» »

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

««
67 / 72
»»

maco1812 ::

zdravo!

Obračam se še na siršo publiko ,če mi zna kdo kaj pomagat.

Imamm wS XP in inštaliral sem zadjo mulo.Po inštalaciji pa mi nikakor ne gre kako priti do višjega IP.
Winsi imajo izklopljren firewal oz. vedno mi piše "varnostno središče da firewal ni vklopljen,če pa ga hočem uklopiti pa mi napiše da zaradi neznane napake ga ne more uklopiti.Kakšna je ta napaka pa nevem. Tako da tu nebi mogel biti problem.
mule mi Vedno napise Low ID. pri nekaterih da je ta požarnem zidu, eden pa sploh ni povezan(na desni strani mule).Kaj mi je storiti,kajti sedaj tavam od enega progran p2p do drugega pa nobenega kaj prida ne morem izkoristiti.Imam T-2 hitrosti 4 Mb/512.Ali je kaj narobe z t2-jem.
Pri merjenju hitrosti s speedom mi enkrat kaže pravilno včeraj pa komaj 1mb/312.
Sem nov uporabnik tega.

Naj mi kdo pomaga !!!!

Dejancek ::

T2 je krivec, oz. kar sam si >:D

Spremeni paket varnost na "nižja" in bo delal ;)

SpIcA ::

Mam eno vprašanje: Se povežem z enim serverjen npr. DonkeyServer No1 in pole čez kakih 5 min me kr z serverja vrže dol in me poveže na neki xy server. A obstaja kaki način da bi ostal na tistem serverju na katerega se povežem.
P4 RULZZZ!

Ejsi_Disi ::

Jest sm pa naložu verzijo 0.47a pa zmeraj ko hočem iti v 'mape' mi mula štekne. Torej ne morem naštimat kaj vse bi sharal in kam naj bi se mi datoteke naložile. Ostalo vse štima. Sem probal tudi z verzijo 0.47c pa je isto. Torej, kaj bi bilo narobe?

nokia6310 ::

Na dc-ju imam zadnjo verzijo ne vidim nobenega huba.
Ko kliknem public hubs se mi izpiše naslednje sporočilo:
Download failed: Zahtevani naslov ni veljaven v svojem kontekstu. (http://dc.selwerd.nl/hublist.xml.bz2) Hubs: 0 Users: 0.
Kaj bi lahko bilo narobe oziroma ima kdo kakšen naslov na katerem bi hubi delovali normalno?
Hvala vsem za pomoč.

bluefish ::

prosil bi za en invite za filebits.org na PM.

Ejsi_Disi ::

Kaj mi res noben ne zna pomagat?

bluefish ::

pa invita se tudi nobenemu ne da poslati?

Kazuha ::

Hey! Sem nova tu. =)

Trenutno uporabljam eMule. Na domačem računalniku mi laufa (skoraj) brez problemov. Sicer se nikoli nisem mogla povezati na te velike strežnike, pa še nizki ID mam, ampak zdaj čez nekaj dni dobim novi comp (woohoo, po treh letih :D) in upam, da bo tam kaj bolje. Sicer me včasih živcirajo nizke hitrosti downloada in to, da se najprej lepo downloada, pol pa se 3 MB PRED KONCEM vse skupaj ustavi in v najslabšem primeru čez kak teden nadaljuje.(mja, ono "brez problemov" vzamem nazaj, ampak trenutno mam še hujše probleme) -__- Ok, ampak pustimo to za zdaj.

Trenutno sem pri babici na računalniku in tukaj se na eMule SPLOH NE MOREM POVEZATI na noben server, še v Kademlio ne. Vedno mi piše eno in isto sporočilo:

"Kritična napaka med povezovanjem. Internetna povezava je mogoče izklopljena"

Pa sem vse pregledala, kar bi lahko bilo narobe ... pa še vedno ne vem ... eMule JE nastavljena med izjeme pri požarnem zidu, povezava dela normalno, hitrost je 100 Mbps in ne vem, zakaj se ne morem povezati. Ahja, to NI edini problem. Ne morem se povezati NE v eMule in NE v katerikoli program za downloadanje datotek (uTorrent in BitLord) Kaj naj naredim? Kaj bi lahko bila napaka? Tnx za help že vnaprej, ker res ne vem, kaj bi lahko bilo narobe.

