» »

Mirror's Edge

Mirror's Edge

1
2
3 4

Berserker ::

Jaz upam da nebo za kakšno skakanje al letenje po zidu treba pritiskat A+LB+Y al pa kakšnih zapletenih kombinacij.

Tr0n ::

http://www.vimeo.com/1447981

Gameplay se zacne pri 8:48. Bolj natancno pokazejo, kako se Faith premika, skace, zagon in fight.

Tilen ::

Nasprotniki proti koncu se obnašajo tako leseno da bog pomagaj. Ne vem pa, ker nisem takov detajle spremljal, ima ta glavni link kaksne nadnaravne sposobnosti? 2 lesena tipa s pumparco stojita in streljata v njo ona pa kr leti proti njima in jih malo sfocka meni nič tebi nič.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

iLichu ::

mene je tale gameplay video razocaral :'(

Berserker ::

Tam v zgornjem gameplay movies, sem našel kr nekaj prelivanja z okolico in res fajn leseno AI, verjetno bo ocena 60-80.

laught ::

tudi mene gameplay ni prepričal.In res zleda bolj leseno vse skupaj...

opeter ::

Že vidim oceno v Jokerju: zanimiva ideja, slaba izvedba.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

laught ::

Saj EA se zadnje čase trudi,da bi naredili res nekaj novega,sam jim ponavadi uspe bol naspol...

Tr0n ::

Po mojem bo pa izvedba ravno tista, ki bo blestela. Ravno zaradi opisev od novinarjev, ki so igro igrali.

legice ::

men se zdi da bo igra izpadla kr supr,ravno zato ker je nekaj novega,pa dark messiah je že prej izšel in racimo če so vzeli dobre in slabe stvari iz prespektive gledanja bo vse izpadlo skupaj zelo dobro.Drugače pa kot je rekel opeter "zanimiva ideja, slaba izvedba."

laught ::

Mogoče pa le nebo tak slabo, sam me barve mal motijo.Pa kaj to bomo sam po strehah lahk skakali, al bomo tud kaj po ulicah lahk hodli?nov trailer:
http://www.gametrailers.com/player/3891...

LeXani ::

Všeč so mi punce ki stokajo.:D
Čas prve prijave 04.11.2005

Berserker ::

Men tud sam poševnooke nesmejo bit!!

Tr0n ::

Pozdrav iz GC08 iz Leipziga, kjer sem imel priloznost sprobat Mirrors Edge PC in PS3 verzije.

Mirno lahko recem, da je ena izmed boljsih iger na letosnjem sejmu. Tako PC kot PS3 verziji sta se igrali zelo podobno. V bistvu je kontrola oz. gameplay zelo "enostaven", ampak je dolocene stvari tezko tekoce izvest in kar je najbolj pomembno je timing.

PC verzija se igra nekako takole:
WSAD - klasicno premikanje
Leva miska - attack
Space - skok
Shift - pocep
R - Slow motion

Kar je v igri pomembno je "zalet", ki ga dobis, ce teces brez da bi se ustavljal, skakal ali izvedel kaksno drugo akcijo. Recimo slide pod objektom izvrsis iz zaleta in shift, skok iz dolge razdalje moram pravi cas "ublazit" in sider tudi s tipko shift ob pravem momentu, bojevanje tudi zahteva timing itd.

V bisvtu lahko, ce dobro poznas sobo, zelo tekoce prides skozi neko sobo, brez ustavljanja.

R oz. slow motion se uporablja pri malce bolj kompliciranih skokih ali akcijah. Akcija upocasni dogajanje, tako da imas vec casa za bolj natancne skoke.

Na kratko, zadeva me je definitino impresionirala. Can´t wait. :)

laught ::

Kaj pa fajti,se dobro odrežejo?(mislim tiste finte, ko mu puško zbije itd)Pa še eno vprašanje, kaj se lahk prosto po mesti sprehajaš?

Tr0n ::

Fighti so bili precej simple. Ob pravem momentu si moral kliknit na attack in potem za nadaljevanje "combota" spet ob pravem momentu klik. Tudi tukaj je timing vse. Pri teh igri pac ni v ospredju bojevanje, ampak gibanje in premikanje po raznih preprekah.

Imeli smo moznost igrati samo ta prvi level, ki se ga je dalo videt v trailerjih. Premikal si se lahko prosto po strehah stavb, nisi pa moral "dol" v mesto.

Vsekakor ni namen igre GTA4 sandbox princip.

laught ::

Tnx za info,se od igre tega ne pričakujem, da bi bil gta tip,sam upam da bomo šli kaj dol z streh...

iLichu ::

Tr0n kje pa ti delas,da si mel to moznost igrati igro ???

laught ::

Ma niti ni nujno da morš kje delat,to lahk greš kr tak tja kot navadn človek,al se motim?

Berserker ::

Jaz če bi mel sanšo bi tudi šel sprobat, kaj microsoft pa sony sta tudi bla tam z svojimi igrami.

Tr0n ::

Heh ja, GC je odprt za vse.

laught ::

Tisti ki ste že igrali,kakšne so še kaj dobre lasnosti igre(raznolika okolica...)??

