» »

Igre 2009

Igre 2009

Berserker ::

End of war sploh ni nevem kaj , igra pozna samo nekaj osnovnih ukkazov pa se te se moraš dret razločno.

bluefish ::

saj do sedaj nobena igra, ki se jo opravlja z glasom, ni bila preveč dobra glede tega. Jaz ostajam na klasičnih kontrolah.

Berserker ::

Ja pol pa ti bo itak igra suxala ker delaš skozi ene in iste misije pa ful malo je različnih enot, pojnt te igre je itak glasovno ukazovanje.

bluefish ::

Mah, bom poskusil. Če pa ne bo OK, pa upe polagam na WiC: Soviet Assault.

Berserker ::

Bolje na wic sa kot na to sranje.

bluefish ::

si imel prav. Igra je en navaden ščiš. Sicer od glasovnega upravljanja nisem pričakoval preveč, vendar sem mislil, da bo vsaj preostanek igre kolikor toliko dober. No, sem se globoko motil.
Mislim, da je potrebno s štirimi helikopterji streljati v štiri tovornjakece pol minute, enako v tanke,... Da ne govorimo o lesenem premikanju, obsežni odsotnosti AI, glupem okolju, slabo zastavljenih misijah (če jim to sploh lahko rečemo), pa še kaj bi se našlo.
Najbolj pa me je nasmejal oz. spravil v jok simple diagram enot v smislu kamen, papir, škarje - tank uniči transporterja, le ta helikopter, ta pa tank. Vmes pa v eno od teh kategorij vrineš še pehoto, topništvo,...
Moteča so tudi obvestila, ki se vrinejo sredi igre in je potrebno čakati, da se igri zazdi, da jih lahko s klikom umakneš (ESC ne deluje).
Skratka, ena od slabših "strategij" zadnjih nekaj let. Upajmo le, da Massive ne bo padel po isti poti, ker jih je prevzel Ubisoft.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Berserker ::

Ja premalo raznolikih misij samo eke točke moraš branit pa napadat z tropom tankom pravi ščiš in griš je igra.

metek ::

Kaj pa Alan Wake že od leta 2002 jo delajo? Pomoje bi bil boljši naslov Alan Fake ker nonstop podaljšujejo datum izida;(

Pa gta4 me je tut razočaral po mojem je velik boljši Saints Row 2

Godfather 2 upam da bo boljši kot gta4 tud pri njih se datum izida spreminja. Škoda da to ne vpliva na ceno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: metek ()

Rotaidal ::

Pa gta4 me je tut razočaral po mojem je velik boljši saints row 2


Ti to res?:))

metek ::

To je pač moje mnenje. Probal sem obe na xbox 360 pa se mi zdi da je gta 4 samo malo bolj grafično izpopolnjen. Gta sem obrnu v enem dnevu Saints row2 pa še igram...

Pa pustmo dx 10. Wolfenstein enemy teritorry je zakon. Škoda, da v drugem delu nastopajo vesoljci. Američani so čist mahnjeni na robote in vesoljce.
Boljš bi bilo če bi wolf et mal bolj grafično podprli in jo iz dx8 predelal v dx9 ali dx10.

To je samo moje mnenje ne jemljite si tega k srcu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: metek ()

dr.Akula ::

Majess si ti obrnu gta4 v enmu dnevu. Če bi špilav 24 ur je ne bi obrnil. Saints row mi je pa tud bolj kot ne beda ker je (vsaj meni) premikanje, streljanje preveč leseno.
ni podatka

bluefish ::

Godfather 2 upam da bo boljši kot gta4 tud pri njih se datum izida spreminja. Škoda da to ne vpliva na ceno

Glede na prejšnji del ni upati na kaj takega.

bloo ::

Za ljubitelje Gothic serije (1. pa 2. del predvsem), Piranha Bytes delajo na igri Risen

Upam da ne bo tako razočaranje kot Gothic 3...da zdj ko so zamenjali razvijalca sploh ne govorim

Rotaidal ::

Za slabo igro G3 je bil kriv predvsem Jowood.

karbon ::

Gta 4 v enem dnevu je nemogoče, jaz sem porabil kar nekaj dni.

laught ::

Je mogoče če sekvence prekinjaš.