bluefish ::

morda ie pri ISP-ju nastavljen tak varnostni paket, ki ne dovoljuje prometa v ta omrežja.

janxy ::

Emule delajo bp če sem prijavljen kot administrator, pri drugem uporabniku- oprtem računu pa mula dela normalno povezava, iskanje....ko pa pritisne na željeno datoteko za download pa se ne zgodi nič. V čem je tu fora???

wifi4all ::

ko se prenos ze dokaj dobro zalaufa mi zmrzne mula. pomaga edinole reset. ce ne zazenem mule dela PC bp.

do freeza pride po nekaj minutah, ne takoj ob zagonu mule

any ideas?
Under Water Hockey
http://www.phljubljana.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wifi4all ()

Konlov ::

Ali se da v eMuli nastaviti, da npr. mp3-jev, za katere je potrebn neki license ali kaj, pri iskanju sploh nebi prikazalo pod zadetki.

vice boy ::

Vem da je bilo to najbrž že kje napisano samo ko rabiš tega ne najdeš...
Mam Azureus in mam nat error...v firewall sm izklopu, sm kateri port pa naj uporabljam...tam ko maš NAT test mi zmeraj napiše error :S
pa če kdo pozna kkšno dobro stran k je opisan kako naštimaš nastavitve da deluje čim bolj optimalnoi
LP, Začetnik
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Akchul ::

Čao!
Upam, da nisem hudo off topic...Zloudala sem si The Lake House, sedaj pa pri odzipanju tega filma zahteva geslo za šifrirano datoteko. Kje naj jo snamem? Thanks:)

vice boy ::

Včasih je koda email, naslednjič ko loudaš torrnet pa mal poglej komentarje ker včasih tam piše koda.
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Akchul ::

Jap, si mel prav. Thanks!
Sm jo našla. Če jo še kdo rabi: all444related>+0803
Lp:P

vice boy ::

Saj vem da je poletje samo vseeno bi vas prosil za manjšo pomoč.
Iz Azureusa sem presedlal na utorrent in ko nastavlam porte(nimam routerja) in kateri port naj naštimam da ne bo pisal da je napaka...ali kaj naj naredim?
LP, Začetnik

35°C
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

PrimozR ::

Za incoming mam naštiman 31524. Čahko pa itak randomiziraš ob vsakem zagonu (prva kljukica).

Mene pa zanima kako pripravit eMule do High ID. Ja, vprašani miljonkrat, odgovor se glasi 'odpri porte' Prejšnič mi je na Sygate lepo delalo, po reinstallu (test drugih FWjev) pa mi ne. Imam pravilo za TCP 4662 in UDP 4672 a nima učinka.

SkIDiver ::

Jz pa že nekaj časa uporabljam eMule. Pred tem sem uporabljal DC++ pa kot kaže je bolj mrtvo vse skup.
Sedaj sem se odločil, da poskusim torrent pa nimam pojma na katero torrent stran naj se obrnem. Kak nasvet?

cartman1 ::

Zanima me če je možno pri emuli pobrisati vso statistiko?

funaky ::

15.8.2006 23:38:58: Opozorilo DonkeyServer No1 (62.241.53.2:4242) - You have a lowid. Please review your network config and/or your settings. :(
Zakaj mi vedno napiše tole ko se povežem na kak srver.
PROSIM za kakšno informacijo!!
Hvala lepa!

mmiran ::

;(( hey! a mi prosim lahko kdo pove kje lahko dobim slovenski abc 3.1? thnks

bluefish ::

Divxman ::

Mam sledeči problem z emule potegnem film ki ima pred naslovom kvadratke.Hočem zalavfat film pa ga ne odpre.V čem bi biv problem Mam naložen Klite mega codec pack.

bjelakrez ::

zbris kvadratke

tilenko ::

Mene pa zanima kako dobim na e muli visok id. Imam namreč siol trio in modem mam vezan kot ruter in sploh ne pridem do tja ko se nastavlja porte pa tist kar moram storiti. ful sem že prebral kle pa mi še kar ni nič jasno. lepo prosim naj mi kdo pomaga ker to gre tok počas zdej na muli.
aja modem mam pa sagem fast 3344

Hvala za odgovore že vnaprej

BaRtMaN ::

Poizkusi slediti temu vodiču.

tilenko ::

o najlepša ti hvala po tem sm pa zrihtu

Gogo ::

Jaz pa imam probleme s eMulo in Kademlia omrežjem. Ko zaženem mulo in javi za Kad omrežje, da sem za firewallom, čeprav test pravi, da imam odprte porte. Na ED2K omrežje grem brez problemov in imam visoh ID.
Kaj sedaj?

