» »

Mercenaries 2: World in Flames

Mercenaries 2: World in Flames

Berserker ::

Ali kdo čaka na to igro?v igri naj bi bilo možno razbit vse,sam ta lomljivost zgleda bol tak na izi.upam da panademic ne zaserje!
trailerji:
http://www.gametrailers.com/search.php?...
slike:
http://www.gamespot.com/xbox360/action/...

laught ::

Tudi jas čakam na tole igro,enka je bla še kr kul sam upam da bo 2jka boljša

godi ::

kdaj pa pride ven?

laught ::

31 avgusta 08,čez 2 tedna.

iLichu ::

men pa ne deluje kj fajn tole

laught ::

ma ja no ,se res ne zgleda kaj ekstra, sam za par ur zabave bo.

Berserker ::

Zgleda kr mega rabovščina, sicer ne pričakujem nekakšen razbijalni model, sam slabo pa tudi ne zgleda.

laught ::

Ma ja no,se ne zgleda tak slabo, sam rušljivost mi je mal glupa,se glede na ozemlje tak ne gre pričakovat nevem kakiga razbijalniga modela.drugač pa bo fajn da boš lahk furo tanke pa
choopere in ostala vozila.

iLichu ::

men je pa bedn blo,k je mudel vrgu nuklearno bombo in je stal 20 metrov stran :d lol

Berserker ::

To pa res, nikjer nikakršnega udarnega vala sam gobico vidiš, ko bi nuko vsaj izustli mi pa glavni lik še kr dobro zgleda, kot nekakšni barbar.

laught ::

Ma ja sam tu nuka vsaj zruši neke!pr krizi sn vrgo nuko v editorju na neko mestece, pa je čist celo ostalo, kake 3 dreve so se podrle :S .se vem da je pr mercenaries rušljivost v K...sam vseeno bo fajn razbijat.baje bo tud v zemljo lukne delalo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

laught ::

Igro sprobal in morem rečt da je kolk tolk ok.lomljivost je vsaj meni dost bolše kot pr bbc,če glih tud pr mercenaries ni nič posebnega,animacije tud niso glih nevem kaj,ampak vseeno za nekaj ur bo in za čakanje tega, kar še pride..

Berserker ::

jaz sem do sedaj igral na ps2 to igro in je skor ista kot enka, mogoce jo bom kupil za ps3. zakaj so na gamespotu igri dali oceno 50 ? po mojem zato kr niso mogli preobrnet pa so dali kr nisko oceno, se mi pa zdi da daje gamespot nizke ocene vedno za težke igre.

iLichu ::

jaz sem do sedaj igral na ps2 to igro in je skor ista kot enka, mogoce jo bom kupil za ps3. zakaj so na gamespotu igri dali oceno 50 ? po mojem zato kr niso mogli preobrnet pa so dali kr nisko oceno, se mi pa zdi da daje gamespot nizke ocene vedno za težke igre.


ali so pa dal 50 ker je igra slaba...

laught ::

No se meni tud igra ni nevem ka sam vseeno si zasluži kako 7ko če gledaš user score ma 8.8.in na gamespotu tak neznajo ocenjevat, igro ocenijo po prvih vtisah do konca pa tak noben ne pride,haloti dajo 9.5 assassins cred 9.0 pa take bedarije,tak da se ne sekiram za njihove ocene sploh..joker je edini ko oceni realno.

iLichu ::

ja sj joker bo podobno ocenil :) se grem stavt ^^

AapocalypseE ::

Meni pa ful šteka ta igra. Če dam vse na max. in tudi če pustim na default. Procesor mam skozi na 100% grafične pa ne obremeni močno tam okoli 40%. Kje bi bil problem? Procesor?

iLichu ::

od kje ti pa igra,sj se ni za pc :/

laught ::

je je, sam ne orginal

AapocalypseE ::

Je že za PC. :D
Release Date: September 3, 2008

Ma kdo kak odgovor na vprašanje ali ne?

Zgodovina sprememb…

iLichu ::

kr 7 gb za tale apn od igre lol skoda casa da dol vlecem...

AapocalypseE ::

Sem porihtal. Dela smooth vse na max. Edino, ko se vključi water effects ful šteka pa četudi nisem na vodi oz. sem na kopnem. Zgleda bug v igri. :) Drugače pa dobra igra. Ni nevem kaj, ampak bo za kratki čas, dokler ne pridejo "taprave" igre ven. :D

laught ::

Je škoda dol vlečt ja, če maš 1 mega linijo..

Tr0n ::

Boring, repetitive, ugly.

Not impressed.

iLichu ::

Je škoda dol vlečt ja, če maš 1 mega linijo..


skoda dol vlect ker je slaba igra...1 mega linija nima nc veze zravn...

