» »

moje vodno hlajenje

moje vodno hlajenje

1
2
»

bezerk ::

jz sm klical ko idiot na odpade na štajerskem, ni bilo ali pa 10K+, nov je na opelu 35K.
V oglasniku podobno 10K+, enga sem našel za 4K, poslal bi mi ga po pošti, pa sem raje dal 8K za takega ki sem ga šel iskat 40Km daleč in ga videl pred nakupom!

bezerk ::

puf, pant, sorry sm mislil, da se mi vidi email v profilu 8-O

rap3r ::

No ja sej jz bom mogu useen ga spucat sam je res v dobrem stanju za 5000 pa še tle v lj sm ga dobu na enmu servisu:D
Bezerk no vidš pa smo rešil da se ti zdej mail vid v profilu:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Sam še to me zanima na kolk voltažo maš svojga XPja ker zdej sm si tud jz dou ta radiator notr in morm rečt da se mi je pretok velik poveču...temp je prbližn ista sicer.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

bezerk ::

od 1.85 do 2.05 V

bodom ::

zio,

bezerk: ej sam eno vprasanje...ce imas inline vodni sistem, pol pravis da je treba na vrhu se tisto "odzracevanje". a pol ce mas rezervoar, pa tega ni treba met...al sm zabluzil?:\

aja...btw...kako je s temi radiatorji po odpadih, ni nobenga rizika da dobis poskodovanga?

thanks, LP

rap3r ::

Ja tko je tisto cevko na t členu ma zato da doliva vodo in da gre zrak vn.
Če maš rezervoar ni tega sam je bolši zaprt sistem brez rezervoarja ker tam hlapi voda...pa ša prostor ti zaseda.
Primer vodnega z rezervoarjem
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

bodom ::

aha, thanks rap3r!

ja sej razmisljal sm o tem, da bi naredu zaprt sistem...edino mal cvikam, ker pol je tle nevarnost, da bi voda ven usla. je sploh to mozno? (sej nikol ne ves...visja sila mogoce:\ )

LP

rap3r ::

Ne ni možno daš dost dougo cevko k ti gre pod vrh ohišja in jo zapreš s čepkom tud če je zaprt gre zrak nad vodo in pol odpreš da gre odvečn zrak vn kar se zgodi v parih sekundah tko da...ni problema.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

bodom ::

super, hvala!8-)

LP

bodom ::

btw...tega mi pa se noben ni odgovoru:

...kako je s temi radiatorji po odpadih, ni nobenga rizika da dobis poskodovanga...?

hvala, LP

rap3r ::

MIslm da ne mislm da so sprobani saj če spuščajo...:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

bodom ::

zio,

danes sm dobu zastonj en hladilnik od motorja 750ccm...a se ga splaca uporabit za vodno? ima seveda satovje in ne cevi kot pri vecini avtomobilskih...

LP
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569144 (37213) lufy
»

Vodno hlajenje!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32221216 (12346) Dr_M
»

Vgradnja veeelikega radiatorčka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482394 (1230) burkiburke
»

Moje mašinca...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
452977 (1915) lukslo
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517317 (12399) the_unborn

Več podobnih tem