]Fusion[ ::

To bo igra za tiste ki so raje izvajali trick-jumpe v Q3 kot pa strelali naokoli :) Torej bo nekaj za mene :D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

laught ::

http://www.gametrailers.com/player/3936... mogoče pa le nebo tak slabo , in na ps3 se bomo lahko nagibali z sixaxisom.pa te rdeče barve ko ti kao kažejo pot, bomo bojda lahko izključli,sn že mal bolj navdušen na to igro..

Tr0n ::

Min specs.

CPU: Pentium 4 at 2.4 GHz / Athlon 64 2800+
RAM: 1GB
GFX: GeForce 6 Series with 256MB VRAM or higher, or ATI X1650 (or HD2400)

Berserker ::

Kolk pa je igra kaj vlka ?

T-h-o-r ::

končno igra, ki od tebe ne zahteva, da nabaviš nov računalnik :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

iLichu ::

Kolk pa je igra kaj vlka ?


zakaj rabs vedet,a da jo dol das ?

laught ::

tr33k lahk ti zagotovim da bo šla na dual layer :)

Berserker ::

Ja da vidim če bom cel dan dol vleklo pa ponoči al bo hitro dole. =)

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

AapocalypseE ::

So mogoče prestavli izid igre? Na ign.com piše Januar 2009 na gamespot.com pa 11.11.2008

tx-z ::

To te pomojm tok začne glava bolet po temu špilu :\ :P
tx-z

Jst ::

Me prav zanima, če bo igra bolj pasala na gamepad, kot na miš&tipke. Koncept je namreč idealen za na gamepad.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Berserker ::

sej z misko se bo menda dalo tut lepo igrat samo mogoče maš preveč tipk pa pol neveš kaj morš stisnet.

Tr0n ::

V bistvu je zelo malo tipk, ki jih rabis. Space, Shift in R ter miska. Beri moj post malce zgoraj.

AapocalypseE ::

In še w,a,s,d za naprej, nazaj, levo in desno. :)

Aja sem prej bral, da pride igra 11.11.08 za PS3 in xbox360. Za PC pride komaj januarja 09.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Tron: glede na to, da si igro sprobal. Kaj pa PC verzijo?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Tr0n ::

Probal sem PC in PS3 verziji. Kontrole so precej intiutivne in simple, ampak "hard to master".

Pac vedno moras pazit, da se ne ustavljas in si vedno v gibanju in imas dovolj zaleta.

Jst ::

Kaj si uporabljal na PCju in kako je bilo v primerjavi z PS3 in ploščkom?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Tr0n ::

Kot napisano zgoraj, miska in WSAD + space in shift ter R za slow motion.

Ker sem bolj PCjas mi taksna kombinacija dolj disi kot pa gamepad. Da pa se v obeh primerih normalno igrat. :)

laught ::

kaj slow motin bo not al kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Tr0n ::

Jup. Pri vecjih skokih ga vklopis, da si lahko bolj natancen oz. optimalno skocis in se primes.

Berserker ::

kaj pa pri krožnih brcah( tisto kar chuck norris dela najraje) bodo tudi počasni ?

samo je pa mal moteče da nastopaš kot ženski lik, vrjetno je ta igra nasprotje novemu pop.

Zgodovina sprememb…

laught ::

hehe lol, kaj pop in mirror edge pa res nemorš primerjat..razn po tem, da lahk po steni letiš.drugač pa upam da bo zadeva vredu,ko ea se je zadnje čase res popravo.

legice ::

te moti da si ženska?pravzaprav mi je to nakako bolj ušeč,kot pa da si neki mišičjak,ki raznaša pošto ali karkoli bo že raznašala:)
drugače pa je res da se je EA popravil pred kratkim,samo za kako dovgo pa še ne vem.igre imajo dobre,ampak glitchi,hrošči,...
aja in pop pa ta špila res nimata ne vem koliko skupnega
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: legice ()

Tr0n ::

Dead Space in Mirror's Edge od EA v tem kvartalu. Obe bosta verjetno prodani v velikih kolicinah.

laught ::

evo igra je zunaj,da vidim zaj če je res tak dobra kot eni pravite

laught ::

Evo sem jo kr prešpilau in morem rečt, da je igra kr povprečna,nobeniga presežka ni razn edino da je nekaj novega(fps,letanje po steni...),zgoba je bedna,edino gameplay mi je res všeč,pa fajt s sovražniki bi tut lahk bil boljši nobenga filinga nimaš da ga vdariš,pa tut tisti slow motion je dokaj neposrečen..in tole se pomoje dost boljše igra z gamepadom, da maš vse tipke naenkrat pr roki..drugač pa bomo vidli januarja ko pride za pc(al kdaj pač že pride)..

Jst ::

Januarja za PC???

For god sake, moram si kupiti kakšno konzolo... a je problem, ker ne gledam TVja, in sem si kupil eno sranje za gledati Odmeve ob 22ih. Crap!! Dvakrat!!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

5er--> ::

Priklopiš na monitor.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815454 (5114) oo7
»

E3 se začenja ...

Oddelek: Konzole
111741 (635) tiborrr
»

Chronicles of riddick: assault on dark athena (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
676255 (4480) opeter
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36228094 (18063) Berserker
»

Bionic Commando Rearmed

Oddelek: Igre
251464 (1068) laught

Več podobnih tem