Berserker ::

Jaz sem ga tudi v dnevu obrnil sem delal samo misije pa je šlo igral sem pa na ps3. Godfatherje 2 se niti malo nemore merit z z mafijo.

Dirt 2 :
http://www.gametrailers.com/player/4613...

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Codename: panzers cold wars:
http://www.gametrailers.com/player/4615...
Baje letos marca, navduši me rušljivost, kot nekakšen COH v hladni vojni.

karbon ::

Codename: panzers cold wars zgleda podobno kot COH. Fajn je k se ruši okolje.

Berserker ::

Jaz sem ifral codename panzers phaze 2 pa v champaignu vodiš tudi TITA pa njegove partizane ki govorijo kar po srbsko celo.

metek ::

eni pač radi delate sekundarne misije... mal sem pretiravu ker sem pač mal več pričakoval od te igre in se mi zdi da ma san andreas več opcij

a vse tko dobesedno jemljete

Berserker ::

A ti to o gta4 ? Delno je res da ima SA več opcij za počet ampak 4 je bol realna ni to več takšna čefurščina ko imaš en dan na nulo frizuro drugi dan pa že afro, čisto prav da je samo nekaj šans.

bluefish ::

Tr0n ::

bluefish ::

Če jo je že kdo preizkusil - je preveč arkadna?

Berserker ::

Arkada bo z cockpit pogledom v bistvu je konkurenca ace combatu.

bluefish ::

Ja, sem nekaj bral na Neowinu in ugotavljam, da ni zame. V pričetku razvoja se je govorilo o precejšnjih možnostih nastavljanja zahtevnosti upravljanja,... pozneje pa so se odločili za praktično čisto arkadni način.
Skratka, pass zame.

kixs ::

Bom danes probal demo. Sicer pa na njihovi strani pise, da podpira tako arkadni kot tudi profi nacin upravljanja.

laught ::

Končno je prišo re5 upam da ni polom,ker tole je ena redkih iger v tem polletu ki obetajo.

Berserker ::

Ja na travnikih je res pri nas bo komaj čez en mesec ziher.

laught ::

Ne 13 marca izide,to je nasledn tedn.

Berserker ::

Ja uradno ampak v slovenijo pride komaj čez čas.

Tr0n ::

Need for Speed SHIFT First Look Interview HD

Neeeeeeeeeeeeeeee!

Kdaj bo ze ta NFS serija enkrat izumrla!

DIE OUT ALREADY DAMNIT! :'(

legice ::

Če jo je že kdo preizkusil - je preveč arkadna?

ja arkadna ja ko si v pogledu iz kabine,drugače pa je kar vredu.imaš tudi nek no support ki pa gledaš avion od zunaj in glede na to kje je sovražnik (osebno mi je boljše na ta način,saj je bol napeto)
edino kar ma moti pri igri pa je to,da so mesta pač kot slika iz google maps-a in na vrhu nekaj nebotičnikov,gozdovi so redki,ostale hiške pa so ravne...:|
in tanki vozoijo lepo čez njih...
drugače pa je grafika solidna.
na 4850 jo mam na max in resolucijo na 1200x1024 in niti malo ne šteka.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

legice ::

18 mescov razvijajo nfs shift?!
ko bi vsaj toliko časa posvetili drugim nfs naslovom,namesto da v tem času izdajo 2 na pol narejeni in razvijajo tretjo vzporedno....žalostno
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Outsajder ::

kje pa dibim za dow 2 serial?

dronyx ::

Baje prihaja na PC enkrat v tem času tudi igra Dark Sector, ki je sicer na konzolah izšla že lansko leto.

