» »

siol telefonija

siol telefonija

maconček ::

Imam siolov paket duo in poleg interneta dve telefonski številki.
Kdo ima kaj izkušenj z tem vprašanjem ?
Eno telefonsko številko imam pri računalniku in jo uporabljam sam, drugo bi pa dal staršem
ki živijo eno nadstropje nižje od mene. Imam problem pri napeljavi kabla-
-ni dogovora z lastnikom. Kakšne možnosti imam da linijo spravim do njih brezžično?
Sedaj si pomagam tako da imam brežični telefon bazo pri meni slušalko pa vsak drugi dan
nosim iz enenga stanovanja v drugi.
So še kakšne rešitve? Vesel bom pomoči LP

Yacksy ::

Mislim, da boš tukaj moral pa luknjo zvrtat pa parico potegnit. Tak luknja je res majhna, tako da se da to brez problema naredit.
Shit happens

samomas ::

Siemens

Bazno postajo imaš pri sebi poleg sagema, telefon s polnilcem pa pri starših. Sam sem to naredil za obe številki.
Lahko pa povprašaš, če je možno za tvoj telefon (slušalko) dokupit samo polnilec.

Border ::

Imam SIOL telefonijo v dveh različnih objektih, ki sta en poleg drugega. V prvem objektu (hisi) deluje zadeva nemoteno tudi TV in telefonija. V drugem (sosednji hisi) pa TELEFONIJA ne deluje tako kot bi morala, saj se zelo pojavlja "eho efekt", do te mere, da se sploh ne mores pogovarjati. Obe sta na isti centrali.

Vprasanja?
- Ce povecamo hitrost (do te mere da delujeta dva TV kanla) ali bo telefonija kaj bolsa? Telkomovec mi je trdil, da s povecanjem hitrosti kvaliteta telefonije pada?
- Telekom MPEG4 ne uporablja pri dveh televizijah? Je to res?

jurre ::

glede MPEG4 je res - na 2 TV NE

Border ::

Menjal sem TEL in sedaj dela. Ce je slusalka prevec glasna se zvok cikla. Testiral bom zadevo... vam javljam resitve.

Kar se tice TV. Sagem tanov komunikator (crne barve) je slabsi od onega sivega starega in posledicno je slika malo slabsa - tako mi je namignil siol pomoc.

:-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Border ()

Matheeew ::

BS

kihc ::

Hej, a lahko nakdo malo bolj razloži kaj je s tem neuprabljanjem MPEG4 pri dveh televizijah? Kaj to sploh pomeni? Da je pri dveh TVjih kvaliteta slike slabša kot če imaš samo eno?
x

Border ::

MPEG 4, je po ocenah kolega slabsa slika kot klasicen MPEG 2.
MPEG 4 SIOL prakticira le na lokacijah z enim TVjem in zelo slabo linijo, saj le s kompresijo dosezejo delovanje.

TELEFONIJA: lej ni "BS"... zadeva sedaj dela... seveda to niso krivi telefoni, ampak samo omrezje... na to nimamo vpliva... lahko pa zamenjamo telfon in s tem vsaj malo pripomores k kvaliteti pogovora.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšne so vaše izkušnje z SiOL trojčkom (telefonija, televizija, internet)?

Oddelek: Omrežja in internet
425195 (3728) fosil
»

Lastovka TV

Oddelek: Zvok in slika
3913872 (4397) Scorpia
»

Internet se ne ceni več (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11611913 (8786) darksamurai
»

SiOL Trio vs T-2 Trojček

Oddelek: Omrežja in internet
349415 (7393) Mare2
»

SiOL ZELO poizveduje za T-2jevci ! Jim teče voda v grlo? :) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
19117672 (9750) pizdindim

Več podobnih tem