Berserker ::

alo igra ni tak slaba ko mislis mogoce je se nisi igral, mene spominja na just cause, mogoce ni nevem kaksen story, pa kamera malo nagaja kr ne gleda skozi pred teboj sam mene je navdusila lomljivost pa da stvari razbite(hiše + vozila) dolgo ostanejo razbita dokler nea na novo loadaš, je ena vlka rambovščina misije so si podobne sam jaz jo igram zaradi zabave in mi je kr všeč.

iLichu ::

ja če igras igre zarad lomljivosti...ok sam ne morm sodit o igri,sam po opisu iz gamespot strani,mora igra res bit navadn apn(slaba umetna pamet,slaba grafika,zgodba je en kurac,veliko bugov je,streljanje je sfaljeno...itd)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()

laught ::

Igra je solidna in ni nevem kak slaba,dost boljša ko bbc,vsaj meni.

Berserker ::

gamespota so same lape, danes sem igral na xbox 360 pa sem lepo igral skor brez bugov, malo je iger ko ma res dobro AI, sam to ni igra o bi AI mogla najvec pokazat, men se zdi kr lepa grafika, streljanje je čist normalno ( za tebe bi bil cover system katastrofa ziher ce bi ga vkljucli), zgodba mene tud moti sam kaj moreš tu nebodo pokazali nekih podrobnosti pa pogovorov tu je glavna rambovščina pa akcija!!! sam prek neta se nisem probal igrat nevem kak se igra tam odreze.

laught ::

Pa glej boli te k.. za gamespot,nimajo pojma sploh,bol bedne ocene ko jih majo oni pa nikir ne najdeš,vsaka 3ja igra ma 9.5 bv vse skup,ninja gaiden 2 je dobo 8ko baje sam zarad tega, ker en model pr gamespoti, ni mogo do konca prit.isto je z dmc 4. in tud nasplošno so ocene bv, ker ma vsak svoj okus za igre..

Tr0n ::

Try it and be bored.

Berserker ::

Nič novega ni če eni igre se sprobali niso pa jo kr kurcajo.

Berserker ::

Smešno je da jo gamespot nizko oceni, na njihovi strani pa je med 10 kao najbolj popularnimi igrami tega tedna, pa na lestvici so celo vse tri verzije za ps3 za xbox 360 in za pc.
Again, gamespot review is completely wrong!

laught ::

Kaj vsaki osebek, ko ga izbereš ma drugačno zgodbo??al so vse iste?

Klemzz ::

Igra ni tok slaba, za dougcajt preganjat bo :) water effects zbije fpsje na 10 pr men, drgač mi pa tut AA ne dela.

laught ::

Evo prišo do konca zgodbe in morem rečt, da igra niti ni tak boga kot zgleda na začetku..uničit gre res vse,mosti zidovi itd se podrejo kr dobro in tud ruševine ostanejo naokoli..edino stolpnice se mal čudno zrušijo..je tud vlko vozil not pa orožja,je pa res da to ni glih igra za simulacijske fene saj je vse bol arkadno-čefursko..drugač pa bi še lahk izboljšali mal gibe sovražnikov ki so res leseni.pa še bed je ko maš na začetku samo light robo in nemorš nevem kak rušit.meni je vse skup še kr good..

Berserker ::

Jaz mam en problem sem prišo do nekje polovice, pa sem ugotovil da so kr naenkrat sovrazniki AI nehali strelat po meni, uporabljajo sam grenate, tope, aa iztrelke, od blizu pa me sploh ne smirglajo pa lahk hodim pred nos men se zdi da je v igri nekakšna napaka oz. velik bug, kar igro naredi brezvezno , skodaa kr je kr dobra se psebaj zaj ko dobiš težko orožije, siceer pa bolj počasi špilam. aja igram pa na ps3. mislite da je boljše da igro vrnem nazaj če je to sploh mogoče al se bom mogel zadovoljit z takim bugom.! nevem pa če je ta bug stalen kr na začetku ga nisem mel.

laught ::

Kak to misliš, da s puškami ne strelajo?mogoče pa maš vredi razmerje vzpostavljeno z njimi,se vsi te ne strelajo, ker z vsemi nemorš bit v vojni.

Berserker ::

Je porihtano , menda je bil kakšen bug sem sam resetiral pa šel od znova.

laught ::

Mogoče pa ni bil bug,lahk pa so bli sovražniki brez ammota..:P sam to se v redkokeri igri zgodi in dvomim, da bi se v mercenaries.

Berserker ::

100 % sn prepričan da je bug al kakšna napaka,potem mi še povej kak so lahk vsi vojaki brez ammota, nakjučje al bug po mijem bug. Sej ko resetiram gre normalno.

laught ::

Ja te je že bug če si 100%:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mad Max (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7113897 (701) oo7
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815432 (5092) oo7
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36228079 (18048) Berserker
»

GTA IV (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17417884 (9257) laught
»

Brothers in arms hell's highway (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1568821 (5167) OmegaM

Več podobnih tem