» »

dvd player + receiver - najbolsi nakup za max. 120.000 sit

dvd player + receiver - najbolsi nakup za max. 120.000 sit

bojan12 ::

Pozdravljeni.

Kupujem zgoraj omenjeno kombinacijo vendar je ponudba velika tako, da ne vem za kaj se naj odlocim.

Nekaj kombinacij

YAMAHA RXV440 + DVD S540
SOYN STR-DE595+DVD NS330
....

Ali ima kdo katero iz zgoraj omenjenih kombinacij. Prosim za vasa menja.

hvala

lep pozdrav

Matty ::

Pejt pogledat v BTC, hala A... Tam je Sony trgovina, in pred novim letom so imeli SOYN STR-DE695 za 89.900, dali pa so se 10% popust na gotovino (je bil listek -10% gor), kar je zneslo malo vec kot 80 jurckov... Splacal se je tudi se en model visje 795, ki te je na koncu prisel okoli 94k sit... sam kaj ko je bil malo prevelik za dnevno sobico in polico, kamor je bil namenjen... (595 pa je bil 79.900 SIT -10%)

Jaz sem 695 nabavu, za surround je OK, za kej vec je pa moj stari Technics 800 se vedno zakon... Ne it k ACS, ker majo tam visje cene, ob mojem obisku so imeli se celo samo starejse modele...

Potem ti jih pa ostane se 40 jurckov za DVD... Ali je Sony DVD player odklenjen? Mogoce se ti ne splaca tako veliko vlagati v DVD player, saj bodo cez eno leto cenovno zelo dostopni ze snemalci... (ze sedaj jih dobis pod 100k sit)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matty ()

Trancedeejay ::

Folk ne serte ga s Sony-am al pa Yamaho.
Raje kupi Onkyo TX-SR501 in pa kaksen cenejsi Pioneerjev DVD.
Have a nice Day

Matt

_Tom_ ::

Xbox + Logitech Z-680... absolutno best buy.

Rambo ::

Trancedeejay povej mi kolk kosta Onkyo TX-SR501 v Sloveniji in kje se ga da dobit ?

Trancedeejay ::

Onkyo se dobi marsikje - uvoznik je Corrado. Koliko stane pa je odvisno kje ga kupis. V Audio Clubu(ki je Corrado-va trgovina) dobis popust na gotovino.To je v KR. Pol je v Ljubljani Technotop v fuzinah in pa se Harvey Norman. Pol so pa se kaksne manjse trgovince,ki imajo po kaksen model od Onkya.
Have a nice Day

Matt

zile ::

Trancedeejay: zakaj bi ga srali s Sonyem Al pa Yamaho. Obrazložitev, ya ! 0:)

glinik ::

Jooooj joj joj, dečki.Vedno isto klobasanje.

Trancedeejay vam je že neštetokrat rekel in tudi primerjli so mes Sonyjem in Onkyjem, paš e o tem se je na veliko pisalo.

zile:

Onkijo enostavno bolše špila in pika!

Dajte no, poglejte malo v prejšnje teme, mislim ...

Imate zanimivo funkcijo PSEVDO!

Lp

bojan12 ::

Hvala vsem za odgovore.

Ali mogoce kdo ve, ce Corrado posilja cenike po e-mailu. Pisal sem jim ze 2X na ek@corrado.si vendar mi niso odgovorili.

hvala

lp

glinik ::

Trancedeejay to bo z veseljem dalje posredoval informacijo. :)

Lp

Trancedeejay ::

Seveda nisi dobil odgovora,ce si pisal direktorju. Corrado ni trgovina ampak uvoz in veleprodaja. Trgovina je Audio Club,lepo tja poklici in cenik ti lahko poslejo,ce te pa zanima kaksen posamezen model pa lahko kontaktiras mene, ti mogoce zrihtam se kaj ceneje.
Have a nice Day

Matt

Trancedeejay ::

Aja cenia se ne da dobit po mailu.
Have a nice Day

Matt

zile ::

glinik: a je teb že kdo reku da si preveč živčen. No ti bom jest :D . Stari preveč si živčen 8-) . To da enostavno boljše špila ti pa nekako ne verjamem. Lahko utemeljiš zakaj bi ojačevaleci istega cenovnega razreda cca 100k bolje špilal eden od drugega.

CaqKa ::

ker so drugače narejeni? ker so iz drugačnih komponent?
ja zakaj pa plati iz istega cenovnega razreda špilata drugače?
zdaj boš reko da je razlika majhna.. ampak hej.. razlika je.. in glinik jo sliši. sicer pa kot že ničkolikokrat.. sistem morte it sami poslušat pa boste videli kaj VAM najbolje ustreza.
glinik pač ima bolj izurjeno uho in to lahko prej presodi kot nekateri tukaj.