LP
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gogo ()

donkeyslo ::

Hm...očitno nov uspeh RIAA...omrežje edonkeya ne deluje več, na njihovi spletni strani pa nas (vas) pričaka sporočilo
The eDonkey2000 Network is no longer available.
If you steal music or movies, you are breaking the law.
Courts around the world -- including the United States Supreme Court --
have ruled that businesses and individuals can be prosecuted for illegal
downloading.
You are not anonymous when you illegally download copyrighted material.
Your IP address is bla bla bla and has been logged.
Respect the music, download legally.
Goodbye Everyone.

saj ne vem kaj naj rečem... r.i.p :'(

p.s. grrrr očitno bom na koncu koncev vseeno moral začet uporabljat mulo...vsaj dokler še živi ;(

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Omrežje ed2k še deluje, na sodišča so pa spravili firmo programerjev programa eDonkey2000, ki je to omrežje dejansko začeol. Firma se je pogodila in to sporočilo je del te pogodbe. Zato to obvestilo. Več o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

donkeyslo ::

hm ja, ed2k omrežje vidim da še deluje... samo z donkijem se ne moreš več povezat noter... ne vem, jaz mule nimam rad, meni je donkey super delal...res škoda no...
zdaj si grem malo pogooglat da si pošlihtam nastavitve ker trenutno samo upload laufa, download je pa v p****. ;((
lep večer še naprej

bluefish ::

za eMule si malo poglej port forwarding (na googlu). Poleg tega je na Muli nek vodič (nekaj kot ABC...).

EDIT: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

donkeyslo ::

hm ja...sem pošlihtal...saj počasi se navajam :8) pa celo do 70kb downloada sem že prišel :D

Stajerc ::

Že dolgo me žuli eno in edino vprašanje:

E-mule mi dela solidno. Pri popularnih datotekah v rokupar minut razvije polna hitrost downloada v zelo kratkem času. 3-4 poplarne datoteke pač moram istočasno downloadat da je download skozi na maksimumu.

Zanima me pa sledeče. Pri določenih datotekah ko je čakalna vrsta velika recimo 4000 a bi tam prišel prej na vrsto če bi recimo 1 teden konstantno samo upload pustil in potem recimo zagnal takšno datoteko ko ima v vrsti 4000 uporabnikov? Ali bi vseeno mogel čakati isto časa kot čakam sedaj. Imam HighId in mislim da so vse nastavitve optimalno nastavljene. Samo to z vrsto me od nekdaj zanima če prideš prej na vrsto če si predhodno ogromno uploadal. Oziroma če je sploh kaki način kako priti prej na vrsto?
Have a nice day.

gruntfürmich ::

Zdravo!
Jaz pa imam problem z cd++om, ker da ga moti, da mi ne more določiti ip-ja al nekaj z ip-jem ga moti. do interneta se povezujem preko rutarja, pa sem upisal in svoj ip in rutarjev, pa v nobenem primeru ni uspeha, porte pa sem mu tudi odprl. drugače pa mam dinamični ip od zunaj.
Lep pozdrav
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Paramedic ::

Za št. IP-ja napiši svoj zunanji IP (www.whatismyip.com), za port pa tistega, ki si ga odprl na routerju (za tcp in udp). Če te pa moti to, da moraš vsakič vpisat svoj novi ip, ko se ti zamenja, pa uporabi kak dyndns.com, še bolje pa če ti routerjev upnp dela v redu, pa lahko v DC-ju samo vklopiš upnp.
End transmission.

sweden15 ::

Tudi jaz imam en problemček...z DC++.
Do zdaj je blo vse OK, naenkrat pa se mi lista hubov ne izpiše več (torej se ne morem na njih povezat). Shranjeno imam 10 GB na DCju.
Tudi ko napišem kakšnem link se mi izpiše samo DOWNOLOAD FAILED



Kdo ve zakaj? Večkrat kliknem na REFRESH, ampak mi hubov nikoli ne izpiše...

