» »

Ali je SLo-techa res treba?

Ali je SLo-techa res treba?

Makaron_hater ::

Imam pomisleke glede dotične strani.
Namreč...
Ali je resnično treba omejevati domiselnost in kreativnost domačih mojstrov in na-lastno-pest-overclockarjev.
Ta stran ne le da omejuje omenjene osebe pri domišliji, ampak tudi poda veliko nekorektnih informacij.
Če ste res pravi overclockarji in pravi mojstri, potem take strani ne potrebujete.
Še posebej pa mi gre na KURAC, da je stran prepuščena peščici vase zagledanih sodomistov ki se obnašajo ignorantsko in oholo. (slednja pripomba ne velja le za peščico ljudi s Slo-techa.)

Spomnimo se le imen slik z reportaže s Portoroža, ali kje ste že bili in razkazovali svoje grde buče. Namreč slike so se imenovale "Ugly MF 1", "Ugly MF 2", itd....
Ne nisem na sliki, ampak to me je podžgalo.
  • zaklenil: Tomi ()

krucymucy ::

Ja treba je met tako stran!!!
Predvsem pa ne omejuje domisljije, ampak celo spodbuja posameznika k temu, da naredi bolje!!!

Sicer pa: A nis ti se nic novga al uporabnga zvedu tuki???

Tomi ::

Teme o forumu samem so za oddelek Slo-tech.
Sicer pa, da ne boš rekel, da nihče nič ne napiše od recimo teama, tvoja tema je čisto izlivanje žolča. Pomisli malo o svoji domišljiji..
metrodusa.blogspot.com

luni ::

Ugly MF 1, Ulgy MF 2?

Hm imam obcutek, da Makaron zivi v svojem malem svetu. V moji dimenziji se namrec nobena slika ni imenovala tako :\. Razlog je preprost: v clankih ki jih sam delam vedno slike samo ostevilcim. Hmja, twilight zone.

O kaksni nekorektnosti informacij in omejevanju domisljije govoris pa mi tudi ni jasno. Ce je v kaksnem clanku ali novici bila zmota, smo to tudi popravili in se opravicili...
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi Wired bo zahteval izklop blokiranja oglasov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
7420543 (17772) videc
»

Ponovno opravljanje vozniškega izpita- povratniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7610732 (8378) nikolinika
»

Ocena moje spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
687925 (4661) Goran's Blog

teme pa kr zaklepat!!!!

Oddelek: Slo-Tech
351149 (751) Tomi
»

Nov DVD

Oddelek: Novice / Nova vsebina
322282 (2282) BigFoot

Več podobnih tem