Trancedeejay ::

Zile zakaj pa NAD v istem cenovnem razredu spila bolje kot yamaha? Fora je v tem da naivne dusce pogledajo kolk ma luck,formatov(ce je receiver). A sploh ves da je pol komponent precenjenih(ali pa so zvokovno boljse premalo cenjene). Zakaj eni zvocniki v istem cenovnem razredu spilajo 3krat bolje od drugih. Zakaj lahko en da za HI-FI 500 jurjev en pa miljon pa lahko prvemu bolje spila? Zakaj je en Densenov CD player igral bolje od NADa ki je bil drazji,Coplandov je bil pa se najslabsi ceprav tega nebi pricakovali.
Tko da ce mi nekdo rece da ima za npr. 300 jurjev ojacevalc mi to se nic ne pove.
Ce bi ti npr. zdele h men prsu bi sele ugotovil kaksna je razlika, res pa da nimam zvocnikov za 50 jurjev.
Have a nice Day

Matt

glinik ::

zile:

Mislim, da sta ti kolega lepo povedala.

Trancedeejay, CaqKa, hvala.:)

Lp

Trancedeejay ::

Razlika je taka,da cloveku ni potrebno izurjeno uho - se moj fotr slis k je napol gluh:D
Have a nice Day

Matt

bojan12 ::

Torej je ONKYO TX-SR501 boljsa zadeva. Kateri dvd player pa priporočate k temu receiverju. Ali so DVD playerji ranga 30-40.000 sit primerni za ta receiver.

hvala

lp

Trancedeejay ::

Poglej na www.corrado.si pa ne bos falil z nobenim DVD-jem ki so v akciji.
Have a nice Day

Matt

zile ::

Hey hey calm down folx.
CaqKa: "ker so drugače narejeni? ker so iz drugačnih komponent? Ok, in kaj je to drugače?
Trancedeejay: postavil si mnogo vprašanj, za katere sem jest mislil, da mi boš ti odgovoril. Zato prosim, lahko kar začneš. Govorimo do 100k oz do 120k kakor piše v naslovu.
Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

Trancedeejay ::

Kvalitetnejsi elementi,boljse dizajnirana vezja..........ali je sploh vazno? Vazno je da boljse spila - to je pomembno. Sicer pa kaj ti bom razlagal, malo se sprehodi po HI-FI stacunah pa naj ti priklopijo vec komponent istega cenovnega razreda. Bedasto je to sploh razlagat,vsak cepec ve da vse komponente ne zvenijo enako. Sam se pozanimaj,ce te zanima kako je to mogoce,da tvoja Yamaha ni kos NAD-u v istem cenovnem razredu.
Have a nice Day

Matt

glinik ::

zile:

Idi lepo v Big Bang, tam se malo oglej, poslušaj. pogovarjaj se z inkompitentnimi prodajalci (obstajajo tudi redke izjeme).Če razlike ne boš slišal, potem si tukaj na napačnem mestu, da se z nami nekaj kregaš.

Pri audio je enako kot pri npr. monitorjih.Lahko imaš 10 monitorjev istega proizvajalca, misliš da imajo vsi monitorji enako sliko?Bodi prepričan da ne!!!

Če se že razlika opazi tukaj, kaj je šele če primerjaš komponente različnih proizvajalcev?

No, povej zdaj.Se motim?

Lp

zile ::

glinik: kot prvo se ne kregam, amapk skušam pogovarjat na nekem nivoju. :)
Trancedeejay: Če ne misliš razlagat, potem bodi tiho. Bo kdo drug, ki se na to zastopi.
"Sam se pozanimaj,ce te zanima kako je to mogoce,da tvoja Yamaha ni kos NAD-u v istem cenovnem razredu."
Btw, pozanimam se lahko tudi tukaj na forumu. Nikjer nisem omenjal neke Yamahe, ampak komponente do 120k na splošno.

glinik ::

Dobro, samo zvoka ti ne moremo mi opisat.To moraš sam slišat.Lahko ti samo rečemo kako kaj špila, to je pa tudi vse.

Lahko se reče, da ima Onkyo bol poln zvok ali bol definiran bas od Sony-ja.

Temu se reče, da ena komponenta igra bolše od druge.Obe pa sta recimo v rangu 60k sit.

Tisto pravo mnenje oz. razliko pa moraš sam slišat in lepo obiskat neko štacuno s takšno robo.Tak se to dela.

Lp

CaqKa ::

glej zile.. če ti rečem da so bolj kvalitetni tranzistorji pa kondenzatorji noter bo ok? pa da je bolj kvalitetn trafo? in to so dejanske razlike.


trance ti pa malo bolj mirno :\

AniMatic ::

Lep pozdrav. Tudi sam kupujem receiver in dvd, vendar sem se bolj nagibal k marantzu, sicer mi pa zelo diši tudi onkyo. Slišal sem pa tudi za harman kardon, kakšna mnenja in nasveti?:\
Go back to primal state of mind...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Oprema / naprave (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Zvok in slika
74073450 (5413) MaStr
»

Kako je folk naiven - ne vedo kaj kupujejo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27428593 (13917) CoolBits
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634100 (16871) josko674
»

5.1 receiver in dva zvočnika?

Oddelek: Zvok in slika
122623 (2493) Trancedeejay
»

surround za cca. 100k SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
646762 (5614) problem

Več podobnih tem