Paramedic ::

Mislim da je problem, da (trenutno) hublist.org stran ne dela...?
End transmission.

antares83 ::

Ima kdo kakšno inforamcijo zakaj ne dela hublista ?
Jaz ne zdržim več brez dc++:D

Paramedic ::

Pred nekaj dnevi sem probal, pa je delala stran hublist.org, zdaj pa spet ne. V googla napiš "hublist" pa se bo že kaj našlo. Ali pa počak, da jim stran začne delat...
End transmission.

Majchy ::

No pa še jaz eno vprašanje, ker ne vem več, kaj naj naredim. Na PCju imam eMule v0.47c, na winXP, deluje vse normalno, prenaša super imam vedno High ID. Sedaj pa sem dobila laptopa in nanj naložila isto eMulo z čisto istimi nastavitvami in priklopila na isti router. Res sem šla čez vse nastavitve, porte, firewall in varnost. Vse je nastavljeno enako, a kljub temu imam na laptopu Nizek ID in ne vem kako ga spravit na Visok ID. :8)

hELP :D

jurre ::

@Majchy
a si preusmerila iste porte za oba racunalnika? Ker to ne bo slo, moras met razlicne porte, ce imas oba racunalnika na istem ruterju, recimo na prvega preusmeris 4662 in na drugega 4663.

Majchy ::

Hmmm, ja ko sem prvič naložila eMulo sem nastavila tcp na 4662, udp pa na 4672. Pa nato še firewall in je bil takoj Visok ID. Se pravi mora imeti laptop druge porte... Kako točno preusmerit porte na različna računalnika?:8)

jurre ::

vedeti moras oba lokalna IPja od obeh racunalnikov, prvega imas potem ze vpisanega v firewall na ruterju, v smislu port 4662 TCP in 4672 UDP, pa preusmerjen na 192.168.x.x (to je lokalni IP tvojega prvega racunalnika). Sedaj pa dodaj notri laptop, pa das recimo 4663 TCP, 4673 UDP, pa IP od laptopa (kaksen IP je lahko preveris, na start/zazeni, vpises cmd, OK, potem vpises ipconfig in poglej kaj ti pise pod IP naslov).
Moras pa potem tudi na laptopu v muli popravit porte, ker je privzeto 4662 in 4672, to pa potem v carovniku naredis na zacetku, ali pa gres potem v nastavitve popravit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

Majchy ::

Ja ostalo vse jasno, samo ne vem kje točno dodaš porta za laptop?

Majchy ::

Se pravi porta dodaš na routerju. Napišeš IP v brskalniku, pa se vpišeš pa potem dodaš ipm tcp, udp.... Pa spremeniš nastavitve v firewallu in na eMuli???

jurre ::

ja, tako ja, tam v nastavitvah ruterja odpres port, potem pa na laptopi v muli popravis, notri v nastavitvah

Majchy ::

Še bi rabla pomoč... :D Mam torej SAGEM F@st™3344 in zdj grem pod nastavitve in Firewall. Pa ne vem točno kaj napisat pod source ID in kateri ID pod destination ID???
--------------------------------
Policy Configuration

Receive Interface : ADSL Transmit Interface : ADSL
Sequence : __________
Source IP From :_____________ To : _______
Destination IP From : _________ To : _______
Source Port From : __________ To : _______
Destination Port From : __________ To : _______
Protocol : ANY / TCP / UDP / ICMP/ GRE/ AH/ ESP Firewall Action : Allow / Deny

NAT Action Id : Select

------------

Kaj napisat pod sequence? Pa potem protocol izberem najprej tcp in nato ponovim postopek še za udp?

Hvala za odgovor. LP, Maja
««
67 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267117 (5543) Spc
»

težave z mulo in routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
101928 (1710) Goldee
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559524 (7994) Eru
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251767 (1133) BaRtMaN
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342529 (1803) cybermedo

Več podobnih tem