre
13933 (646) Binji

Več podobnih tem