Zadeva izgleda po tehniki igranja nekako tako kot RE4, samo mu verjetno ne seže niti do kolen.

Berserker ::

Arma2 :


opeter ::

tr33k, kakšna zvrst igre je to? FPS? Izgleda hudo realistično... 8-O
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Rotaidal ::

Jup. Že prvi del je bil hud. Sicer hudo strojno zahteven.

Operation flashpoint 2 tudi ne zgleda slab.

laught ::

zgleda dobro,sam nevem če bo to glih nevem kak dobro, ker bojo sam nove mape pa vozila,ki jih že tak lahko z modami dobiš za 1 in verjetno bo ostala še precej nedodelana,dosti bolj čakam na ofp2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

metek ::

h.a.w.k.s. je cool na 4870 1 giga dela na 1920x1200 pa vse na max. zdi se mi da je na xboxu 360 skor isto al mam že oči rastegnjeje na 16:10 ;)
alone in the dark je huda na joypad od xbox 360 pa project orgin demo mi je cool
pr end war se ti strga ce uporablaš glas tko k alone in the dark na keyboard ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: metek ()

metek ::

saj do sedaj nobena igra, ki se jo opravlja z glasom, ni bila preveč dobra glede tega. Jaz ostajam na klasičnih kontrolah.



se strinjam

Berserker ::

Ta igra za katere sem dal trailerje je ARMA 2 naslednica ARMA 1 , ki je nekakšen operation flashpoint 1,5. Res se da z modami naredit vse kar je v enki vendar so ti bolj tak tak. Igra je prvoosebna in tretjeosebna, kot nekakšen battlefield le da je tu bolj realistično , mapa(oz mape ker je več map zelo velikih), domače vzdušje, igra ima enoigralsko izkušnjo vendar je bolj namenjena online ko vandraš z ekipo drugih po skoraj mmorpg velikem terenu. No v dvojki se spet trudijo za enoigralsko izkušnjo kot so se v ofp, v armi 1 pa se niso nevem kak.
Igra pride tu nekje od aprila do junija. Bolj je namenjena ljubiteljem realistike , ker umreš že po prvem shootu ali pa sovrag, pomebna je tudi balistika saj se največ streljaš z razdalj od 400m do 1000m. AI ni skriptana kot v večini iger zna flankat pa se potuhnet, ampak od blizu pa zataji sploh v mestih. Baje bo okoli 170 vozil različnih variant, v zgornjih trailerjah so opisane frakcije , ena še manjka.

legice ::

upam da bo res huda,ker sem se battlefielda malo naveličal.in a je ta igra tudi single player?
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

laught ::

Ja sam je hudo porazen.vsaj za mene.ker je vse bolj leseno.

Berserker ::

Ja tukaj imate še mn3njalnika boljši opis:
http://www.joker.si/mn3njalnik/index.ph...

Ja arma ima res suxs single player moraš online probat ta caruje.

laught ::

Sem gledal interviju z Toddom Hollensheaom,in naj bi wolfeinstain in rage izšla že to leto,za doom se še neve,sam kao naj nebi bil 4 del,nekaj takšnega,razen če sem kaj narobe zastopo.posnetek,aja glejte drugi chapter
http://www.gametrailers.com/gametrailer...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

rudmajstr ::

Arma2 :




So realistic :D

Berserker ::

Ja to je simulacija ampak vseeno arkada proti VBS2, ki je podobna simulacija kot ARMA vendar ima se več stvari bolj realitično več vozil pač simlator namenjen vojski in ne povrpečnežem pa še drago je in ni niker mogoče kupit.

Če pogledaš to je arma1 navaden zmazek.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dead space (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
503678 (1008) dronyx
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815349 (5009) oo7
»

E3 se začenja ...

Oddelek: Konzole
111728 (622) tiborrr
»

Mirror's Edge (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17013664 (5692) Tomozuki
»

Chronicles of riddick: assault on dark athena (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
676217 (4442) opeter

Več podobnih tem