» »

Formatiranje diska

Formatiranje diska

Roman ::

Stvar je cisto preprosta. Rad bi formatiral disk z Windows XP in Windows 2000 cisto do nule. Kako zdej jest to naredim. Imam vse driverje backup, tako da tuki ni problema. Ali se temu rece Low Level Format?

Cist vsaka pomoc bo dobrodosla.

spacejam ::

kateri disk bi rad formatiral ? primarnega ? ali kakega secundarnega? malo premisli, bistvo je v tem da nisi povedal kaj zelis tocno !
Space-jam Team & Co.

Roman ::

Totalno. Obe particiji, vsaka po 20GB. Ena je c - WIN XP, druga je D - Win 2000. Tko, da bo disk prazn kot nov.

rc-car ::

Naredi si win98 boot disketo. Bootaj z diskete in formatiraj obe particiji :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

bili_39 ::

Pazi! Ce imaš NTFS particijo to ne bo delalo. V tem primeru moraš odstraniti particijo (hm, kako je ze ime programcku? - Delpart ali nekaj takega - poisci na netu). Ko zbises particijo, zacnes znova.
Sedaj bo disk skoraj tak kot iz trgovine - skoraj pomeni, da ga lahko "specialci" se vedno delno restavrirajo (ce te to moti).
Ce pa imas dos (ali dos32) particije, pol ne bo problemov.

Roman ::

Stvar sem ze uredil. V planu sem imel naloziti win xp. Das noter boot cd za instalacijo, pol pa tam ko so opcije za particije le po zbrises pa je. Na hitro si lahko naredis se nove particije, z partition magic pa potem stvarce se postimas po lastni volji. Res dobr. Rac se resetira pa nanovo nalozi windowse na svez disk.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delanje particij (NTFS)

Oddelek: Operacijski sistemi
151833 (1696) pivmik
»

Kako na nov naložiš win98 če maš zravn še winXP?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141750 (1527) franc3e
»

boot.ini

Oddelek: Pomoč in nasveti
131777 (1571) Red_Mamba
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452293 (1664) BlackHole
»

Znebiti se Win98

Oddelek: Operacijski sistemi
122107 (1945) OrlyTM

Več podobnih tem