» »

Telovadni drog

Telovadni drog

kitara8 ::

Ali ima kdo izkušnje s tole stvarjo: http://www.mimovrste.com/artikel/382023...

je poceni, sem pa skeptičen če res drži ali ti le med sredino vadbe zdrsne dol in popraska podboje?. A je kdo sprobal?
komentarji na mimovrste so mešani, tako da bi rad kakšno zanesljivo mnenje iz prve roke.
tehtam 70kg.

sthep ::

Prvi je zdržal 3 mesece, nakar se je posnel navoj. Potem sem nabavil drugega, ki sem ga imel še kaka 2 meseca, vendar sem ga preventivno odstranil, ker sem preveč razrahljal podboje vrat. Če bi vztrajal še kak mesec bi porušil vrata;)

No, zdaj pa imam doma narejeno oblazinjeno štango namonitirano med steni in deluje super.
Če misliš resno vadit, ti priporočam da se spraviš v fitnes ali pa si drog naredi sam.

kitara8 ::

mhm hvala za mnenje, bom raje sam naredil, saj ni tako težko narest. a si drugač iz lesa delal a iz kovinskih cevi?

sthep ::

Cev je iz inox materjala (nerjaveča) + kovinski nastavki. Oblazinjenje sem pobral kar z obstoječih dveh drogov.

kitara8 ::

aha hvala, bom probal jes tut nekej narest, kr je res dobra stvar da maš doma drog, en kup vaj lahko delaš pa ne vzame ti velik cajta, kokr pa če morš u fitnes, to pa nimam dost cajta.

fosil ::

Pri teh drogovih dobiš zraven še dva nastavka, ki jih moraš prišraufat na podboje vrat.
Drog sicer lahko odstraniš, ampak nastavka pa ostaneta na podbojih.
Brez teh nastavkov pa po moje ni dobro uporabljat droga.
Tako je!

bajsibajsi ::

Mogoce kaj takega

Kiki1984 ::

tazadnji drog je vredu, zdrži mojih 95 kg komot... ga imam doma... je pa hudič če nimaš dost močne štoke na vratih... to pomen ne samo oni zgoraj (ampak tudi levi in desni)... poglej vrata prvo...

ps. drog kot tak ne poškoduje vrat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kiki1984 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drog za dvigovanje trupa

Oddelek: Loža
266774 (3948) Vajenc
»

Drog za dvigovanje telesa

Oddelek: Loža
3313051 (11525) _Enterprise_
»

drog za zgibe (pull-up bar)

Oddelek: Loža
118571 (8288) Steinkauz
»

v steni skrita vrata - mizar in $$

Oddelek: Loža
164626 (3889) Highlag

Kako žensko naučiti odpirati vrata? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
929383 (4568) Gandalfar

Več podobnih tem